Dodaj do ulubionych

Żydowski rasizm wobec Palestyńczyków.

09.06.20, 17:20
Panie Sznepf, a co z pogardą i terrorem izraelskim wobec Palestyńskiej ludności cywilnej?

Obserwuj wątek
    • bywszy2 Re:pytanie retoryczne+ 09.06.20, 21:19
      medor5 napisał:

> Panie Sznepf, a co z pogardą i terrorem izraelskim wobec Palestyńskiej ludności
      > cywilnej?

>

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
      panie medor,a co z panskim ...!
      • boavista4 Re:pytanie retoryczne+ 09.06.20, 21:35
        Panie medor5 , give me five! Otoz Palestynczykow nie morduja Judejczycy, ale sami Polacy , ktorzy przyjezdzaja do Izraela rowerami i w w rowerkowychch rurkach aluminiwych przewoza ladunki wybuchowe , zyletki, steam pots, i inne srodki masowej destrukcji.
          • 3nd Re:pytanie retoryczne+ 10.06.20, 08:36
            Panie Medor5 , Korona kiedys przejdzie . Proponuje przyjazd do Izraela i sprawdzenie osobiste tutejszej rzeczywistosci . Niestety na mediach nie mozna polegac. A w Izraelu ludzie (takze Zydzi) sa wiecej czy mniej zadowoleni . A spytaj sie kiedys izraelskiego Araba czy zgodzi sie przeniesc pod wladze Autonomii Palestynskiej nawet z pomoca pieniezna Izraela . Zaden sie z nich nie zgodzi . Kazdy z nich chce sie zostac obywatelem Izraela bo warunki zycia w Izraelu sa bez porownania lepsze niz w Autonomii . Ale najlepiej jest sprawdzenie wszystkiego na miejscu .....
            • caesar_pl Re:pytanie retoryczne+ 10.06.20, 09:26
              Polacy dziesiatkami tysiecy rocznie jada do Izraela odwiedzic Swiete dls nas miejsca. Widza przeciez ze Izrael to panstwo wysoko rozwiniete, dobrobyt duzo wyzszy niz w Polsce. Piekne autostrady, punkty widokowe, kraj turystyczny. Widza tez Arabow, jak ich nagabuja by kupowali u nich pamiatki z drzewa oliwkowego wykonane przez miejscowych artystow Made In China.
            • wtop.ek Re:pytanie retoryczne+ 10.06.20, 09:49
              O żydowskich osadnikach i Arabach ciekawie pisze Paweł Smoleński: 'Wnuki Jozuego" i "Izrael już nie frunie". Bez ustawiania narracji pod jakakolwiek ze stron konfliktu.

Warto przeczytać. Sensowna literatura, w przeciwieństwie do internetowych linków z hejtem.
        • bywszy2 Re:pnie,stwierdzenie nierytoryczne+ 10.06.20, 10:53
          [i]boavista4 napisał(a):

> Panie medor5 , give me five! Otoz Palestynczykow nie morduja Judejczycy, ale sami Polacy , ktorzy przyjezdzaja do Izraela rowerami i w w rowerkowychch rurkac
          > h aluminiwych przewoza ladunki wybuchowe , zyletki, steam pots, i inne srodki
          > masowej destrukcji.
          [/i]
          zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
          ma pan calkowita racje,co do samych Polakow.
          Zazwyczaj sa rodzaju zenskiego.Jezdza do Dubaju.
          I tam Arabow(pienieznych) ...!
              • wtop.ek Re:sprecyzuj pa,ktorego zjawiska?+ 10.06.20, 12:40
                Tak, którym mowa w powyższym wpisie "Zazwyczaj sa rodzaju zenskiego.Jezdza do Dubaju.
                I tam Arabow(pienieznych) ...!"

Byłem parę razy w Emiratach, pracowałem też tam w logistyce lotniczej. Zjawisko hostess i luksusowej prostytucji dla szejków jest znane. Na te panienki mówi się tam "Nataszki", ponieważ ogromna większość z nich jest rosyjskojęzyczna.

Natomiast sporo Polek pracuje tam w korporacjach jako expaci. Kuzynka jest menedżerką w liniach Emirates odpowiada za jeden z działów związanych z ubezpieczeniami ryzyk lotniczych.
                • bywszy2 Re:Agnieszki+ 10.06.20, 13:35
                  wtop.ek napisał:
                  Zjawisko
                  > hostess i luksusowej prostytucji dla szejków jest znane. Na te panienki mówi s
                  > ię tam "Nataszki", ponieważ ogromna większość z nich jest rosyjskojęzyczna.
                  >
                  > Natomiast sporo Polek pracuje tam w korporacjach jako expaci. Kuzynka jest mene
                  > dżerką w liniach Emirates odpowiada za jeden z działów związanych z ubezpieczen
                  > iami ryzyk lotniczych.

a)
                  www.google.com/search?q=polki+w+dubaju&oq=polki+w+dubaju+&aqs=chrome..69i57j69i59j0l6.17006j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
                  b)
                  www.google.com/search?q=polki+w+dubaju+nazwiska&oq=polki+w+dubaju&aqs=chrome.1.69i57j0l7.14137j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
                  • wtop.ek Re:Agnieszki+ 10.06.20, 13:44
                    Można też wpisać "Rosjanki w Dubaju". Tylko nie wiem jaki to ma w ogóle związek z tematem wątku.

Ile razy byłeś w Dubaju? I kiedy?
                    • bywszy2 Re:Agnieszki+ 10.06.20, 18:42
                      wtop.ek napisał:

> Można też wpisać "Rosjanki w Dubaju". Tylko nie wiem jaki to ma w ogóle związek
                      > z tematem wątku.
                      >
                      > Ile razy byłeś w Dubaju? I kiedy?

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                      a zarazenie szejka arabskiegiego ... albo pozwolic mu wejsc tam gdzie katolik wlazil(prawie jak podstepne podsuniecie mu swininy do pozarcia),czyz nie jest przejawem rasizmu w stosunku do Arabow?
                      W Dubaju nie bylem.(A co to ma wspolnego z kila zarazonego Araba?).Bylem natomiast w zadupiu rzeszowskim.
                      A ze mozna wpisac Rosjanki w Dubaju?Nic o tym nie wiem.W przytoczonych polskich artykolac nic o nich nie pisza.A zmyslac nie mam zamiaru.
                      • wtop.ek Re:Agnieszki+ 10.06.20, 18:49
                        A co ma jakieś "zadupie rzeszowskie" do tematu wątku"?

Rasizm izraelski istnieje, szczególne na Terytoriach Okupowanych. Obie strony się nakręcają.

Dlaczego we wszystkich wątkach, w jakich się wpisujesz zmieniasz temat dyskusji? Jesteś samotny i zakompleksiały?
                        • bywszy2 Re:Agnieszki+ 10.06.20, 19:31
                          wtop.ek napisał:

> A co ma jakieś "zadupie rzeszowskie" do tematu wątku"? - pan zapytal,czy w Dubaju bylem.
                          Zwstydzony odpowiedzialem,ze nie.A z duma stwierdzilem,ze bylem w zadupiu rzeszowskim.W ktorym,a scislej w prochniku,maja zwyczaj nierasistowski tluc kukle zyda.
                          >
                          > Rasizm izraelski istnieje, szczególne na Terytoriach Okupowanych. Obie strony się nakręcają. - i pan to odczul?
                          Ja natomiast rasizm(w wydaniu polskim) odczulem na sobie.I odczuwa sie on i teraz.A poniewaz wyzbylem sie katolickiej propagandy,to i rasizm ten wraz z praktykujacymi ten procedur mam gleboko w dupie mojego konia.
                          >
                          > Dlaczego we wszystkich wątkach, w jakich się wpisujesz zmieniasz temat dyskusji - nie zmieniam.
                          Odpowiadam na tematy watkow dotyczacych zydow,Zydow i Izraela.
                          Dlaczego was Izrael i Zydzi wraz z zydami tak fascynuje?
                          Zajelibyscisie Jakims Eskimosem?

> ? Jesteś samotny i zakompleksiały? - w panu wielki psycholog chlopski w koncu sie odezwal.
                          Wiec przeciwnie.Kompleksow pozbylem sie w 1968 roku.
                          i od tego czasu wielkich psychologow nie powazam.I mam ich duzo glebiej niz w czterech literach.
                          A wam zydzi w mozgownicy sie osadzili.bez nich wy ani rusz.
                          Wiec nigdy nie estesci osamotnieni.Oni wam caly czas lby wam draza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka