roseanne 28.06.16, 04:13 jako, ze do wylotu zostalo okolo tygodnia i trzeba z lekka uscislic plany... 8, 9, 11, 12? lipca, w porze popoludniowo wieczornej komu kiedy pasuje? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czekolada72 Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 06:42 Mnie pasuje spotkanie w Kraku Odpowiedz Link
roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 14:47 14, 15, 16 - wybierz dzien Odpowiedz Link
qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 17:59 Wszystko jedno a godzina - np. 17ta A. Odpowiedz Link
roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 18:39 Andrzeju, tu dwa spotkania sie szykuje warszawskie i krakowskie warszawskie musi byc najpozniej 12tego Odpowiedz Link
qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 02.07.16, 21:00 Okej, dostosuje się A Odpowiedz Link
jacek1f Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 02.07.16, 21:13 no to 12 lipca, bo 11 to poniedziałek, i nie działa Siga... Dawajcie znaka, czy i ile nas i juz. Odpowiedz Link
roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 02.07.16, 22:07 No juz, nas dwie Moze kolo 7wieczorkiem? Odpowiedz Link
jacek1f Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 03.07.16, 19:09 to do mnie, czy do Krakowa? Qubraczek? Jak do mnie, to spoko, zapraszam 12 lipca, ok. g 19. Odpowiedz Link
roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 03.07.16, 20:04 12 lipca, 7 wieczorem, u Ciebie 14 tego Krakow Odpowiedz Link
momas Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 06.07.16, 16:45 ok, 12 lipca, godz 19... do zobaczenia! może ktoś reflektuje na mus z papierówek? obrodziła jabłonka... aaaaaaa!!!! Odpowiedz Link
qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 05.07.16, 08:24 Okej, 12 lipca ok. godz. 19tej dozo A Odpowiedz Link
qubraq Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 12.07.16, 16:57 Jacku, wybacz, zagapiłem sie ;-( Nie dam rady dzisiaj, trudno... selawi... wpadne do Ciebie innego dnia, przepraszam, życze wszystkim milego spotkania... Andrzej Odpowiedz Link
czekolada72 Kraków 01.07.16, 07:06 roseanne napisała: > 14, 15, 16 - wybierz dzien > Oj, to 14 jest najlepszy! Odpowiedz Link
roseanne Re: Kraków 01.07.16, 16:08 ok, jak juz dojade to dam znac i ustalimy miejsce i godzine Odpowiedz Link
roseanne Re: Kraków 14.07.16, 08:12 wczoraj mialam potworne klopoty z internetem, wiec sie nie dalo nic pisac galeria, popoludniem? Odpowiedz Link
roseanne wybacz wybacz wybacz 14.07.16, 09:29 pogoda mnie dobija i poruszanie sie w deszczu jest dla mnie potwornie niewygodne Odpowiedz Link
czekolada72 Re: Kraków 14.07.16, 09:37 A najwczesniej o ktorej bys mogła sie spotkac? Galeria Krakowska? Odpowiedz Link
jacek1f Re: Kraków 14.07.16, 23:15 Ja bardzo dziękuję za wizytę przemiłą i zapraszam ponownie. Qubraku - nic się nie stało! Czekam. Odpowiedz Link
roseanne Re: Kraków 15.07.16, 06:44 my rowniez reszte smakolykow zaproponowalysmy rodzinie na probe, rowniez bardzo smakowalo i nie zostalo juz nam nic na sniadanie Odpowiedz Link
qubraq Re: Kraków 24.07.16, 15:35 Jacku, straciłem FireFoxa, na razie bezpowrotnie, udalo mi sie wejsc na Google Chrom wiec pozdrawiam sereecznie wszystkich; Andrzej Odpowiedz Link
qubraq Re: Kraków 10.08.16, 11:46 Jacku, dzieki, pamietam , któregoś dnia wpadne do Ciebie, A Odpowiedz Link
roseanne Re: Kraków 12.08.16, 16:50 mozesz Jacku zajrzec na moj watek o krotkiej pamieci? , bardz prosze Odpowiedz Link
jacek1f Re: Kraków 14.08.16, 18:13 ale o coo chodzi? Królik stifato? Pieczemy królika w oliwie i cytrynie i oregano - 180 st 60-70 minut. Filetujemy. Potem w szklance czerwonego wina i puszce pomidorów z cynamonem i małymi cebulkami jeszcze 30 minut dusimy kawałki mięsa... Odpowiedz Link
roseanne Re: Kraków 14.08.16, 18:17 wlasnie o krolika chodzilo, co ja jadlysmy u Ciebie dzieki Odpowiedz Link
momas Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 08:12 W zasadzie wszystko mi jedno, mogę się dostosować. I tak muszę sie przetransferować do mamy, by zostawić jej wnuka. Bo na jazdy po mieście 8-9 lipca nie szykuję sie, zwłaszcza, że muszę jechać obok Stadionu Narodowego (szczyt NATO) Odpowiedz Link
roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 30.06.16, 14:46 to moze lepiej ktorys wczesny nasty? Odpowiedz Link
roseanne Re: spotkanie u Jacka, lista obecnosci :-) 01.07.16, 16:07 poprawka, 9- sobota mam wieczor rodzinny, wiec odpada czyli 11 albo 12 Odpowiedz Link