dorota_elzbieta
28.06.07, 16:20
Czy dostaliście już decyzje o sfinansowaniu zakupu wózka z napędem
elektrycznym jeśli tak, to mam kilka pytań:
a) o ile wnioskowaliście a ile Wam przyznano? {to dla mnie bardzo ważna
informacja}
b)czy wkład wnosi wyniosi 1czy 2%;
c)ile czekaliście na wózek? Czy środki wpływało na konto sklepu czy na
osobiste a potem musimy sie z tych środków rozliczyć?
Pozdrawiam i dziękuje za opowiedz.