Dodaj do ulubionych

Brawo SAS!

17.02.16, 05:38
www.tvn24.pl/brytyjski-snajper-zastrzelil-islamiste-uczacego-scinania-glow,619884,s.html
I tak trzymać.
M.
Obserwuj wątek
    • pijatyka Re: Brawo SAS! 28.02.16, 15:13

      Kto następny - Asad?... Kadyrow?... ;->
    • kylax1 Na jego miejsce i tak jest już 10 następnych. 28.02.16, 15:55
      Tak nie wygra się z terroryzmem.
      • felusiak1 Re: Na jego miejsce i tak jest już 10 następnych. 28.02.16, 16:58
        A jak wygra się z terroryzmem jeśli tak się nie wygra?
        • s_w_1 Re: Na jego miejsce i tak jest już 10 następnych. 28.02.16, 17:04
          Czyli walka z terroryzmen jest zagwarantowana na setki lat.
          • eva15 Re: Na jego miejsce i tak jest już 10 następnych. 28.02.16, 22:09
            Interes musi się kręcić...
        • kylax1 Dobrze wiesz jak. 28.02.16, 17:17
          Terroryzm jest wynikiem niskiego poziomu życia w tamtej części świata, oraz narzucaniu im zachodnich norm kulturowych.
      • j-k SAS odstrzelil ich ich juz kilkudziesieciu... 28.02.16, 20:26
        a nawet jak leb chydrze odrasta, to sieje to wsrod nich zamieszanie.

        a swoja droga maja niezlych snajperow, jak z kilometra potrafia odstrzelic to islamskie badziewie.
        • kylax1 Snajper, który nie potrafi trafić z kilometra, to 28.02.16, 20:50
          dupa, a nie snajper.
      • yurek11111 Re: Na jego miejsce i tak jest już 10 następnych. 28.02.16, 21:30
        Ponoc maja sporo snajperow. ...:-)))
        Re:tak nie wygra sie z terroryzmem, na jego miejsce jest juz 10 nastepnych. ..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka