beornot 05.08.09, 12:58 Dziewczynki, mam jakis dol... tak sobie mysle ze zakochanie ejst fajne ale ta tesknota ech...mam na dzisiaj karte kochankow i jakos dziwnie sie mi objawia, takie dywagacje w sercu i tesknota .. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lodiogien Re: :( tesknota a zakochanie 05.08.09, 13:24 Z tym dołem i tęsknotą mam tak samo. Może będziesz się zastanawiać co z tym zrobić. Pozdrawiam Odpowiedz Link
beornot Re: :( tesknota a zakochanie 05.08.09, 16:43 no masz racje caly czas sie zastanawiam co z tym zrobic, wsyztsko tak sie jakos wlecze tempem slimaka, zastanawiam sie co bedzie lepsze, dzisiaj mnie trafilo na dobre, moze jakies aspekty planet.. Zapytalam kart: 1. czy mu sie poodbam:Sila, Umiarkownaie, 3 kielichy- a wiec cos go przyciaga do mnie, ale wazy czy warto wchodzic.. 2. czy wyzna ze mu zalezy:krolowa kielichow, umiarkowanie, 5 kileichow - duzo kielichow a pomiedzy nimi znowu wywazenie czyli jak? 3. czy bedzie chcial sie zblizyc?9 kielichow, kochankowie, kolo - czekanie, wybor, zdecyduje los? 4. czy sie odezwie?6 denarow, sad, ksiezyc- i tu mnie dobilo....jak widze ksiezyc to takie wzdychanie do ksiezyca? Czy tez tak widzicie to Odpowiedz Link
lodiogien Re: :( tesknota a zakochanie 05.08.09, 17:04 Rzeczwiście sporo tu niepewności i rozmyślań, ale 6 denarów to zbliżanie się do celu a sąd to odrodzenie, może On omylnie odczytuje twoje sygnały i stąd te wachania. Odpowiedz Link
beornot Re: :( tesknota a zakochanie 05.08.09, 17:21 sama nie wiem, nie lubie czekania i zdawania sie na los, chyba moj mars dzisiaj szalejeA moze to jego zachownaia zle odczytuje... Obrazowo to bym chciala widziec ze on wyciaga do mnie reke, bo ma jednak zryw ku mnie ale ten Ksiezyc? Odpowiedz Link
okwilk Re: :( tesknota a zakochanie 05.08.09, 19:28 Być może oczekujesz od niego czegoś co jest wbrew jego naturze? To powtarzające się umiarkowanie może świadczyć, że ów pan jest bardziej introwertyczny niż Ci się wydaje. Być może i by chciał ale jego blokady sprawią, że zbliżenie się do Ciebie będzie musiało się zbiec z jakimś wydarzeniem - lub z nim rozminąć (czego bym nie polecał - jeśli wiesz o czym mówię ) Jeżeli zaś chodzi o to czy się odezwie, to wygląda na to że będzie musiał być na prawdę pewny i utwierdzony w tym, że tego chce i że nie poniesie klęski na tym polu. Długo będzie się wahał a kiedy już się zdecyduje to i tak nie będzie mu szło tak jakby chciał. Pozdrawiam, Oktawiusz Odpowiedz Link
okwilk Re: :( tesknota a zakochanie 05.08.09, 19:20 Dziewczynki, mam jakis dol... tak sobie mysle ze zakochanie ejst fajne ale ta tesknota ech...mam na dzisiaj karte kochankow i jakos dziwnie sie mi objawia, takie dywagacje w sercu i tesknota .. (-)Kochankowie ? Odpowiedz Link
indi12 Re: :( tesknota a zakochanie 05.08.09, 20:20 Oj! bez tej tęsknoty to i miłość już byłaby nie ta sama ) Odpowiedz Link