06.03.21, 11:58
Hello!
Wczoraj bylam na spotkaniu biznesowym, staram sie o kontrakt, Duzy, najwiekszy, jaki dotychczas mialam w swojej firmie. Czy go dostane? Wyciagnelam najpierw trzy karty, potem dodatkowe trzy. Odwrocona Krolowa Mieczy, Odwrocony Sad, czworka kijow. Sad jest Moja i lubi ona karta w rozkladach o kariere, ale Tutaj jest odwrocony. Czyli nie? Ale potem jest czworka kijow, oznaczajaca sukces. Potem odwrocona Dziesiatka Kijow, czworka pucharow i Gwiazda. Odwrocona Dziesiatka kijow, jakby to bylo dla mnie za duzo. Ale potem czworka pucharow , powolny, ale staly rozwoj i Gwiazda. Jakby poczatek dobrego. Moze jeszcze nie jestem gotowa na Tak Duzy kontrakt? Lub, dostane go, bedzie mi trudno, ale w koncu sobie poradze? Prosze o komentarze.
Obserwuj wątek
    • magdalena.1230 Re: Kontrakt 06.03.21, 13:08
      Czy go dostane? Wyciagnelam najpierw trzy karty, potem dodatkowe trzy.

Odwrocona Krolowa Mieczy, Odwrocony Sad, czworka kijow. 

-
      Czy nad tym wszystkim sprawuje pieczę ostateczne zdanie jakaś kobieta ? Która wg.swojego " widzi jej się "podejmuje decyzję.
      Ja bym w tym widziała zaburzoną komunikację sprytną , kobietę która gra wg swoich zasad !
      Mam tu dwie opcje big_grinziałaj przebiegle, nie czekaj na kogoś zgodęę- Chcesz to bierz, sama działaj,podstępną grą : Nie opowiadaj o swoich planach pozostałym -
      4 buław- to Twoje miejsce pracy -powinno być po Twojej myśli , bo w 4 buław już mamy swoje miejsce, trzymamy w rękach zasoby smile
      Np: Dla mnie 4 buław pokazała umowę o pracę ,fajne miejsce pracy .
      • andgie Re: Kontrakt 06.03.21, 13:24
        Dzieki Magdalena smile To jest kontrakt dla mojej wlasnej firmy sprzatajacej, o ktorej pisalam wczesniej. Miejsce jest bardzo duze i roboty bedzie sporo, a to dla mnie to swietne smile Obawiam sie, ze to dla mnie za duze na ten moment, ale kiedy jest ten wlasciwy moment?! Moze odwrocona dziesiatka kijow pokazuje moje obawy. Czworka kielichow to takze rozszerzone kontakty firmowe, wiecej ludzi bedzie o mnie wiedziec. Kobiet tam troche pracuje, ale glownodowodzacym jest mezczyzna.
    • aprepopa Re: Kontrakt 07.03.21, 16:30
      Odwrocona Krolowa Mieczy, Odwrocony Sad, czworka kijow.

Trudne dla mnie do interpretacji te karty. Gdyby te dwie nie były odwrócone to było by fajnie. Teraz zależy, jak Ty podchodzisz do odwróconych i jakie im przypisujesz znaczenie (w sensie przeważająco negatywne, czy bardziej jako czasowe przyblokowanie głównie pozytywnej energii danej karty). Doczytałam, że to firma sprzątająca. Odwrócona Q mieczy może wskazywać na niechęć kobiety wydającej decyzję, bądź formalne błędy kobiety zarządzającej tą firmą. Ta 4 buław w pozycji prostej jednak wygląda nieźle. To chyba zależy, czy jesteś tylko zarządzająca, czy sama sprzątasz. 4 buław na wyniku, to realnie patrząc "szałuje nie ma", ale dla kogoś może to być wielkie osiągnięcie. Wypadła mi kiedyś w wyniku na umowę, z której my cieszyliśmy się bardzo, a obiektywnie nie było co tak skakać z radości. Zależnie, na co ktoś liczy, jakie ma na danym etapie życia ambicje. Tych dociąganych nie umiem zinterpretować, bo to ciąg bez określonych pozycji i się gubię, jak to zinterpretować: czasowo/celowo.
    • aprepopa Re: Kontrakt 08.03.21, 16:27
      Sumowanie: Krolowa Mieczy (-), XX Sad (-), 4 kijow. Potem 10 kijów (-), 4 pucharow i XVII Gwiazda.

Królowej mieczy odpowiada karta Sprawiedliwość i tu podane jest 8, ale to metoda z książki o Tarocie Marsylskim, gdzie Sprawiedliwość ma nr 8. W metodzie Banzhafa, to chyba pomijamy figury dworskie w liczeniu. Zależy więc jakiej metody użyjesz i np. jaki nr ma Sprawiedliwość w Twojej talii (jakie masz zapatrywania na kolejność kart w talii). Policz może i tak i tak, z czasem zobaczysz, jak sprawdza się trafniej? Ja używam talii, gdzie Sprawiedliwość ma nr 11. Jest też kwestia, czy wyciągnąć kwintesencję z pierwotnego rozkładu, czy łącznie z dokładanymi (jeśli w zamiarze miał być rozkład na 3, nie na 6 kart). Karty od Asa do 10 z dworu kielichów i monet liczymy nominał plus 10, czyli 4 pucharów = 14.
    • aprepopa Re: Kontrakt 08.03.21, 16:47
      Andgie, jak będziesz zdecydowana, czy wszystkie karty, czy tylko podstawowe, to mogę wyliczyć dwiema metodami i zobaczymy, która będzie w efekcie trafniejsza w tym pytaniu? Zdarzało się, że w każdej metodzie karta kwintesencji miała podobny sens. Ogólnie sumowanie pokazuje czasem tzw. drugie dno, jeśli odpowiedź jest niejasna... Jeśli odpowiedź kart jest prosta, to sumowanie potwierdza, bądź tylko niepotrzebnie miesza w jasnym przekazie.

Idę świętować, miłego też życzę! wink
        • aprepopa Re: Kontrakt 09.03.21, 15:26
          Wg Starowieyskiej:

Zakładając, jak pierwotnie w tej metodzie: X Koło Fortuny
          Licząc kartę Sprawiedliwość, jako 11: XIII Śmierć

Wg Banzhafa: VI Kochankowie
            • aprepopa Re: Kontrakt 09.03.21, 17:54
              Pytanie było proste: czy dostanę? Może losując 1 kartę miała byś ułatwioną interpretację? Radzić łatwo, ale ilu wróżących ogranicza się do wylosowania 1 karty, nawet na pytanie rozpoczynające się od "czy", a nie na pytanie otwarte, np. jak (coś) przebiegnie? Powodzenia!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka