Gość: izabela IP: *.chello.pl 12.08.08, 19:35 poprosze o wrozbe co wydarzy sie w moim zyciu do konca 2009 roku poprosze o emaila lub tel.792990792 email iya8@wp.pl BARDZO MI ZALEZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pooo Re: wrozba IP: *.icpnet.pl 12.08.08, 20:16 na bank zaraz ci jakaś wróżka zadzwoni i poda co cię czeka :D naiwne dziewcze może jeszcze powinnaś mamy słuchać? albo do szkoły pochodzić bo jeśli w robocie jesteś taka naiwna to współczuje pracodawcy. Odpowiedz Link Zgłoś