01.05.14, 14:30
pogoda piękna - póki co - to w miasto big_grin
jeden z nich to moje - spotkanie po półtora roku big_grin

no to szorujemy na grille big_grin

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/cj/ra/galk/imE35tldCFDPL0IDCB.jpg
Obserwuj wątek
      • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 14:39
        kundle parchate spod kraśnickiej wiochy big_grin
        najlepsze, jakie mogły się trafić big_grin

aaaaaaaaaaa byłem i na starówce, ale tłum był taki, że nie było mowy o cyknięciu fotki galerii -
        gdzieś tu kiedyś wstawiałem parę młodą na wysokości tej galerii - ale to tylko z ulicy big_grin

1zorro-bis napisał:

> no, piekne bydlaki......big_grin
        > Psia arystokracja......big_grinbig_grinbig_grin
        >
              • 1zorro-bis Re: majówka 01.05.14, 15:21
                na razie nie moge. Za duzo jezdzimy.smirk
                fenikss.2972 napisał:

> bierz, ja bez tego już nie potrafię big_grin
                >
                >
                > 1zorro-bis napisał:
                >
                > > jak kiedys mnie najdzie to sobie znowu wezme takiego bydlaka z azylu...big_grin
                > >
                >
                >
                • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:23
                  sąsiadom podrzucać big_grin

kiedyś moje kolejne kundle jeździły zawsze ze mną, ale fakt - w granicach kraju - przez granice różnie to bywa

1zorro-bis napisał:

> na razie nie moge. Za duzo jezdzimy.smirk
                  • 1zorro-bis Re: majówka 01.05.14, 16:12
                    jadac do UK musisz miec rozne szczepienia extra. I na promie bydlak musi w aucie siedziec.....smirk
                    fenikss.2972 napisał:

> sąsiadom podrzucać big_grin
                    >
                    > kiedyś moje kolejne kundle jeździły zawsze ze mną, ale fakt - w granicach kraju
                    > - przez granice różnie to bywa
                    >
                    > 1zorro-bis napisał:
                    >
                    > > na razie nie moge. Za duzo jezdzimy.smirk
                    >
                    • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 16:14
                      no wiem, koleżanka się tam niedawno wyprowadziła - pół roku musiała czekać, przez kundla bo tyle trwa "kwarantanna" czyli badania, szczepienia i kwalifikacja psa do wyjazdu

1zorro-bis napisał:

> jadac do UK musisz miec rozne szczepienia extra. I na promie bydlak musi w auci
                      > e siedziec.....smirk
          • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:08
            moje to to tyłem przesz big_grin

on trochę nieśmiały jest, ale wszystkie po przejściach tak mają
            a pewnie że takie są najlepsze big_grin

wirujacypunkt napisał:

> Który z tych trzech jest Twój?
            > Nie ma nic fajniejszego
            > Od kundka parchatego?
            > Szyk, dryg i elegancja
            > Wierniść nieśmiertelana
            > Kundla parchatego niezmienna big_grin
        • sorel.lina Re: majówka 01.05.14, 15:06
          Wszystkie trzy Twoje, Feniksie?
          Cudne! I niczym kotom nie ustępują. smile

Lubelska Starówka... z głowy mi nie wychodzi. Może, może, uda mi się kiedyś ją "life" zobaczyć...
          Bo ja mentalnie polsko-kresowa jestem... smile
            • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:15
              pełna zgoda jak zwykle !! big_grin

choć ostatnio zaczynam lubić kota big_grin
              mój pies wita go jak wariat - spotykamy się czasem na spacerze - kot też na smyczy big_grin

wirujacypunkt napisał:

> Pies to pies i nie ma wspanialszego stworzenia na świecie.
                • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:26
                  ja nie miałem żadnego, chyba żeby policzyć tego, co mi kiedyś przez okno wlazł, rozwalił się w moim łóżku, zapędzając biedną sukę do szafy, gdzie ją znalazłem trzęsącą się jak galareta, kiedy do pokoju wlazłem. Ale tego kota miałem tylko do czasu, kiedy nie przestraszył się wreszcie szczotki, bo na psa liczyć nie mogłem big_grin big_grin big_grin

1zorro-bis napisał:

> za kotami nie przepadam. Mialem trzy. Wystarczy.big_grin
                  >
              • wirujacypunkt Re: majówka 01.05.14, 15:23
                Lubię koty, najbardziej te na zdjęciach smile
                ....
                P.S Kto powiedział, że klócą się jak pies z kotem? big_grin

fenikss.2972 napisał:

> pełna zgoda jak zwykle !! big_grin
                >
                > choć ostatnio zaczynam lubić kota big_grin
                > mój pies wita go jak wariat - spotykamy się czasem na spacerze - kot też na smy
                > czy big_grin
                >
                > wirujacypunkt napisał:
                >
                > > Pies to pies i nie ma wspanialszego stworzenia na świecie.
                >
                >
                • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:27
                  obserwując mojego kundla - szybciej zaakceptował tego spotykanego kota, jak inne spotykane psy - żeby było zabawniej - kot również reaguje na kundla pozytywnie big_grin

wirujacypunkt napisał:

> Lubię koty, najbardziej te na zdjęciach smile
                  > ....
                  > P.S Kto powiedział, że klócą się jak pies z kotem? big_grin
                  • wirujacypunkt Re: majówka 01.05.14, 15:37
                    Stereotyp obalony.
                    Gdyby ludzie nie szczuli na siebie tych zwierzaków, to być może w zgodzie by zyły.
                    Mój ostani kundel obojętnie się zachowywał, jak kota spotykał na swojej drodze
                    Traktował kota z wyzszością big_grin

fenikss.2972 napisał:

> obserwując mojego kundla - szybciej zaakceptował tego spotykanego kota, jak inn
                    > e spotykane psy - żeby było zabawniej - kot również reaguje na kundla pozytywni
                    > e big_grin
                    >
                    >
                    > wirujacypunkt napisał:
                    >
                    > > Lubię koty, najbardziej te na zdjęciach smile
                    > > ....
                    > > P.S Kto powiedział, że klócą się jak pies z kotem? big_grin
                    >
                    • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:42
                      a kiedy niekoniecznie - ja nigdy w życiu nie szczułem żadnego psa, wręcz karciłem za chęć gonitwy za kotem - dla dobra psa zresztą, bo wiem, że taki kot wcale nie zawsze ucieka, za to potrafi nieźle psu ryjek przeorać - a mimo to - psy zawsze na dzikie koty reagują tak samo - ten też - mimo, że tego na smyczy uznał za kumpla

wirujacypunkt napisał:

> Stereotyp obalony.
                      > Gdyby ludzie nie szczuli na siebie tych zwierzaków, to być może w zgodzie by zy
                      > ły.
                      > Mój ostani kundel obojętnie się zachowywał, jak kota spotykał na swojej drodze
                      > Traktował kota z wyzszością big_grin
                      • wirujacypunkt Re: majówka 01.05.14, 15:48
                        Być może smycz wydała się taka swojska i dlatego reakcja jest taka, a nie inna.
                        A szczucie zwierząt na siebie jest ohydne.

fenikss.2972 napisał:

> a kiedy niekoniecznie - ja nigdy w życiu nie szczułem żadnego psa, wręcz karcił
                        > em za chęć gonitwy za kotem - dla dobra psa zresztą, bo wiem, że taki kot wcale
                        > nie zawsze ucieka, za to potrafi nieźle psu ryjek przeorać - a mimo to - psy z
                        > awsze na dzikie koty reagują tak samo - ten też - mimo, że tego na smyczy uznał
                        > za kumpla
                        >
                        > wirujacypunkt napisał:
                        >
                        > > Stereotyp obalony.
                        > > Gdyby ludzie nie szczuli na siebie tych zwierzaków, to być może w zgodzie
                        > by zy
                        > > ły.
                        > > Mój ostani kundel obojętnie się zachowywał, jak kota spotykał na swojej d
                        > rodze
                        > > Traktował kota z wyzszością big_grin
                        >
                        • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:53
                          a pewnie że ohydne - tym bardziej, że nie każdy z dowcipnisiów zdaje sobie sprawę, że niektóre koty potrafią się skutecznie bronić, wyrządzając krzywdę psu

wirujacypunkt napisał:

> Być może smycz wydała się taka swojska i dlatego reakcja jest taka, a nie inna.
                          > A szczucie zwierząt na siebie jest ohydne.
                          • wirujacypunkt Re: majówka 01.05.14, 16:05
                            Co do tego pełna zgoda.
                            Znikam, słońce wzywa i otwarcie sezonu ogródkowego trzeba zrobić.

fenikss.2972 napisał:

> a pewnie że ohydne - tym bardziej, że nie każdy z dowcipnisiów zdaje sobie spra
                            > wę, że niektóre koty potrafią się skutecznie bronić, wyrządzając krzywdę psu
                            >
                            > wirujacypunkt napisał:
                            >
                            > > Być może smycz wydała się taka swojska i dlatego reakcja jest taka, a nie
                            > inna.
                            > > A szczucie zwierząt na siebie jest ohydne.
                            >
                              • wirujacypunkt Re: majówka 01.05.14, 16:15
                                Dziękuję, ale w ogródku piwnym umowiłam się ze znajomymi.
                                Za piwem nie przepadam, ale dla towarzystwa cygan dał się powiesić.

fenikss.2972 napisał:

>
                                >
                                > smacznych ogórków zatem big_grin
                                >
                                > wirujacypunkt napisał:
                                >
                                > > Co do tego pełna zgoda.
                                > > Znikam, słońce wzywa i otwarcie sezonu ogródkowego trzeba zrobić.
                                >
                                • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 16:22
                                  piwo jest OK !! big_grin big_grin big_grin

wirujacypunkt napisał:

> Dziękuję, ale w ogródku piwnym umowiłam się ze znajomymi.
                                  > Za piwem nie przepadam, ale dla towarzystwa cygan dał się powiesić.
                          • sorel.lina Re: majówka 01.05.14, 16:05
                            Zawsze, od najgłębszego dzieciństwa marzyłam o psie. Rodzice twierdzili, że nie czas, nie miejsce, niewłaściwe warunki itd.
                            Pierwszego i ostatniego (chyba) psa w życiu dostałam już jako mężatka i matka. Zwariowałam na jego punkcie. Toffi, rudy jamniczek, rządził mną przez 13 lat. Córka jest "zwierzęcą wariatką" od zawsze. Ma psa (suczkę weimanerkę) i 5 kotów (chociaż to liczba zmienna).
                            A ja? No cóż, w mieszkaniu typu gierkowskiego niewiele da się zrobić...
                            • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 16:12
                              nosz ja we wieżowcu mieszkam, z lat 70 cud techniki budowlanej big_grin
                              mieszczą się spokojnie z nami big_grin

sorel.lina napisała:

> Zawsze, od najgłębszego dzieciństwa marzyłam o psie. Rodzice twierdzili, że nie
                              > czas, nie miejsce, niewłaściwe warunki itd.
                              > Pierwszego i ostatniego (chyba) psa w życiu dostałam już jako mężatka i matka.
                              > Zwariowałam na jego punkcie. Toffi, rudy jamniczek, rządził mną przez 13 lat. C
                              > órka jest "zwierzęcą wariatką" od zawsze. Ma psa (suczkę weimanerkę) i 5 kotów
                              > (chociaż to liczba zmienna).
                              > A ja? No cóż, w mieszkaniu typu gierkowskiego niewiele da się zrobić...
                          • 1zorro-bis Re: majówka 01.05.14, 16:16
                            wiadomo. Dogi sie patrzaly na kota z obrzydzeniem.big_grin
                            I schodzily mu z drogi.....smirk
                            fenikss.2972 napisał:

> te małe są odważniejsze big_grin
                            >
                            > 1zorro-bis napisał:
                            >
                            > > kot terroryzowal mi trzy dogi w domu. Tylko maly kundel go gonil......big_grin
                            > >
                            >
                            >
                              • 1zorro-bis Re: majówka 01.05.14, 17:20
                                FKAT. Kot byl z plebsu. Dachowiec czarny.....big_grinbig_grinbig_grin
                                fenikss.2972 napisał:

> bały się arystokraty jedne !! big_grin big_grin big_grin
                                >
                                > 1zorro-bis napisał:
                                >
                                > > wiadomo. Dogi sie patrzaly na kota z obrzydzeniem.big_grin
                                > > I schodzily mu z drogi.....smirk
                                >
                                >
                                >
                  • sorel.lina Re: majówka 01.05.14, 15:41
                    Wiecie, co? Ja też byłam wobec kotów, powiedzmy - powściągliwa.
                    Od czasu jednak, gdy moja córka oszalała na ich punkcie... ja też oszalałam.
                    I gryźć będę, jak mi kto powie, że fałszywe, że głupie itp.
                    KOTY BARDZO MĄDRE SĄ! SAME WYBIERAJĄ SOBIE PANA/PANIĄ. I NIGDY SIĘ NIE MYLĄ!
                    Zachowują indywidydualność i szanują indywidualność ludzi, co nie znaczy, że się człowiekowi podporządkują. Żądają szacunku i okazują go tylko tym, którzy je szanują.
                    No nie wiem, ale mnie to bardzo odpowiada...
                    • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:45
                      psy też nie mają wiernopoddańczych charakterów, też wybierają sobie właściciela - co u mnie zawsze było widać, bo zawsze jest więcej jak jeden kundel - mają rozumki całkiem sprawne, a że lubią się z ludźmi bawić ? Choćby w aportowanie ? To też nie reguła, bo mój drugi pies "wyrzucenie" zabawki, kiedy mi ją łaskawie przyniósł - uważa za złośliwość z mojej strony i się obraża big_grin big_grin big_grin

sorel.lina napisała:

> Wiecie, co? Ja też byłam wobec kotów, powiedzmy - powściągliwa.
                      > Od czasu jednak, gdy moja córka oszalała na ich punkcie... ja też oszalałam.
                      > I gryźć będę, jak mi kto powie, że fałszywe, że głupie itp.
                      > KOTY BARDZO MĄDRE SĄ! SAME WYBIERAJĄ SOBIE PANA/PANIĄ. I NIGDY SIĘ NIE MYLĄ!
                      > Zachowują indywidydualność i szanują indywidualność ludzi, co nie znaczy, że si
                      > ę człowiekowi podporządkują. Żądają szacunku i okazują go tylko tym, którzy je
                      > szanują.
                      > No nie wiem, ale mnie to bardzo odpowiada...
                    • wirujacypunkt Re: majówka 01.05.14, 15:52
                      sorel.lina napisała:

> Wiecie, co? Ja też byłam wobec kotów, powiedzmy - powściągliwa.
                      > Od czasu jednak, gdy moja córka oszalała na ich punkcie... ja też oszalałam.
                      > I gryźć będę, jak mi kto powie, że fałszywe, że głupie itp.
                      > KOTY BARDZO MĄDRE SĄ! SAME WYBIERAJĄ SOBIE PANA/PANIĄ. I NIGDY SIĘ NIE MYLĄ!
                      > Zachowują indywidydualność i szanują indywidualność ludzi, co nie znaczy, że si
                      > ę człowiekowi podporządkują. Żądają szacunku i okazują go tylko tym, którzy je
                      > szanują.
                      > No nie wiem, ale mnie to bardzo odpowiada...

Koty takie są, w rodzince mają kota i dokladnie to samo mówią o czym Ty piszesz.
                      Z tymi kotami na zdjęciu, to był zart z mojej strony, lubie wszystkie zwierzaki, ale psy
                      niezmienie u mnie są na pierwszym miejscu i tak juz chyba pozostanie.
          • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 15:14
            tylko jeden big_grin
            reszta to rodzinka big_grin

sorel.lina napisała:

> Wszystkie trzy Twoje, Feniksie?
            > Cudne! I niczym kotom nie ustępują. smile
            >
            > Lubelska Starówka... z głowy mi nie wychodzi. Może, może, uda mi się kiedyś ją
            > "life" zobaczyć...
            > Bo ja mentalnie polsko-kresowa jestem... smile
    • hardy1 Re: majówka 01.05.14, 18:47
      fenikss.2972 napisał:
      > pogoda piękna - póki co - to w miasto big_grin
      > jeden z nich to moje

A dokładnie - który? Żółty czy różowy? suspicious
      • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 18:54
        nie balonik bezecniku ! suspicious

hardy1 napisał:

> fenikss.2972 napisał:
        > > pogoda piękna - póki co - to w miasto big_grin
        > > jeden z nich to moje

>
        > A dokładnie - który? Żółty czy różowy? suspicious
        • hardy1 Re: majówka 01.05.14, 19:44
          To pisz zrozumiale! I wypuść trochę pary z... powietrza z balonika. Pasowałby Ci... różowy? Czy żółty? Oba chaliera podpadają...wink
          • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 20:27
            nosz piszemy o kundlach suspicious do głowy mi nie przyszło, że Tobie tylko baloniki w głowie big_grin big_grin big_grin

hardy1 napisał:

> To pisz zrozumiale! I wypuść trochę pary z... powietrza z balonika. Pasowałby C
            > i... różowy? Czy żółty? Oba chaliera podpadają...wink
                        • hardy1 Re: majówka 01.05.14, 21:41
                          Co jest na pierwszym planie na fotce? Baloniki, no! Kundle są tylko przywiązane, w kadr weszły i psują efekt suspicious

Na tej drugiej fotce samochody jakieś duże, do piętra w domach sięgają... suspicious
                          • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 21:42
                            bo to wypasiona wiocha jest !! big_grin big_grin big_grin

hardy1 napisał:

> Co jest na pierwszym planie na fotce? Baloniki, no! Kundle są tylko przywiązane
                            > , w kadr weszły i psują efekt suspicious
                            >
                            > Na tej drugiej fotce samochody jakieś duże, do piętra w domach sięgają... :
                            > 2;
                            • rudka-a Re: majówka 01.05.14, 22:26
                              Nie bede czytać tego wszystkiego teraz - jutro suspicious
                              ale mam pytanko suspicious
                              te piesy u Cie we wsi, to wszystkie jednakie som? suspicious
                              ja dzisiaj gryllowałam z takim...Lula sie wabi...i biega, jakby na sprężynie był...też jakiś z odzysku piesek smile

https://s12.postimg.org/lqiocnlu5/DSC01465.jpg
                              • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 22:41
                                wygląda na labradora, albo podróbę labradora - sprężynka w dupce to ich cecha genetyczna big_grin

rudka-a napisała:

> Nie bede czytać tego wszystkiego teraz - jutro suspicious
                                > ale mam pytanko suspicious
                                > te piesy u Cie we wsi, to wszystkie jednakie som? suspicious
                                > ja dzisiaj gryllowałam z takim...Lula sie wabi...i biega, jakby na sprężynie by
                                > ł...też jakiś z odzysku piesek smile
                                >
                                > https://s12.postimg.org/lqiocnlu5/DSC01465.jpg
                                  • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 22:48
                                    to nie jest wada !!! big_grin to przezabawna zaleta big_grin

rudka-a napisała:

> Fajny pies z niej jest ) towarzyska bardzo..3 latka ma...smile
                                    > ma jedna wadę..tapla się we wszystkich kałużach suspicious
                                    • rudka-a Re: majówka 01.05.14, 22:53
                                      zwłaszcza, kiedy meble w bieli i ściany też suspicious
                                      smile)) wyjątkowo mi sie podoba ten psiak smile
                                      wariata kawał, każdy wchodzi i wychodzi witany przez nią big_grin
                                      pierwsza ogrodniczka we wsi suspicious kopie, przenosi gałęzie, konewkę, niesamowity cudak z niej smile
                                      • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 22:56
                                        najbardziej rodzinny pies chyba ze wszystkich ras - tyle że ciut szalony z niespożytą energią, trochę trudny do ułożenia - ale i dość często wybierany np jako przewodnik niewidomych, czy pomocnik niepełnosprawnych - bo bezgranicznie oddany, chociaż łobuz z natury big_grin

rudka-a napisała:

> zwłaszcza, kiedy meble w bieli i ściany też suspicious
                                        > smile)) wyjątkowo mi sie podoba ten psiak smile
                                        > wariata kawał, każdy wchodzi i wychodzi witany przez nią big_grin
                                        > pierwsza ogrodniczka we wsi suspicious kopie, przenosi gałęzie, konewkę, niesamowit
                                        > y cudak z niej smile
                                          • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 23:00
                                            bardziej na goldenkę teraz wygląda - podobna rasa, charakter ten sam big_grin

rudka-a napisała:

> do ciuchrania i czesania..kadzie sie Szalona na..kamieniu i...czeka big_grin
                                            >
                                            > https://s11.postimg.org/6iaplyc2r/DSC01449o.jpg
                                              • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 23:06
                                                pozory - to pies, który w razie co - stanie w obronie

rudka-a napisała:

> jakies to takie miśkowate jest smile ruchliwy roztrzepaniec...
                                                > bardziej do towarzystwa, niz pilnowania chałupy...smile)
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 23:19
                                                    big_grin

bo większość psów "dorasta" w wieku - 1,5 - 2 lata - a te albo nie dorastają nigdy, albo wtedy, kiedy inne psy się już starzeją big_grin

to coś jak ja.... big_grin big_grin big_grin

rudka-a napisała:

> widać jeszcze nie ten etap smile może kiedyś...
                                                    > teraz każdy ruch trawki i gałązki najważniejsze...motylek i inne pełzające smile
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 01.05.14, 23:40
                                                    a skąd szkodliwe !! big_grin samo zdrowie, a radocha jaka !! big_grin

rudka-a napisała:

> czy to nie jest...szkodliwe? suspicious
                                                    > big_grin
                                                    > ta wieczna młodosc? suspicious
                                                    > trochi zazdroszczę......nie powiem, ze nie wink)
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 02.05.14, 00:04
                                                    HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ górol ci ja górol !!
                                                    spod samiuśkich Tateeeeeeeeer big_grin

rudka-a napisała:

> Ciszej!...suspicious ludzie już śpią.....nie wszyscy mają jutro wolne, niektórzy id
                                                    > a do pracy ( ja! )..więc............siarap suspicious
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 02.05.14, 00:12
                                                    nic nie dmuchałem od jakiegoś czasu suspicious

może stąd ta frustracja.... big_grin big_grin big_grin

rudka-a napisała:

> chwila ciszy!!!.... te balony mie intereszą...
                                                    > żeś tym kundlom osobiscie nadmuchał? suspicious
                                                    > big_grin
                                                  • rudka-a Re: majówka 02.05.14, 09:14
                                                    hardy1 napisał:

> ... ale my lubimy. Kogut, ślubuj, zrób coś przyjemnego dla znajomych.
                                                    > Rudka po ile na prezent? Dycha starczy? suspicious

Spokooojnieee! suspicious
                                                    Zgrzewkę piwa z Biedronki dla Pana Młodego + wałek do ciasta dla wybranki..suspicious
                                                    powinno jeszcze zostać na goździka do klapy dla Ciebie wink big_grin
                                                    ..balujemy do białego rana.
                                                    big_grin
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 02.05.14, 10:36
                                                    pod warunkiem, że będziesz robić za dziewczynkę od sypania kwiatków big_grin big_grin big_grin

rudka-a napisała:

> Spokooojnieee! suspicious
                                                    > Zgrzewkę piwa z Biedronki dla Pana Młodego + wałek do ciasta dla wybranki..:
                                                    > 2;
                                                    > powinno jeszcze zostać na goździka do klapy dla Ciebie wink big_grin
                                                    > ..balujemy do białego rana.
                                                    > big_grin
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 02.05.14, 11:26
                                                    żebyś Ty w końcu nie oberwał suspicious Z Rudą do pary suspicious

hardy1 napisał:

> Rudka, świetnie big_grin
                                                    > W ostateczności możemy te kwiatki posypać... po tym, jak będzie wałkiem obrywał
                                                    > , różnie może być suspicious
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 02.05.14, 10:35
                                                    ja Wam chyba w końcu urządzę "coś przyjemnego" suspicious

hardy1 napisał:

> ... ale my lubimy. Kogut, ślubuj, zrób coś przyjemnego dla znajomych.
                                                    > Rudka po ile na prezent? Dycha starczy? suspicious
                                                  • rudka-a Re: majówka 02.05.14, 19:34
                                                    enikss.2972 napisał:

> ja Wam chyba w końcu urządzę "coś przyjemnego" suspicious

Przybedziemy odswietnie ubrani, natrzaskam zdjęć suspicious wszelakich..od gości po kapelę grającą, no i solistke też uwiecznię suspicious
                                                    po stołach się 'pojedzie' kamerą, by potomnym pokazać, jak to się kiedys balowało smile) będą tańce i przyśpiewki (może Hardy zna, bo ja nie za bardzo ), w końkursach weźmiem udział..suspicious
                                                    a nad ranem wyjdziemy żegnani radośnie przez Młodych..tongue_out
                                                    pudełko z ciastkami dzierżąc w dłoni...
                                                    się przespimy i na poprawiny wrócimy suspicious
                                                  • fenikss.2972 Re: majówka 02.05.14, 20:03
                                                    Ty się chyba przepracowujesz ostatnio suspicious

rudka-a napisała:
                                                    > Przybedziemy odswietnie ubrani, natrzaskam zdjęć suspicious wszelakich..od gości po
                                                    > kapelę grającą, no i solistke też uwiecznię suspicious
                                                    > po stołach się 'pojedzie' kamerą, by potomnym pokazać, jak to się kiedys balowa
                                                    > ło smile) będą tańce i przyśpiewki (może Hardy zna, bo ja nie za bardzo ), w końku
                                                    > rsach weźmiem udział..suspicious
                                                    > a nad ranem wyjdziemy żegnani radośnie przez Młodych..tongue_out
                                                    > pudełko z ciastkami dzierżąc w dłoni...
                                                    > się przespimy i na poprawiny wrócimy suspicious
                                                  • rudka-a Re: majówka 02.05.14, 20:21
                                                    fenikss.2972 napisał:

> Ty się chyba przepracowujesz ostatnio suspicious
                                                    >

Nie o tym jest rozmowa suspicious
                                                    P
                                                    cooo, masz inny harmonogram? nie szkodzi..Twój tez będzie dobry big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka