Dodaj do ulubionych

Tymczasem w Chinach..

24.03.20, 09:08
Warto obejrzec jak komuna walczy z coronavirusem w porownaniu z demokracja...
www.youtube.com/channel/UCeAxadlJo6Q6Gslnhqqf3hg
wnioski same sie nasuwaja

W AU 4 dni temu wypuscili ze statku pasazerskiego ponad 2500 ludzi na lad(70% Australijczycy,30% Amerykanie w przyblizeniu ) wiedzac,ze jest ok 40 przypadkow chorych na corone,ktorych wyslano na kwarantanne(jedna dzisiaj zmarla)
Reszte qrfa !! bez sprawdzania rozpuscili po AU,Amerykanow zabraly ich samoloty.
Tak rzadza pseudopolitycy z nadania w demokratycznym panstwie.....najwazniejsze sa pieniadze o ktorych ciagle debatuja i zapelniaja swoimi facjatami czas w TV-doszli juz do 80mld dolarow zastrzyku glownie dla biznesu, i dalej zastanawiaja sie czy nie za malo-czlowieka i jego zdrowie maja w dooopie.

--
Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
Obserwuj wątek
    • wykrywacz_klamcow kto ciebie zmusza do mieszkania w demokracji? 24.03.20, 09:13
      1.melord napisał(a):

> Tak rzadza pseudopolitycy z nadania w demokratycznym panstwie.....najwazniejsze
      > sa pieniadze o ktorych ciagle debatuja i zapelniaja swoimi facjatami czas w T
      > V

wracaj do swojej rosji lub jak ci tak pasuje do Chin, tam będziesz mógł sobie siedzieć i pisać peany na cześć botoxmana lub innego Mao

--
      sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
      pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
      potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
      pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)
    • amunicyjny1 Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 09:26
      1.melord napisał(a):

> Warto obejrzec jak komuna walczy z coronavirusem w porownaniu z demokracja...
      > www.youtube.com/channel/UCeAxadlJo6Q6Gslnhqqf3hg
      > wnioski same sie nasuwaja
      >

Komuny to ja bym bardziej szukał w USA. Chiny dawno już nie spełniają tych kryteriów, nie wiem czym są, ale na pewno nie komuną
      • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 09:45
        amunicyjny1 napisał(a):

> Chiny dawno już nie spełniają tych kryteriów, nie wiem czym są, ale na pewno nie komuną

komuna posluzylem sie jako kontra do poczynan politykow w demokracji.
        Drastyczne srodki musza byc podjete natychmiast,z corona niema zartow.
        Dumaja od tygodnia czy dwoch...zamknac szkoly czy nie,odwolac loty wewnetrzne czy nie,nad olimpiada dalej debatuja itd.
        Ten filmik przekazany przez Polaka mieszkajacego w Chinach pokazuje,ze jednak mozna,dlatego tez ilosc nowych przypadkow corony drastycznie spadla i wracaja w Chinach po malu do pracy.....w AU masowo zwalniaja

--
        Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
        • amunicyjny1 Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 09:56
          1.melord napisał(a):

> Ten filmik przekazany przez Polaka mieszkajacego w Chinach pokazuje,ze jednak
          > mozna,dlatego tez ilosc nowych przypadkow corony drastycznie spadla i wracaja w
          > Chinach po malu do pracy.....w AU masowo zwalniaja
          >
          >
          >
          >
          >
          To teraz sobie wyobraź że AU, ma 1,3 miliarda luda....co wtedy?

--
          borrka napisał:

> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
          • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 10:08
            amunicyjny1 napisał(a):

> To teraz sobie wyobraź że AU, ma 1,3 miliarda luda....co wtedy?
            >
            tragedia...nawet nie probuje sobie tego wyobrazic
            przy ok 25milionach mieszkancow nie moga sobie poradzic,dyspozycyjny balagan

hehe...brak Xi czy Putina by podejmowac szybkie decyzje,bedac pewnym,ze zaden posel/senator/inny palant nie podskoczy

--
            • amunicyjny1 Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 10:25
              Xi czy Putina

To nawet nie o to chodzi, w pewnych sytuacjach musi być decyzja jednoosobowa, lub przynajmniej ''ostatnie słowo'' Tak było w sytuacjach kryzysowych, od czasów gdy siedzieliśmy na drzewach. Potem gościowi stawiało się pomnik albo linczowało. Ale od złych decyzji jest tylko gorszy brak decyzji

--
              borrka napisał:

> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
              • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 10:36
                amunicyjny1 napisał(a):

> Xi czy Putina
                >
                > To nawet nie o to chodzi, w pewnych sytuacjach musi być decyzja jednoosobowa, l
                > ub przynajmniej ''ostatnie słowo'' Tak było w sytuacjach kryzysowych, od czasów
                > gdy siedzieliśmy na drzewach. Potem gościowi stawiało się pomnik albo linczowa
                > ło. Ale od złych decyzji jest tylko gorszy brak decyzji
                >

wlasnie to mialem na mysli...
                niestety przynajmniej u mnie balagan decyzyjny
                rzad federalny swoje,rzady stanowe swoje,counsile i wszelkie organizacje ktore podobno dbaja o nasze zdrowie czy pozadek w spokojnych czasach a o ktorych nikt przed tym nie slyszal....sporo luda tego,zapychaja programy TV straszac ,jeden madrzejszy od drugiego

--
          • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 10:13
            polski_francuz napisał:

> Co z boomerangiem? Przestal pisac a czytalem, ze w Sydnejsku ludzie poszli glup
            > io na plaze mimo zakazu. Mam nadzieje, ze wszystko jest OK.
            >
            > PF

boo....pewnie pojechal na jakas niestrzezona plaze by posurfowac

zamkneli Bondi Beach(najslynniejsza plaza Sydney) by zrobic sobie szum medialny jak niby dbaja o ludzi
            parki i burdele dalej otwarte....debatuja

--
          • boomerang > Co z boomerangiem? 26.03.20, 07:25
            Uprzejmie donoszę że byłem zabanowany przez prawie 3 tygodnie i zupełnie nie wiem czym sobie zasłużyłem na nieprzychylność gazecianej władzy. Widać jakiś wredny typek z Czerskiej mnie namierzył. Może nawet sam Ketman Maleszka. To już drugi ban jaki mnie spotkał od lutego. Poprzedni trwał tydzień. Być może po tej wypowiedzi dostanę kolejnego bana, więc się na wszelki wypadek żegnam z wami na zawsze.
            • polski_francuz Re: > Co z boomerangiem? 26.03.20, 12:13
              "Uprzejmie donoszę że byłem zabanowany przez prawie 3 tygodnie i zupełnie nie wiem czym sobie zasłużyłem na nieprzychylność gazecianej władzy."

Idz na kolanach do cenzorow i zwroc im uwage, ze piszesz, jak umiesz, z wyspy wiezniow. I pisz dalej bo bam-buk pozostanie jedynym Autralopitekiem i forum bedzie smutne.

A by zawalczyc z koronowirusem potrzebujemy silnego morale!

Pozdro

PF
              • 1.melord Re: > Co z boomerangiem? 27.03.20, 11:35
                polski_francuz napisał:

> bam-buk pozostanie jedynym Autralopitekiem i forum be
                > dzie smutne.
                >

wiele mi juz na FS zarzucano...antysemityzm,rasizm,bycie agentem KGB itp...teraz smutas?

tylko Polak potrafi zalozyc sie o butelke wodki,ze rzuci ...picie

--
    • jorl Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 10:10
      1.melord napisał(a):

> W AU 4 dni temu wypuscili ze statku pasazerskiego ponad 2500 ludzi na lad(70% A
      > ustralijczycy,30% Amerykanie w przyblizeniu ) wiedzac,ze jest ok 40 przypadkow
      > chorych na corone,ktorych wyslano na kwarantanne(jedna dzisiaj zmarla)
      > Reszte qrfa !! bez sprawdzania rozpuscili po AU,Amerykanow zabraly ich s
      > amoloty.

Ja bylem niedawno w Pekinie, wrocilem 4 stycznia do siebie. W lutym Lufthansa wstrzymala loty do CHRLu. Poptrzalem na "moj" samolot ktorym lecialem z Pekinu. Byl do Frankfurtu. Moj rejs. I on dalej byl! Patrzalem na to z przerazeniem.
      Ja maski kupilem na poczatku lutego.

Mysle ze uwazano ze ta koronka ograniczy sie do Chin. Tak jak na poczatku lat 2000 ten SARS.
      Pamietam jak byl ten SARS moja corka, studiowala wtedy ta swoje medycyne i bylo wlasnie w rozmowie do Chin w ramach studiow pojechac. Ze wzgledu na SARS zrezygnowala oczywiscie.
      Ale SARS byl troche inny. Tam jak czlowiek go mial i mogl zarazac byl naprawde chory. Koronka zaraza innych ludzi jak ten co ja ma calkiem dobrze sie czuje. To wlasnie jest ta niebezpieczna roznica. I mamy tej roznicy efekty.

--
      Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
      > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
      • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 10:27
        Ale SARS byl troche inny. Tam jak czlowiek go mial i mogl zarazac byl naprawde chory. Koronka zaraza innych ludzi jak ten co ja ma calkiem dobrze sie czuje. To wlasnie jest ta niebezpieczna roznica. I mamy tej roznicy efekty.

Podejrzewaja,ze ok 500-700 z tych wypuszczonych ze statku moglo sie zarazic od tych 40 czy cos..
        Czesc rozlazla sie po AU(szukaja teraz!!) czesc zasilila Ameryke.
        Jak Trump sie wqfi moze nalozyc sankcje...pomaranczowy lubi nakladac to jego glowna bron,nic innego specjalnie nie potrafi ?...dobije Australie

--
      • jorl Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 10:47
        jorl napisał:

> Ja bylem niedawno w Pekinie, wrocilem 4 stycznia do siebie. W lutym Lufthansa w
        > strzymala loty do CHRLu. Poptrzalem na "moj" samolot ktorym lecialem z Pekinu.
        > Byl do Frankfurtu. Moj rejs. I on dalej byl! Patrzalem na to z przerazeniem.

Ten moj lot Pekin Frankfurt byl Air China. I one lataly do Niemiec jak juz niemieckie linie nie lataly do Chin.

Z tym postepowaniem z koronka.
        Wlasnie tworzy sie test aby stwierdzic czy ten czlowiek przeszedl juz ta chorobe. Jak przeszedl bedzie Superman. Bez masek, kombinezonow moze sobie w szpitalu pracowac. Albi lazic po ulicach sie smiejac z tych przerazonych. Sporo przechodzi ja bezobjawowo wiec aby wiedziec czy juz jest Superman trzeba ten test.
        I wtedy takich ludzi wysegregowac. Takich miec tez zaleta. I dobrze miec ich wiecej.
        Moze to tez metoda? Tylko nalezy trzymac szybkosc zarazen na takim poziomie aby szpitale nie padly.

Naturalnie lepiej by bylo szczepionke ale to potrwa co najmniej kilka miesiecy. Ten test na stwierdzenie przejscia koronki bedzie duzo szybszy.

Czasem sie zastanawiam czy nie warto sie teraz zarazic ta koronka. Poki szpitale maja wolne lozka. A u mnie jeszcze je maja.
        Co prawda to jak rosyjska ruletka ale jak sie uda to zycie doskonale potem. Zaswiadczenie z waznymi steplami ze nie zarazam i Swiat otworem stoi. Na rower i wyprawa po Swiecie.

--
        Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
        > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
        • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 25.03.20, 07:35
          jorl napisał:

> Czasem sie zastanawiam czy nie warto sie teraz zarazic ta koronka. Poki szpital
          > e maja wolne lozka.

hehe...nie kombinuj jak kon pod gore
          wolne lozka?
          chyba ,ze chcesz przezyc cos ekstremalnego...skoki bungee to szczeniak w porownaniu z coronka
          keep calm and carry on (zachowaj spokoj i rob swoje)

--
      • lecavalier2 Re: Tymczasem w Chinach.. 24.03.20, 23:44
        jorl napisał:

> Ale SARS byl troche inny. Tam jak czlowiek go mial i mogl zarazac byl naprawde
        > chory. Koronka zaraza innych ludzi jak ten co ja ma calkiem dobrze sie czuje. T
        > o wlasnie jest ta niebezpieczna roznica. I mamy tej roznicy efekty.

Bzdura. Zarażają ci, którzy już czują chorobę. Mają stan podgorączkowy, trochę kichają, pokasłują etc...
        Ale uważają, że jest to zwykłe przeziębienie - zatem dalej funkcjonują jak do tej pory tj. chodzą do pracy, do szkoły, do kościoła. I wszędzie zarażają. Ponadto Covid 19 jest bardzo zaraźliwy. Jest znacznie bardziej zaraźliwy i bardziej śmiertelny od grypy.
    • felusiak1 Przestańcie z tymi bzdurami 25.03.20, 06:02
      Na swiecie zyje ponad 7 miliardow ludzi. Kazdego dnia umiera ponad 150 tysiecy. Od 1 stycznia umarło ponad 13 milionów w tym na virus prawie 20 tysiecy.
      Jeszcze nie tak dawno bombardowany bylem katastroficznymi wróżbami a młode panie slubowału nie mieć dzieci aby nie niszczyć Ziemi poprzez przeludnienie.. Te same panie rozpaczają dzisiaj nad zmarłymi.

Za jakies dwa tygodnie bedziecie krzyczeć, zeby wrócic do normalnosci. Że macie dosyć zamkniętych kin, knajp, sklepow. Ze chcecie latać i jeździć metrem i że chcecie pracować bo sie wam kończą pieniadze. I rzecz jasne zaczniecie narzekać na wladzę, ze zbyt zaborcza, zbyt arogancka i zbyt dyktatorska i łamie KoNSTytTCJę.
      • amunicyjny1 Re: Przestańcie z tymi bzdurami 02.04.20, 18:12
        felusiak1 napisał:

> Na swiecie zyje ponad 7 miliardow ludzi. Kazdego dnia umiera ponad 150 tysiecy.
        > Od 1 stycznia umarło ponad 13 milionów w tym na virus prawie 20 tysiecy.
        > Jeszcze nie tak dawno bombardowany bylem katastroficznymi wróżbami a młode pani
        > e slubowału nie mieć dzieci aby nie niszczyć Ziemi poprzez przeludnienie.. Te s
        > ame panie rozpaczają dzisiaj nad zmarłymi.
        >
        > Za jakies dwa tygodnie bedziecie krzyczeć, zeby wrócic do normalnosci. Że macie
        > dosyć zamkniętych kin, knajp, sklepow. Ze chcecie latać i jeździć metrem i że
        > chcecie pracować bo sie wam kończą pieniadze. I rzecz jasne zaczniecie narzekać
        > na wladzę, ze zbyt zaborcza, zbyt arogancka i zbyt dyktatorska i łamie KoNSTyt
        > TCJę.

Ciekawe

--
        borrka napisał:

• 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 25.03.20, 07:18
        felusiak1 napisał:

> melord napisał: wnioski same się nasuwają.
        >
        > Przecież to propaganda udajaca youtubera.
        >
        > Ty masz prawdziwą walkę z virusem
        > www.youtube.com/watch?v=rKek0Y30Ctw

zalozmy,ze twoje to prawda,nie jest propaganda?
        wydaje sie,ze by walczyc z czasami totalna bezmyslnoscia ludzi ,nalezy moze wprowadzic dla niektorych tak ekstremalna posuniecia jak w tym filmiku?

--
    • zeitgeist2010 Re: Tymczasem w Chinach.. 27.03.20, 11:21
      Podoba mi sie ten filmik, bo autentyczny. osiedle, ktore prezentuje jest jednak dla wybranej klasy sredniej. Ja mieszkalem w Pekinie ale wsrod normalnych Chinczykow. Duzo, brudniej i nieschludnie ale bloki tak samo wysokie.
      Mopedy elektryczne. Wszedzie. Musisz uwazac bo bezglosne.

A kontrole w Chinach to praktyki codzienne.
      Np. wejscie do metra w centrum Bejingu to juz 10 lat temu kontrola jak na lotniskach.

--
      „Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden, aby uprawiał go i doglądał.” 1 MOJŻ. 2,15 (BT)
      Twórcy monoteicznej religii z Babilonu też pożyczali z buddyzmu.
      • zeitgeist2010 Re: Uwazam, ze ocenianie w tej chwili jest ... 30.03.20, 11:40
        blueelvic2 napisał:

> przedwczesne. >
        > Po pierwsze, nie uwzgledniasz specyfiki danego kraju, a po drugie...

>

Mozna oceniac wiele rzeczy, np. Jak mentalnosc i styl zycia danego narodu pomaga lub utrudnia walke z wirusem.

Szwecja twardo sie trzyma, bo wladze maja zaufanie do ludnosci, ludnosc ma zaufanie do wladz, jedni ludzie maja zaufanie do innych ludzi.

Szwed zyje zdrowo, uprawia sport na swiezym powietrzu kazdego dnia, nie pije i je zdrowo.

Taki Hiszpan albo Wloch ma w du*ie co mu wladze powiedza, pali i grupuje sie na plazy i przy jedzeniu.

--
        „Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden, aby uprawiał go i doglądał.” 1 MOJŻ. 2,15 (BT)
      • 1.melord Re: Uwazam, ze ocenianie w tej chwili jest ... 02.04.20, 02:35
        Spekulacje co do stworzenia wirusa jak rowniez ukrywania ilosci zmarlych dotycza glownie:

Rosja...technologicznie zacofany kraj,to,ze wysyla ludzi w kosmos w tym Amerykanow nie jest jakims nadzwyczajnym wydarzeniem,kazdy prawie to potrafi ,stworzenie wirusa przekracza wiec ich mozliwosci
        Korea Pln...podobnie to, ze posiada bron atomowa i roznego rodzaju rakiety do jej przenoszenia tez zadne aj waj ,Izrael rowniez to ma i niewielu na ich temat spekuluje.
        Chinczycy....ci potrafia jedynie kopiowac,wiec z wirusem zrobili podobnie,pytanie od kogo skopiowali?
        Czy naprawde istotne jest czy zmarlo tam sto/tysiac/.... osob wiecej ?

Takie wnioski mozna wysnuc czytajac niektore posty na tym i innych forach.

Powaznie....trzeba kopiowac zamordyzm chinski i poludniowo koreanski ,singaporski gdzie jako tako sytuacje opanowano -calkowita izolacja/kwarantanna/zakaz opuszczania domow/mieszkan z wyjatkiem niezbednych zakupow zywnosci i lekow-tez pod kontrola.
        Surowe kary za lamanie tych nakazow.
        Innego lepszego wyjscia na dzien dzisiejszy nie wymyslono.

--
          • amunicyjny1 Re: Uwazam, ze ocenianie w tej chwili jest ... 02.04.20, 06:12
            felusiak1 napisał:

> Piździsz melord. Chiny ukrywają wirusa bo partia ma zawsze racje. Klamali od po
            > czatku i nadal klamią. Nawet kupili WHO. Tam wszyscy spiewają pekińska piosenke
            > .

Feluś, może jednak skończysz z tym wyparciem. i uznasz że pandemie g obchodzi polityka, Skończy się, to wracaj do swoich wojenek D VS R vs niewdzięczny świat Ale teraz nie judź

--
            borrka napisał:

• felusiak1 Re: Uwazam, ze ocenianie w tej chwili jest ... 02.04.20, 18:04
              Widzę, ze masz wypryski emocji. Jesli sprawia ci przyjemnośc oplakiwanie to sobie płacz.
              A ja nie mam zamiaru przestać judzić jesli judzeniem jest wskazywanie sprawcy pandemii.
              Zatem jeszcze raz: Komuna cenzurowała wszystkie wiadomości o wirusie od samego poczatku. Komuna pozamykala lekarzy ostrzegajacych przed epidemią. Komuna kupila WHO aby siała chińska propagande. Komuna w Chinach jest nieomylna nie pozwoli aby jakiś wirus ograniczył jej wladzę.
              Naucz sie tego na pamięc.

Jak ci sie podoba? Fajne, nie?
    • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 02.04.20, 04:27
      "demokratyczna" propagande sterowana zza wielkiej wody szlag trafia,ze Chinczycy pomagaja reszcie swiata.
      Transporty masek,rekawiczek strojow zabezpieczajacych dostarczane sa samolotami do Polski,Australii,Innych.
      Pomaraczowy rowniez sie poddal i zaakceptowal chinska pomoc...pewnie w Texasie o tym cisza.

Moze juz najwyzszy czas by skonczyc z propaganda i mieszania polityki do pandemii
      wspolnymi silami swiat musi ja pokonac

--
      • senioryta13 Re: Tymczasem w Chinach.. 02.04.20, 16:10
        1.melord napisał(a):

> Moze juz najwyzszy czas by skonczyc z propaganda i mieszania polityki do pandemii
        > wspolnymi silami swiat musi ja pokonac

nie badz naiwny.
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25839299,who-jest-na-pasku-chin-juz-ok-700-tys-podpisow-za-odwolaniem.html#a=63&c=163&t=14&g=a&s=BoxNewsLink
        Obecny szef WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus, to byly minister zdrowia w Etiopi,
        w rzadzie, ktorego premier konczyl uniwersytet w Chinach.
        To wyjasnia obecne stanowisko WHO do chinskiej pandemii.

---
        -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
        -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
        • kylax4 Re: Tymczasem w Chinach.. 05.04.20, 17:46
          Połowa polityków w UE kończyła studia w USA. To agenci wpływu Waszyngtonu.

--
          1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
          2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
      • felusiak1 Re: Tymczasem w Chinach.. 02.04.20, 17:52
        piździsz melord z tym, ze nie wiesz, ze piździsz bo spijasz propagande jak nektar.
        Napisałes: "Chinczycy pomagaja reszcie swiata" Bardziej głupio i naiwnie sie nie da.
        Chiny ukrywały epidemię przed swiatem przez prawie 2 miesiace. Zreszta nadal klamia.
        I nie pomagaja reszcie swiata lecz staraja sie uratowac reputację. Ale i tak zostana rozliczone.
        Propaganda nie przykryje winy.
        • amunicyjny1 Re: Tymczasem w Chinach.. 02.04.20, 18:03
          felusiak1 napisał:

> piździsz melord z tym, ze nie wiesz, ze piździsz bo spijasz propagande jak nekt
          > ar.
          > Napisałes: "Chinczycy pomagaja reszcie swiata" Bardziej głupio i naiwnie sie ni
          > e da.
          > Chiny ukrywały epidemię przed swiatem przez prawie 2 miesiace. Zreszta nadal kl
          > amia.
          > I nie pomagaja reszcie swiata lecz staraja sie uratowac reputację. Ale i tak zo
          > stana rozliczone.
          > Propaganda nie przykryje winy.

Przypomnieć co tydzień temu pisałeś ... coś się zmieniło? Pisałem co będzie, jak tylko mleć jęzorami będziecie

--
          borrka napisał:

• felusiak1 Re: Tymczasem w Chinach.. 02.04.20, 18:09
            > Przypomnieć co tydzień temu pisałeś. TAK

> Pisałem co będzie, jak tylko mleć jęzorami będziecie. CO?

Czy zawsze musisz pisać aby pisać? Nie oferujesz nic co da sie czytać. To po co piszesz? Taki putinek, patyk w szprychy?
            • amunicyjny1 Re: Tymczasem w Chinach.. 02.04.20, 18:40
              felusiak1 napisał:

> > Przypomnieć co tydzień temu pisałeś. TAK
              >
              > > Pisałem co będzie, jak tylko mleć jęzorami będziecie. CO?
              >
              Że będziecie zazdrościć Włochom

--
              borrka napisał:

• 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 03.04.20, 04:43
              felusiak1 napisał:
              >>bla ,bla

zamulasz felusiak jak cholera..
              z twego belkotu mozna wysnuc wniosek,ze ukrywanie przez Chiny ilosci zmarlych powoduje gwaltownie zwiekszona ilosc zmarlych w USA.
              Ameryka miala przynajmniej 3 miesiace by sie przygotowac(kiedy virus zaatakowal EU)-nie zrobila NIC
              Jeszcze 3-4 tyg. temu Trump kpil z epidemii,twierdzac... nie z nami takie numery XI,to wasz problem i na drzewo.
              Dzisiaj Trump odwraca kota ogonem, jelenia szuka zamiast energicznie zabrac sie za wlasny kraj...granice i loty miedzynarodowe powinien zamknac/skasowac przynajmniej miesiac temu,Gwardie Narodowa na ulice wpuscic by porzadku i izolacji pilnowala
              Kon pod gore kombinuje lepiej niz pomaranczowy

ps.stracilem do niego cala sympatie jaka mialem gdy wygrywal z Clintonowa....okazal sie nieodpowiedzialnym i zarozumialym gburem dbajacy wylacznie o wlasne ego

--
              • felusiak1 Re: Tymczasem w Chinach.. 03.04.20, 08:37
                bla, bla, bla
                Sprawdź daty. 3 miesiace temu był 3 stycznia. Tego dnia Chiny zawiadomily USA i inne kraje o zachorowaniach na zapalenie pluc wywolane odzwierzecym wirusem dodajac, ze nie ma niebezpieczeństwa przenoszenia z czlowieka na czlowieka.
                20 stycznia, Chiny nadal podtrzymują brak przenoszenie z czlowieka na czlowieka a WHO glosi, ze nie ma potrzeby restrykcji w podroży do Chin i z Chin.
                21 stycznia, pierwszy zarazony w USA.
                23 stycznia, Chiny zaczynaja kwarantannę w Wuhan.
                24 stycznia, WHO i Chiny przyznaja, ze zakażenie przechodzi z czlowieka na czlowieka.
                30 stycznia WHO ogłasza stan podwyzszonego ryzyka.
                31 stycznia USA zamyka granicę dla podrozujacych z Chin i tych, którzy byli w Chinach po 15 stycznia.
                PS. Trump nie kpil z epidemii. Powtarzasz bzdury zaslyszane z MSM. 4 tygodnie temu byl 3 marca i liczba zmarlych wynosila 22, slownie dwie osoby. Tego dnia w mediach tak zwani dzienikarze zachecali aby wirus nazwać Trumpwirus.
                Sztab kryzysowy zostal powolany 29 stycznia ale wtedy ani to ani epidemia nie zostala zauwazona bo wszyscy byli zajeci impeachementem, az do 5 lutego. 31 stycznia media ogłosily Trumpa rasista i ksenofobem w reakcji na zamkniecie granicy z Chinami.
                • 1.melord Re: Tymczasem w Chinach.. 04.04.20, 12:42
                  felusiak1 napisal:

>Sprawdź daty. 3 miesiace temu był 3 stycznia. Tego dnia Chiny zawiadomily USA i inne kraje >o zachorowaniach na zapalenie pluc wywolane odzwierzecym wirusem

wiec potwierdzasz,ze Trump mial 2 miesiace+ (niech bedzie -napisalem 3) by przygotowac sie.
                  Dziwi rowniez fakt,ze ponoc najlepsza z najlepszyc agencji wywiadowczych na swiecie?? uzyskala informacje od swoich zaufanych informatorow w Chinach o zanizaniu ilosci zmarlych,nie dostala natomiast info,ze wirus juz zaczal swoje zniwo na mala coprawda skale w Chinach w listopadzie /grudniu ub.roku
                  Trump "wiadomosc" o zanizaniu ofiar w Chinach roztrabil na caly swiat jakby to mialo znaczenai dla poszczegolnych krajow,Ameryki rowniez.
                  O braku wczesniejszego info z Chin nabral wody w rownie pomaranczowe usta.

Powiem wprost,ta agencja tworzy w wiekszosci bullshit dla mas, by utrzymac wielomiardowy budzet na wlasne wojenki i zabawe w ciciubabke

--
                    • amunicyjny1 Re: Tymczasem w Chinach.. 04.04.20, 19:51
                      300000 zarażonych przekrętem w USA. Tylko ludzi szkoda, jutro będzie 10000 trupów

--
                      > Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej
                      znamienne

>Ta obecna pandemia to bedzie jeden z najwiekszych przekretów w historii.
                      • felusiak1 Re: Tymczasem w Chinach.. 04.04.20, 20:38
                        Każdego dnia w USA umiera 7700 osób.
                        Kazdego miesiaca umiera 235 tysiecy ludzi.

Jesteś superniedociekliwym człowiekiem. Emocjonalnie podatnym na kit.
                        W USA mamy 900 zachorowań na 1 milion populacji. W Hiszpanii 2650, w Niemczech 1100, we Włoszech 2100, w Chinach tylko 58 gdy w Australii aż 220.
                        W Hiszpanii zmarło prawie 12 tys. We wWłoszech grubo ponad 15 tys.
                        A w twojej głowie Trump zamieszkał i nie chce sie wyprowadzić i czynszu skubany nie płaci.
                        • amunicyjny1 Re: Tymczasem w Chinach.. 04.04.20, 20:54
                          felusiak1 napisał:

> Każdego dnia w USA umiera 7700 osób.
                          > Kazdego miesiaca umiera 235 tysiecy ludzi.
                          >
                          > Jesteś superniedociekliwym człowiekiem. Emocjonalnie podatnym na kit.
                          > W USA mamy 900 zachorowań na 1 milion populacji. W Hiszpanii 2650, w Niemczech
                          > 1100, we Włoszech 2100, w Chinach tylko 58 gdy w Australii aż 220.
                          > W Hiszpanii zmarło prawie 12 tys. We wWłoszech grubo ponad 15 tys.
                          > A w twojej głowie Trump zamieszkał i nie chce sie wyprowadzić i czynszu skubany
                          > nie płaci.
                          Nie pisz mi o Trumpie, bo to bez sensu, nie interesuje mnie ten człowiek

Przypomnisz ile było 20 marca? Jak za tydzień będziesz miał milion, to dalej będziesz grał głupa jak w cytacie ?

--
                          > Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej
                          znamienne

>Ta obecna pandemia to bedzie jeden z najwiekszych przekretów w historii.
                          • felusiak1 Re: Tymczasem w Chinach.. 05.04.20, 00:00
                            Dobry Bóg nie ma dla ciebie litości. Nie oiszę o Trumpie lecz o jego miejscu zamieszkania.

Do 20 marca w USA zmarło 201 osób. Dzisiaj jest to już 7403.

Włochy .......... 4032 ..... 14681
                            Hiszpania ...... 1002 ..... 11198
                            Niemcy .............. 45 ....... 1275
                            Francja ............. 450 ...... 6507
                            W. Brytania ...... 177 .......3605
                            Holandia .......... 106 .......1487
                            Szwajcaria ......... 43......... 604

Chiny ................3261 ......3326

Za tydzień nie bedzie miliona chyba, że na całym swiecie i Chiny ujawnią prawde.
                        • wojciech.2345 Re: Tymczasem w Chinach.. 04.04.20, 22:46
                          felusiak1 napisał:
                          > Każdego dnia w USA umiera 7700 osób.
                          > Kazdego miesiaca umiera 235 tysiecy ludzi.
                          ------------------------------------
                          Czyli w Chinach tak naprawdę nie było epidemii.
                          Dobrze rozumiem?
        • kylax4 Re: Tymczasem w Chinach.. 05.04.20, 17:48
          Już widzę, jak USA zamknęłoby cały, kraj gdyby w jakimś Phoenix kilka osób zmarło na niewyjaśnione zapalenie płuc. A to się stało w listopadzie 2019 w Wuhan. Nikt nie zamyka państwa, z powodu kilku, niewyjaśnionych zgonów, gdzie nawet lokalne władze wiele o tym nie wiedziały.
          Dopiero, gdy epidemia się rozwinęła i zidentyfikowano nowy wirus, Chiny zadecydowały o lockdown.

--
          2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
        • kylax4 Re: Tymczasem w Chinach.. 05.04.20, 17:50
          Feluś, Ty lepiej uważaj, żeby reszta świata nie wystawiła rachunku USA za wojny przez Was wywołane i drapieżny kapitalizm, który doprowadził gospodarkę do ruiny.
          Szpitale bez zapasów, bo prywatny właściciel woli "just in time delivery" itd.

--
    • zeitgeist2010 Re: Tymczasem w Chinach.. 04.04.20, 16:33
      Widzisz Melord, 10 lat temu oczekiwalbym odpowiedzi od samego siebie. Teraz juz nie.

Ogladam 60 minutes Australia. Duzo mi to daje. Czy masz cos wiecej w temacie?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka