Gość: Maciej z USA
IP: *.105.183.208.ptr.us.xo.net
07.03.04, 17:30
Nalezy spojrzec na ta sprawe czy to jest nastepna masakra Szarona. Szaron
powinien byc postawiony przed trybunal w Hadze obok Sadama. Ich obu powinno
sie sadzic razem w tym samym czasie. Znowu niewinni ludzie umieraja w
Palestynie i nienawisc bedzie sie ciagnac. Palestynczycy znowu im tego nie
zapomna i bedzie odwet grup radykalnych jak Hamas. Problem Izraela musi byc
rozwiazany raz na zawsze bo znowu cos nastapi w przyszlosci tragincznego.
Zydzi nie widza mozliwosci rozwiazania pokojowego z Palestynczykami. Jezeli
odebrano ziemie Palestynczykom to mozna byloby pomyslec o finansowej
kompensacie ze strony Izraela. To i tak Ameryka zaplaci z podatkow obywateli!