Dodaj do ulubionych

runistki z EZO TV

22.06.07, 14:31
Bardzo lubię słuchać panią Agnieszkę Wdowczyk (miejsce 1) i Edytę Ostrowską.
Obie panie omawiają teraz cały futhark po kolei w swoich programach.
Wróżka Akima też zajmująca się runami i numerologią jakoś mi znika w tle.
Obserwuj wątek
    • iguana1978 Re: runistki z EZO TV 02.07.07, 08:43
      lubię Edytę, Agnieszkę i bardzo też Akimę ponieważ dużo ciepła z niej płynie...

Myślę, ze Agnieszka pięknie o runach opowiada... ostatnio opowiadało o Berkanan
      powiem szczerze, ze niełatwo mi przychodzi zapmiętywanie co każda Runa oznacza
      ale kiedy opowiadała o niej Agnieszka zapamiętałam bardzo szybko tę Runę,
      myślę, ze w ten sposób za pomoca słowa mówione szybciej łapie się sens niż np.
      z ksiązki smile
      w ogóle lubię te stację telewizyjną smile
      • kosma9 Re: runistki z EZO TV 02.07.07, 13:02
        Wszystkie 3 runistki są super !!!!!!!
        Runistki to ciepłe kobiety i duzo dobrej energii od nich płynie , mam takie
        wrażenie że są cieplejsze od tarocistów smile))
        Jak pierwszy raz ogladałam program Agnieszki to poczułam że muszę z nią
        porozmawiać i zadzwoniłam. Udało mi się bo połączyli mnie na wizję ( chyba tak
        miało być bo nie ma przypadków w życiu )to co usłyszałam to był strzał w 10 !!
        jedyny minus to to że nie dokończyłam rozmowy - ale program ma swoje zasady .
        O to co nie zdążyłam zapytać Agnieszki zapytałam gospodynie tego forum- ifyso.
        • iguana1978 Re: runistki z EZO TV 02.07.07, 13:10
          super wink
          na mnie największe wrażenie na początku zrobiła Edyta Ostrowska... potem
          Agnieszka a kiedy zakumałam, że one się przyjaźnią wcale mnie to nie zdziwiło...
          jeżeli chodzi o Akimę to od niedawna zaczęłam jej się przyglądać i takie
          ciepełko z niej bije smile
    • alicez Re: runistki z EZO TV 02.07.07, 18:41
      A ja trochę dziegciu do tego miodu dodam smile Nie mogę znieść maniery Edyty
      Ostowskiej. Szanuję i podziwiam jej wiedzę ale jest dla mnie ciut przesłodzona
      i taka "szołmeńska". Ciężko mi uwierzyć w prawdziwość łez wylewanych nad losem
      dzwoniącego i tym euforiom nad czyimiś sukcesami. Natomiast zgadzam sie z
      opiniami na temat Agnieszki Wdowczyk, bardzo lubię słuchac jej opowieści o
      Runach i cenię ja za naturalność.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka