Dodaj do ulubionych

Brawo ekonomiści PiS!

18.05.22, 11:04


Nie straszne im akcje specjalne i inne bratnie pomoce.
Mimo konieczności uporządkowania banderowskiej Ukrainy, kwitnie import z Matuszki R.
Tylko w marcu br. zanotowano wzrost importu z Rosji o 5 mld zł.
Podkreślam - importu już w okresie bandyckiej napaści kacapstanu
Obserwuj wątek
  • de_oakville Re: Brawo ekonomiści PiS! 18.05.22, 11:54
   Co sie dziwic. Polacy maja od wiekow Rosje jako sasiada. Maja tego swojego "kata" w postaci Rosji od czasow carskich, poprzez czasy 17 wrzesnia 1939, Katyn i pozniejszy okres PRL-u z jego "manikurzystami" z UB w czasach Stalina. Dla wielu Polakow i innych narodow Europy, szczegolnie srodkowo-wchodniej, Rosja jest ostatnim krajem, ktory chcieliby miec za sasiada.
   Z drugiej strony, czasy zaborow i pozniejsze, to okres bliskich kontaktow, mieszanych małżenstw i dzieci, ktore mowia po polsku, mieszkaja w Polsce, ale czuja sie bardziej Rosjanami niz Polakami i maja mentalnosc bardziej zblizona do rosyjskiej niz do polskiej czy europejskiej. Rozni "Świerczewscy" i "Rokosowscy", ktorzy nawet na forum sie ostatnio bardziej wyraznie ujawnili. A niektorzy maja ichnie "DNA" nie zdajac sobie nawet z tego sprawy i "ciagnie" ich bardziej mentalnie w kierunku wschodnim niz zachodnim. Normalny polski chrzescijanin wybarzyl po wojnie Rosji wszystkie krzywdy, majac nadzieje, ze mamy inne czasy i ze oni sie zmienili. No coz, przezywamy ogromne rozczarowanie i przypominamy o rzeczach, ktore chcielibysmy wybaczyc i zapomniec.

   www.youtube.com/watch?v=mW1oZxzvFRs&list=PLQhKiSXniXMENnngRJbuhz0PAM1zxej7P&index=5&t=181s
   • felusiak1 Re: Brawo ekonomiści PiS! 18.05.22, 21:14
    deoakville napisał: A niektorzy maja ichnie "DNA" nie zdajac sobie nawet z tego sprawy i "ciagnie" ich bardziej mentalnie w kierunku wschodnim niz zachodnim.

    Niektórzy mają już tak zryte głowy, że pjerdolą farmazony tak, zeby dokopać znienawidzonym, wyimaginowanym wrogom.
    To jest proste. Firmy zamawiają w hurtowniach to co im jest potrzebne a hurtownie kupują od producentów to co klienci chca nabyć. Amerykanie mimo całej antyrosyjskiej propagandy i sankcji kupują uran do swoch atomowych bomb w Rosji.
  • yabbaryt Re: Brawo ekonomiści PiS! 18.05.22, 15:46
   aha to pisi ekonomiści importują towary z Rosji. Trudno wykorzenić komunistyczne rozumienie świata. Jak by ta zasrana UE nie blokowała rozwoju polskiego górnictwa to nie musielibyśmy importować 11 mln ton węgla z Rosji.
  • borrrka Naczelnik to wizjoner 18.05.22, 16:37
   I my, maluczcy możemy tylko próbować zrozumieć jego dalekosiężne plany.
   I ja właśnie nie rozumiem, co dzieje się ze sprzedażą części Lotosa Węgrom?

   Naczelnik emituje niejasne komunikaty, że się nie cieszy z poczynań Orbana, ale chyba (nie jestem pewien) deal lotosowski jest aktualny, mimo, że chodzi o sektor zupełnie krytyczny dla obronności Kraju, a stosunki z radzieckimi ciut się skomplikowały.
   Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Wielki Strateg chciałby mieć choćby jednego sojusznika w Yurop, ale sojusznik zachowuje się niczym przechodzowana bladź.
   Szczo delat', jak pytał Ilicz, ha?
   • felusiak1 Re: Naczelnik to wizjoner 19.05.22, 01:18
    Orlen wypełnia postanowienia Komisji Europejskiej w kwestii fuzji z Lotosem.
    KE wydala zgodę ale postawila warunki, ktore wlasnie sa teraz spelniane.
    Czytaj mniej antypisowskiej propagandy to bedziesz wiedzial.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka