Dodaj do ulubionych

Krwawa bitwa w obozach uchodźców w Gazie

IP: *.105.183.208.ptr.us.xo.net 07.03.04, 17:30
Nalezy spojrzec na ta sprawe czy to jest nastepna masakra Szarona. Szaron
powinien byc postawiony przed trybunal w Hadze obok Sadama. Ich obu powinno
sie sadzic razem w tym samym czasie. Znowu niewinni ludzie umieraja w
Palestynie i nienawisc bedzie sie ciagnac. Palestynczycy znowu im tego nie
zapomna i bedzie odwet grup radykalnych jak Hamas. Problem Izraela musi byc
rozwiazany raz na zawsze bo znowu cos nastapi w przyszlosci tragincznego.
Zydzi nie widza mozliwosci rozwiazania pokojowego z Palestynczykami. Jezeli
odebrano ziemie Palestynczykom to mozna byloby pomyslec o finansowej
kompensacie ze strony Izraela. To i tak Ameryka zaplaci z podatkow obywateli!
Obserwuj wątek
    • Gość: !!! Re: Krwawa bitwa w obozach uchodźców w Gazie IP: 195.152.54.* 07.03.04, 17:38
      gazeta wyborcza juz dolaczyla ziemie okupowane do israela, nacisnalem na
      rubryke gazety "ostatnio na" palestyna - ostatnia informacja z 3-go marca
      nacisnalem na "ostatnio" w israelu -bababum- gaza
      ja rozumiem ze gazeta jest pro israelska, ale to....
      • Gość: maruda Re: Krwawa bitwa w obozach uchodźców w Gazie IP: *.gdynia.mm.pl 07.03.04, 18:17
        Szaron pogubił się w tym wszystkim. Izrael powinien poszukać sobie kogoś
        bardziej odpowiedzialnego.

        • Gość: roo Nie pogubil sie. IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 07.03.04, 20:05
          Musi tylko przegnac stamtad tego zaslinionego terroryste w chustce na glowie.
        • Gość: jarek-nudziasz Israel moze poszukac ciebie---- IP: *.fastres.net 13.03.04, 07:14
          lepiej ,ze sie ukryjesz.
    • Gość: wqrwiony2 do budy, spamerze! IP: *.crowley.pl 07.03.04, 18:28
    • Gość: Pixel ŻYDZI TO LUDOBÓJCY !!! IP: *.acn.waw.pl 07.03.04, 19:48
      żydzi to ludobójcy- i temu ich ludobójstwu nie ma końca ... Modlę się za
      zamordowanych przez nich dzielnych Palestyńczyków !
      • Gość: Wqrwiony2 Wielu z nich niewątpliwie tak IP: *.crowley.pl 07.03.04, 19:50
        • Gość: jarek-nudziasz Wielu z nich niewątpliwie tak IP: *.fastres.net 13.03.04, 07:16
      • Gość: jarek-nudziasz POLACY TO KRETYMI, A ARABY MILOSIERNI IP: *.fastres.net 13.03.04, 07:15
        • Gość: jarek-nudzaisz Wielu z nich niestety tak- IP: *.fastres.net 13.03.04, 07:19
          a ich wodzem jest nie bardzo rozwiniety umyslowo milosierny Arab z Krakowa,
          znany w kregach barowych Wq---y2.
    • Gość: roo Do kogo ty sie modlisz ?... IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 07.03.04, 19:55
      Do boga mordercow i pomylencow?...Izraelczycy zabijaja tylko barbarzynskich
      zbrodniarzy.
    • Gość: pacyfista to nie bitwa a masakra..kamienie przeciw czolgom IP: *.71.3.213.cust.bluewin.ch 07.03.04, 20:07
      Sharon razem z Bushem do Hagi. Izrael jako kraju ktory nie zastosowal sie do
      ca. 50 rezolucji ONZ ,wszedl nielegalnie w posiadanie bomby atomowej i stosuje
      na codzien terroryzm panstwowy winien byc izolowany przez wspolnote
      miedzynarodowa a p. Kwasniewski nie powinnien akceptowac tytulu "doktora
      honoris causa" z tamtehszego uniwersytetu.. www.panstwozla.pl
      • Gość: naiwny Re: to nie bitwa a masakra..kamienie przeciw czol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.04, 20:13
        Ciekawi mnie tytuł w gazecie dlaczego nazywa się bitwą zabijanie palestyńczyków
        ( być może częśc z nich była terorystami , ale dzieci na pewno nie ). Czy
        Gazeta tylko Psję Mela Gibsona może obdarzać epitetem masakra ? czy jest
        naprawdę wybiórcza ? Oj żle się ostatni w Gazecie dzieje i wyniki Agory
        kieoskie i ludzi będą zwalniać , uważajcie bo jeśli nie zmienicie niektórych
        stronniczych opinii to sprzedaż na pewno wam sięnie poprawi.
        • Gość: roo JAK KTOS NIE MYSLI... IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 07.03.04, 20:28
          TO POPIERA ZBRODNIARZY ARABSKICH.Proponujesz, zeby zolnierze izraelscy takze
          rzucali kamieniami i wysadzali sie wsrod Arabow ?
    • Gość: roo JESLI CHODZI O CIEBIE I TEGO TYFUSA.... IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 07.03.04, 20:15
      to nie mozna miec watpliwosci - niebezpieczni bezmozgowcy.
      • Gość: ozon Re: Roo oczym te pieski niewiedza IP: *.wahroonga.com / 203.80.160.* 07.03.04, 23:42
        Napisz pacyfom jak machmudy poparly 11 wrzesia w australii. W wielu miejscach
        podpalili koscioly chrzescijanskie, synagogi , szkoly. Rozpychaja gdzies sie da
        tworza gangi, brak asymilacji zwielokulturowoscia. Niedawno ogladalem reportaz
        jak Arafat zagarnal 3 mld dolcow, na odbudowe panstaw palestynskiego, jest
        wspolwlacielem wielu corporacji miedzynarodowych. Tak mozna w nieskonczonosc
        ale pacyfy swoje, juz to kiedys przerabialismy.
        • Gość: roo Uswiadamiac ich nie warto. IP: *.32.221.203.acc13-dryb-mel.comindico.com.au 08.03.04, 07:18
          Pieski rasy pacyfa to nieinteligentne stworzenia,szczekac zswsze beda, taka
          juz ich psia natura. Natomiast pieski, ktore gryza ludzi, powinny byc
          likwidowane.
    • Gość: obeznany sierotko, problem Zydow rozwiazuje sie 2000 lat IP: *.dip.t-dialin.net 07.03.04, 21:42
      i jakos go nikt nie rozwiazal.
      Zydzi, sierotko Marysio, mieszkali tam przed Palestynczykami.
      Do tego maja przewage techniczna
      (dzieki USA).
      Nie licz na szybkie rozwiazanie tego konfliktu.
    • Gość: U Re: Krwawa bitwa w obozach uchodźców w Gazie IP: *.75.0.123.Dial1.Boston1.Level3.net 07.03.04, 22:11
      Prawdopodobnie oddzial swin w sluzbie idf potrafi wyweszyc nie tylko bomby,ale
      rowniez niecne,terrorystyczne zamiary terrorystow, co pozwala uderzyc
      prewencyjnie na ich gniazda terroru.Ciekawe,czy dowodzil nimi stolzman na
      goscinnych wystepach.
      • Gość: jojo Re: Krwawa bitwa w obozach uchodźców w Gazie IP: *.proxy.aol.com 07.03.04, 23:53
        na strategii wojennej z pewnoscia sie nie znasz bo tylko Ogolniak ukonczyles!!!
        A wiec po co dziobka otwierasz? Ta wojna trwa juz od kupy lat,nikt oprocz
        palestynow nigdy tu zaczepek nie szukal,nikt oprocz palestynow na ziemii
        swietej sie nie rozsadzal w imie Allaha,przy okazji setki niewinnych mordujac,a
        ze za to ich wala w rewanzu? Dziwisz sie? To daj w ryja po pijaku sasiadowi
        swojemu trzezwemu,a zobaczymy jak po wytrzezwieniu wygladac bedziesz !!!
        • Gość: Andrzej [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 08.03.04, 04:35
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: roo Przeszkadza ci prawda... IP: *.32.221.203.acc13-dryb-mel.comindico.com.au 08.03.04, 07:27
            i nie masz nic do powiedzenia - to lepiej siedz cicho.
    • laura-laura Re: Krwawa bitwa w obozach uchodźców w Gazie 07.03.04, 22:40
      Czytajac ta wiadomosc "wojsko izraelskie zabilo 14 palestynczykow, 10 to
      bojownicy a reszta to cywile", przypomnialo mi sie opowiadanie rybaka na
      Islandii. Opowiadal on z patosem, jak to jest u nich, a mianowicie, przez 10
      miesiecy mamy tutaj ciezka zime, a pozniej, to juz tylko lato i bez konca lato.
      Wlasnie to od formy przekazu zalezy, jak pozniej rozumiemy informacje.
      Laura
    • laura-laura Re: Krwawa bitwa w obozach uchodźców w Gazie 07.03.04, 22:54
      Gość portalu: Maciej z USA napisał(a):

      > Szaron powinien byc postawiony przed trybunal w Hadze...

      Powinien tam stac na bacznosc, do momentu kiedy wslannik rzadu amerykanskiego
      przywiezie mu te miliardy podatnikow amerykanskich. Po otrzymaniu takiej forsy,
      zaprosilby swego najlepszego przyjaciela generalissimusa armii palestynskiej,
      Jassira, podzieliliby forse po bratersku i urzadzili sie w Europie ( przy
      okazji, otrzymaliby pokojowa nagrode Nobla). W tak komfortowej sytuacji narody
      palestynski z izraelskim znalazlyby jakies pokojowe rozwiazanie.
      Podziwiam geniusz Pana Macieja, oraz za jego pomysly.
      Laura
      • Gość: Magda Witam IP: *.199.243.26.forward.012.net.il 08.03.04, 07:23
        Halo, halo, tu polski glos z Izraela ! Dziwie sie, ze nie spotkalam tu dzis
        Dany, moze jeszcze sie pojawi. Jesli tak to zostawilam jej krotka informacje na
        poprzedniej stronie, mam na mysli str z 3.O3-"Izraelczycy zaatakowani w Gazie".
        Zgadzam sie, z wypowiedziami, ze USA pompuje w Izrael, bez Ameryki Izrael
        bylby niczym. Mieszka tam wielu Zydow jakies 6 000 000 w samym Nowym Yorku 1
        000 000, nie dziwota, ze tak dbaja o swa "Ziemie Obiecana" i wspieraja
        izraelski terroryzm, pod pretekstem obrony przed groznym wrogiem. Chcialabym,
        zeby ten konflikt szybko sie skonczyl ale moze potrzeba na to pokolen. Cale
        szczescie, ze w Izraelu rowniez jest wielu prawych Zydow, ze juz nie wspomne
        jak wiele dobrych ludzi znam wsrod Arabow, czy to izraelskich, czy
        palestynskich, (czy to muzulmanow, czy chrzescijan). Szkoda tylko, ze wielu
        Zydow "naskakuje" na wszystkich Arabow. Znam tez jednego Zyda, ktory
        nienawidzil Arabow ale jak poznal pewna arabska rodzinke z ktora przyszlo mu
        pracowac to tak mu sie odmienilo, ze stali sie najlepszymi przyjaciolmi. Jest
        to na pewno bardzo optymistyczne. Wiec tym optymistycznym akcentem koncze i
        pozdrawiam z Izraela.
        • Gość: roo Re: Witam Pania ! IP: *.32.221.203.acc13-dryb-mel.comindico.com.au 08.03.04, 07:49
          Przepraszam, ale jest Pani bardzo naiwna ,zaczyna Pani w bajki wierzyc i
          opowiada je maluczkim, zeby w nie uwierzyli.Pani pobyt wsrod 'niewinnych
          Arabow ' nie przyczyni sie do poznania prawdy,Pani zyje teraz w ,krainie
          propagandy proarabskiej. Wiadomo, ze i wsrod Arabow sa normalni ludzie, nie
          znaczy to jednak, ze do nich nalezy Arafat i jego terrorystyczna zgraja.
        • Gość: roo Jeszcze jedno spostrzezenie. IP: *.32.221.203.acc13-dryb-mel.comindico.com.au 08.03.04, 08:10
          Dla Pani prawym Zydem jest tylko ten,ktory nic nie robi w swej obronie i
          pozwoli sie zabic przez Arabow.Czasy sie zmienily, dzisiaj nie mozna juz
          bezkarnie mordowac Zydow i to Pania tak strasznie boli.Hipokryzja i zenada
          przez Pania przemawia.
          • Gość: Magda Re: Jeszcze jedno spostrzezenie. IP: *.199.243.26.forward.012.net.il 08.03.04, 15:47
            Pnie Roo, jestem przeciwna kazdemu mordowaniu, to Pan jest hipokryta, nie mam
            przyjemnosci z Panem dyskutowac. A boli mnie to, ze cierpi wielu niewinnych
            ludzi.
            • Gość: dana33 Re: Jeszcze jedno spostrzezenie. IP: *.adsl.actcom.co.il 08.03.04, 21:24
              droga magdo. gdzies ty zauwazyla, ze ja zyje nienawiscia do wszystkich?
              a skad masz to, ze "tubylcy" mysla tylko o zbijaniu forsy? a ty nie nalezysz
              moze do tej grupy polakow, ktorzy przyjezdaja do israela pracowac na czarno,
              zeby wlasnie "zbic" pieniadze? a tak wogole, to co zlego w tym, zeby "zbijac"
              pieniadze? to prawda, ze rozumu to one nie dodadza, widzimy to, prawda, magdo?
              ale latwiej z nimi znosic brak rozumu.
              a tu jeszcze krotka informacja, zebys wiedziala, jakiego przywodce wybrali
              sobie arabowie palestynscy. bo do wszystkiego innego co napisalas, to naprawde
              nie mam ochoty sie odniesc. wiec wracaj do polski, z tego "badz nie badz"
              pieknego kraju z pewnoscia, ze nie oddamy go arabom i zostanie taki piekny, jak
              dzisiaj. a wiec tu o generalissimo:

              W rzeczywistosci imie Jasera Arafata jest:
              Abd al-Rahman abd al-Bauf Arafat al-Qud al-Husseini.

              On je skrocil, aby ukryc swoje pokrewienstwo ze zlej slawy wujem, arabskim
              nazista i bylym Muftim Jerozolimy. Jego wuj to: Haj Muhammed Amin al-Husseini.

              - zrodlo: Howard M.Sachar "A History of Israel" (New York; Knopf 1976)

              Zastepca Eichmanna, jako naoczny swiadek, zlozyl nastepujace zeznanie o
              zaangazowaniu Husseiniego: "Mufti byl jednym z inicjatorow systematycznej
              eksterminacji europejskich Zydow, byl wspolpracownikiem oraz doradca Eichmana i
              Himmlera w przeprowadzeniu tego planu. Byl on jednym z najlepszych przyjaciol
              Eichmanna i stale pobudzal go do przyspieszenia tempa eksterminacji".

              - zrodlo: J.B. Schechtman "Mufti and the fuhrer: the rise and fall of Haj Amin
              El-Hussein" (New York; T.Joseloff 1965)

              Wuj Jasera Arafata, Husseini, w 1940 r. rozpoczal wspolprace z Eichmannem.


              "Od kwietnia 1936 r. w Palestynie zaczely sie mnozyc rozruchy antyzydowskie,
              szczegolnie w Jaffie. Na czele arabskiej rewolty stanal wielki mufti
              Jerozolimy, Haj Muhammed Amin al-Husseini. Najwyzsza Rada Arabska domagala sie
              powstrzymania zydowskiej imigracji i oglosila powszechny strajk. Przemoc
              szalala w calej Palestynie. Mnozyly sie napady na kibuce. Mieszkancy zydowskiej
              dzielnicy w Jerozolimie zostali ewakuowani. Zamieszki przyjely tak znaczne
              rozmiary, ze wzmocniono brytyjskie oddzialy wojskowe. W walkach ogolem zginelo
              300 Zydow, 200 zolnierzy brytyjskich i 2 tysiace Arabow. Wielki mufti uciekl
              przed Brytyjczykami do Libanu i nawiazal tam wspolprace z niemieckimi
              nazistami."
            • Gość: roo Re: Jeszcze jedno spostrzezenie. IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 09.03.04, 07:14
              Ja rowniez nie mam przyjemnosci z Pania dyskutowac,bo niby o czym i z kim?...Z
              klapkami na oczach i wata w uszach niczego zrozumiec nie mozna,klamca i
              morderca tez potrafi plakac.
    • Gość: Marek IZRAELU, POLSKA JEST Z TOBA IP: *.student.harvard.edu 13.03.04, 01:12
      Izrael - jedyny sprawiedliwy na Bliskim Wschodzie.
      • Gość: dana33 Re: IZRAELU, POLSKA JEST Z TOBA IP: *.adsl.actcom.co.il 13.03.04, 15:15
        nu, nie wiem, czy taki absolutnie sprawiedliwy, ale twoje jedno zdanie bylo
        dzisiaj balsamem na moja dusze, po czytaniu tego wszystkiego co przeczytalam :)
        • Gość: Wqrwiony2 Pyszne... Oj, Dana... IP: *.crowley.pl 13.03.04, 15:21
      • Gość: Wqrwiony2 IP ci się nie pomyliły, "Polaku"? IP: *.crowley.pl 13.03.04, 15:20
        • Gość: Marek Re: IP ci się nie pomyliły, "Polaku"? IP: *.fas.harvard.edu 13.03.04, 23:24
          Bynajmniej mi sie nie pomylily. Czyzbys watpil moja polskosc?
          • dipis Re: biale myszki? 14.03.04, 04:02
            Taak! Jednym w delirium pokazuja sie biale myszki, a innym Zydzi; ja
            sprawdzilbym na twoim miejscu, czy jeden z nich nie czyha juz za drzwiami na
            ciebie...
            • dipis Re: biale myszki? Zly adres Przepraszam 14.03.04, 04:03
              • dipis Re: biale myszki? Zly adres Przepraszam- 14.03.04, 04:05
                Cos serwer robi psikusy. To oczywiscie bylo do hipo
      • Gość: Hipo Stypedysci "fundacji" FULBRIGHTA w akcji !!! IP: *.twmi.rr.com 14.03.04, 00:13
        Globalistyczna MIĘDZYNARODÓWKA ŻYDOWSKA kształci swoje kadry na świat za pomocą
        tej tzw. "fundacji" FULBRIGHTA.

        Niby cel szlachetny - kształcenie, ale aby być spąsoraowany przez tą "fundacje"
        trzeba spałnić tam "pewne" kryteria ... można być obywatelm polskim, ale
        tożsamość trzeba mieć ...... jak np. Marek Borowski

        kiosk.onet.pl/art.html?DB=162&ITEM=1143199

        Danuta Huebner Balcerowicz, Gieremek ....itd.


        Dzięki wykształceniu na zachodnich uczelniach grupy ekonomistów i polityków,
        zachodnie "elity" mają w Polsce gwardię posłusznych realizatorów własnych
        interesów żydowskich, tak jak posłusznym narzędziem w ręku Kominternu była
        Komunistyczna Partia Polski.

        Gwardię tę uzupełniają ludzie, którzy są zapraszani na brukselskie i
        nowojorskie salony, czyli tam, gdzie znajduje się prawdziwa władza nad znaczną
        częścią świata.

        Oczywiście to nie oni będą tę władzę sprawować - ich zadaniem jest nadzorowanie
        porządku w ,,polskiej strefie Unii Europejskiej, którą już niebawem ma stać się
        nasz kraj.

        PRZYJZYJCIE się ludzie DOKŁADNIE że stypendia tzw. "fundacji" Fulbrighta są
        OBECNYM KODEM, czyli przepustką do kariery politycznej w Polsce po MEDIALNEJ
        PROPAGANDZIE napędzajacej wyborców polskich do "demokratycznego" głosowania na
        tego prelegowanego "kandydta" MIĘDZYNARODÓWKI.

        Wykształcenie z Polski lub samodzielne opłacone studia za granica się NIE
        LICZĄ - trzeby być po sponsoringu żydowskim z "fundacji" FULBRIGHTA i wtedy
        PROPAGANDA medialna już POPYCHA takiego "kandydata" DO WŁADZY w Polsce.

        A kto trzyma w pazurach obecne MEDIA w USA i Polsce to jeszcze nie wiecie ????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka