Gość: ANka IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 12:26 takie zdjecia rozsyla po Niemczech pisemko FAKT. Popaczcie jak nas widza Niemcy i zapytajcie kto za tym stoi... Eröffnung des ersten Media Marktes in Polen! Willkommen in der EU! Link wkrotce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ANka I prosba do wszystkich IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 12:45 chce przeslac Wam te zdjecia ale nie wiem jak zalozyc nowa strone w necie bez podawania linku do mnie. Moze ktos mi cos podpowie? Dostalam te zdjecia od kolegow. Sa rozpowszechniane w Niemczech pod takim haselkiem. Jesli zalezy Panstwu na opinii o naszym kraju to prosze o wsparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Czy nie interesuje Was jakie zdjecia IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 12:59 sie o naszym kraju rozpowszechnia?! Prosze o wsparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Po raz ostatni prosze IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 13:07 Pierwszy w W- wie miedia markt otwieral sie w mojej okolicy. Bylam na tym otwarciu . Rozpowszechnianie klamstw stalo sie modne. Jesli nie chcecie dopuszczac klamcow do wladzy- pomozcie. Jesli nie- skorzystam z innych zrodel.. Licze na to ze sa tu jeszcze jacys uczciwi ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Moze jest ktos w Niemczech IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 13:39 do kogo dotarly podobne zdjecia. Dajcie znac prosze bo to bardzo ciekawe. Mysle ze dla dziennikarzy rowniez.. Zwlaszcza tych z konkurencji Odpowiedz Link Zgłoś
fredzio54 Re: Otwarcie nowego Media Marktu w Polsce 12.02.04, 13:00 czy polacy bedaplacic z produkty i nie kradnonc ?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: Otwarcie nowego Media Marktu w Polsce IP: *.nas29.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 12.02.04, 15:50 U mnie jeszcze slonce nie wstalo , wlasnie zaczynam pierwsza kawke ,... O co chodzi ? Obiecalas link pare godzin temu jak widze i nic nie widze :) uklony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka To nie link tylko material w PP IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 15:54 ktory, ´chodzi´ po Niemczech z takimi podpisami. Material jest z wydarzen z konca stycznia w Lodzi ale z klamliwymi podpisami. Nie moge z tego na razie zrobic linku. Prosilam o pomoc, jesli chcecie zobaczyc. Same zdjecia sa prawdziwe ale podpisy sa nie dosc ze klamliwe to ´robia´ nam odpowiednia propagande. Moj kolega odpisal juz znajomym ze otwarcie pierwszego Media Marktu w Polsce mialo miejsce kiedy indziej i ze ´od tamtego czasu mamy w tym dniu swieto narodowe:))) Niemniej takie rzeczy w necie kraza. To tak jak z ta Encarta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: To nie link tylko material w PP IP: *.nas29.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 12.02.04, 16:01 Skoro nie masz linku do materialow to na jakiej podstawie mozna sie wypowiedziec ,... Nie wiem nawet o co chodzi , wrzucilem te nazwe/tytul na search i tez nic nie pokazuje ,... Musisz podac cos wiecej niz apel . uklony Odpowiedz Link Zgłoś
schlagbaum Re: To nie link tylko material w PP 12.02.04, 16:05 Byla na ten temat wczoraj wzmianka w Niemieckiej TV wraz z filmem. Nie wiem czy byl to film zrobiony tendencejnie ale obrazy byly jak z pola bitwy. Nie chodzi tu o otwarcie pierwszego sklepu tej sieci lecz o zimowa wyprzedaz www.nzz.ch/2004/01/10/vm/page-article9C2TX.html polska-info.de/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka A ostatni podpis byl taki IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 16:58 Tja und wo das endet weiß keiner! Wymowny prawda? No nic tym zamykam sprawe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: To nie link tylko material w PP IP: *.nas29.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 12.02.04, 16:43 Aniu dziecko , wyprzedaze sa wszedzie a ludzie stoja grzecznie w kolejce ,... Obrazki sa prawdziwe i nie powiesz ze staged , a to ze ukazaly sie za granica to moze dlatego ze to co jest normalka w kraju jest sensacja poza ,... Zreszta widze samych gowniarzy i widzialem podobne i gorsze zdjecia niemieckich kibicow Nie przejmuj sie , no big deal :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Nie o to chodzi IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 16:54 wyprzedaze sa prawdziwe. I jak pisalam taki fakt mial miejsce w Lodzi. Chodzi o to z jakim podpisem to jest ropowszechniane w necie. Tak zebyscie Panstwo wiedzieli. Oczywiscie nikt nie ma na to wplywu, ze podpisy sa klamliwe i tendencyjne. NIe do konca jest to normalka w kraju. Bez przesady. Lodz nie jest znow wielkim miastem. Nie bylo to otwarcie pierwszego sklepu- tylko wyprzedaze. Po prostu to jest wredna polityczka. To wszystko Linku do materialu w Power Pointcie nie moge podac bo musialabym zalozyc strone i go tam wstawic. Moge zacytowac opisy. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Otwarcie nowego Media Marktu w Polsce 12.02.04, 16:45 Gość portalu: ANka napisał(a): > Popaczcie jak nas widza Niemcy Widza nas ANuszko takimi, jakimi jestesmy. To sie zdarzylo rzeczywiscie. > i zapytajcie kto za tym stoi... No... ktos za tym na pewno stoi... Zydzi? Islamisci? A moze my Polacy po prostu? Co masz zamiar popelnic, harakiri czy zlozyc wnisek o wprowadzenie cenzury w Polsce? Ja sobie przypominam rowniez sceny z Niemiec z wyprzedazy, wyscigi golasow itp. Oczywiscie nie na taka skale jak w Polsce. I co? Co cie tak oburza? Niemcow musialo to zdumiec i smieszyc, tak samo jak niemalo ludzi w Polsce. Czy podpis "wilkomen in EU" (czy cos w tym rodzaju) jest taka straszna obraza? Nie wolno im sie z nas posmiac? Odprez sie ANuszko i jesli chcesz dokonaj harakiri. Znam takich, ktorzy nie mieliby nic naprzeciwko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Nie do konca. IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 17:06 Wo das endet weiss Du? Und ich weiss. Czy ktos napisal tym ludziom jak sie ma Lodz do W-wy? Czy wolno rozpowszechniac klamstwa w stylu otwarcie pierwszego takiego sklepu? A nie wyprzedaze? Kto za tym stoi? Polacy? Chyba nie. Chodzi o to ze komus zalezy na takim przedstawieniu faktow, akcentowaniu ich i dlatego rozpowszechnia. Sensacje mozna robic ale dajac przynajmniej prawdziwe podpisy. I uspokoj sie Goldbaum nie sprawie Ci tej przyjemnosci. To dobrze ze siebie znasz chociaz:) PS- Ja napewno znajde jeszcze w Polsce chalupke kryta strzecha ale to nie znaczy ze w Polsce jest wszedzie dzicz. A pokazywanie jednej chalupki jako obrazka calej Polski to lekka przesada nie sadzisz? Ale to tak jak z Toba. Ty wiesz o mnie ze nie za bardzo przejelam sie datami wdepniecia Slowian, German czy Prusakow na Swiete Ziemie Imperium wielonarodowosciowego. I to wszystko. A ja o tobie ze jestes egzaltowany i czesto zle sie odnosisz do kobiet :) Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Nie do konca. 12.02.04, 17:13 Ja w kazdym razie dowiedzialem sie od ciebie, ze Niemcy maja szerokie szczeki a Niemki traktuja swoje dzieci jak psy. Nie wiem czy tak jest ale jest to dla mnie sensacja i na wszelki wypadek pytam sie: "kto za tym stoi"? P.S. Za cholere nie moge rozgryzsc pytania: co w tym calym zamieszaniu zmienia to, czy bylo to otawrcie czy wyprzedasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka No dobra ulzyj sobie IP: *.ifn-magdeburg.de 12.02.04, 18:13 Tylko przytocz laskawco caly tekst. Poza tym prosze bardzo jesli chcesz masz swietna okazje pokazac sie od wlasciwej strony. Nie zapisuje sie do zadnych klubow moj drogi i mam swoje zdanie w wielu kwestiach. Pytales o roznice genetyczne? Otoz sa roznice genetyczne. Nie takie ktore wplywaja na charakter. Ale takie ktore roznicuja np jakies cechy wygladu zewnetrznego. Chodzi o przecietna. To bylo ze ´szczekami´i ramionami. Chcesz to opowiem dluzej - tu nie miejsce na to. Co do tego co mowilam w kwestii dzieci i niemek to dotyczylo umow wynajmu mieszkania. I tak niestety jest. Prawa dzieci niewiele roznia sie w tych umowach od praw psow. I o tym pisalam. Mam ci zalaczyc link czy przeslac skan umowy? Masz jakis adres? Bo jak mieszkasz w Niemczech to powinienes tresc tych umow znac. A teraz koncze tu przynajmniej bo nie chce juz rozwijac tego watka. NO taka juz jestem - wybacz ze wymagam wiele nawet od tych co maja takie samo zdanie jak ja. Chodzi o ogolny poziom. Zaluje ze wdalam sie w dyskusje z toba na temat slowian ale nie mam ochoty tego dyskutowac tu a poza tym to nie miejsce. Zreszta po tym jak sie zachowales nie zamierzam. Czy ty wiesz co to znaczy jak kobieta mowi ´odczep sie´? To znaczy jak juz ma szczerze dosc. Nie prosze sie o dyskusje z toba. I koniec. To wszystko. Wiecej obiecuje do ciebie sie nie odezwe chyba ze zmienisz nick. Moj blad ze to zrobilam - przyznaje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andi Re: Link IP: 195.27.163.* 13.02.04, 09:32 Wszystko zaczelo sie od tego adresu: members.chello.at/h3llbring0r/mediamarkt/ Do tego doszedl ostatnio plik w formacie PDF zawierajacy te same zdjecia - rozchodzi sie z szybkoscia robaka komputerowego. To przykre ale w niemieckojezycznej czesci Europy mamy w dalszym ciagu bardzo wielu "wielbicieli" - robiacych wszystko aby pokazac Polske jako kraj zamieszkaly przez pijanych dzikusow kradnacych ich samochody. To przykre ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Re: Link IP: *.ifn-magdeburg.de 13.02.04, 11:16 Dzieki. Do nas dotarla prezentacja w Power Pointcie uzupelniona o te komentarze. Najwyrazniej nasi ´wielbiciele´ sie wspomagaja. No nic - nie chce juz tego ciagnac. Pewnie ze mozna pokazac zdjecia z meczu pilkarskiego w Szczebrzeszynie i dodac ze to wlasnie obraz z naszej najwiekszej metropolii. No nic - naprawde koncze ten temat. Ale dzieki za wsparcie :) A te umowy najmu tez kiedys przesle bo to swoisty ewenement. Wielki ´Instytuty Pieniezne´ wobec piszczacej jednostki :))). Tu na wschodzie jest czasem calkiem zabawnie. ---------------------------------------- Mit Ehre ----------------------------------- Pozdrowienia :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
schlagbaum Re: Link 13.02.04, 12:39 Gość portalu: Andi napisał(a): > Wszystko zaczelo sie od tego adresu: > members.chello.at/h3llbring0r/mediamarkt/ > Do tego doszedl ostatnio plik w formacie PDF zawierajacy te same zdjecia - > rozchodzi sie z szybkoscia robaka komputerowego. > To przykre ale w niemieckojezycznej czesci Europy mamy w dalszym ciagu bardzo > wielu "wielbicieli" - robiacych wszystko aby pokazac Polske jako kraj > zamieszkaly przez pijanych dzikusow kradnacych ich samochody. To przykre ;-( Cos podobnego moze sie zdarzyc jedynie w "Arabistanie". Prymitywna dzicz dewastujaca wszystko co stanie na jej drodze to typowe dla "arabusow". Te zdjecia zostaly zrobione na pewno w Autonomii palestynskiej a tendencyjne i klamliwe podpisy sugerowac maja, ze w kraju europejskim , ktory jest przeciez sojusznikiem i przyjacielem usa. Co za wstretne naduzycie. Nie oburzaj sie ANko na media, bo one z takich sensacyjek zyja. Ze inni sie z tego nabijaja to rowniez nic dziwnego. Oburzac sie mozna na to, ze do takich sytuacji w Polsce wogole moze jeszcze dochodzic. Potrafilbym to zrozumiec, gdyby chodzilo o chleb a walczono o przetrwanie. W Media Markt to naprawde niewyobrazalne. Coz,Lodz kontynuje swoja tradycje "ciemnogrodu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Lodz ma przede wszystkim jedna tradycje IP: *.ifn-magdeburg.de 13.02.04, 13:13 niestety troche proletariackiego miasteczka. Owszem jechalam kiedys z Lodzianinem pociagiem i opowiadal mi o dawnej Lodzi. A dzis to - z calym szacunkiem dla Lodzian po prostu bieda. I to wszystko. Nie interesuje mnie porownanie, ktore Pan zamiescil. Zdarzylo sie - fakt a manipulacja to drugie. Tu w cywilizowanym Magdeburgu tez dzieja sie bardzo smieszne rzeczy. Np podobny rozboj w kolejce po wizy. I ba - wcale nie ma tam Polakow, albo b. niewielu. Jezeli jakis sprzet elektroniczny warunkuje ´chleb´ jak Pan to okreslil to niestety tak moze byc. Ja mysle ze wobec tego przygotuje kursujacy material nt Centrum Janki albo jakies tam Marki pod Warszawa z dopiskiem prawdziwym - typowy obraz naszych przedmiesc z wystrojonymi gustownie laseczkami, i spotykajacymi sie na kawie jegomosciami, juz uprzejmymi calkiem ekspedientkami, a takze o dziwo w ´naszej dziczy calkiem juz nierzadko bardziej tolerancyjnymi kierowcami i skonfrontuje to np z obrazem przecietnie ubranej kobiety w Magdeburgu na zakupach sztuczna mina eksepdientki powtarzajacej zawsze te sama formulke, albo z naduzywajacymi klaksonow przy kazdej okazji ´szoferami walcow drogowych´ rozjezdzajacych z pasja rowerzystow, pieszych, wszystko co sie rusza za wyjatkiem psow:))) Dajcie spokoj drodzy moi. Nie chodzi o takie porownania bo to smieszne. A wymienieni - ´wladcy szos´ tez sie tu zdarzaja..Podobnie jak to ktos zauwazyl mecze pilkarskie. A w kwestii ´ciemnogrodu´ to tu w Magdeburgu akurat to co katolickie czy protestanckie to najbardziej kulturalne. Takie sa fakty. Odpowiedz Link Zgłoś
ratler Re: Link , Oj Aniu , Aniu ! 13.02.04, 14:55 Zajrzalem do linku :-) Twoj post to pretensje do garbatego Zyda ze ma proste dzieci - Nie znam niemieckiego a to co na obrazkach , bez podpisow , jest bardziej niz wymowne . narazie Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum No dobra, kapituluje 13.02.04, 10:15 To bezsprzeczna i niepodwazalna prawda, ze Niemcy maja szerokie szczeki i ramiona duzo szersze od Polakow. Rowniez prawda jest to, ze w Niemczech prawa przyslugujace dzieciom nie roznia sie od praw przyslugujacym psom. ODRAZAJACA POTWARZA I BEZGRANICZNYM FALSZEM, ktory tutaj niniejszym pietnuje jest informowanie Niemcow i Austraiakow oficjalnymi i prywatnymi kanalami o nieistotnym incydencie, ktorzy wydarzyl sie w Media-Markt w Lodzi, jak i nasmiewanie sie z niego. Incydent byl wcale nie do smiechu. Jesli chcesz mi wyslac mail z linkiem do umowy, kliknij po prostu na moj nick. Nikt jeszcze nie zdradzil tego tricku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Otwarcie nowego Media Marktu w Polsce IP: *.dip.t-dialin.net 13.02.04, 10:22 Wyzej podany link jest przeciez ze Szwajcarii.A ze po niemiecku,chyba logiczne.Myslalem,ze Szwajcarzy przyjaciolmi Polakow.Ale takie cos napisac..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sentencius Media Markt na tapecie IP: *.introweb.nl 13.02.04, 15:16 Witam. Czy ten Fakt(y) to pisemko polskojezyczne?Chyba cos tu takiego na stelazu ichniego MPiKu widzialem,ale nie kupilem,bo pies wie,kto na tym zarobi. Nie dalej,jak wczoraj ogladalem na RTL-u te ujecia.Chodzi oczywiscie o wyprzedaz,bo MM ma juz filie od dawna w kilku wojewodzkich miastach i sam w jednej kupowalem lodowke.Polska wyprzedaz niczym od niemieckiej sie nie rozni,niech Pani poczeka do wiosny a TV pokaze sceny szturmu roznych K&K przez statecznych Niemiaszkow.Ba,widzialem nawet numer z nagusami.Warunkiem pierwokupu za frico bylo stawienie sie w sklepie....nago.I zjawily sie ze 2 setki obojga plci.To jest dopiero wizytowka UE!. PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Media Markt na tapecie+++ IP: 213.88.164.* 13.02.04, 15:22 Podobno w Niemczech wyprzedazy juz nie bedzie. A kto za tym stoi? Baba ciezarna albo Moczar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Media Markt na tapecie+++ IP: *.dip.t-dialin.net 13.02.04, 18:13 A nie zastanowilo was,ze podczas tych szturmow w Niemczech ci Szturmowcy to w 90% mali,wasaci,czarne czupryny a kobiety tez male,z ladnymi chustkami na glowach..?Ale co najmniej nie rujnuja sklepow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Media Markt na tapecie+++ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 14.02.04, 15:42 main.izv.info/world/09-01-04/news70591 Odpowiedz Link Zgłoś