Dodaj do ulubionych

Miłość Ryb

IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 09.11.05, 17:07
cześć wszystkim mam chłopaka o tym samym znaku zodjaku to sie stało
przypadkiem i nie załuje tego bo jesteśmy juz ze sobą 6 miesiećy i jest mi z
nim dobrze moge z nim gadać na karzgy temat jest odemnie starszy o 3 lata ale
i tak sie dogadujemy papa :)
Obserwuj wątek
    • agrentowy4321 Re: Miłość Ryb 07.03.23, 06:26
      Ile wy zajmujecie się tym?
    • irona.sonata Re: Miłość Ryb 27.04.23, 21:18
      Jestem wstrząśnięta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka