Dodaj do ulubionych

Ruscy znowu zhakowali maile. Teraz we Francji.

06.05.17, 19:45
www.reuters.com/article/us-france-election-idUSKBN1820BO
Tuż przed wyborami wrzucono 9 GB maili Macrona, do sieci.

Czy tylko mi to śmierdzi kremlowskimi działaniami? Przecież wiadomo, że zyska na tym Le Pen.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Ruscy znowu zhakowali maile. Teraz we Francji 06.05.17, 19:48
      Czekalem caly dzien az ktory rzuci podejrzenie na Rosje,hehehehe,no i doczekalem sie
    • felusiak1 Re: Ruscy znowu zhakowali maile. Teraz we Francji 06.05.17, 19:59
      teraz jest moda na rosyjskie o też ruscy.hakowanie i nie wazne czy ktoś hakował bo wiadomo, ze to ruscy. a jak nie ruscy to też ruscy. teraz wszyscy hakerzy i rybacy (phishing) to ruscy.
      • kylax4 A kto ma interes w wyborze Le Pen? 07.05.17, 00:43
        Większość państw, w tym USA, Niemcy, reszta UE, woli Macrona.

        Interes w wyborze Le Pen ma głównie Moskwa.
        • monalisa2016 Re: A kto ma interes w wyborze Le Pen? 07.05.17, 01:08
          Idąc twoim tropem niezbyt rozsądnych myśli można wywnioskować ze wybory i wola narodu nie powinna być brana pod uwagę tylko to powinno być co inni chcą?

          :-) No to więc, chcę by Stanami rządził Putin, bo ja tak chce wiec zgadzasz sie na to, przecież jest to odzwierciedlenie twoich myśli? :-), :-)
        • monalisa2016 Re: A kto ma interes w wyborze Le Pen? 07.05.17, 01:21
          kylax4 napisał:

          > Interes w wyborze Le Pen ma głównie Moskwa.
          >
          Widzę że nie czytasz amerykańskich mediów wiec oskarżasz Moskwę o to, a jednak Washington Post pisze odwrotne rzeczy do twojego twierdzenia. Gdybyś czytał więcej amerykańskie media wiedziałbyś że ten hakerski przeciek nie wszedł z Rosji tylko z innego kręgu niż ty tu posądzasz.
      • kalllka Re: Ruscy znowu zhakowali maile. Teraz we Francji 07.05.17, 14:12
        Felusiak wie co w e-żargonie znaczy ruski?

        | na marginesie, wszyscy tu jak jeden mąż, oprócz ciebie, piszą 'zhakować' zamiast uprościć ASCII
        do jednego bajtu stosując haki
    • 1.melord Wikileaks twierdzi ,ze..."Archimedes" 07.05.17, 01:21
      www.wikileaks.org/vault7/#Archimedes
    • monalisa2016 Re: Ruscy znowu zhakowali maile. Teraz we Francji 07.05.17, 13:26
      Widzisz kylax nasi tez już piszą ze najprawdopodobniej jak piszesz zhakowane E-Maile Macrona przyszły z innej strony jak z Rosji.
      www.faz.net/aktuell/politik/wahl-in-frankreich/hacker-angriff-auf-macron-helfen-amerikanische-ultra-rechte-le-pen-15003170.html
    • lubat Re: Ani Ruscy, ani Amerykanie 07.05.17, 16:09
      Przeciek dał sztab wyborczy Makarona. I ta "afera" gra na jego konto.
      Ciekawe, że w tym przecieku nie ma żadnych kwitów obciążających Makarona, po co więc się tak trudzili gamoniowaci hakerzy? Dlaczego nie próbowali "zaszkodzić" Makaronowi odpowiednio wcześniej, by to zadziałało?

      Cały ten szum ma tylko wzbudzić sympatię dla "ofiary" tego podłego ataku, a na wypadek wcale nie tak nieprawdopodobnej przegranej będzie to dobre wyjaśnienie i usprawiedliwienie porażki.
      • monalisa2016 Re: Ani Ruscy, ani Amerykanie 07.05.17, 17:09
        @Lubat widziałeś te kwity?
        Na pewno nie, skoro tak twierdzisz. :-)
        Wiele mediów nie tylko zza wielkiej wody ale też w Europie podaje link gdzie można je sobie obejrzeć, naturalnie znajomość języka jest pożądana.
    • j-k Nie ruscy, a przeciwnicy finansjery. 07.05.17, 16:22
      kylax4 napisał:
      Przecież wiadomo, że zyska na tym Le Pen.



      zyska, ale wyborow i tak nie wygra.

      za to stanie sie glowna przywodczynia anty-finansiery.
    • wojciech.2349 Re: Ruscy znowu zhakowali maile. Teraz we Francji 07.05.17, 17:11
      Kylax,
      nie podniecaj się. To mogły zrobić małolaty.
      Nie wierzysz?

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,162769439,162769439,smarkacze_z_Macedonii_osmieszyli_wybory_w_USA.html
      • monalisa2016 Re: Ruscy znowu zhakowali maile. Teraz we Francji 07.05.17, 17:43
        Przyglądając sie na jakość tych dokumentów (są dostępne w necie w wielu zagranicznych mediach) widzi sie dokładnie ze nie byle jaką kopiarką były one dalej przekazywane wiec małolaty albo zwykli hakerzy odpadają.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka