17.12.10, 18:25
Hej!
Mój zacny małzonek dziś zapytał co chcę pod choinkę wybrałam
Tarot of Dreams - Tarot Snów - Ciro Marchetti
Czy ktos pracował z ta talią jest piękna
Kurcze następna do kolekcji a stawiam klasyczną hi hi
Obserwuj wątek
    • algaria Re: Prezent 17.12.10, 20:20
      Gratuluje! też marzę tej talii albo o Decameron tarot wink a dostanę od męża cążki do skórek buuuu
    • krolowa.mieczy Re: Prezent 17.12.10, 20:50
      to też mój dream jest smile
    • 2bieguny Re: Prezent 18.12.10, 21:27
      ładna, ale ja zrezygnowałam, ze wzgledu na wielkosc kart, są dosyc duze, a stawiasz klasycznymi kartami, czy talia RW?
      • indi12 Re: Prezent 19.12.10, 11:24
        RW ale mam też inne w zależności od nastroju lubie też moja mroczną "Archeon ", ale tymi stawiam tylko dla siebie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka