przyjacielameryki
22.05.12, 13:56
Ta informacja przeznaczona jest dla komsomołu, wszelkiego lewactwa na FŚ, i innych frustratów negujących polskie sukcesy gospodarcze, polityczne i społeczne, naszą udaną transformację ustrojową i integrację z UE a także bardzo dobrze rozwijające się stosunki polsko-niemieckie.
"Zdaniem "Spiegla" powodzenie transformacji w Polsce jest najbardziej widoczne, gdy porówna się ją do innych krajów bloku wschodniego - "na przykład do autorytarnie rządzonej i trapionej naruszeniami praw człowieka Ukrainy, drugiego współgospodarza piłkarskich mistrzostw Europy". "Wzorowy uczeń i niegrzeczny chłopiec" - pisze "Spiegel" o dwóch państwach."
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11773532,_Der_Spiegel__o_Polsce__Niewiele_jest_na_swiecie_takich.html