Dodaj do ulubionych

spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-)

28.06.16, 04:13
jako, ze do wylotu zostalo okolo tygodnia i trzeba z lekka uscislic plany...

8, 9, 11, 12? lipca, w porze popoludniowo wieczornej
komu kiedy pasuje?
Obserwuj wątek
    • czekolada72 Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 06:42
      Mnie pasuje spotkanie w Kraku smile
      • roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 14:47
        14, 15, 16 - wybierz dzien smile
        • qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 17:59
          Wszystko jedno a godzina - np. 17ta wink
          A.
          • roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 18:39
            Andrzeju, tu dwa spotkania sie szykuje smile
            warszawskie i krakowskie
            warszawskie musi byc najpozniej 12tego
            • qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 02.07.16, 21:00
              Okej, dostosuje się
              A
              • jacek1f Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 02.07.16, 21:13
                no to 12 lipca, bo 11 to poniedziałek, i nie działa Siga...
                Dawajcie znaka, czy i ile nas i juz.
                • roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 02.07.16, 22:07
                  No juz, nas dwie
                  Moze kolo 7wieczorkiem?
                  • jacek1f Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 03.07.16, 19:09
                    to do mnie, czy do Krakowasmile? Qubraczek? Jak do mnie, to spoko, zapraszam 12 lipca, ok. g 19.
                    • roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 03.07.16, 20:04
                      12 lipca, 7 wieczorem, u Ciebie
                      14 tego Krakow
                      • jacek1f Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 03.07.16, 21:51
                        yeee!
                      • momas Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 06.07.16, 16:45
                        ok, 12 lipca, godz 19...
                        do zobaczenia!


                        może ktoś reflektuje na mus z papierówek?
                        suspicious
                        obrodziła jabłonka... aaaaaaa!!!!
                    • qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 05.07.16, 08:24
                      Okej, 12 lipca ok. godz. 19tej wink dozo
                      A
                      • qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 12.07.16, 16:57
                        Jacku, wybacz, zagapiłem sie ;-( Nie dam rady dzisiaj, trudno... selawi... wpadne do Ciebie innego dnia, przepraszam, życze wszystkim milego spotkania... wink
                        Andrzej
        • czekolada72 Kraków 01.07.16, 07:06
          roseanne napisała:

          > 14, 15, 16 - wybierz dzien smile
          >
          Oj, to 14 jest najlepszy!
          • roseanne Re: Kraków 01.07.16, 16:08
            ok, jak juz dojade to dam znac i ustalimy miejsce i godzine smile
            • czekolada72 Re: Kraków 02.07.16, 20:07
              To czekam smile
              • roseanne Re: Kraków 14.07.16, 08:12
                wczoraj mialam potworne klopoty z internetem, wiec sie nie dalo nic pisac

                galeria, popoludniem?
                • roseanne wybacz wybacz wybacz 14.07.16, 09:29
                  pogoda mnie dobija i poruszanie sie w deszczu jest dla mnie potwornie niewygodne
                • czekolada72 Re: Kraków 14.07.16, 09:37
                  A najwczesniej o ktorej bys mogła sie spotkac? Galeria Krakowska?
                  • czekolada72 Re: Kraków 14.07.16, 09:58
                    czyli co - przekladamy na nastepny raz?
                    • roseanne Re: Kraków 14.07.16, 17:03
                      no trzeba bedzie
                      • jacek1f Re: Kraków 14.07.16, 23:15
                        Ja bardzo dziękuję za wizytę przemiłą i zapraszam ponownie. Qubraku - nic się nie stało! Czekam.
                        • roseanne Re: Kraków 15.07.16, 06:44
                          my rowniez
                          reszte smakolykow zaproponowalysmy rodzinie na probe, rowniez bardzo smakowalo i nie zostalo juz nam nic na sniadanie smile
                          • jacek1f Re: Kraków 16.07.16, 01:49
                            Super!
                            • qubraq Re: Kraków 24.07.16, 15:35
                              Jacku, straciłem FireFoxa, na razie bezpowrotnie, udalo mi sie wejsc na Google Chrom wiec pozdrawiam sereecznie wszystkich;
                              Andrzej
                              • jacek1f Re: Kraków 08.08.16, 17:54
                                Andrzeju... Zapraszam nieustająco.
                                • qubraq Re: Kraków 10.08.16, 11:46
                                  Jacku, dzieki, pamietam , któregoś dnia wpadne do Ciebie, A
                                  • jacek1f Re: Kraków 11.08.16, 23:34
                                    Zapraszam!
                                    • roseanne Re: Kraków 12.08.16, 16:50
                                      mozesz Jacku zajrzec na moj watek o krotkiej pamieci? , bardz prosze
                                      • jacek1f Re: Kraków 14.08.16, 18:13
                                        ale o coo chodzi? Królik stifato?
                                        Pieczemy królika w oliwie i cytrynie i oregano - 180 st 60-70 minut. Filetujemy.
                                        Potem w szklance czerwonego wina i puszce pomidorów z cynamonem i małymi cebulkami jeszcze 30 minut dusimy kawałki mięsa...
                                        • roseanne Re: Kraków 14.08.16, 18:17
                                          wlasnie o krolika chodzilo, co ja jadlysmy u Ciebie
                                          dzieki smile
                                          • jacek1f Re: Kraków 14.08.16, 22:26
                                            smile no to parakalo!
    • momas Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 08:12
      W zasadzie wszystko mi jedno, mogę się dostosować. I tak muszę sie przetransferować do mamy, by zostawić jej wnuka. Bo na jazdy po mieście 8-9 lipca nie szykuję sie, zwłaszcza, że muszę jechać obok Stadionu Narodowego (szczyt NATO)
      • roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 14:46
        to moze lepiej ktorys wczesny nasty?
    • roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 01.07.16, 16:07
      poprawka, 9- sobota mam wieczor rodzinny, wiec odpada
      czyli 11 albo 12

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka