hansii 11.05.15, 18:09 w zwiazku z sankcjami wobec Rosji ? - kazdy by chcial takie cacko za POL CENY: wyborcza.biz/biznes/1,100896,17898196.html#MTstream Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nie-tak Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 18:22 Cacko? Przeciez Rosjanie juz maja swoje, teraz chodzi o zwrot pieniedzy i kary za niedostarczenie produktu, o to idzie w sadzie, a nie o to co tu gazecianna propaganda jak zwykle pisze. Rosji juz nie idzie o mistrale tylko o kase ktorej Francja nie ma by zwrocic ja Rosji, przez to ta goraczka w Paryzu i latanie jak kot z pechezem. Co sobie unia narobila to ma, tylko ten kielich goryczy nie wypije Tusk czy Juncker, czy Hollande tylko europejski platnik. Eurokraci w kryzysie podwyzszyli sobie diety o 1500 euro miesiecznie i maja europejskie spoleczenstwo tam gdzie slonce nie dochodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 18:45 nie-tak napisała: > Cacko? > Przeciez Rosjanie juz maja swoje... -------------------------------------------- Kacapia nie potrafi takich łódek skonstruować. Nie żartuj. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k nadal: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 19:07 nie pisze o rozliczeniach Francji z Rosja - gdyz to sprawy umowy/biznesowe (od tego sa Arbitraze) - i nie to jest tematem tego watku. Mowie o tym, ze sankcje wobec Rosji sa Prezentem Zachodu dla Chin, bo przeciez nikt INNY - poza Chinami - takich okretow dzis nie kupi. A Chinczykom sie przydadza - np. w czasie inwazji na Tajwan. ale wezma najwyzej za pol ceny - gdyz to Francja jest w potrzebie - a nie Chiny Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: nadal: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 19:14 Jasiu nadzieja jest matka najglupszych, poczekaj dowiesz sie na pewno jak Chiny kupia mistrale. Chiny produkuja juz swoje lotniskowce wraz z Rosja, na zachodzie mieszkac i byc tak nieoczytanym i ciemnym, jasiu w jakim gecie mieszkasz? Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: nadal: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 19:22 Tik-Taczko, gdyby Kacpia umiała taką łódkę skonstruować, to by to zrobiła i nie prosiła Żabojadów. Poniała kołchoźniczko? Odpowiedz Link Zgłoś
j-k belkot propagandowy. 11.05.15, 19:23 dziewojo, za pol ceny dobry towar kazdy bierze - gdy jest okazja. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. ekonomista. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Ciekawe czy Chiny i Rosja nie wykręcą FR numeru 11.05.15, 19:22 Jakby oba kraje były dowcipne i złośliwe, to scenariusz byłby prosty: - Francja oddaje Rosji wpłaconą kasę + płaci kary umowne - Chiny kupują od Francji Mistrale za pół ceny, Francja godzi się na bardzo niską cenę, bo nie ma wyjścia. - Chiny dorzucają do ceny kupna 10% marży handlowej i sprzedają Rosji Mistrale. Podsumowanie: - Rosja ma zwrot kasy + odszkodowania + Mistrale za pół ceny i 10%. - Chiny mają 10% za pośrednictwo - Francja ma przerąbane Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Ciekawe czy Chiny i Rosja nie wykręcą FR nume 11.05.15, 19:24 P.S. Rosja mogłaby nawet dać Chinom 20%, a co tam, kasy z tego biznesu miałaby aż nadto ! Odpowiedz Link Zgłoś
j-k dobre jest wrogiem lepszego... 11.05.15, 19:27 eva15 napisała: > Jakby oba kraje były dowcipne i złośliwe, to scenariusz byłby prosty: > > - Francja oddaje Rosji wpłaconą kasę + płaci kary umowne > - Chiny kupują od Francji Mistrale za pół ceny, Francja godzi się na bardzo niską cenę, bo nie ma wyjścia. - owszem. > - Chiny dorzucają do ceny kupna 10% marży handlowej i sprzedają Rosji Mistrale. - NIE. Chiny maja mase pieniedzy i stac ich na te okrety a przydadza sie na przyszlosc w zwiazku z Tajwanem. - nie oddadza ich Rosji nu sztoby cziewa-ta nie byla, pazywiom, uwidzim... Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: dobre jest wrogiem lepszego... 11.05.15, 19:32 Nie zrozumiałeś mojego tekstu. Tu chodziłoby o tzw. ustawkę i gdyby Chiny zrobiły ją razem z Rosją to na pewno trzymałyby się umowy. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Sugar... 11.05.15, 19:40 Wez Ty mnie nie mencz ;) Amerykanie maja jeszcze na tyle wplywu, ze WYMUSZA na Francuzach i Chinczykach KLAUZULE - ze okrety te nie moga byc sprzedane Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Sugar... 11.05.15, 19:47 Nie pij tyle - na Francuzach Amis już WYMUSILI i dlatego Francuzi nie mogą ich Rosji sprzedać. Oj, biedaku ty nawet tego nie wiesz a dyskutujesz. Co do wymuszania czegoś na Chińczykach, to Amis sobie mogą... pomarzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Sugar... 11.05.15, 19:50 Umowa jak i przedpalata na mistrale byla podpisana 2001 roku, wiec nie powinny one byc obiete sankcjami. _______________________________________________________________ zeitgeist-online.de/exklusivonline/nachdenkliches-und-schoengeistiges/1026-als-trojanischer-esel-der-nato-in-den-3-weltkrieg.html quer-denken.tv/index.php/403-offener-brief-von-juergen-todenhoefer-an-obama Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Sugar... 11.05.15, 19:52 EU przestała przestrzegać prawa. Jedynym prawem jakie ją obowiązuje jest prawo amerykańskie, czyli bezprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Sugar... 11.05.15, 20:04 Korrekta: jedna jedynka za malo jest: byla podpisana 2001 roku powinno byc: byla podpisana 2011 roku Odpowiedz Link Zgłoś
j-k I znowu belkot... 11.05.15, 20:20 eva15 napisała: > Co do wymuszania czegoś na Chińczykach, to Amis sobie mogą... pomarzyć. owszem moga. Amerykanie na Francuzach, a Francuzi - zmusic Chinczykow przy zakupie Mistrali, ze nie moga byc one odsprzedane stronie trzeciej. to normalne KLAUSULE przy umowie kupna-sprzedazy. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: I znowu belkot... 11.05.15, 21:09 Jasiu bluptasek byl przy umowie ustalal klausure i zma wszystko na pamiec. Jasiu co za durak z ciebie, co za belkot produkujesz? Nie wstydzisz sie tego? Odpowiedz Link Zgłoś
j-k I znowu kolejny belkot... nie-uczki. 11.05.15, 21:55 nie-tak napisac chciala: Wielce Szanowny Pan Dr. J.K. ustalal klausule i zna wszystko na pamiec. istotnie. Jestem w koncu ekonomista. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: I znowu kolejny belkot... nie-uczki. 11.05.15, 22:10 j-k napisał: > nie-tak napisac chciala: > Wielce Szanowny Pan Dr. J.K. ustalal klausule i zna wszystko na pamiec. > > istotnie. > Jestem w koncu ekonomista. ----------------------- Z koziej wolki. _______________________________________________________________ zeitgeist-online.de/exklusivonline/nachdenkliches-und-schoengeistiges/1026-als-trojanischer-esel-der-nato-in-den-3-weltkrieg.html quer-denken.tv/index.php/403-offener-brief-von-juergen-todenhoefer-an-obama Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: Sugar... 11.05.15, 19:51 Amerykanie wyruchali Francje. Z tym szankrem to same straty. Czy w Rosji czy w Chinach I tak pozostana w "rodzinie". Chinom sie bardziej przydadza. Te Mistrale nie byly tyle warte co Rosja zaplacila. Jezeli teraz bedzie 50% off to powinno byc OK.To nic innego tylko okret desantowy... Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak No War, no Money, VS i wplywy:-)))))))))))))) 11.05.15, 19:55 Jasiu poczytaj sobie jaki ma VS (USA) wplyw juz w swiecie, poczakajmy jeszcze troche a zobaczymy co bedzie. www.schweizmagazin.ch/nachrichten/ausland/23084-Vereinigte-Staaten-War-Money.html Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: Ciekawe czy Chiny i Rosja nie wykręcą FR nume 11.05.15, 19:32 eva15 napisała: > Podsumowanie: > - Rosja ma zwrot kasy + odszkodowania + Mistrale za pół ceny i 10%. > - Chiny mają 10% za pośrednictwo > - Francja ma przerąbane ---------------------- Effciu, za dużo myślisz. To wyraźnie męczy Cię. Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: Ciekawe czy Chiny i Rosja nie wykręcą FR nume 11.05.15, 19:41 Zajrzyj do dupy I zobacz jaki kolor ma ten kartofel. To ci wiele powie..... Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 19:46 Rosja mowi, cytat: Dies würde es Frankreich ermöglichen, sein Gesicht zu wahren, indem es die für ein Schiff geleistete Anzahlung zurückerstattet. --------------------------- Rosja zaplacila w 2001 roku 1,2 Milliarden Euro i teraz zada jak wyzej w cytacie powiedziala zwrotu pieniedzy za niedostarczony produkt, takze zada odsetek od 2001 roku jak i kar umownych za niewywiazanie sie z umowy. Francje nawet na to nie stac, tu widzi sie dokladnie w jakim finansowym stanie znajduje sie Francja i teraz lata by zbyc sie mistrali gdyz przechowywanie go w docku, przebudowa jak i konserwacja bedzie ja wiecej kosztowac jak sama budowa statku. Hollande jest glupi powinien zobowiazac Polske wraz z jej zaoceanicznym wasalem do zaplacenia calej kwoty jako odszkodowanie za koszty jakie poniosla Francja z glupoty idiotow. _______________________________________________________________ zeitgeist-online.de/exklusivonline/nachdenkliches-und-schoengeistiges/1026-als-trojanischer-esel-der-nato-in-den-3-weltkrieg.html quer-denken.tv/index.php/403-offener-brief-von-juergen-todenhoefer-an-obama Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 19:53 nie-tak napisała: > Rosja zaplacila w 2001 roku 1,2 Milliarden Euro i teraz zada jak wyzej w > cytacie powiedziala zwrotu pieniedzy za niedostarczony produkt, takze zada ods > etek od 2001 roku jak i kar umownych za niewywiazanie sie z umowy. ----------------------- Jeśli trzeba będzie za to płacić, to zapłaci za to UE. Czyli Ty ze swoich podatków. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 20:08 Kartoflany cymbale Europa jest juz tak biedna ze juz euronews sprzedali Arabkom konkretnie Egiptowi, tak doprowadzila Bruksela wraz z rusofobem Tuskiem i jego wasalami Europe do tego stanu. Jak powiedzial Bismarck o Polsce? Jaki wniosek z tego? Dopusc Polaka do wladzy to zniszczy wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 20:14 link poprosze .. czyzby ta sensacja nie wyszla spod piora jakiegos anonimowego gazetowego pisarza z Tajwanu ... Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 21:11 karbat napisał: > link poprosze .. > czyzby ta sensacja nie wyszla spod piora jakiegos > anonimowego gazetowego pisarza z Tajwanu ... --------------------------------- Najprawdopodobniej gotowiec z centrali Sorosa z Pragi albo Ukrainy. Wlasnie tam sa te centrale ktore wysylaja antyrosyjska propagande w swiat. _______________________________________________________________ zeitgeist-online.de/exklusivonline/nachdenkliches-und-schoengeistiges/1026-als-trojanischer-esel-der-nato-in-den-3-weltkrieg.html quer-denken.tv/index.php/403-offener-brief-von-juergen-todenhoefer-an-obama Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 20:16 nie-tak napisała: > Kartoflany cymbale Europa jest juz tak biedna ze juz euronews sprzedali > Arabkom konkretnie Egiptowi, tak doprowadzila Bruksela wraz z rusofobem Tuskiem > i jego wasalami Europe do tego stanu. > Jak powiedzial Bismarck o Polsce? > Jaki wniosek z tego? Dopusc Polaka do wladzy to zniszczy wszystko. ----------------- Może idź do kuchni. Zrób pierogi na jutrzejszy obiad. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 20:34 to sa na razie spekulacje . jak bedzie zobaczymy . nie sadze, by Chiny dostaly te okrety . to nieistotne . istotnym jest to, ze NATO przeprowadza cwiczenia na Baltyku, a ... ruski wspolnie z Chinczykiem ... przeprowadzaja wspolne cwiczenia na Morzu Srodziemnym . cwiczenia beda sie odbywac przy uzyciu ostrej amunicji . okrety rosyjskie przyplyna z ... Krymu .... www.t-online.de/nachrichten/ausland/krisen/id_73973404/mittelmeer-russland-und-china-demonstrieren-ihr-maechtiges-buendnis.html element cementowania poteznego zwiazku militarnego ? kazdy musi przyznac, ze cwiczenia NATO w sadzawce zwanej Baltykiem, a cwiczenia na morzu Srodziemnym, to ... roznica geostrategiczna i geopolitycza . w sumie inna kategoria . Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 20:40 karbat napisał: >... przeprowadzaja wspolne > cwiczenia na Morzu Srodziemnym . > > cwiczenia beda sie odbywac przy uzyciu ostrej amunicji . > okrety rosyjskie przyplyna z ... Krymu .... -------------- Te okręty są przerdzewiałe. Mogą utonąć. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Woytek, please... 11.05.15, 20:44 moga. za 50 lat - bo tyle wynosi zywotnosc wspolczesnych okretow. Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: Kolejny Prezent Zachodu dla Chin ? 11.05.15, 20:34 Wyliz perdziel wojtus. Tylko do tego sie nadajesz.... Odpowiedz Link Zgłoś