Dodaj do ulubionych

Przesłanie od Anioła

11.09.14, 17:05
Dzis jest rocznica pewnego wydarzenia ważnego dla mnie i z tej okazji postanowiłam wyciagnąć dla Was kartę z talii Doreen Virtue z przesłaniem anielskim, jak ktoś ma chęć, to piszcie smile
Obserwuj wątek
   • rozmaryn_1 caro-caro 11.09.14, 18:18
    Wyciagnęłam dla Ciebie Archanioła Rafała, który zajmuje się uzdrawianiem ciała, pomyślałam, że może chorujesz i dociągnęłam kartę i wiesz co? Kolejny Archanioł- Uriel- uzdrowiciel uczuć. Karty te zapowiadają pomoc dla Ciebie w kwestiach zdrowia, zarówno fizycznego, jak psychicznego, emocjonalnego. Sprawa jest ważna, skoro aż dwóch Archaniołów Cie wspiera. Chcą one , abyś poprosiła je o pomoc, a wtedy z łatwością uda Ci się wyrzucić stare "Trucizny" ze swojego zycia, negatywne emocje, zastarzały gniew itp.
    • caro-caro Re: caro-caro 11.09.14, 18:38
     Wiesz, jestem zaskoczona trafnością odpowiedzi Aniołów. Przecież od dawna wiem, że jest kiepsko, ale, że one tak wyraźnie powiedziały co się dzieje... Dziękuję Ci ogromnie za karty i odpowiednią interwencję kiss
     • caro-caro Re: caro-caro 28.09.14, 18:35
      Rozmarynko! Dziś wiem dlaczego tak ważne anioły mnie wspierają. Myślałam, że już się podniosłam, że pójdę do przodu, że jakoś to będzie. Wczoraj dostałam znów "kopa w brzuch". Brałam pod uwagę, że może to nastąpić, ale przecież było to mało prawdopodobne i sądziłam, że jednak nie. Przeliczyłam się. Mój pech (tak to dziś widzę) sfery uczuciowej rozrasta się do rozmiarów Mont Ewerestu.
      Proszę archanioły o wsparcie i pomoc. Pomyślcie o mnie ciepło forumki, bo tego potrzebuję
      • rozmaryn_1 Re: caro-caro 28.09.14, 19:17
       Przesyłam Ci pozytywna energię smile
       Nie trać wiary. Cała sytuacja się oczyści i bedzie lepiej. Na pewno wyjdziesz z tego cało i mądrzejsza, a co się nie uda, widocznie nie było warte Twojej uwagi i cos lepszego czeka na Ciebie.
       • caro-caro Re: caro-caro 28.09.14, 19:58
        Dziękuję Ci. Człowiek tyle razy w życiu dostaje po doopie, ale walczy, podnosi się, idzie dalej. Nie mam wyjścia, też to mnie czeka. Podniosę wysoko głowę, z trwogą w sercu i nadzieją, ale w końcu zobaczę świt.
    • rozmaryn_1 Nagietek 11.09.14, 20:00
     Tobie wyciągnęłam az 3 karty- Vanessa, Merlina i Archanioł Rafał.
     Vanessa wskazuje na to, że próbujesz podjąć jakąś decyzję, sugerowane pytanie, jakie powinnaś sobie zadać- "które rozwiazanie bardziej zbliża mnie do mojego boskiego przeznaczenia? Które rozwiazanie wprowadzi w moje zycie większy spokój?". Anioły czują Twój strach, niepewnośc, lęk przed przyszłością.
     Merlina mówi o Twojej dezorientacji, braku odpowiednich informacji, aby podjąć właściwą decyzję. Poproś Anioły o wskazówki, informacje, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję, może jest ktoś, kto mógły rozwiać Twoje wątpliwości. Anioły radzą zastosowanie takiej metody:
     Wyobraz sobie, że podejmujesz jakąś decyzję i co czujesz? Jak się z tą decyzją czujesz? Jesli czujesz ściskanie w żołądku lub gardle, jeśli Twoje ciało zle reaguje, znaczy , że coś jest nie tak.
     I tak wizualizujesz wszystkie warianty. Jeśli serce napełni się ciepłem, to znak,że to właściwa droga. Na końcu Archanioł Rafał, opiekun wszystkich chorych i jednocześnie uzdrowiciel. Czasem ta karta mówi, że sama masz zdolności uzdrowicielskie.
     • nagietek123 Re: Nagietek 12.09.14, 15:42
      Bardzo dziękuję Aniołom. Nie stoję przed decyzją, opiekuję się mamą i żyję z dnia na dzień...
      Jak już mam naprawdę dość, jestem udręczona do utraty sił, to myślę o oddaniu mamy do palcówki opiekuńczej. Jak pomyślę, że mogłaby być źle traktowana, to mija mi ta myśl o oddaniu mamy.
      Sądzę, że moja opieka jest też formą terapii, organizuję mamie różne prace i zajęcia.
      Ogólnie jest mi trudno, a mama raz mówi, że jej tu dobrze, a za chwilę dziesiątki razy powtarza jak jej u mnie źle... I do tego bardzo napastliwym tonem. Jeśli mówię, że nie chcę już o tym rozmawiać, tzn. o maminych krzywdach, to używa argumentów typu: ja ciebie pacierza nauczyłam itp. Cieszę się na dodatkową pracę, w tym czasie sąsiadką się mamą zajmuje, zabiera ją do swojej chałupy. Chyba niewiele osób z takim entuzjazmem chodzi do pracy jak ja smile
      Jeszcze raz dziękuję.
      • rozmaryn_1 Re: Nagietek 12.09.14, 17:59
       Wiesz Nagietku, tak własnie pomyslałam sobie, że te karty o decyzji mówią o tym, że rozważasz mozliwość znalezienia mamie opieki w jakimś osrodku. Cóż, pewnie chciałaś innego wsparcia, ale takie wyciagnęłam karty, może powinnaś pooglądac sobie te placówki z bliska? Zeby wiedziec na pewno, że słuszna podjęłaś decyzję. Czasem kontakt z obcymi ludzmi robi choremu lepiej niż z bliską osobą, bo pojawia się poczucie winy i to obustronne, jedna strona wini się, że jest obciazeniem, a druga się wini, że nie ma dość sił, żeby to udzwignąć.
    • rozmaryn_1 freya 11.09.14, 18:40
     Wyciągnęłam Archanioła Michała. Jest z Tobą by dodac Ci odwagi, abyś zmieniła swoje życie i osiągnęła cel. Nie wiem, czy to odpowiedz na tego pana, może ta wskazówka dotyczy czegos ważniejszego. Michał przychodzi do nas, gdy potrzebujemy ochrony i poczucia bezpieczeństwa, więc powiedz mi czy ten pan dobrze działa na Ciebie energetycznie? A Moze chodzi o to, że poszukujesz celu zycia i Michał chce Ci pomóc zmienić swoje życie uczuciowe. Poproś go o pomoc, a on Ci jej chetnie udzieli.
     • freya_v Re: freya 11.09.14, 20:57
      Michala cały czas proszę o wsparcie. Swego czasu wyciągnęła mi go tu Algariasmile więc jak widać moje modlitwy są wysłuchane. Tak chodzi o poczucie bezpieczeństwa ale nie boję się jego tylko ewentualnych konsekwencji tej relacjitongue_out dziękuje za anioła jestem teraz spokojniejszawink
   • rozmaryn_1 krakuskaa 11.09.14, 18:23
    Dla Ciebie Adriana smile Twoje prosby zostaną wysłuchane, ale musisz dac się poprowadzic. Zwracaj uwagę na sny, nawracające mysli, słowa piosenek, które nagle Cie poruszą, naturę, szukaj ogólnie mówiąc znaków. Anioł ten pragnie, abyś podążała za jego wskazówkami.
    • krakuskaa Re: krakuskaa 11.09.14, 20:49
     smile
     mam pytanie, chciałam sobie poczytać co to za anioł no i nie ma o takim aniele słowa w sieci, możesz mi podpowiedzieć rozmarynko gdzie coś mogę poczytać na jego temat?
     • rozmaryn_1 Re: krakuskaa 11.09.14, 21:42
      krakuskaa napisała:

      > smile
      > mam pytanie, chciałam sobie poczytać co to za anioł no i nie ma o takim aniele
      > słowa w sieci, możesz mi podpowiedzieć rozmarynko gdzie coś mogę poczytać na je
      > go temat?

      Nie wiem, skąd te imiona, to talia Doreen Virtue, jak juz pisałam.
    • rozmaryn_1 Maja 11.09.14, 19:01
     Maju, do Ciebie przyszła pocieszyc Cię w tej sytuacji jakaś zmarła osoba, która bardzo Cie kocha, karta Sonya. Mozesz poczuc jej zapach, głos, obecność, jesli się na to otworzysz smile Osoba ta często Cie teraz odwiedza. Dociagnęłam Patience, która mówi,że nie nadszedł jeszcze właściwy czas na realizację Twoich planów. Teraz powinnas się zająć cierpliwie zdobywaniem wiedzy i informacji na ten temat. Zwróć uwagę na pomysły, jakie się pojawią, gdy nadejdzie odpowiedni czas, bedziesz mogła je wykorzystać. Anioły radzą, abyś odpoczęła trochę psychicznie, bo jak się zacznie dziać, to będzie się działo duzo naraz.
     • maja.1987 Re: Maja 11.09.14, 19:16
      Zacznie sie dziać? Rozmarynie moge zapytac czego moge sie po tym słowach spodziewać? Myślałam ze w koncu wychodzę na prosta wiec nie wiem juz sama co jeszcze bedzie jak zacznie sie dziać wszystko naraz a siły psychiczne tez maja granice... Cóż uwielbiam moje zycie... Nie ma co...
      • rozmaryn_1 Re: Maja 11.09.14, 19:27
       maja.1987 napisała:

       > Zacznie sie dziać? Rozmarynie moge zapytac czego moge sie po tym słowach spodzi
       > ewać? Myślałam ze w koncu wychodzę na prosta wiec nie wiem juz sama co jeszcze
       > bedzie jak zacznie sie dziać wszystko naraz a siły psychiczne tez maja granice.
       > .. Cóż uwielbiam moje zycie... Nie ma co...

       Czeka Cię duzo pracy, to chyba nic strasznego ?
       • maja.1987 Re: Maja 11.09.14, 20:26
        Kamień z serca.
        Aktualnie mam zapewniona prace na rok. smile zajmuje cały dzien praktycznie. Jaka obowiązki dojdą zobaczymy.
        Dziekuje ci rozmarynie.
        Pozdrawiam
   • rozmaryn_1 Re: Przesłanie od Anioła 11.09.14, 18:47
    Nie chcesz wróżby na uczucia, a tymczasem wyciągnęłam Serafinę, jej motto przewodnie to: "Jestem Aniołem Opiekuńczym Rodzin. Twoją rodzinę czeka radosna zmiana lub powiekszenie".
    Karat ta zapowiada zawirowania, trudności, a nawet burze, które maja przyczynic się do oczyszczenia atmosfery i w rezultacie do lepszego zrozumienia siebie, swoich potrzeb i zrozumienia potrzeb innych. Serafina zadba o to, żeby na końcu zaświeciło dla was słońce. Nie zapominaj, że Anioły pomagają nam tylko wtedy, gdy je o to prosimy.
    • rozmaryn_1 do niebieskiej :) 11.09.14, 18:49
     rozmaryn_1 napisała:

     > Nie chcesz wróżby na uczucia, a tymczasem wyciągnęłam Serafinę, jej motto przew
     > odnie to: "Jestem Aniołem Opiekuńczym Rodzin. Twoją rodzinę czeka radosna zmian
     > a lub powiekszenie".
     > Karat ta zapowiada zawirowania, trudności, a nawet burze, które maja przyczynic
     > się do oczyszczenia atmosfery i w rezultacie do lepszego zrozumienia siebie, s
     > woich potrzeb i zrozumienia potrzeb innych. Serafina zadba o to, żeby na końcu
     > zaświeciło dla was słońce. Nie zapominaj, że Anioły pomagają nam tylko wtedy, g
     > dy je o to prosimy.
   • rozmaryn_1 baba_potwor 11.09.14, 19:15
    Dla Ciebie- Grace i Antoinette.
    Karta ta wskazuje na problemy w relacjach z ludzmi. Mówi o tym, że nie wczuwasz się w sytuację drugiej osoby, ale oceniasz ją przez pryzmat samej siebie. Tak naprawdę jest to dla Ciebie lekcja o samej sobie. Powinnaś zadać sobie pytanie- dlaczego ta osoba mnie tak irytuje? To w tobie jest zródło irytacji. Anioły mówią, że każdy żyje jak umie i czuje. Powinnaś przestać krytykowac i irytowac się, błędnie oceniasz motywy i charakter człowieka. Nie szufladkuj, nie dziel ich na dobrych i złych. Uzdrowienie przyjdzie, jeśli uporasz się ze swoim ego. Zalecana afirmacja: "Chcę uwolnić te część mnie, która irytuje się, gdy o Tobie myślę."
    Anioły obiecują, że mile się zaskoczysz, jeśli spróbujesz tej pracy.
   • rozmaryn_1 nikix 11.09.14, 19:26
    Dla Ciebie jak dla Mai- Sonya, czyli i Ty jesteś odwiedzana przez jakąś kochającą Cię istotę z zaświatów. Mam dla ciebie dobre wieści, dociągnęłam Ci Crystal smile Lubię tę kartę, sprawia bardzo miłe niespodzianki smile Jej motto" Ufaj i miej nadzieję. Na horyzoncie pojawiło się coś nowego i pozytywnego, chociaż Ty moze jeszcze tego nie dostrzegasz."
    Zaczęła się jakaś zmiana, zmiana na lepsze, na razie po cichutku, dyskretnie, to sam poczatek drogi, ale cos wspaniałego czeka Cię na jej końcu smile Anioły radzą Ci zachować optymizm, unikać ludzi emanujących negatywną energią i dołujacych Cię. Idz w kierunku swojego marzenia małymi kroczkami, a nie zawiedziesz się.
     • rozmaryn_1 chantalee 11.09.14, 19:47
      Dla Ciebie Bethany. Dużo dawałaś z siebie innym, a teraz nadszedł czas, abyś zadbała w końcu o siebie i o swoje potrzeby. Twój Anioł chciałby, abys odpoczęła i fizycznie i psychicznie. Proponuje masaż, kapiel w soli lub cos w tym stylu. Kiedy Ty bedziesz wypoczęta i szczęśliwsza, skorzystaja na tym wszyscy, którzy Cie otaczają, bo bedziesz mogła znów im dawać siebie smile Twój Anioł prosi, żebyś nie dała się odwieść od tego, znajdz czas dla siebie, bo to bardzo ważne. Pozwól, aby teraz on ofiarował coś Tobie smile
    • rozmaryn_1 Gosia 11.09.14, 21:51
     Wyciagnęłam Ci Opal- "Twoje dzieci na Ziemi i w Niebie są szczęśliwe i znajdują się pod dobrą opieką Boga i Aniołów". Może chodzic o Twoją troskę o jakiekolwiek dziecko. Może to być tez sugestia, aby w ogóle uzdrowic swój stosunek i sposób patrzenia na dzieci. Ujrzeć ich niewinność, dobroć, doskonałość, spojrzeć na nie oczami Anioła, abyś ujrzała w nich światło i miłość. Na pytanie, czy dziecko Cię kocha, odpowiedz brzmi- tak. Czy bedziesz mieć dziecko- tak. Zależy od Twojej sytuacji. I drugi Anioł dla Ciebie Crystal, pisałam o nim tutaj:
     forum.gazeta.pl/forum/w,245839,154086722,154095557,nikix.html
     • gosia44114 Re: Gosia 11.09.14, 21:56
      dziekuję smile super, Opal-faktycznie z córką raz na wozie,raz pod wozem wink, Crystal - idealnie oddaje obraz sytuacji,,,cos się dzieje,cos zaczyna...chyba... , będę sie przygladać tej sytuacji i delikatnie ją rozwijać...problem tylko w tym, który z nich ...smile
   • rozmaryn_1 leda 11.09.14, 20:07
    Indriel dla Ciebie smile
    Motto przewodnie: "Jesteś wojownikiem światła. Bóg potrzebuje Cię, byś niczym Anioł roztaczał boski blask nad Ziemią i wszystkimi jej mieszkańcami."
    Lubisz pomagać i docierają do Ciebie głosy wołające o pomoc, jesteś czuła na emocje i potrzeby innych. Czekają Cię zmiany, które spowodują, że wiecej ludzi doswiadczy Twojej pomocy. Regularnie się oczyszczaj z negatywnych energii, wzywaj Archanioła Michała, gdy masz problem z toksycznymi energiami w Tobie.
    • leda-is-one Re: leda 12.09.14, 06:23
     Dziękuje Ci pięknie Rozmarynie,dziękuję Aniołom,ja nie wiem czy to przesłanie udźwignęwink
     Archanioł Michał jest obecny w moim życiu na co dzień,pomaga mi, zwracam się do niego i przywołuje go często.
     Podpowiedzi pomocne ,bo mam dość trudny czas.Dziekuję jeszcze razsmile
    • rozmaryn_1 szamanka 11.09.14, 22:00
     Szamanko, Tobie tez wyciągnęłam 2 karty. Pierwsza to Opal (patrz opis u Gosi), druga to Arielle. pasuje do Twojego nicka. Karta ta oznacza, że jesteś medium i masz moc nawiazywac kontakt ze światem duchów i Aniołów. Arielle pomaga takim ludziom jak Ty. Kieruje do Ciebie odpowiednie ksiązki, zajęcia, informacje i przewodników duchowych. Anioły mają prośbę do Ciebie, abyś kierowała światło i miłość ku tych, co tego potrzebują (myślę, że chodzi o dzieci w powiazaniu z Opal). Mozesz wysyłać Bożą miłość ku roślinie, zwierzęciu, miejscu, a tam spłynie łaska. To TY POMAGASZ Aniołom smile Pomagaj zwłaszcza dzieciom, aby były bezpieczne w tym świecie. Masz poważną misję kochana smile
   • rozmaryn_1 Inguszetia 11.09.14, 22:12
    Dla Ciebie- Bridgette. Motto" Zachowaj ostrozność. Przyjrzyj się dokładniej tej sytuacji, zanim podejmiesz dalsze kroki." Karta nawiązuje do jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy, którą bedziesz musiała odłożyć na razie na bok. Anioły zapewniają Cię, że to nie jest powód do rozpaczy. Wydaje Ci się, że to jakaś wielka szansa, może nawet jedyna szansa! Ale to złudzenie. Czekają Cię lepsze rzeczy, ale najpierw musisz stac się wolna i przestac się zapierać akurat na to "coś". Karta mówi,żebyś stworzyła próżnię, a pojawia się nowe mozliwości. Uwolnij to pragnienie, bo obecna sytuacja nie jest korzystna dla Ciebie i ważne informacje są przed Tobą ukryte. Szukaj głębiej, pytaj, zaufaj instynktowi, bo to właśnie forma komunikowania się Aniołow z Tobą. Możesz czuć się rozczarowana, ale to ważne, żebys pozostała wierna sobie. Chodzi o to,żebyś nie zadowolała się byle czym, bo zasługujesz na WIELKIE UCZUCIE, na spełnienie.
     • rozmaryn_1 Re: Inguszetia 12.09.14, 12:33
      inguszetia_2006 napisała:

      > Witam
      > Pięknie dziękuję i w podzięce dla ciebie cygańska. Kochanka. No, to teraz będą
      > do ciebie chłopy walić drzwiami i oknami;-D
      > Pzdr.
      > Ing

      Dzięki smile
  • tulipan-93 Re: Przesłanie od Anioła 11.09.14, 20:35
   Ja jesli moge to poproszę na uczucia do końca roku. Głownie czy cos sie jeszcze wydarzy miedzy mna a byłym partnerem jakis kontakt albo cos, cokolwiek. A jesli nie to poprostu poproszę na milosc.
   Dziekuje.
    • rozmaryn_1 kashaa 11.09.14, 22:29
     Anioły się uparły na dwie karty smile Archanioł Rafał i Izajasz.
     Zacznę od Izajasza. Karta ta mówi, że oto nadszedł czas na zmiany i nowe pomysły w życiu. Masz szczęście, bo w tych zmianach masz ogromne wsparcie Anielskie. Jesteś gotowa ich zdaniem do tego i sama czujesz w sobie taką potrzebę. Zmiany są nieuniknione, ale tez ekscytujące. Nie bój się więc, nie bądz taka ostrożna. Anioły są przy Tobie by dodać Ci otuchy i odwagi. Z drugiej strony nie spiesz się, bo sytuacja wciąż jeszcze dojrzewa. Masz opiekę, jestes bezpieczna, zaczyna się powoli nowy etap w Twoim życiu.
     Rafael to uzdrowiciel, więc albo układ ten zapowiada zmiany w kierunku zdrowia, albo Rafael rozszerza swój zakres obowiązków i otacza Cię opieką uzdrawiająca w innych sferach życia smile
   • rozmaryn_1 Tulipan 11.09.14, 22:20
    Wyciągnęłam- Akasha.
    To karta nauczyciela duchowego, więc albo Twój były miał Cię czegoś nauczyć, albo poznasz kogoś, kto stanie się takim nauczycielem, albo Ty powinnas zacząć bardziej się ukierunkowywać na innych i wykorzystywać swoje naturalne talenty i pomagać innym. Akasha mówi o umiejetności wspierania drugiego człowieka, inspirowania go, radzenia, pocieszania. Można pomóc komuś w "przypadkowy" sposób np. w sklepie, w pracy itp. jeśli nie poczuwasz się do bycia nauczycielem, to myslę, że na Twojej drodze stanie ktos taki, może zdarzyć się to zupełnie niespodziewanie i on pomoże Ci się odnalezc w sytuacji.
    • tulipan-93 Re: Tulipan 11.09.14, 22:32
     Lubie pomagać innym... Wtedy jakos czuje sie potrzebna... Dlatego chcecie pomagam innym.
     Dziekuje rozmarynie.
     Rozmarynie a czy mogłabys mi postawić karty na pytanie czy czeka mnie cos związanego jeszcze z moim byłym? Jakis kontakt, spotkanie, cokolwiek...
     Pozdrawiam
     • rozmaryn_1 Re: Tulipan 11.09.14, 22:36
      tulipan-93 napisała:

      > Lubie pomagać innym... Wtedy jakos czuje sie potrzebna... Dlatego chcecie pomag
      > am innym.
      > Dziekuje rozmarynie.
      > Rozmarynie a czy mogłabys mi postawić karty na pytanie czy czeka mnie cos związ
      > anego jeszcze z moim byłym? Jakis kontakt, spotkanie, cokolwiek...
      > Pozdrawiam

      Niestety, dziś tylko przesłania anielskie smile
      • tulipan-93 Re: Tulipan 11.09.14, 22:41
       Rozumiem... A czy moge liczyć na odpowiedz na to pytanie w innym dniu? Najlepiej w wiadomosci prywatnej gdyż nie lubie pisac o sobie publicznie...
   • rozmaryn_1 kubartur 11.09.14, 22:49
    Archanioł Uriel.
    Wyglada na to, że jeśli chcesz uzdrowić swoje zycie zawodowe, to musisz uzdrowic jakies uczucia z tym zwiazane. Może jest w Tobie jakis gniew zwiazany z tą sprawą, może ktoś Cie zawiódł, oszukał i zacietrzewiłeś się za bardzo przez co blokujesz się na swobodny przepływ energii i to dobro, którego pragniesz, nie ma jak przedostac się przez skorupę, która wybudowałeś wokól siebie. Na szczęście Uriel jest gotów Ci pomóc. Anioł psycholog. Leczy emocje i myśli. Uleczy Twoje blokady psychiczne, jeśli go wezwiesz i poprosisz o to. Działa subtelnie, bez przymuszania, więc czeka, aż go zawołasz i poprosisz. Znajdz w sobie chęć pozbycia się trucizny, która Cię dręczy w tym temacie. jeśli szczerze tego pragniesz, będziesz uzdrowiony. Odzyskasz godność i kontrolę nad swoim życiem.
   • rozmaryn_1 Bronxi 11.09.14, 22:53
    Isabella.
    "tak, to właściwy czas, by podjąć nowe wyzwania. Twoje nadzieje spełnią się." Oto sytuacja, jaką sobie wymarzyłaś smileProś mimo to Anioły o dalsze wsparcie. To właściwy czas na spełnienie swoich marzeń. Słuchaj swego serca, jest dobrzesmile
  • rozmaryn_1 Zamykam Wątek 11.09.14, 22:56
   Umówiłam się z Aniołami, że kto ma się zjawić po przesłanie, ten zdąży smile
   Spóznialskich zapraszam na następny raz smile Mam nadzieje, że wszystkim Wam pomogą jakoś te przesłania i dodadzą Wam mądrości, siły, wiary, tego co potrzebujecie smile Idę spać... Buziaki dla wszystkich uczestników kiss

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka