indi12 17.12.10, 18:25 Hej! Mój zacny małzonek dziś zapytał co chcę pod choinkę wybrałam Tarot of Dreams - Tarot Snów - Ciro Marchetti Czy ktos pracował z ta talią jest piękna Kurcze następna do kolekcji a stawiam klasyczną hi hi Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
algaria Re: Prezent 17.12.10, 20:20 Gratuluje! też marzę tej talii albo o Decameron tarot a dostanę od męża cążki do skórek buuuu Odpowiedz Link
2bieguny Re: Prezent 18.12.10, 21:27 ładna, ale ja zrezygnowałam, ze wzgledu na wielkosc kart, są dosyc duze, a stawiasz klasycznymi kartami, czy talia RW? Odpowiedz Link
indi12 Re: Prezent 19.12.10, 11:24 RW ale mam też inne w zależności od nastroju lubie też moja mroczną "Archeon ", ale tymi stawiam tylko dla siebie Odpowiedz Link