szwampuch58 20.05.15, 09:04 hmmm .Nie było gwizdów, wzbudziła zachwyt ,bystrzaki co jest? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 09:30 i2.gmx.net/image/672/30650672,pd=8,f=size-xxl/russlandpolina-gagarina.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: tęczowa piosenka jest ładna 20.05.15, 13:21 no "pacz" pan panie bystrzak a tu pisza ze Putinowi sie jednak nie spodoba,ja piernicze, co teraz bedzie kilka fanek i po wnuczce Gagarina,a taka pikna byla: deser.pl/deser/1,111858,17948554,Pokazali_teczowe_flagi_w_trakcie_wystepu_Rosjanki.html#Prze Odpowiedz Link Zgłoś
brat_kryzysa Rosjanka przepadnie 20.05.15, 10:46 i pal ja licho poniewaz nie ma brody, zapewne tez nie pozycza swoim pobratymcom adoptowanych dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Masz kompleks muzika 20.05.15, 11:23 Jak dobra do dostała zasłużenie i tyle. Co za tępak! M. Odpowiedz Link Zgłoś
malkontent6 Re: Masz kompleks muzika 20.05.15, 14:21 Bolszewicy nie mogą zrozumieć, że reszta świata jest w stanie obiektywnie ocenić artystkę niezależnie od kraju jej pochodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy1 Re: ciotko z wermachtu+ 20.05.15, 11:30 -Typuje... kaszebe12 20.05.15, 10:30 Odpowiedz ...transseksualiste pochodzenia afrozydowskiego , bylego narkoalkoholika wyleczonego dzieki wierze w demokracje ,spiewajacego o dochodzeniu do doskonalosci przez wszelakie multi kulti...-ujdzie ? <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< A moze by kaszebka z nieprawego loza kacapsko-polaczkowatego(podobno wermachtowki polaczkowate przez Rosjan gwalcone byly - tak na tym forum sie twierdzi),by tez chociaz raz wystapila. Talent ma ma:cienko spiewa.Szcegolnie na czesc rasy zydowskiej. Wygrane murowane. Odpowiedz Link Zgłoś
ufomax Na kogo zagłosuję uzależnione jest 20.05.15, 12:20 od wartości prezentowanego utworu i jego wykonania. Nie będę ukrywał, że w mojej ocenie wczoraj Rosjanka w porównaniu z innymi wypadła nieźle. Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 13:42 byszczatki tego nie przyzyja:) Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Re: tęczowa piosenka jest ładna 20.05.15, 13:44 pussy zestal sad, a nie Putin: Jakby one cos takiego nawyrabialy np. w Czestochowie... no to co by bylo? ze 2 lata do odsiadki.. jestem pewien:) Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: pussy zesłał sąd, a nie Putin 13.05.17, 20:54 Jeszcze trochę, a uwierzę, że Chodorkowskiego uwolnił niezawisły sąd, wbrew woli Putina LOL Odpowiedz Link Zgłoś
malkontent6 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 13:57 szwampuch58 napisał: > Nie było gwizdów Miałeś nadzieje, że będą? Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 16:27 malkontent6 napisał: > Miałeś nadzieje, że będą? Osobiscie mi to dynda,szczekaczka antyrosyjska TVN-24 miala,chyba: www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/eurowizja-dla-rosjanki,543859.html Odpowiedz Link Zgłoś
frompiter Jaki jestem szczesliwy:-) 20.05.15, 14:06 Nigdy tego szajsu nie ogladalem, nie ogladam i nie mam zamiaru ogladac w przyszloszci. W ogole nie rozumiem o co wam chodzi:-) Odpowiedz Link Zgłoś
dicksmith Igor,paczemu Gagarina komunisty wysłali w kosmos? 20.05.15, 15:08 Gagariny to aristokraty byli. Chcieli go ubić, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
dicksmith życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 15:43 jak do tej pory jest najlepsza Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 17:39 ze ten ten koncert nie odbywa sie w ... Polsce , tylu ludzi pozbawiono okazji wygwizdania kacapskiej ruski .... taka frajda ominela borkow , szuj , pijatyk , woytkow i gostkow z francji, -pokazali by swiatu , .... jak sie dopieprza ruskim . Odpowiedz Link Zgłoś
adamusb Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:34 Widzę, że ta sytuacja najbardziej boli, rusofili. Taka okazja przeszła im koło nosa. Gdyby pojawiły się gwizdy, znowu mogliby płakać, jaki ten zgniły, zdegenerowany zachód jest zły. A tak... Nasze forumowe sieroty po Stalinie, nie potrafią się odnaleźć, a może nie dostali wytycznych z centrali i nie wiedzą co z tym fantem zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:50 adamusb napisał: > Widzę, że ta sytuacja najbardziej boli, rusofili. > Taka okazja przeszła im koło nosa. > Gdyby pojawiły się gwizdy, znowu mogliby płakać, jaki ten zgniły, >zdegenerowany zachód jest zły. jasiu nie kombinuj , sam widziales , ze impreza odbywa sie w innym kragu kulturowym zapros ruska kacapke na koncert do Polski ... jest okazja zbliza sie kolejna rocznica smolenskiego meczennika Polski . Odpowiedz Link Zgłoś
adamusb Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:54 Zanim coś napiszesz, przemyśl to, bo z tego bełkotu ciężko coś zrozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:51 Niestety piszesz prawde ze zachod przede wszystkim ten zaoceaniczny jest zdegerowany szczegolnie ich polityczne elity. To juz jest dno ktore nizej nie moze spasc jak upadlo. O Polsce nie ma co wspominac wiadomo wszystkim jak nisko upadla, wiec szkoda sie zajmowac juz tym tematem, po co? Odpowiedz Link Zgłoś
adamusb Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:55 Zawsze można upaść niżej, czego jesteś najlepszym przykładem. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: " bicie piany" rozpoczete 21.05.15, 23:09 Eurowizja 2015. Wspaniały występ Moniki Kuszyńskiej! JESTEŚMY W FINALE....Go-Go-Go Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: " bicie piany" rozpoczete 21.05.15, 23:44 szwampuch58 napisał: > Eurowizja 2015. Wspaniały występ Moniki Kuszyńskiej! JESTEŚMY W FINALE....Go-Go > -Go ---------------------------------- Nie ciesz sie za wiele, to sa polityczne a nie kulturalne decyzje o tym pisze sie juz na zachodzie w mediach. _______________________________________________________________ zeitgeist-online.de/exklusivonline/nachdenkliches-und-schoengeistiges/1026-als-trojanischer-esel-der-nato-in-den-3-weltkrieg.html quer-denken.tv/index.php/403-offener-brief-von-juergen-todenhoefer-an-obama Odpowiedz Link Zgłoś
pat158 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 23.05.15, 18:43 No i super, że na takich arenach jak eurowizja nie ma kontekstu politycznego. Tym bardziej, że Gagarina ( :D ) to chyba jeden z najlepszych elementów tegorocznego konkursu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 23.05.15, 18:48 Typuje:wygrywa Australia przed Rosja Polska w 2 dziesiatce Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 13.05.17, 21:38 Dzisiaj stawiam na Portugalie Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Ci to raczej nie jeżdżą z występami na Krym 09.05.17, 21:14 Mieliby szansę w eliminacjach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Ci to raczej nie jeżdżą z występami na Krym 09.05.17, 21:25 Polska dzisiaj ma Rosjanke Ukraina nie dopuscila bo maja taki kaprys a " cioty" z Europy to toleruja Osobiscie nie ogladam bo rezimowej telewizji ekipy "teraz k....my" wstyd ogladac Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Rosjanke Ukraina nie dopuscila bo 09.05.17, 21:49 ...wybór jest prosty: albo występy na Eurowizji albo na terytoriach okupowanych. Paniatno? Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Rosjanke Ukraina nie dopuscila bo 09.05.17, 22:01 Wroble cwierkaja ze banderowska Ukraina zagrozila ze nie dojdzie do konkursu wcale ,,,,jak Rosjanka wystapi,z dwojga zlego organizatorzy na to przystali bo nie bylo czasu na zmiane organizatora. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Wroble ćwierkają 09.05.17, 22:15 Jasne - w Olgino ;-P Wcześniej ćwierkały, że Ukraińcy w ogóle nie dadzą sobie rady z organizacją, a impreza zostanie przeniesiona do Moskwy ;-D pl.sputniknews.com/swiat/201612054354537-Bild-Eurowizja-Ukraina/ Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Wroble ćwierkają 09.05.17, 22:27 Zero pojecia mam gdzie jest to Olgino ,europejskie cywilizowane wroble tylko nasluchuje Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Ci to raczej nie jeżdżą z występami na Krym 09.05.17, 23:23 Kasia czy Madzia z cycem na wierzchu weszla do finalu,jednak final obejrze............ u Niemca Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 13.05.17, 21:34 Występ Kasi Moś za nami, co za moc! Brawo!......tja,co tu powiedzie na takie bicie piany?....hmmmm,motyle za plecami byly pikne Odpowiedz Link Zgłoś