Dodaj do ulubionych

Solidarność Chińska i Niemiecka

17.03.20, 12:40
Dla porównania:

forsal.pl/swiat/chiny/artykuly/1459613,w-rzymie-wyladowal-samolot-z-pomoca-medyczna-z-chin.html
tysol.pl/a44836-Europejska-jednosc-Wlochy-zamowily-maseczki-z-Chin-Niemcy-zajeli-je-dla-siebie
www.stefczyk.info/2020/03/16/tak-w-praktyce-wyglada-unijna-solidarnosc-niemcy-blokuja-dostawe-maseczek-do-wloch/
Obserwuj wątek
    • jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 18.03.20, 13:36
      Nie cuduj. Wlasnie slysze ze Intaliencom moj rzad pozwoli sprzedac srodki ochronne na ta koranke dla szpitali.
      Ale jak myslisz ze wam, Polsce, sie cos da to sie mylisz. Albo transakcja wiazana, paczka masek+jeden migrant.
      Dotad nie chcielisci przejac troche ich to dostaniecie swoja solidarnosc spowrotem.

--
      Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
      > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
      • jabbaryt Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 18.03.20, 13:46
        A nie słyszałeś, że maseczki które Włosi zamówili od Chińczyków i szły przez Niemcy gdzieś no kużwa zagineły...cud. Niemcy często sie mylą i zawsze na swoją korzyść. A maseczki pewnie sie znajdą - jak tylko nie będą Niemcom potrzebne. Kraść potraficie.
        • jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 18.03.20, 14:12
          jabbaryt napisał:

> A nie słyszałeś, że maseczki które Włosi zamówili od Chińczyków i szły przez Ni
          > emcy gdzieś no kużwa zagineły...cud.

Najpierw to przeczytalem to tylko w Twoich czyli polskich linkach. A was juz wielokrotnie zlapalem na klamstwach a wiec klamiecie i tu napewno.

>Niemcy często sie mylą i zawsze na swoją k
          > orzyść. A maseczki pewnie sie znajdą - jak tylko nie będą Niemcom potrzebne.

Polskie, kongresowkowe rozumowanie

> K
          > raść potraficie.

No tak jak Polacy kradna to tylko mozecie konkurowac z innymi panstwami Ostbloku.

--
          Pozdrowienia

• jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 18.03.20, 19:21
              jabbaryt napisał:

> Byliscie i jesteście zdolni do najbardziej odrażajacych zbrodni. Nic sie nie zm
              > ieniliście i pewnie się nie zmienicie.

No ale do takich malych grzeszkow jak kradzieze to wy jestescie najzdolniejsi.
              Wiec nie zmieniaj teraz tematu. Chodzilo o zlodziejstwo. I o europejska solidarnosc.
              Zaraz bedziecie sie meldowac o solidarnosc europejska. Jak mowilem paczka masek+imigrant.

--
              Pozdrowienia

• jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 11:34
                  wojciech.2345 napisał:

> Gdybyście wymordowali wszystkich Polaków, to nie byłoby kradzieży.
                  > Widzisz niedorzeczność swojego pisania?

Niedorzecznisci to wiedze u was, jabba i u Cebie w2345

Ale jak co to po kolei
                  1. Te wiadomosci ktore podal jabb o tych maskach z polskich mediow sa gwarantowanie klamstwem. A co najmniej tak przekrecone zeby wlasnie wywolac antyniemieckie nastroje. Nie pierwszy raz wasze media tak robily, tu na tym forum juz to pokazywalem.

2. Te klamstwa maja tez cel aby moze wymusic na Niemczech pomoc dla was w tym zakresie. Wg tego, poprawcie sie w koncu hitlerowcy. Solidarnosc wg jabba.

3. I wlasnie dla tego ze u was w Polsce takie antyniemieckie nastroje tworzycie uwazam, wbrew temu co moi politycy uwazaja, ze wy jestescie nienaprawialni jesli chodzi o Europe. Moi politycy uwazaja ze zmadrzejecie, ja uwazam ze nigdy. Pieniadze, zyski z Unii chetnie bierzecie, cel Unii, jedno panstwo, odrzucacie i nigdy nie bedziecie jego popierac. A wiec koszty jakie ponosimy na was z nadzieja ze zmadrzejecie sa wyrzucone pieniadze przez okno. Tak uwazam, chociaz uwazalem jeszcze niedawno ze moze byc inaczej. A wiec trzeba was i innych z Ostbloku z Unii wypieprzyc, nie rokujecie nadziei na rozsadna wspolprace, nigdy. Kongresowka, dla mnie jasne.

4. Teraz solidarnisc. Jabb w tytule ma ja. Mielismy rok 2015, polowa sierpnie i potem 2 miesiace. Kiedy migranci masowo i w ciagu tylko kilku tygodnie z 800tys, przeszli Turcja-Grecja-Macedonia-Serbia-Wegry. Niemcy, Merkel miala inne wyjscie, zrobic na granicy wegiersko-austriackiej zasieki jak teraz na granicy Grecko-Tureckiej i ich nie wpuscic. Te 800tys by siedzialo na Wegrzech czesc by Serbowie wpychali na Wegry przez granice. Trzeba bylo wtedy tak zrobic, bysmy zobaczyli do czego Ostblok jest zdolny. Byscie mordowali i to tysiacymi tych migrantow. Dzicz by sie w was obudzila.
                  I zeby tego nie bylo Merkel powiedzala ze Niemcy ich przyjma. I sadzila ze potem da sie po Unii jakos to obciazenia rozlozyc. Co Ostblock zrobil? Powiedzial, Merkel ich chcial, zaprosila, niech ma, my nie bierzemy. Za takie klamliwe przekrecanie rzeczywistosci to nalezy sie wam lanie i to mocne. Jak powiedzialem, paczka masek+migrant dla Polski. Nie chcecie? Szyjcie maski.

5.Teraz 2 wojna swiatowa. Ostatnio sa dyskusje kto winny, Ribentrop-Molotow, Beck-Hitler itp. Wszystko bzdura. Winni za stworzenie warunkow do 2 wojny swiatowej ponosi Polska a wlasciwie USA, Wilson. Bo wbrew rozsadkowi dolaczono do powstajacej Polski Wielkopolske, Slask, Pomorze, te tereny zaboru niemieckiego. I aby sie to stalo nalozono ogromne kontybucje na Niemcy i mowiono ze kto sie odlaczy od Niemiec nie bedzie ich placil. Do tego nawet te nedzne sily wojskowe Polski byly silniejsze wtedy od niemieckich bo one byly przez wygranych praktycznie zlikwidowane, a to pomoglo w przylaczaniu sila tych niemieckich ziem. I do tego niedlugo po tym sie okazalo ze Wielkopolanie przylaczeni do Kongresowki zrozumieli ze sa w duzo gorszym panstwie jak byli. No ale bylo za pozno wtedy. Zreszta i na Wschodzie Polska podpierdo.ila tak naprawde nie swoje ziemie, w koncu Curzon mial racje. I ze ta sytacja bedzie niestabilna to byle student na 1 roku politologi wie. Efekt wlasnie tego podpierdal.nie, i do tego na zmarnowanie, ziem od Niemiec bylo dojscie Hitlera do wladzy, Hitlera by napewno nie bylo jakby Polska podpuszczona przez Wilsona , tak sie po 1 WS nie zachowala. Ale Wilson chcial nastepnej wojny w Europie a Polska byla tym jego koniem. Dla mnie nie zaistnienie Hitlera i 2 Wojny swiatowej jest duzo wazniejszy jak ego Polakow z Kongresowki i Kresow co chcieli w koncu w swoim kraiku porzadzic. Nedzowato naturalnie. Dla was bylo wazniejsze sobie porzadzic a wojna z dziesiatkami milionow trupow ktora byla tego rezultatem juz jest mniej wazna.

--
                  Pozdrowienia

• jabbaryt Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 15:12
                    jakbyś jorlu przeczytał uważnie artykuł to znalazłbys żródła. Ponieważ to ci sie udało. To linkuje:
                    www.huffingtonpost.it/entry/in-lombardia-terminati-posti-letto-e-ambulanze-due-pazienti-trasferiti-in-sicilia-con-volo-militare_it_5e6d07c1c5b6dda30fca20bc?ncid=other_homepage_tiwdkz83gze&utm_campaign=mw_entry_recirc&fbclid=IwAR3OufykzMRjq3QTFVOr5_beKDZNK1GVmL7jT_dk-FMF5qQmY-KK7rFuWmc

Chcecie nas wypieprzyć z Unii? Na to właśnie liczę.
                      • jabbaryt Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 16:06
                        ' cel Unii, jedno panstwo, odrzucacie i nigdy nie bedziecie jego popierac'
                        buhaha juz widze jorlu jak twoi rodacy wrzucą 40% swojego PKB w postaci podatków do wspólnego unijneo wora. Już widzę jak sie palą do dzielenia się podatkami z brudnymi i leniwymi południowcami. Tymczasem prawda jest taka, że Niemcy wprowadzają elementy wspólnego państwa tak gdzie im sie opłaca. Na tej samej zasadzie III Rzesza była wspólnym państwem Europejczyków tylko jedni szli na mydło a drudzy sie tym mydłem myli. Wspólna waluta i niskie cła na handel z Chinami doprowadziły do deindustrializacji południa Europy i Francji a potem w konsekwencji do kryzysu finansowego. Ale Niemcom sie to opłacało i trzymają twardo 'kurs europejski niszczenia' pozostalych członków UE.
    • jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 17:11
      jabbaryt napisał:

> A nie słyszałeś, że maseczki które Włosi zamówili od Chińczyków i szły przez Ni
      > emcy gdzieś no kużwa zagineły...cud. Niemcy często sie mylą i zawsze na swoją k
      > orzyść. A maseczki pewnie sie znajdą - jak tylko nie będą Niemcom potrzebne. K
      > raść potraficie.

Strata czasu ale niech bedzie. Zajme sie tym:
      A wiec najpierw o tych maskach z polskiego linku co podales drogi jabb:

tysol.pl/a44836-Europejska-jednosc-Wlochy-zamowily-maseczki-z-Chin-Niemcy-zajeli-je-dla-siebie

I cytat stamtad o nich, wlasciwie caly artykul:
      Włoska firma Dispotech zamówiła w Chinach transport 830 tysięcy maseczek dla pogrążonego w kryzysie wynikającym z epidemii koronawirusa, włoskiego systemu opieki zdrowotnej. Transport trafił do portu w Rotterdamie 2 marca, a dwa dni później był już w Niemczech.
      Niemiecki dystrybutor miał go przesłać do Włoch, jednak w wyniku decyzji niemieckiego rządu o rekwizycji o blokadzie eksportu sprzętu medycznego przydatnego do walki z epidemią, został zablokowany.

Niemiecki rząd miał poluzować restrykcje, jednak jak dotąd firma Dispotech nie wie co stało się z transportem 830 tysięcy maseczek.

Podales link do wloskiego zrodla:
      www.huffingtonpost.it/entry/in-lombardia-terminati-posti-letto-e-ambulanze-due-pazienti-trasferiti-in-sicilia-con-volo-militare_it_5e6d07c1c5b6dda30fca20bc?ncid=other_homepage_tiwdkz83gze&utm_campaign=mw_entry_recirc&fbclid=IwAR3OufykzMRjq3QTFVOr5_beKDZNK1GVmL7jT_dk-FMF5qQmY-KK7rFuWmc

Przeczytalem i to, naturalnie za pomoca googla.
      I dochodza do polskiej wiadomosci, i co istotne, co nastepuje:
      1. Te maski przybyly do portu w Roterdamie, czyli statkiem
      2. Te maski ten wloski handlarz twierdzi ze chcial podarowac szpitalom, czyli nie sprzedac.
      Reszta, fakt podobnie jak po polsku.

A wiec co sie odbylo tak naprawde?

1. maski przybyly statkiem do Rotterdamu 2marca. Statek plynie z Chin jak dlugo? 4 tygodnie? Czyli zamowil je najpozniej na poczatku lutego. A wtedy gwarantowanie nie jako darowizna dla szpitala ale aby zrobic dobry interes za miesiac bo on, ten Wloch, sie, i to prawidlowo, spodziewal ze zrobi interes swojego zycia. ja tez przed miesiacem kupilem maski, 30 dla mnie (corki tez) 10 dla kochanki. Nie na sprzedaz napewno.

2. Z Rotterdamu dwa dni pozniej byly u handlarza w Niemczech, tak pisza. Tego nie rozumiem, Holandia jest w Unii, gdzie problem dla tego Wlocha bylo polecic jakiemus spedytorowi aby zaladowal na ciezarowke i do Wloch. Zaden handlarz niemiecki nie byl tu potrzebny przeciez. A wtedy jakby ta ciezarowka jechala przez Niemcy zadna pollicja by jej nie zatrzymala na autostradzie i by ich nie skasowala nawet jak bylo wydane zarzadzenie blokowanie sprzedazy tych artykulow poza Niemcy. Chodzby dlatego ze nie ma kontroli towarow w Unii na granicach.

A wiec smierdzace klamstwo i to na odleglosc z tym Wlochem a dalej z polskimi mediami i Toba drogi jabb.

A wiec jak bylo sadze?
      1. Wloch chcial zrobic interes zycia i kupil koniec stycznia maski w Chinych. I wyslal je kontenerem na statku aby bylo taniej. Bo nie samolotem, to wiemy.
      2. Jak byly w Rotterdamie znalazl kupca na nie wlasnie w Niemczech, zapewne najlepiej placil. I mu sprzedal.
      3. A ze musialo cos wyciec we Wloszech do publiki o jego maskach wiec zaczal trabic ze mu ten handlarz z Niemiec je na wskutek zarzadzenia Berlin ukradl. A on dobroczynca chcial je podarowac a nie interes zrobic.
      4. I sadze ze ten niemiecki handlarz co kupil od tego Wloch maski juz je sprzedal i ich nie ma. jasne, po to kupil.

No widzisz jabb, jak zwykle klamstwa, przeinaczana, Twoja, polska, prosto z Kngresowki i zza Buga, metoda.

I wlasnie dlatego ze tacy jestescie w Polsce trzeba was z Unii wywalic. Tak jak Anglia aby sie was pozbyc zostala zmuszona do Brexitu. My musiamy zrobic Exit porzadnych krajow z Unii. Aby was nie miec.

--
      Pozdrowienia

• wojciech.2345 Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 17:33
        jorl napisał:
        > Przeczytalem i to, naturalnie za pomoca googla.
        > I dochodza do polskiej wiadomosci, i co istotne, co nastepuje:
        -----------------------
        A tutaj piszą, że okradliście z maseczek Szwajcarów.
        www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-09/germany-faces-backlash-from-neighbors-over-mask-export-ban
        • wojciech.2345 Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 17:40
          Austriaków też. Cytat z linku:
          Switzerland has called in the German ambassador to complain about the decision to block a shipment of 240,000 face masks, while Austria’s economy minister demanded her German counterpart order the release of supplies destined for her country.

Czy przestaniecie kraść?
        • jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 17:55

> A tutaj piszą, że okradliście z maseczek Szwajcarów.

Znowu to samo. Klamiecie jak zwykle.
          Jasne, jest zakaz aby nie sprzedawac poza granice Niemiec tego sprzetu medycznego. I slusznie. Wy w Polsce, wasze panstwo zarekwirowalo wszystko. I napewno macie dokladnie takie same zakazy jak w Niemczech. Tylko problem u was jest ze macie tego malo i jakos produkowac nie potraficie. To trzeba bylo sie wziasc do roboty.

Ale naturalnie beda tacy w Niemczech ktorzy beda chcieli sprzedac taki sprzet aby sie dorobic, kapitalizm. I takim sie daje w Niemczech po paluchach.
          U mnie w Niemczech juz przed kilkoma tygodniami ruszyly fabryki takiego sprzetu. Nikt wam nie zabranial sie tez za to wziasc.
          A teraz placz.

--
          Pozdrowienia

• jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 19.03.20, 18:01
          jabbaryt napisał:

> tak drogi sherloku ty potrafisz udowodnić wszystko drogą dedukcji tylko linku p
          > od artykułem znaleźć nie potrafisz.

Niedawno w podobnej klamliwej waszej propagandzie o Rosjance w kwarantannie w Rosji poszukalem linku. I udowodnilem wasze klamstwa.
          Mam zawsze rzucac perly miedzy swinie? Od razu wiem ze to klamstwa, bez szukania linkow. Ale tym razem to zrobilem, Twoj link wykorzystalem. Pytanie czemu sam na ta prawdziwa wersje nie wpadles drogi jabb? Za ciemny? Za tepy? Czy mozg jadem antyniemieckim i antyrosyjskim przezarty?
          Poza tym i tak bedziecie powtarzali glupoty, tacy jestescie. Wezmy w2345, klamie specjalnie i wie ze to robi.

--
          Pozdrowienia

• jorl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 21.03.20, 10:23
      jorl napisał:

> jabbaryt napisał:
      >
      > > tak drogi sherloku ty potrafisz udowodnić wszystko drogą dedukcji tylko l
      > inku p
      > > od artykułem znaleźć nie potrafisz.
      >
      > Niedawno w podobnej klamliwej waszej propagandzie o Rosjance w kwarantannie w R
      > osji poszukalem linku. I udowodnilem wasze klamstwa.
      > Mam zawsze rzucac perly miedzy swinie? Od razu wiem ze to klamstwa, bez szukani
      > a linkow. Ale tym razem to zrobilem, Twoj link wykorzystalem. Pytanie czemu sam
      > na ta prawdziwa wersje nie wpadles drogi jabb? Za ciemny? Za tepy? Czy mozg ja
      > dem antyniemieckim i antyrosyjskim przezarty?
      > Poza tym i tak bedziecie powtarzali glupoty, tacy jestescie. Wezmy w2345, klam
      > ie specjalnie i wie ze to robi.

Jakos drogi jabb nie masz rozsadnej odpowiedzi na moja wersje tej Twojej historii o wloskich maskach prawda?

Dotarlo ze Wlosi klamali, Polacy w Twojej gazecie klamali jeszcze bardziej i prawda jest taka jak ja napisalem. A wiec Niemcy Wlochom nic nie ukradli.

A Ty tak napisales, zalozyles ten watek wlasnie tak twierdzac.

Widzisz drog jabb to ma duzo glebsze znaczenie. Moi niemieccy politycy uprawiaja w stosunku do was Polakow, szerzej Ostblocku "poprawnosc polityczna". Media ukrywaja wasze niecne uczynki, zlodziejstwo itd. Dokladnie tak samo jak ukrywa sie u mnie w mediach niecne uczynki tych migrantow. Cel jest obnizenie ewentualnego poziomu konfrontacji. W stosunku do migrantow aby nie dochodzilo do przemocy w stosunku do nich, a jesli chodzi o was, Polakow, uwaza sie ze rok po roku bedziecie sie dostosowyali do celow unijnych i porzadnieli.
      Ja naprawde polityke mediow moich rozumiem. I jak dotad nawet popieralem. To bylo widac i na forum, np. o imigrantach pisalem dlaczego sie ich wita z usmiechem. Poprawnosc plityczna.

Ale ja bywam w Polsce. Prawie co tydzien, w hotelach jest TV. I zdarza mi sie nie tak rzadko obejrzec wasza panstwowa TV. Info TV wybieram, albo jak trafie dziennik na TVP1. I od czasu PiSu widze przeciwstawna z niemiecka propagnde. Antyniemiecka, anty europejska. I oparta na klamstwach wlasnie tak jak w tym watku o tych "wloskich" maskach. Z tym ze ja w tym watku to sprostowalem, fakt, Ty nie chcesz w to wierzyc ale odpowiedziec rozsadnie nie potrafisz bo jak, ale w wasze TV leca wiadra pomyj na Niemcy i EU bez ustanku.
      Tym samym wychowuje sie u was cale pokolenia ludzi z pogladami anty europejskimi i antyniemieckimi. Moi politycy jada jeszcze ta stara metoda, poprawnosc poliityczna, ukrywanie waszch zlych cech, z nadzieja ze bedzie lepiej. Ale ja juz uwazam ze ta propaganda co u was w polskich mediach leci jest nie do naprawienie. Jadu tyle zatrulo tak wasze mozgi ze z tego nie wyjdziecie.
      I wychodza z was, przez ta propagande PiSowska, te prymitywne cechy, brac jak daja, ale pluc na tego co daja.
      Wcale mnie to nie cieszy, wolalbym aby Europa sie zrastala, mogloby tak byc, ja wiem ze Niemcy sa porzadnym panstwem, ale u was te elity co rzadza wola miec syf u siebie ale wlasny syf. Stara prawda, lepiej byc w malym kraiku szefem jak w duzy nim nie byc. Nawet jak przez to ludziom obiektywnie bedzie gorzej sie zylo. Duzo gorzej.
      I ja jako ze to wszystko wiem, znam was i kiedys i co teraz robicie, wiem jak jest na Zachodzie, w Niemczech, mowie wam to po prostu. Juz bez poprawnosci pllitycznej. Ale jak slysze nie lubicie poprawnosci politycznej, prawda? No to ja macie. Acha, nie lubicie poprawnosci poliytcznej tylko w pasujacych do was zakresach a w innych to juz tak? A takiego wala, jak bez poprawnosci poliytcznej to wszedzie. Posmakujcie to na wlasnej skorze.
      I wasze zlorzeczenia na mnie mi wisza. Olewam.

--
      Pozdrowienia

• caesar_pl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 21.03.20, 14:11
          Niermcy przestali krasc.Polak tego nie zrozumie ze mozna przestac krasc i jak kradl kiedys tak i dzis kradnie.Kradnie nawet w Niemczech.Niemiecka statystyka kryminalna to pokazuje.Polacy spadli w niej weprawdzie z 2 miejsca po Turkach na 4 te miejsce,ale tylko dlatego ze wyprzedzili ich Rumuni i Syryjczycy.Polacy dale sa przestepczy.
          Pokaz mi polska statystyke kryminalna i na jakim miejscu sa Niemcy.Czy sie od 1939 poprawili albo niepoprawili?ha,ha,ha..........
          • wojciech.2345 Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 21.03.20, 14:16
            caesar_pl napisał:
            > Niermcy przestali krasc.
            -------------------------------------------
            To dobrze. Witajcie wśród normalnych narodów.
            -------------------------------------------
            > Polak tego nie zrozumie ze mozna przestac krasc ...
            ------------------------------------------
            My Was znamy.
            Trzeba Was pilnować.
      • jabbaryt Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 21.03.20, 13:31
        jorl wybacz ale niepotrzebnie się trudziłeś. Po tym jak 'udowodniłeś', że to Polacy i Wilson wywołali II WŚ, to ja zaprzestałem czytania tych wszystkich twoich dowodów a tym bardziej polemizowania z nimi.
        Ja oczywiście nie mam 100% dowodów, że to Niemcy podpier..li te maski nie mam. No bo skąd? Ale was trochę poznałem. I poznałem was nie ogłądając pisowską TV tylko pracując w amarykańskich i niemieckich firmach. I wiem jakie numery potraficie kręcić i jaka jest wasza etyka. I dlatego rozumiem Brytjczyków, że wyszli z UE. Oni zrozumieli, że jak sie jest wychowanym do twardej walki typu fair play to nie ma sensu siadać do gry z szulerami. Bo zawsze się przegra. Uważam, że Polska powinna opuscić UE. Bo w UE nie ma zasad równej konkurencji tylko prawo jest tak ustalane aby służyło interesom korporacji, głównie niemieckich. Wiesz gdzie jest największy eurosceptyzm? W Czechach. Tam UE popiera zaledwie 25% społeczeństwa. A wiesz dlaczego? Bo Czesi zdają sobie sprawę, znacznie lepiej niż Polacy jak zostali wydymani w 1990. Oni sami potrafią sobie stworzyć dobry przemysł ale nie zrobią tego bedąć w UE. Tak więc ja w trwałość UE nie wierzę. To zacznie sie pruć bo nie ma tu zasad fair play i zdrowej konkurencji.
        Jeszcze pozwolisz parę zdań o twojej osobie. Ja bardzo sie ciesze że odwiedzasz to forum bo ty pokazujesz tą drugą równie prawdziwą twarz niemiecką. Ta którą Niemcy skrzetnie ukrywają pod maska poprawnosci politycznej. I wszystkim sie wydaje, że wy cudownie w 1945 zmieniliści radykalnie swój charakter. Zmieniliście metody i narzędzia ale nie charakter. Wszystkim sie wydaje że ty jesteś jakiś nietypowy nieprawdziwy Niemiec. Ja uważam że jestes nietypowy bo jesteś zbyt szczery. Ale nikt nie chce w to uwierzyć. Ale te poglady którymi przesiąkłeś nie wzięły sie z nikąd, sam tego sobie nie wymyśliłeś. To co tutaj głosisz to słyszałeś pewnie od swoich niemieckich kolegów kiedy przez trzydzieści lat robiłeś wszystko aby doszłusować do ich grona. Także dzięki, że tu jesteś.
        • wojciech.2345 Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 21.03.20, 13:45
          jabbaryt napisał:
          > Jeszcze pozwolisz parę zdań o twojej osobie. Ja bardzo sie ciesze że odwiedzasz
          > to forum bo ty pokazujesz tą drugą równie prawdziwą twarz niemiecką. Ta którą
          > Niemcy skrzetnie ukrywają pod maska poprawnosci politycznej. I wszystkim sie w
          > ydaje, że wy cudownie w 1945 zmieniliści radykalnie swój charakter. Zmieniliśc
          > ie metody i narzędzia ale nie charakter. Wszystkim sie wydaje że ty jesteś ja
          > kiś nietypowy nieprawdziwy Niemiec. Ja uważam że jestes nietypowy bo jesteś zby
          > t szczery. Ale nikt nie chce w to uwierzyć. Ale te poglady którymi przesiąkłeś
          > nie wzięły sie z nikąd, sam tego sobie nie wymyśliłeś. To co tutaj głosisz to s
          > łyszałeś pewnie od swoich niemieckich kolegów kiedy przez trzydzieści lat robił
          > eś wszystko aby doszłusować do ich grona. Także dzięki, że tu jesteś.
          --------------------------------------------------
          Będę pamiętał ten tekst pisząc na forum.
          Dzięki.

Pozdrawiam.
    • caesar_pl Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 21.03.20, 12:40
      Niemcy sa beeeeeee...
      Za to Polacy sa dobrzy.
      W lutym polski producent maseczek firma ZARYS przekazał stronie chińskiej 100 tys. maseczek.

Lekarze apelują - szyjmy maseczki. Mamy odzew!

Szpitale nie mogą przyjmować i wykorzystywać maseczek, rękawiczek czy kombinezonów bez odpowiedniego atestu dopuszczającego je do opieki nad chorymi" - przypomniał Szpital Śląski w Cieszynie. Jednocześnie pracownicy placówki podziękowali za chęć pomocy wszystkim osobom, które m.in. zaangażowały się w akcję szycia dla nich strojów ochronnych. Nie będą one mogły jednak zostać użyte.
      ha,ha,ha..co za pofyrtancy!
      • danillko Re: Solidarność Chińska i Niemiecka 21.03.20, 20:47
        caesar_pl napisał:

> Szpitale nie mogą przyjmować i wykorzystywać maseczek, rękawiczek czy kombinezo
        > nów bez odpowiedniego atestu dopuszczającego je do opieki nad chorymi" - przypo
        > mniał Szpital Śląski w Cieszynie. Jednocześnie pracownicy placówki podziękowali
        > za chęć pomocy wszystkim osobom, które m.in. zaangażowały się w akcję szycia d
        > la nich strojów ochronnych. Nie będą one mogły jednak zostać użyte.
        > ha,ha,ha..co za pofyrtancy!

Więc będą ich używali bez "odpowiedniego atestu" dopóki nie dostaną innych.
        Widzisz jakiś problem?
      • danillko Chyba jednak @jorl ma trochę racji 21.03.20, 20:45
        My też nie jesteśmy święci ->

Kupione przez Włochów maseczki zatrzymane na polskiej granicy. Protest władz Lacjum

wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-wlochy-protestuja-przeciw-zatrzymaniu-maseczek-kupionych-w-polsce/rt7vxn8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka