fransua0522 05.04.15, 13:33 Do Layli:czy Ty jesteś w stanie mi kiedykolwiek wybaczyć co Ci zrobiłem.Szczerze mówię nie pod publikę.Przepraszam szczerze,ciężko mi z tym,jak mi wybaczysz to mi chociaż jeden problem odejdzie.........przepraszam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj