zofiakatoliczka 23.06.11, 11:48 na rzecz muzlmanow i to zle bo to chsescijanstwo ruwna sie cywilizancja a wy sie za malo rozmnazata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stanczyk-5 Re: Chszescijanstwo ustemojeje 23.06.11, 13:11 zofiakatoliczka napisała: na rzecz muzlmanow i to zle bo to chsescijanstwo ruwna sie cywilizancja a wy si e za malo rozmnazata Zosienko rodaczko kochana,ja choz Bhuddysta gotow jestem sie poswiecic i kazdej rodaczce w rozmnazaniu pomoc zgloszenia na priva -dla Rodaczek ZA DARMO,nic niewezme , tylko z serca szczerego. Odpowiedz Link Zgłoś