Dodaj do ulubionych

Podawajcie daty urodzenia!

01.09.07, 19:21
Swoje i osób o które pytacie.
Obserwuj wątek
    • higienistka Po co? 01.09.07, 19:25
      Nie każdej wróżce jest to potrzebne i nie każdy ma chęć ujawniać datę swoich
      urodzin. Myślę, że z podawaniem daty należy wstrzymać się do chwili, kiedy
      wróżka, która zobowiązała się do postawienia kart, o to poprosi.
      • wyrdlove1 Re: Po co? 02.09.07, 10:46
        Przepraszam, zachowałam się jak gówniarz.
        • ifyso Re: Po co? 02.09.07, 18:47
          Data urodzenia pomaga wrózkom, które znają arkana numerologii.
          Obliczenie drogi życia i cykli numerologicznych jest pomocne w
          określeniu, na jakim etapie drogi życia znajduje się osoba pytająca,
          co jest na tym etapie priorytetem. Niesamowite jest to jak tarot
          potwiedza numerologię, albo odwrotnie numerologia potwierdza
          informacje zawarte w kartach...nie chodzi tu zatem o ciekawośc.
          Łatwiej jest tez, znając datę urodzenia "dostroić" się do osoby
          pytającej wink))
          • higienistka Re: Po co? 02.09.07, 19:35
            Zgadzam się - z jednym zastrzeżeniem: są wróżki, które nie zagłębiają się w
            numerologię i data im na nic. smile
            Dlatego lepiej byłoby, gdyby ewentualnie podawać datę urodzenia wtedy, kiedy
            wróżka poprosi, nie - obowiązkowo. Tylko o to mi chodziło.
            • ifyso Re: Po co? 02.09.07, 19:40
              popieram!!! Nie wszytskie podpieramy się numerologią wink)))
              • higienistka Re: Po co? 02.09.07, 20:02
                ja się dopiero zaczynam wgłębiać smile
                z pewną dumą wyczytałam, że jestem liczbą mistrzowską wink)))
                wracając do daty urodzenia - ciekawi mnie, jak wróżki, które sięgają do
                numerologii, łączą ją z tarotem: chodzi mi o to, czy tylko sprawdzają wibracje
                liczby urodzeniowej, czy jakoś wprowadzają ją do rozkładu kart
                • ifyso Re: Po co? 02.09.07, 20:09
                  obliczają też tzw. piramidkę lub diament. 3 cykle, Wyzwania i punkty
                  zwrotne (ułatwienia) w poszczegolnych latach życia. Mnie to
                  zafascynowało...To niesamowite, "coś w tym jest" wink)) Obliczają też
                  rok osobisty.
                  • higienistka Re: Po co? 02.09.07, 20:18
                    rozumiem
                    na razie jednak postanowiłam skupić się na tarocie; kiedy go jako tako opanuję,
                    zajmę się dokładniej numerologią
                    • wyrdlove1 Re: Po co? 02.09.07, 23:51
                      Ja dotychczas, skupiałam sie również na Numerologii. Nie wiedzialam, że komuś
                      moze to nie pasowaćsadWam, nie jest potrzebna, mi bardzo. Pozdrawiam i dziękuje
                      za zrozumienie. Wiola.
                      • higienistka Re: Po co? 03.09.07, 08:37
                        Wiola
                        to nie o to chodzi, że wróżkom nie pasuje, mnie na przykład jest wszystko jedno,
                        bo i tak z tych informacji nie skorzystam smile Czasem ludzie mają opory przed
                        ujawnianiem daty urodzenia i imienia - z różnych względów. Dlatego
                        zaprotestowałam przeciw obligatoryjnemu podawaniu tych danych, ale nie mam nic
                        przeciwko podawaniu tego na prośbę wróżki, na forum lub na priva. Zwłaszcza, że
                        - jak piszesz - dla Ciebie jest to ważne i pomaga Ci we wróżeniu.
                        Jeśli poczułaś się moim postem zaatakowana czy urażona, to przepraszam, ale nie
                        miałam nic złego na myśli.
                        pozdrawiam
                        • romanticca Re: Po co? 03.09.07, 12:31
                          Ja pomału się przymierzam do Numerologii smile
                          A skoro wprowadzamy nowy "system" to niech on będzie najlepszy jaki się da. Jeśli wróżka, która zdecyduje się postawić karty, ogłaszając swoją "gotowość" w wątku niech poprosi o przesłanie daty urodzenia wraz z zapłatą.
                          I już smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka