Gość: Danziger IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 07.06.04, 08:59 Trzymam kciuki za ten biedny, poniewierany lud białoruski. Wierzę, że i oni zaznają smaku wolności i sukcesów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
usenetposts Re: W Białorusi głodują deputowani 07.06.04, 09:15 Gość portalu: Danziger napisał(a): > Trzymam kciuki za ten biedny, poniewierany lud białoruski. Wierzę, że i oni > zaznają smaku wolności i sukcesów. Uwazam ze wiecej niz 10 lat wiecej nie wytrzymuje sie ich obecna sytuacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Z tego co słyszę nie tylko deputowani IP: *.toya.net.pl 07.06.04, 09:47 Zwykłym ludziom też się podobno nie przelewa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Tam głodują tylko deputowani i to na własne IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:45 życzenie, w Polsce 30% procent dzieci idzie głodne do szkoły, a już blisko 10% społeczeństwa niema pieniędzy na biologiczne przeżycie, Łukaszenka chce obronić swój kraj przed takim czymś. Odpowiedz Link Zgłoś
piessnasikal Sposob jest prosty: przestac gnebic ludzi! 08.06.04, 16:09 Jesli Lukaszenka chce obronic swoj kraj przed glodem, to najlepiej przestac szykanowac opozycje, pozwolic ludziom na robienie tego, czego chca. Wprowadzic wolnosc i demokracje. Jak widac z historii, kraje rzadzone nie autorytarnie, maja o wiele lepsze wyniki ekonomiczne oraz poziom zycia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Łukaszenka dba o ludzi, ato że ściga IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 08.06.04, 16:11 paru awanturników którym marzy się system oligarchiczny gdzie mała grupka trzyma wszystko w swoich łapach i wyzyskuje resztę obywateli, to bardzo dobrze!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZEUS Dieta im na pewno nie zaszkodzi... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.06.04, 11:30 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ W Białorusi głodują deputowani? IP: *.top.net.pl 07.06.04, 17:05 Co za kraj! Nawet deputowani tam głodują. Bo o zwykłej ludności to nawet się nie wspomina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piszedalej Re: W Białorusi głodują deputowani IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.04, 17:43 Obudzcie sie z letargu sasiedzi! Gruzini pokazali, ze mozna pokojowo dokonac przemian. Teraz kolej na Was. Miejsce Bialorusi jest w zjednoczonej Europie i tu na Was czekamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Może poprostu Białorusini mają więcej oleju IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:43 w głowie i nie chcą by rządził nimi jakis agant CIA i grupka krętaczy i złodziei, zwana oligarchami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danziger Teraz takie tłuki studiują na PG ? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.04, 12:31 Teraz takie tłuki jak Ty studiują na PG ? Kiedyś studenci to była elita, teraz to jak widzę dostają się tam również proste, ślepe i ograniczone tępaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Co rozumiesz pod pojęciem elity? IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 08.06.04, 14:09 Wiernopoddańczych sługusów dla złodziei i krętaczy (oligarchi)? Odpowiedz Link Zgłoś
piessnasikal Pewnie, ze sa madrzy: albo siedz cicho albo w leb! 08.06.04, 16:10 Ta madrosc wynika ze strachu. Przed fuhrerem Lukaszenka. Gość portalu: Tomson napisał(a): > w głowie i nie chcą by rządził nimi jakis agant CIA i grupka krętaczy i > złodziei, zwana oligarchami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Jak też trzymam kciuki za ten naród. IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:40 Gość portalu: Danziger napisał(a): > Trzymam kciuki za ten biedny, poniewierany lud białoruski. Wierzę, że i oni > zaznają smaku wolności i sukcesów. Wierzę że poradzą sobie z grupką krętaczy i złodziei którym marzy się słabe państwo dające zarobić tylko takim szujom kosztem reszty obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Przebiegłe lisy z tych deputowanych ;o) IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:42 Społeczeństwo mimo kilkunastoletnich już rządów Łukaszenki za nic nie miało zamiaro głodować, ku uciesze tzw. demokratyzatorów (anarchizatorów) tego państwa. Więc wkurzeni deputowani sami postanowili pokazać światu że na Białorusi ktoś jednak głoduje ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to tomson Re: W Białorusi głodują deputowani IP: *.range81-154.btcentralplus.com 08.06.04, 15:56 mam nadzieje, ze dobrze ci placa za wypisywanie propagandy ale jezeli piszesz to wszystko dla idei i jeszcze w to wirzysz, to wiesz gdzie masz pojsc, moja szczera rada jezeli uwazasz siebie za normalnego i na Bialorusi sporo jest takich, to beda tam jeszcze klepac biede przez najblizsze 20 lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson To nie propaganda, to poprostu myślenie. IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 08.06.04, 16:13 Coś o czym wy, zaślepieni papką propagadnową polskich mediów broniących oligarchicznej międzynarodówki, nie macie pojęcia. Odpowiedz Link Zgłoś