Dodaj do ulubionych

Zgrupowanie??

30.04.02, 18:18
Chciałabym się dowiedzieć gdzie w tym roku i kiedy kadra ma zgrupowanie??
Obserwuj wątek
    • agacom napisał(a):

      > Chciałabym się dowiedzieć gdzie w tym roku i kiedy kadra ma zgrupowanie??
      Kadra od 19 maja do 26 maja ma obóz w Brennej, a w czerwcu w Spale.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka