Dodaj do ulubionych

W Białorusi głodują deputowani

IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 07.06.04, 08:59
Trzymam kciuki za ten biedny, poniewierany lud białoruski. Wierzę, że i oni
zaznają smaku wolności i sukcesów.
Obserwuj wątek
    • usenetposts Re: W Białorusi głodują deputowani 07.06.04, 09:15
      Gość portalu: Danziger napisał(a):

      > Trzymam kciuki za ten biedny, poniewierany lud białoruski. Wierzę, że i oni
      > zaznają smaku wolności i sukcesów.

      Uwazam ze wiecej niz 10 lat wiecej nie wytrzymuje sie ich obecna sytuacja.
    • Gość: rr Z tego co słyszę nie tylko deputowani IP: *.toya.net.pl 07.06.04, 09:47
      Zwykłym ludziom też się podobno nie przelewa.
      • Gość: Tomson Tam głodują tylko deputowani i to na własne IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:45
        życzenie, w Polsce 30% procent dzieci idzie głodne do szkoły, a już blisko 10%
        społeczeństwa niema pieniędzy na biologiczne przeżycie, Łukaszenka chce obronić
        swój kraj przed takim czymś.
        • piessnasikal Sposob jest prosty: przestac gnebic ludzi! 08.06.04, 16:09
          Jesli Lukaszenka chce obronic swoj kraj przed glodem, to najlepiej przestac
          szykanowac opozycje, pozwolic ludziom na robienie tego, czego chca.
          Wprowadzic wolnosc i demokracje.
          Jak widac z historii, kraje rzadzone nie autorytarnie, maja o wiele lepsze
          wyniki ekonomiczne oraz poziom zycia.
          • Gość: Tomson Łukaszenka dba o ludzi, ato że ściga IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 08.06.04, 16:11
            paru awanturników którym marzy się system oligarchiczny gdzie mała grupka
            trzyma wszystko w swoich łapach i wyzyskuje resztę obywateli, to bardzo dobrze!!
    • Gość: ZEUS Dieta im na pewno nie zaszkodzi... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.06.04, 11:30
      .
    • Gość: ZZ W Białorusi głodują deputowani? IP: *.top.net.pl 07.06.04, 17:05
      Co za kraj! Nawet deputowani tam głodują. Bo o zwykłej ludności to nawet się
      nie wspomina.
    • Gość: piszedalej Re: W Białorusi głodują deputowani IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.04, 17:43
      Obudzcie sie z letargu sasiedzi! Gruzini pokazali, ze mozna pokojowo dokonac
      przemian. Teraz kolej na Was. Miejsce Bialorusi jest w zjednoczonej Europie i
      tu na Was czekamy.
      • Gość: Tomson Może poprostu Białorusini mają więcej oleju IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:43
        w głowie i nie chcą by rządził nimi jakis agant CIA i grupka krętaczy i
        złodziei, zwana oligarchami.
        • Gość: Danziger Teraz takie tłuki studiują na PG ? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.04, 12:31
          Teraz takie tłuki jak Ty studiują na PG ? Kiedyś studenci to była elita, teraz
          to jak widzę dostają się tam również proste, ślepe i ograniczone tępaki.
          • Gość: Tomson Co rozumiesz pod pojęciem elity? IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 08.06.04, 14:09
            Wiernopoddańczych sługusów dla złodziei i krętaczy (oligarchi)?
        • piessnasikal Pewnie, ze sa madrzy: albo siedz cicho albo w leb! 08.06.04, 16:10
          Ta madrosc wynika ze strachu.
          Przed fuhrerem Lukaszenka.


          Gość portalu: Tomson napisał(a):

          > w głowie i nie chcą by rządził nimi jakis agant CIA i grupka krętaczy i
          > złodziei, zwana oligarchami.
    • Gość: Tomson Jak też trzymam kciuki za ten naród. IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:40
      Gość portalu: Danziger napisał(a):

      > Trzymam kciuki za ten biedny, poniewierany lud białoruski. Wierzę, że i oni
      > zaznają smaku wolności i sukcesów.
      Wierzę że poradzą sobie z grupką krętaczy i złodziei którym marzy się słabe
      państwo dające zarobić tylko takim szujom kosztem reszty obywateli.
    • Gość: Tomson Przebiegłe lisy z tych deputowanych ;o) IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 07.06.04, 18:42
      Społeczeństwo mimo kilkunastoletnich już rządów Łukaszenki za nic nie miało
      zamiaro głodować, ku uciesze tzw. demokratyzatorów (anarchizatorów) tego
      państwa. Więc wkurzeni deputowani sami postanowili pokazać światu że na
      Białorusi ktoś jednak głoduje ;o)
    • Gość: to tomson Re: W Białorusi głodują deputowani IP: *.range81-154.btcentralplus.com 08.06.04, 15:56
      mam nadzieje, ze dobrze ci placa za wypisywanie propagandy
      ale jezeli piszesz to wszystko dla idei i jeszcze w to wirzysz, to wiesz gdzie
      masz pojsc, moja szczera rada
      jezeli uwazasz siebie za normalnego i na Bialorusi sporo jest takich, to beda
      tam jeszcze klepac biede przez najblizsze 20 lat
      • Gość: Tomson To nie propaganda, to poprostu myślenie. IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 08.06.04, 16:13
        Coś o czym wy, zaślepieni papką propagadnową polskich mediów broniących
        oligarchicznej międzynarodówki, nie macie pojęcia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka