wyrdlove1 01.09.07, 19:21 Swoje i osób o które pytacie. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
higienistka Po co? 01.09.07, 19:25 Nie każdej wróżce jest to potrzebne i nie każdy ma chęć ujawniać datę swoich urodzin. Myślę, że z podawaniem daty należy wstrzymać się do chwili, kiedy wróżka, która zobowiązała się do postawienia kart, o to poprosi. Odpowiedz Link
ifyso Re: Po co? 02.09.07, 18:47 Data urodzenia pomaga wrózkom, które znają arkana numerologii. Obliczenie drogi życia i cykli numerologicznych jest pomocne w określeniu, na jakim etapie drogi życia znajduje się osoba pytająca, co jest na tym etapie priorytetem. Niesamowite jest to jak tarot potwiedza numerologię, albo odwrotnie numerologia potwierdza informacje zawarte w kartach...nie chodzi tu zatem o ciekawośc. Łatwiej jest tez, znając datę urodzenia "dostroić" się do osoby pytającej )) Odpowiedz Link
higienistka Re: Po co? 02.09.07, 19:35 Zgadzam się - z jednym zastrzeżeniem: są wróżki, które nie zagłębiają się w numerologię i data im na nic. Dlatego lepiej byłoby, gdyby ewentualnie podawać datę urodzenia wtedy, kiedy wróżka poprosi, nie - obowiązkowo. Tylko o to mi chodziło. Odpowiedz Link
ifyso Re: Po co? 02.09.07, 19:40 popieram!!! Nie wszytskie podpieramy się numerologią ))) Odpowiedz Link
higienistka Re: Po co? 02.09.07, 20:02 ja się dopiero zaczynam wgłębiać z pewną dumą wyczytałam, że jestem liczbą mistrzowską ))) wracając do daty urodzenia - ciekawi mnie, jak wróżki, które sięgają do numerologii, łączą ją z tarotem: chodzi mi o to, czy tylko sprawdzają wibracje liczby urodzeniowej, czy jakoś wprowadzają ją do rozkładu kart Odpowiedz Link
ifyso Re: Po co? 02.09.07, 20:09 obliczają też tzw. piramidkę lub diament. 3 cykle, Wyzwania i punkty zwrotne (ułatwienia) w poszczegolnych latach życia. Mnie to zafascynowało...To niesamowite, "coś w tym jest" )) Obliczają też rok osobisty. Odpowiedz Link
higienistka Re: Po co? 02.09.07, 20:18 rozumiem na razie jednak postanowiłam skupić się na tarocie; kiedy go jako tako opanuję, zajmę się dokładniej numerologią Odpowiedz Link
wyrdlove1 Re: Po co? 02.09.07, 23:51 Ja dotychczas, skupiałam sie również na Numerologii. Nie wiedzialam, że komuś moze to nie pasowaćWam, nie jest potrzebna, mi bardzo. Pozdrawiam i dziękuje za zrozumienie. Wiola. Odpowiedz Link
higienistka Re: Po co? 03.09.07, 08:37 Wiola to nie o to chodzi, że wróżkom nie pasuje, mnie na przykład jest wszystko jedno, bo i tak z tych informacji nie skorzystam Czasem ludzie mają opory przed ujawnianiem daty urodzenia i imienia - z różnych względów. Dlatego zaprotestowałam przeciw obligatoryjnemu podawaniu tych danych, ale nie mam nic przeciwko podawaniu tego na prośbę wróżki, na forum lub na priva. Zwłaszcza, że - jak piszesz - dla Ciebie jest to ważne i pomaga Ci we wróżeniu. Jeśli poczułaś się moim postem zaatakowana czy urażona, to przepraszam, ale nie miałam nic złego na myśli. pozdrawiam Odpowiedz Link
romanticca Re: Po co? 03.09.07, 12:31 Ja pomału się przymierzam do Numerologii A skoro wprowadzamy nowy "system" to niech on będzie najlepszy jaki się da. Jeśli wróżka, która zdecyduje się postawić karty, ogłaszając swoją "gotowość" w wątku niech poprosi o przesłanie daty urodzenia wraz z zapłatą. I już Odpowiedz Link