Gość: JustynaS.
IP: *.dyn.telefonica.de
06.01.16, 22:36
Witam wszystkich!
Planuję w tym roku odbyć podróż koleją transsyberyjską. Mam jednak obawy, czy taka podróż dla kobiety samotnie podróżującej jest bezpieczna. Może któraś Forumowiczek ma już podobną przygodę za sobą? Ucieszę sie z każdej podpowiedzi
Pozdrawiam cieplutko