Dodaj do ulubionych

student bułgarystyki

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.04, 22:12
Jestem studentem II roku bulgarystyki. W ubieglym roku sporo podrozowalem po
BG. Jestem w trakcie kursu dla pilotów wycieczek i rezydentów. Oczekuje na
wszelkie
propozycje pracy, praktyk lub pytania. W miare mozliwosci chetnie pomoge. MOj
mail: wasal82@o2.pl
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka