Dodaj do ulubionych

Pochodzenie słowiańskiej rasy

10.01.04, 13:18
Nasi przodkowie zamieszkali w dolinie wyschniego Morza Srodziemnego,
Zyli do 11500 lattemu w owym "legendernym" *1 Denie. Zdawali sobie sprawę z
podnoszenia się poziomu oceanu i zagrożenia przelania się wody przez wydmową
zaporę. (Wydmy Zachodniej Sachary wędrójące wzdłuż szerokiego wybrzeża, -150m
zagrodziły ciesninę Giblartarską ). Taka obserwacja musiała być
na pierwszy rzut oka widoczna dla każdego kto mieszkał w tym rejonie.
Podnoszenie poziomy wszech oceanów 20 cm rocznie było widoczne dla ludności
nadmorskiej . Np obecne plaże na Helu były by zalane całkowicie w 5 lat przy
tej szybkości podnoszenia się poziomu morza.

Wieść o zagrożeniu roznosi się w szerokiej okolicy. Więcej ludzie nie wiedzą
czy proces ten się zatrzyma. Widzą natomiast że woda wzbiera i wzbiiera jak
będzie stale wzbierać to zatopi wszelkie znane im lądy po wierzchołki
najwyzszych gór.

Pryczynę podnoszenia poziomu mórz jest właściwie im znana. To leżące na
północy zeszłoroczne śniegi. Ich zwały jak góry topnieja i zasilają rzeki
wodą potężnie płynące .

Góry śniegu są potężne na 3-4 km wysokie. Wobec nich najwyższe góry wydają
się niższe.
Jak się ten cały lód stopi, jak lodowce stopnieją to zaleje cały swiat.

Inni twierdza że nie bo świat jest dórzy nieskończony i woda śię nie
podniesie.

A jednak woda się podnośi.
Wiec swiaty jest skończony.

I tak powstają pytania
1) jak duży jest świat?
2) jak wysoko woda zaleje lądy?

Pytania bardzo istotne dla ich przeżycia i przżycia ich potmności.

Tak było 13- tysięcy lat temu. W tym okresie obserwujemy też "dziwne"
wyrojenie się podobnych kultur w róznych miejscach na ziemi. To żeglaże z
denu premierzajac oceany zostawiają wyrźny slad w kulturach.
Wyruszają na wschód i zachód docierają do Astronezji Japoni Peru .

Stąd podobieństwa językowe do naszego języka na hawajach, indonezji , podobne
alfabety już od tysięcy lat nie uzywane znajdowane na wyspach polinezji,
podwodne (obecnie zalane) budowle na innych kontynentach. Przy dużej różnicy
technologicznej mogliśmy być uważani z bogów. Duż róznica to względna róznica
mogła to być mowa, pismo, spiew, budowa, statków. Może petardy (na dnie
kurzu -taknazywala się pustynnaczęśc wyschniętego basenu występowała morska
saletra niezbędna do wytwarzania prochu).

Dlaczego my zachowaliśmy tak wiele a inni tylko ślady, często przerobione
rozpaczliwie z historii na religie by ocalić od zapomnieniea. Dlaczego
wygładamy jak wizurunki bogów z zntycznych mozaik czy starodawnych legendi
hymnów?

My przenosąc się na połnoc trafiliśmy na bezludny teren po dopiero co
stopionym lodowcu. Inne kierunki migrracji , raz że miej liczne, dawa pewnie
bez kobiet , dawały jakieś potomstwo jednak szybko wsobnie wymieszne z
lokalną populacja i oprócz śladów językowo kulturowych zostawiąjące nie tak
wyraźne antropoplogiczne świadectwo.

Czy tak było? Moje ostatnie badania wskazują że taki właśnie mechanizm miał
miejsce.
Dziwne że nikt wcześniej tego tak razem nie poskładał. Sądzę że moje wnioski
są całkowicie jasne i jednoznaczne. W poszczególnych wątkach podawałem
stopniowo wyniki poszukiwań. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany dsykusją mogę
podać wskazówki gdzie jak i dlaczego powstały moje określone powiazania. (tu
forum słowińskie)

Sądzę że wnioski moje opieram na rzetelnym historyczno fizycznym materiale.
Niektóre doniesienia np z "karłowatymi słoniami" wysp egejskich brzmią zgoła
niewiarygodnie, jednak dotarłem później do starannych paleologicznych
opracowań tak że są potwierdzone. Jest to dowód odległych procesów. Pare razy
zmyliły mnie hoax, i to tak wielkich gazet jak National Geographic i Time
(noel flood on blacke sea).

Dlaczego mi się udało połaczyć fakty? Pytanie czy dlawas wystarczjąco
przekunująco?

motywacja?
Duży wpływ też miała liczna grupa antypolskich szyderców obecna na tym forum,
dopingująca do poznania mojej przeszłości. To że jest tak wspaniała ok , jaka
by nie była zwsze by była wspaniała - kiedy jest prawdziwa.

Sfalowana woda spokojniała, jasnymi promierniami odbijajać iskrzce górą
słońce.
Jej włosy wpadały końcami do wody w ciniu ich widziałem jej twarz.
"to nie oni to my" rzekła odwracając głowe od lustra spokojnej już się wody.
Czy dlatego że zwiercziadła historii pokazują nam że to nie oni a my czy
dlatego że historia jest głeboka jak studnia czasu i możemy tak daleko
sięgnąć
jak bardzo chcemy znaleźć to co łaczy ponad tym co dzieli.

W ten dziń zacząłem rozumieć nasze pieśni spisane w "kodex rochnczy"
odległe pieśni serca czystości i chwały, ajkże dziś niepodobne...

I widzę ocean kłąmstwa nagromadzony jak moreny lodwców zmrożonych serc,
ogłupionych mózgów, zacerowych ust, wyrwanych języków, wykutych oczu i
pobcinanych członków.



ad1
teraz ju nie legendarnym skoro w logiczny sposb wytumaczyem i powiązałem
fakty róznych dyscyplin rekonnstruując zdarzenia zprzed 11500 lat.
Obserwuj wątek
    • Gość: z daleka Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: 5.3.1R* / 213.8.64.* 10.01.04, 13:29
      no, no!
      • borebitsy Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy 10.01.04, 13:33
        Gość portalu: z daleka napisał(a):

        > no, no!
        sądzę że to pochwała, pewniezapoznawałeś się wcześniej z kolejnymi moimi
        postami?
        • Gość: z daleka Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: 5.3.1R* / 213.8.64.* 10.01.04, 13:35
          Jeszcze nie. Na razie zadumalem sie. To dosyc nowatorskie podejscie.
          • borebitsy Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy 10.01.04, 13:53
            Gość portalu: z daleka napisał(a):

            > Jeszcze nie. Na razie zadumalem sie. To dosyc nowatorskie podejscie.

            Zdumienie może być uzasadnione. Mnie dziwi że wile rzeczy. Zdziwienie jest
            podstawą powiązania na pozór rozłacznych faktów w spójną koncepcję. Sądzę że
            tłumaczę wiele pozornie zagadkowych zdarzeń.

            Jest prosta metoda rozwiązywania wątpliwosci i zdziwień.
            Pytania, analiza, pytania.

            Proszę bardzo. Jestem gotowy odeprzeć anwet najbardziej surową krytykę.
            Jeżeli błedy w moim procesie zostaną wskazanę sława krytykom.
      • Gość: CCCP Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: *.acn.pl 10.01.04, 13:36
        Gość portalu: z daleka napisał(a):

        > no, no!


        Mam nadzieję, że dokładnie przeczytałeś. Autor ma już za sobą prezentację na Forum Aktualności. Nie zdziwię się, kiedy tekst zostanie skierowany dalej na Forum Motoryzacyjne, może nawet Forum Komputery / Wirusy. Ciekawe, czy pojawił się już u Ignoranta+++, na Forum Słowiańskim.
        • Gość: z daleka Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: 213.8.64.* 10.01.04, 13:42
          Przeczytalem dokladnie. Dletego tez sie zadumalem. Pewne zjawiska nie maja
          granic.
          • borebitsy Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy 10.01.04, 13:59
            Gość portalu: z daleka napisał(a):

            > Przeczytalem dokladnie. Dletego tez sie zadumalem. Pewne zjawiska nie maja
            > granic.

            Nie wiem co masz na myśli. Większość zjawisk, procesów posiada warunki
            brzegowe. Pryrodnicze procesy, a procesy historyczne to odległe procesy
            przyrodnicze mają swoje granice. Określenie tych granic, umiejscowienie w
            czasie i przestrzeni jest istotną częścią poznania.

            Jakie zjawiska , sądzisz, nie mają granic?
        • borebitsy dokumentacja 10.01.04, 13:46
          Gość portalu: CCCP napisał(a):

          > Gość portalu: z daleka napisał(a):
          > > no, no!
          > Mam nadzieję, że dokładnie przeczytałeś. Autor ma już za sobą prezentację na
          Fo > rum Aktualności. Nie zdziwię się, kiedy tekst zostanie skierowany dalej na
          Foru > m Motoryzacyjne, może nawet Forum Komputery / Wirusy. Ciekawe, czy
          pojawił się > już u Ignoranta+++, na Forum Słowiańskim.

          tak umiesciłam na Forum słowińskim ponad 700 wiadomosci dokumentujących to małe
          podsumowanie
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12217
        • Gość: borbitsy Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 10.01.04, 16:07
          Nie zdziwię się, kiedy tekst zostanie skierowany dalej na Forum Motoryzacyjne,

          Dlaczego tak uważasz?
          co to za forum?


    • Gość: Tysprowda Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: 216.127.82.* 10.01.04, 13:50
      Gdy przybylismy na te polodowcowe tereny, glos gromki z wysoka sie rozlegl:

      obiecuje wam dac, jako mojemu narodowi wybranemu, cala ta ziemie jak okiem
      siegniecie i maczuga zawojujecie.

      Takoz sie stalo dzieki oku i maczudze.

      Pisma przodkow dowodza niezbicie, ze byl to glos Swiatowida-wszechwidzacego i
      wszechwiedzacego.
      • borebitsy Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy 10.01.04, 14:07
        Gość portalu: Tysprowda napisał(a):

        > Gdy przybylismy na te polodowcowe tereny, glos gromki z wysoka sie rozlegl:
        >
        > obiecuje wam dac, jako mojemu narodowi wybranemu, cala ta ziemie jak okiem
        > siegniecie i maczuga zawojujecie.
        >
        > Takoz sie stalo dzieki oku i maczudze.
        >
        > Pisma przodkow dowodza niezbicie, ze byl to glos Swiatowida-wszechwidzacego i
        > wszechwiedzacego.

        nie jest moją intencją zmieniać czyjąś wiarę. Możesz sobie wierzyć czy ufać w
        warząche czy UFO. Mnie interesują fakty, owszem interpretacje zapisów religji
        są istotnym historycznym dowodem. Tak jak np "Codex Rochonczy" i inne stare
        manuskrypty.
        • Gość: Tysprowda Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: 216.127.82.* 10.01.04, 16:24
          Co prowda to prowda.

          Prawie wszystko jest kwestia wiary.

          Czy wierzysz w niepokalane poczecie, a?
          • Gość: Borebitsy Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 10.01.04, 17:30
            Gość portalu: Tysprowda napisał(a):

            > Co prowda to prowda.
            >
            > Prawie wszystko jest kwestia wiary.
            >
            > Czy wierzysz w niepokalane poczecie, a?

            w śwecie realnym partenogeneza istnieje np u mszyc

            w siwiecie ludzkich wierzeń wierzę ze jest wiara w niepokalane poczecie. Z
            wierzeniami nie mam zamiaru dyskutować. Każdy buduje swój własny spójny sytem
            świadomości. A jego klej jest tak abstrakcyjny jak tylko stać na to jego
            intelekt. NIektórzy tego nie mają i są niespojni, oni nawet nie posiadają
            zmysłu prawdy a mają w miejscu tego zmysłu protezę wiarygodności.


            To co ja przedstawiam nie opieram na wierze a na wiedzy i mogę wyjaśnić/bronić
            każde z moich stwierdzeń. Smuci mnie to że na tak wiele ludzi, tak mało ludzi
            jest ciekawych. Wiem także że tu jest pogranicze wojny i trudno rosną róże
            słowa na krwawych pobojowiskach.

            a ty a?
    • Gość: ..... Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy IP: *.acn.waw.pl 10.01.04, 13:56
      I dlatego trzeba teraz z powrotem okupowac te tereny bo slowianskie
      • borebitsy Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy 10.01.04, 14:04
        Gość portalu: ..... napisał(a):

        > I dlatego trzeba teraz z powrotem okupowac te tereny bo slowianskie

        Jakie tereny? Można teoretycznie zbudować zaporę na Giblartarze. Parowanie
        sródziemnomorskie przekracza 3x dopływ. Pewnie to odsłoni olbrzymie połacie
        dna, (denu e-denu) . Troche kłopotliwa sprawa. Proponuję badania dna przy
        pomocy podwodnych robotów.
    • borebitsy ale to Zydzi mieli tam żyć, ustalmywrewszcie 12.01.04, 08:50
      borebitsy napisał:
      \

      czy tonie na żydów bógzesłałpotop.
      Czy tosię zgadza?

      Jest tu jakiś Żyd niesztuczny na tym forum?
    • Gość: . Re: Pochodzenie słowiańskiej rasy++++ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 12.01.04, 14:15
      Polityka:
      2004
      nr.1
      str.24
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka