Gość: dana33
IP: *.adsl.actcom.co.il
24.03.04, 19:38
w tv, w wiadomosciach: nastepny 14-letni chlopiec arabski: pas z dynamitem na
jego ciele, zlapano go na przejsciu do israela, 8 kg materialu wybuchowego,
mial sie wysadzic kolo zolnierzy israelskich. specjalny robot podjechal do
niego, "dal" mu nozyczki, ktorymi przecial kabel wg wskazowek israelskiego
sapera. ostroznie to zrobil, nie chcial umierac, biedny chlopak. w koncu
udalo mu sie, musial oczywiscie zdjac koszule i spodnie, zeby byc pewnym ze
nie ma na sobie dalszych ladunkow wybuchowych. potem ubral sie i ubrany w
zolnierska kurtke jednego z zolnierzy zostal odprowadzony na przesluchanie.
wygladal jak kupka nieszczescia, zastraszony, w za duzej kurtce.....
taaak, naprawde jest z kim rozmawiac, nie? to odpowiedni partner dla nas,
rantissi, posyla dzieciaki na smierc. swoich oczywiscie nie. i do tego jest
lekarzem dzieciecym.... fajne polaczenie, nie uwazacie?