IP: *.chello.pl 12.08.08, 19:35
poprosze o wrozbe co wydarzy sie w moim zyciu do konca 2009 roku
poprosze o emaila lub tel.792990792 email iya8@wp.pl BARDZO
MI
ZALEZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!1
Obserwuj wątek
    • Gość: pooo Re: wrozba IP: *.icpnet.pl 12.08.08, 20:16
      na bank zaraz ci jakaś wróżka zadzwoni i poda co cię czeka :D naiwne dziewcze
      może jeszcze powinnaś mamy słuchać? albo do szkoły pochodzić bo jeśli w robocie
      jesteś taka naiwna to współczuje pracodawcy.
    • agrentowy4321 Re: wrozba 05.03.23, 22:55
      Dużo rozmyślam ostatnio o tym
    • irona.sonata Re: wrozba 26.04.23, 10:48
      Jestem oszołomiona

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka