05.04.15, 13:33
Do Layli:czy Ty jesteś w stanie mi kiedykolwiek wybaczyć co Ci zrobiłem.Szczerze mówię nie pod publikę.Przepraszam szczerze,ciężko mi z tym,jak mi wybaczysz to mi chociaż jeden problem odejdzie.........przepraszam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka