Dodaj do ulubionych

Chszescijanstwo ustemojeje

23.06.11, 11:48
na rzecz muzlmanow i to zle bo to chsescijanstwo ruwna sie cywilizancja a wy sie za malo rozmnazata
Obserwuj wątek
    • stanczyk-5 Re: Chszescijanstwo ustemojeje 23.06.11, 13:11
      zofiakatoliczka napisała:

      na rzecz muzlmanow i to zle bo to chsescijanstwo ruwna sie cywilizancja a wy si
      e za malo rozmnazata


      Zosienko rodaczko kochana,ja choz Bhuddysta gotow jestem sie
      poswiecic i kazdej rodaczce w rozmnazaniu pomoc

      zgloszenia na priva -dla Rodaczek ZA DARMO,nic niewezme , tylko z serca szczerego.
      • zofiakatoliczka Re: Chszescijanstwo ustemojeje 26.06.11, 16:55
        Ja mam 87 lat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka