Dodaj do ulubionych

WOLNA PALESTYNA !!!!!!!

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.03.02, 00:04
Państwo Izreal powstało tylko dlatego, że Europa i Stany miały wyrzuty
sumienia po Endlousung. I TAk jak za Jozuego żydzi zdobywają terytoria ogniem i
mieczem. Zapłacą za swoje zbrodnie przed swoim bogiem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Grzesiek ALI - DUPA CI SIE PALI ! IP: *.kabaty.2a.pl 13.03.02, 19:41
      Gość portalu: ali napisał(a):

      > Państwo Izreal powstało tylko dlatego, że Europa i Stany miały wyrzuty
      > sumienia po Endlousung. I TAk jak za Jozuego żydzi zdobywają terytoria ogniem i
      >
      > mieczem. Zapłacą za swoje zbrodnie przed swoim bogiem.

      ALI - DUPA CI SIE PALI !
    • Gość: 88 Re: WOLNA PALESTYNA !!!!!!! IP: 66.119.34.* 13.04.02, 07:53
      Gość portalu: ali napisał(a):

      > Państwo Izreal powstało tylko dlatego, że Europa i Stany miały wyrzuty
      > sumienia po Endlousung. I TAk jak za Jozuego żydzi zdobywają terytoria ogniem i
      >
      > mieczem. Zapłacą za swoje zbrodnie przed swoim bogiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka