agacom 30.04.02, 18:18 Chciałabym się dowiedzieć gdzie w tym roku i kiedy kadra ma zgrupowanie?? Zgłoś Obserwuj wątek
Re: Zgrupowanie?? agacom napisał(a): > Chciałabym się dowiedzieć gdzie w tym roku i kiedy kadra ma zgrupowanie?? Kadra od 19 maja do 26 maja ma obóz w Brennej, a w czerwcu w Spale. Zgłoś