11.03.18, 11:18


Teraz słyszę różne rozważania i dyskusje co to jest wolność i czy w ogóle istnieje i że to neoliberalizm itp. To ja chciałabym zauważyć , że wolność to jest brak opresji, odwrotność zniewolenia. Tylko tyle. I aż tyle.
Obserwuj wątek
    • ilnyckyj Re: Wolność 13.03.18, 10:03
      Pojęcie wolności ma sens, gdy występuje tak jak w godle Francji - obok Braterstwa i Równości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka