Dodaj do ulubionych

Eurowizja dla Rosjanki?

20.05.15, 09:04
hmmm .Nie było gwizdów, wzbudziła zachwyt ,bystrzaki co jest?
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 09:30
      i2.gmx.net/image/672/30650672,pd=8,f=size-xxl/russlandpolina-gagarina.jpg
      • wtop.ek tęczowa piosenka jest ładna 20.05.15, 12:26
        jw...
        • szwampuch58 Re: tęczowa piosenka jest ładna 20.05.15, 13:21
          no "pacz" pan panie bystrzak a tu pisza ze Putinowi sie jednak nie spodoba,ja piernicze, co teraz bedzie kilka fanek i po wnuczce Gagarina,a taka pikna byla:
          deser.pl/deser/1,111858,17948554,Pokazali_teczowe_flagi_w_trakcie_wystepu_Rosjanki.html#Prze
    • brat_kryzysa Rosjanka przepadnie 20.05.15, 10:46
      i pal ja licho poniewaz nie ma brody, zapewne tez nie pozycza swoim pobratymcom adoptowanych dzieci
    • mariner4 Masz kompleks muzika 20.05.15, 11:23
      Jak dobra do dostała zasłużenie i tyle.
      Co za tępak!
      M.
      • malkontent6 Re: Masz kompleks muzika 20.05.15, 14:21
        Bolszewicy nie mogą zrozumieć, że reszta świata jest w stanie obiektywnie ocenić artystkę niezależnie od kraju jej pochodzenia.
    • bywszy1 Re: ciotko z wermachtu+ 20.05.15, 11:30

      -Typuje...
      kaszebe12 20.05.15, 10:30 Odpowiedz
      ...transseksualiste pochodzenia afrozydowskiego , bylego narkoalkoholika wyleczonego dzieki wierze w demokracje ,spiewajacego o dochodzeniu do doskonalosci przez wszelakie multi kulti...-ujdzie ?
      <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
      A moze by kaszebka z nieprawego loza kacapsko-polaczkowatego(podobno wermachtowki polaczkowate przez Rosjan gwalcone byly - tak na tym forum sie twierdzi),by tez chociaz raz wystapila.
      Talent ma ma:cienko spiewa.Szcegolnie na czesc rasy zydowskiej.
      Wygrane murowane.
    • ufomax Na kogo zagłosuję uzależnione jest 20.05.15, 12:20
      od wartości prezentowanego utworu i jego wykonania. Nie będę ukrywał, że w mojej ocenie wczoraj Rosjanka w porównaniu z innymi wypadła nieźle.
    • jankowski1960 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 13:42
      byszczatki tego nie przyzyja:)
    • jankowski1960 Re: tęczowa piosenka jest ładna 20.05.15, 13:44
      pussy zestal sad, a nie Putin:
      Jakby one cos takiego nawyrabialy np. w Czestochowie... no to co by bylo? ze 2 lata do odsiadki.. jestem pewien:)
      • pijatyka Re: pussy zesłał sąd, a nie Putin 13.05.17, 20:54

        Jeszcze trochę, a uwierzę, że Chodorkowskiego uwolnił niezawisły sąd, wbrew woli Putina LOL
    • malkontent6 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 13:57
      szwampuch58 napisał:

      > Nie było gwizdów

      Miałeś nadzieje, że będą?
      • szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 20.05.15, 16:27
        malkontent6 napisał:


        > Miałeś nadzieje, że będą?
        Osobiscie mi to dynda,szczekaczka antyrosyjska TVN-24 miala,chyba:
        www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/eurowizja-dla-rosjanki,543859.html
    • frompiter Jaki jestem szczesliwy:-) 20.05.15, 14:06
      Nigdy tego szajsu nie ogladalem, nie ogladam i nie mam zamiaru ogladac w przyszloszci.
      W ogole nie rozumiem o co wam chodzi:-)
    • dicksmith Igor,paczemu Gagarina komunisty wysłali w kosmos? 20.05.15, 15:08
      Gagariny to aristokraty byli. Chcieli go ubić, czy co?
    • dicksmith życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 15:43
      jak do tej pory jest najlepsza
      • karbat Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 17:39
        ze ten ten koncert nie odbywa sie w ... Polsce ,
        tylu ludzi pozbawiono okazji wygwizdania kacapskiej ruski ....

        taka frajda ominela borkow , szuj , pijatyk , woytkow
        i gostkow z francji, -pokazali by swiatu , .... jak sie dopieprza ruskim .
        • adamusb Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:34
          Widzę, że ta sytuacja najbardziej boli, rusofili.
          Taka okazja przeszła im koło nosa.
          Gdyby pojawiły się gwizdy, znowu mogliby płakać, jaki ten zgniły, zdegenerowany zachód jest zły.
          A tak... Nasze forumowe sieroty po Stalinie, nie potrafią się odnaleźć, a może nie dostali wytycznych z centrali i nie wiedzą co z tym fantem zrobić.
          • karbat Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:50
            adamusb napisał:

            > Widzę, że ta sytuacja najbardziej boli, rusofili.
            > Taka okazja przeszła im koło nosa.
            > Gdyby pojawiły się gwizdy, znowu mogliby płakać, jaki ten zgniły, >zdegenerowany zachód jest zły.

            jasiu nie kombinuj , sam widziales , ze
            impreza odbywa sie w innym kragu kulturowym

            zapros ruska kacapke na koncert do Polski ... jest okazja
            zbliza sie kolejna rocznica smolenskiego meczennika Polski .
            • adamusb Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:54
              Zanim coś napiszesz, przemyśl to, bo z tego bełkotu ciężko coś zrozumieć.
          • nie-tak Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:51
            Niestety piszesz prawde ze zachod przede wszystkim ten zaoceaniczny jest zdegerowany szczegolnie ich polityczne elity. To juz jest dno ktore nizej nie moze spasc jak upadlo. O Polsce nie ma co wspominac wiadomo wszystkim jak nisko upadla, wiec szkoda sie zajmowac juz tym tematem, po co?
            • adamusb Re: życzę Polinie zwycięstwa 20.05.15, 19:55
              Zawsze można upaść niżej, czego jesteś najlepszym przykładem.
    • szwampuch58 Re: " bicie piany" rozpoczete 21.05.15, 23:09
      Eurowizja 2015. Wspaniały występ Moniki Kuszyńskiej! JESTEŚMY W FINALE....Go-Go-Go
      • nie-tak Re: " bicie piany" rozpoczete 21.05.15, 23:44
        szwampuch58 napisał:

        > Eurowizja 2015. Wspaniały występ Moniki Kuszyńskiej! JESTEŚMY W FINALE....Go-Go
        > -Go
        ----------------------------------
        Nie ciesz sie za wiele, to sa polityczne a nie kulturalne decyzje o tym pisze sie juz na zachodzie w mediach.
        _______________________________________________________________
        zeitgeist-online.de/exklusivonline/nachdenkliches-und-schoengeistiges/1026-als-trojanischer-esel-der-nato-in-den-3-weltkrieg.html
        quer-denken.tv/index.php/403-offener-brief-von-juergen-todenhoefer-an-obama
    • pat158 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 23.05.15, 18:43
      No i super, że na takich arenach jak eurowizja nie ma kontekstu politycznego. Tym bardziej, że Gagarina ( :D ) to chyba jeden z najlepszych elementów tegorocznego konkursu. :)
    • szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 23.05.15, 18:48
      Typuje:wygrywa Australia przed Rosja Polska w 2 dziesiatce
      • szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 13.05.17, 21:38
        Dzisiaj stawiam na Portugalie
    • pijatyka Ci to raczej nie jeżdżą z występami na Krym 09.05.17, 21:14

      Mieliby szansę w eliminacjach ;)
      • szwampuch58 Re: Ci to raczej nie jeżdżą z występami na Krym 09.05.17, 21:25
        Polska dzisiaj ma
        Rosjanke Ukraina nie dopuscila bo maja taki kaprys a " cioty" z Europy to toleruja
        Osobiscie nie ogladam bo rezimowej telewizji ekipy "teraz k....my" wstyd ogladac
        • pijatyka Re: Rosjanke Ukraina nie dopuscila bo 09.05.17, 21:49

          ...wybór jest prosty: albo występy na Eurowizji albo na terytoriach okupowanych.

          Paniatno?
          • szwampuch58 Re: Rosjanke Ukraina nie dopuscila bo 09.05.17, 22:01
            Wroble cwierkaja ze banderowska Ukraina zagrozila ze nie dojdzie do konkursu wcale ,,,,jak Rosjanka wystapi,z dwojga zlego organizatorzy na to przystali bo nie bylo czasu na zmiane organizatora.
            • pijatyka Re: Wroble ćwierkają 09.05.17, 22:15

              Jasne - w Olgino ;-P


              Wcześniej ćwierkały, że Ukraińcy w ogóle nie dadzą sobie rady z organizacją, a impreza zostanie przeniesiona do Moskwy ;-D


              pl.sputniknews.com/swiat/201612054354537-Bild-Eurowizja-Ukraina/
              • szwampuch58 Re: Wroble ćwierkają 09.05.17, 22:27
                Zero pojecia mam gdzie jest to Olgino ,europejskie cywilizowane wroble tylko nasluchuje
        • szwampuch58 Re: Ci to raczej nie jeżdżą z występami na Krym 09.05.17, 23:23
          Kasia czy Madzia z cycem na wierzchu weszla do finalu,jednak final obejrze............ u Niemca
    • szwampuch58 Re: Eurowizja dla Rosjanki? 13.05.17, 21:34
      Występ Kasi Moś za nami, co za moc! Brawo!......tja,co tu powiedzie na takie bicie piany?....hmmmm,motyle za plecami byly pikne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka