Dodaj do ulubionych

Polski helikopter został zestrzelony w Iraku

IP: 216.127.68.* 17.12.04, 18:29
Szmajdzinski też kłamie jak Rumsfeld. Nie chcą społeczeństwu przyznać, że Irakijczycy ich tam nie chcą. USA i polski rząd przecież "wolność i pokój niosą" w Iraku.

PS: Polskich żołnierzy jednak szkoda... Mam nadzieję, że jednak nie wyślą więcej helikopterów do Iraku, bo to grób amerykanskich helikopterów. Po cholerę tracić uzbrojenie na darmo.

iraqwar.mirror-world.ru/tiki-read_article.php?articleId=33714

Karbala?.
Iraqi Resistance group responsible for downing of Polish helicopter Wednesday.

The Iraqi Resistance organization Jama?at at-Tawhid wa-al-Jihad al-?Iraqi announced on Thursday that it had shot down a Polish aggressor helicopter in the al-Imam neighborhood of Karbala? at about 9:45am on Wednesday, killing seven Polish soldiers who were aboard it. The organization said it had used a Strela rocket to bring down the aircraft. Eyewitnesses told Mafkarat al-Islam that after their helicopter was hit, the Polish invader troops jumped out, falling into a garden in the al-Imam neighborhood where at-Tawhid wa-al-Jihad fighters hunted them down and killed them with spears and other silent weapons. The fighters then took their identity papers and weapons.

The official Polish story was that the helicopter crashed as a result of a ?malfunction in its motor.?
Obserwuj wątek
    • marcus_crassus 7 naszych zolnierzy zginelo????? 17.12.04, 18:38
      a mi sie widzi ze 3...

      taka jest wiarugodnosc twoich durnych zrodel...powinni poczekac chwileczke i doczytac wiadomosci na polskich portalach albo w TVN 24 wersji angielskiej to by wiedzieli co maja oglosic...

      co nagle to po diable

      a tutaj
      • Gość: def znowu kretyn nie ma pamieci IP: 216.127.68.* 17.12.04, 18:48
        Już ci pisałem idioto,że ich korespondenci widzą ilu leży na ziemi. Nie mają mozliwości odrożnienia zabitego od cieżko rannego.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=17590074&a=17670483


        A inna sprawa, to kłamstwa Szmajdzinskiego.
        • marcus_crassus buhahaha oszlomie,dzieki za swietny material 17.12.04, 18:53
          trudno o wieksza blazenade.

          "garden in the al-Imam neighborhood where
          at-Tawhid wa-al-Jihad fighters hunted them down and killed them with spears and other silent weapons"

          ciezko biedac sobie z dzidami i zostawic reszte zywych...

          wysmienity dowod na twoja glupote...stuknij sie w leb przyglupie..w Polsce tez ukrywaja liczbe zabitych???dosc ciezko to ukryc o ile sie nie myle :)))

          jestes przyglup jakich malo...przypominasz titusa flawiusa...on tez dlugo mial nadzieje...ale jestes bardziej wytrwaly :))
          • Gość: def myśl, palancie IP: 216.127.68.* 17.12.04, 19:11
            Polskie władze nie kłamią? No czy trzeba wiekszego idioty, który w takie bzdury wierzy?

            USA nie podaje zabitych na raz. Tych co sie da ukryc (najemników) q ogóle nie poają. Tych, których sie nie da, podają na raty.
            Tak jak w Faludży. Po jakimś czasie ni z tego ni z owego podają 3, 8 zabitcych, nie wiadomo nawet w jakiej walce.
            Podaja po prostu w odcinkach, żeby wielką liczba ofiar nie przyznać sie do propagandowej porazki.

            Myśl, palancie.
            Ty nawet po angielsku nie umiesz przeczytać, a bierzesz sie do ocen?
            • marcus_crassus najemnicy pajacu 17.12.04, 19:19
              nie podlegaja dowodztwu amerykanskiemu,po co maja ich podawac???sa zatrudniani przez prywatne firmy glabie.

              znaczy sie to o 8 zabitych w falludzy to byly brednie???to sie zdecyduj bo pare dni temu pisales cos zupelnie innego :)))))

              ps-oczywiscie ze polskie wladze klamia,na nasz gigantyczny kontyngent,gigantyczna blokade w mediach i nasz gigantyczny kraj ukrywamy wszelkie straty :)))

              twoj debilizm jest totalny :)))

              ps-ilu ostatnio zolnierzy US w twoich islammo.cc zginelo w iraku??milion???czy dziesiec???ostatnio chlopaki z tej strony biora wiecej LSD wiec pewnie i newsy beda smieszniejsze
              • Gość: def Ty jak zwykle, debilu, nic nie wiesz IP: 216.127.68.* 17.12.04, 19:39
                > nie podlegaja dowodztwu amerykanskiemu,po co maja ich podawac???sa zatrudniani
                > przez prywatne firmy glabie.

                Ja piszę o najemnikach, którzy są w armii. O tych, którzy są tam po to, żeby dostać zieloną kartę, palancie.
                Ty jak zwykle, debilu, nic nie wiesz.


                A to to już typowy przykład niedorozoju umzsłowego crappusa

                Ja piszę:

                USA nie podaje zabitych na raz. Tych co sie da ukryc (najemników) q ogóle nie poają. Tych, których sie nie da, podają na
                raty.
                Tak jak w Faludży. Po jakimś czasie ni z tego ni z owego podają 3, 8 zabitcych, nie wiadomo nawet w jakiej walce.
                Podaja po prostu w odcinkach, żeby wielką liczba ofiar nie przyznać sie do propagandowej porazki.

                A debil crappus

                > znaczy sie to o 8 zabitych w falludzy to byly brednie???to sie zdecyduj bo pare
                > dni temu pisales cos zupelnie innego :)))))

                Czy trzeba lepszego osobnika, żeby sie zabawić w eksterminację debili?
                Crappus jest idealnym i łatwym celem.
                • Gość: EUrabia Re: Ty jak zwykle, debilu, nic nie wiesz IP: *.ee.cooper.edu 17.12.04, 19:49
                  1. Zeby w ogole dostac sie do sil zbrojnych USA, trzeba miec zielona karte.
                  Wojsko nie zatrudnia nielegalnych imigrantow. Jestes debilem.

                  2. Pentagon podaje do wiadomosci smierc praktycznie kazdego zolnierza USA w
                  ciagu 48 godzin, ale to do twojego tepego lba widocznie nie dociera. Za to
                  bojowkarze i terrorysci w ogole nie podaja swoich strat, przewaznie dlatego ze
                  spieprzaja do nory zanim zdaza policzyc swoich trupow.
                  • Gość: def następny debil IP: 216.127.68.* 17.12.04, 20:15
                    > 1. Zeby w ogole dostac sie do sil zbrojnych USA, trzeba miec zielona karte.
                    > Wojsko nie zatrudnia nielegalnych imigrantow. Jestes debilem.

                    Następny debil.
                    Nielegalnym imigrantom daja zielona kartę w umowie . Czyli dostają zielona kartę i wtedy są już w armii. Tak wiec w armii wszyscy maja zielona karte lub obywatelstwo.
                    Tak więc debilu zacznij myśleć. Jesteś tak głupi jak crappus.

                    > 2. Pentagon podaje do wiadomosci smierc praktycznie kazdego zolnierza USA w
                    > ciagu 48 godzin, ale to do twojego tepego lba widocznie nie dociera. Za to
                    > bojowkarze i terrorysci w ogole nie podaja swoich strat, przewaznie dlatego ze
                    > spieprzaja do nory zanim zdaza policzyc swoich trupow.

                    I znów nie masz zielonego pojęcia.
                    Oficjalnie przyznali, że nie podawali prawdziwych danych w ataku na Faludże.
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=18548666&a=18558123

                    A ja piszę, że kłamią, przechowują ciała w chłodniach i dopiero przyznają sie stopniowo. Srednio 2 na dzień.
                    Myśl że trochę człowieku.
                    • Gość: EUrabia Re: następny debil IP: *.ee.cooper.edu 17.12.04, 20:50
                      Arabofilski tepaku,

                      Zielonej karty w armii NIE DAJA. Nie ma takiego prawa ani umowy. Podaj mi
                      paragraf wedlug ktorego mozna zalegalizowac pobyt w USA poprzez sluzbe w wojsku
                      a jak nie to sie zamknij.
                      • Gość: def Re: następny debil IP: 216.127.82.* 17.12.04, 21:19
                        Gość portalu: EUrabia napisał(a):

                        > Arabofilski tepaku,
                        >
                        > Zielonej karty w armii NIE DAJA. Nie ma takiego prawa ani umowy. Podaj mi
                        > paragraf wedlug ktorego mozna zalegalizowac pobyt w USA poprzez sluzbe w wojsku
                        > a jak nie to sie zamknij.

                        Ale palant. Wiekszość spraw związanych z wojskiem jest tajnych, tępy człowieku.
                        Na tym ta cała wojna i zabawa w armię polega. Nie znam wiec numeru ustawy i nawet może oficjalnie nie ma nowej. Może być ustawa os sponsoringu, a armia USA jest sponsorem. Ale najpewniej są inne tajne zarządzenia.
                        Naprawdę skorzystaj z rady i się poducz.
                        • Gość: EUrabia Re: następny debil IP: *.ee.cooper.edu 17.12.04, 21:35
                          Wiekszosc spraw zwiazanych z wojskiem jest JAWNA. Za to CIA wydalo tajne
                          zarzadzenie zeby wszczepic ci do mozgu chipa kontrolowanego przez fale TV.
                        • kyle_broflovski Re: następny debil 17.12.04, 22:58
                          www.usarmy.com/
                          www.goarmy.com/flindex.jsp
                      • rattler Re: następny debil - Zamkniej sie , przyglupie !!! 17.12.04, 21:43
                        Nastepna twoja wypocine na tym poscie , pomijam milczeniem , idiot !!!

                        narazie

                        -----------------------------------------------------------------------------

                        In Iraq, the first US casualty was a Latino non- citizen, a Guatemalan orphan
                        raised in Los Angeles called Jose Gutierrez.

                        ---------------------------------------

                        Recruitment efforts have also extended to non-citizens, who have been told by
                        the Bush administration that they can apply for citizenship the day they join
                        up, rather than waiting the standard five years after receiving their green
                        card. More than 37,000 non-citizens, almost all Latino, are currently enlisted.
                        Recruiters have even crossed the border into Mexico - to the fury of the
                        Mexican authorities - to look for school-leavers who may have US residency
                        papers.

                        www.aztlan.net/pentagontargetsmexicans.htm
                        -------------------------------------

                        Zielonej karty w armii NIE DAJA. Nie ma takiego prawa ani umowy. Podaj mi
                        paragraf wedlug ktorego mozna zalegalizowac pobyt w USA poprzez sluzbe w wojsku
                        a jak nie to sie zamknij.
                    • Gość: EUrabia definitely can't read IP: *.ee.cooper.edu 17.12.04, 20:53
                      Dane o ataku na Faludze byly prawdziwe tylko nie podawane od razu. Przeczytaj
                      ten artykul w swoim linku pare razy to moze ci sie polepszy. Kiedy twoj mozg
                      zostanie wyjety z chlodni?
                      • Gość: def debil i hucpiarz, nawet nie wie o co chodzi IP: 216.127.82.* 17.12.04, 21:16
                        Gość portalu: EUrabia napisał(a):

                        > Dane o ataku na Faludze byly prawdziwe tylko nie podawane od razu. Przeczytaj
                        > ten artykul w swoim linku pare razy to moze ci sie polepszy. Kiedy twoj mozg
                        > zostanie wyjety z chlodni?

                        Prawdziwe? Skąd ty to wiesz? Bo wiernie wierzysz Bushowi i Rumsfeldowi.
                        Ale nawet nie to to tu chodzi, kretynie.
                        Tu chodzi o to, że sami nawet przyznają, że nie od razu podają swoje dane.
                        Doczytaj kretynie.
                        Sta wynika, że za jakiś czas (jak w Wietnamie) podadzą prawdziw e i wieksze straty i powiedzą, że wczesniej nie podawali, bo nie chcieli służyć propagandzie wroga.

                        Spróbuj pomysleć, idioto. to nie boli. I staraj sie złapać meritum. Wiesz, co to jest?
                        • marcus_crassus hehe...alez skad,my tutaj wierzymy ze 17.12.04, 21:25
                          tylko w ostatnich dniach w falludzy zginelo 400 zolnierzy US ;)) czy jakos tak ;))) az dziwota ze amerykanie sa jeszcze w iraku ;))) chyba zginelo juz ich wiecej niz bylo ;))))))

                          ps-ile abramsow dzis zniszczyli na islammo.cc??100??200??500?? ;)))
                          • Gość: def Re: hehe...alez skad,my tutaj wierzymy ze IP: 216.127.82.* 17.12.04, 22:16
                            Ja tez wierzę, że 2000 partyzantów w Faludży zabitych, a ciągle walczy w Faludzy tylko armia duchów jak "Powrocie Króla".
                            Tak crappus, już dobrze...spokojnie oddychaj... Kaftan już czeka.
                        • Gość: EUrabia Re: debil i hucpiarz, nawet nie wie o co chodzi IP: *.ee.cooper.edu 17.12.04, 21:31
                          Zgodnie z twoimi debilnymi mrzonkami, setki Amerykanow zginelo w Faludzy a ich
                          rodziny i dziennikarze nic o tym nie wiedza. Nawet wydano zolnierzom zakaz
                          mowienia do "embedded reporters" o tym ze "zniknelo" dziesiatki zolnierzy z ich
                          oddzialu (ale za to pozwolili im mowic o braku cieplych skarpet i opancerzenia
                          Humvees).

                          Nastepnym razem porozmawiaj z psychiatra bo ja ci juz wiecej nie bede probowal
                          pomoc.
                          • Gość: def Re: debil i hucpiarz, nawet nie wie o co chodzi IP: 216.127.82.* 17.12.04, 22:17
                            Gość portalu: EUrabia napisał(a):

                            > Zgodnie z twoimi debilnymi mrzonkami, setki Amerykanow zginelo w Faludzy a ich
                            > rodziny i dziennikarze nic o tym nie wiedza. Nawet wydano zolnierzom zakaz
                            > mowienia do "embedded reporters" o tym ze "zniknelo" dziesiatki zolnierzy z

                            Zgodnie z twoimi debilnymi mrzonkami tysiące partyzantów już nie żyje, a Faludzy walczą same karabiny.
                            Porozmawiaj z mamą, może psychiatry nie będzie trzeba.
                • marcus_crassus opowiedz wiec o tych najemnikach podlegajacych 17.12.04, 19:52
                  dowodztwu armii
                  • Gość: def co ty bełkoczesz? IP: 216.127.68.* 17.12.04, 20:10
                    Juz tylk belkoczesz.
                    Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem i postaraj sie zrozumieć.
                    • marcus_crassus buuuuu islamski przegrancu???? 17.12.04, 20:53
                      "Tych co sie da ukryc (najemników) q ogóle nie poają"

                      no powiedzze jakich to najmenikow w ogole strat nie podaja :))) no powiedz...

                      ps-ostatnio wiesci z iraku przyprawiaja mnie o ataki smiechu...ostatnio pisali ze zaatakowali zolnierzy US mieczami a dzis ze zaatakowali Polakow dzidami :))))


                      jestem niezwykle ciekawy czy uzywaja moze rowniez halabard,mieczy jedno recznych i dwurecznych,toporow,siekier,maczug i innych interesujacych broni z epoki sredniowiecza :)))

                      ps-co z ta jazda na oslach???tez maja??? ;)))
                      • Gość: def co ty bełkoczesz, psaranoiku?? IP: 216.127.82.* 17.12.04, 21:23
                        > "Tych co sie da ukryc (najemników) q ogóle nie poają"
                        >
                        > no powiedzze jakich to najmenikow w ogole strat nie podaja :))) no powiedz...

                        Tych o ktorych powyżej piszę, analfabeto i niedorozwoju.

                        Ten crappus nie tylko jest niedorozwojem umysłowym. To także osobnik psychiczny. Cierpi na paranoję. Dowód - zwracanie sie do mnie: "islamski przegrancu".
                        Ten świr tak zawziecie nienawidzi islamu, że wszędzie widzi islamistów.
                        Żydek - tępy paranoik.
                        • marcus_crassus hehe,bez komentarza :)) 17.12.04, 21:34
                          > Ten świr tak zawziecie nienawidzi islamu, że wszędzie widzi islamistów.
                          > Żydek - tępy paranoik.

                          :)))))

                          dawno nie usmialem sie podobnie :)))

                          to jak z tymi mieczami i dziadmi insurgents??? zbroje tez uzywaja?? :))
                          • Gość: def z komentarzem IP: 216.127.68.* 18.12.04, 20:35
                            marcus_crassus napisał:

                            > > Ten świr tak zawziecie nienawidzi islamu, że wszędzie widzi islamistów.
                            > > Żydek - tępy paranoik.
                            > :)))))
                            > dawno nie usmialem sie podobnie :)))

                            No i to świadczy o zaburzenia psychicznych crappusa. Za dużo zoloftu mu zaaplikowano.
                  • krystian71 czy ty wogole znasz angielski oprocz fuckfrance 17.12.04, 20:32
                    przypuszczam,ze wątpię
    • marcus_crassus ps-swoja droga dzieki za ten link 17.12.04, 18:39
      swietny dowod na glupote twoich linkow....musze pogratulowac...:))) trudno znalezc lepszy :))))
    • Gość: EUrabia radioerewan.ru IP: *.ee.cooper.edu 17.12.04, 18:50
      Nie w helikopter strzelali rakietami tylko z helikoptera i nie zginelo 7
      Polakow tylko 7 insurgentow.
      • marcus_crassus swietny material jakie bzdury mozna gadac 17.12.04, 18:57
        ludzie nie mieszkajacy w danycm kraju bez trudnu uwierza w kazda bzdure...na tym wlasnie opieraja sie podobne bezsensy.skad np facet z europy nie mieszkajacy w stanach moze wiedziec jaki jest poziom debilizmu podobnych newsow o zolnierzach US...dopiero kiedy podobne absurdalne newsy publikuje sie o naszych zolnierzach gdzie chyba najlepiej wiemy jaka jest rzeczywista sytuacja mozemy ogarnac w staniej jakiej paranoi znajduja sie milosnicy "insurgents" :)))

        bombowy material demaskujacy totalny absurd tych relacji...ostatnio widac musi byc strasznie zle z insurgents bo wypisuja takie fantazYje ze czlowiekowi wydaje sie niemozliwe aby podobne brednie pisac nie bedac pod silnym wplywem srodkow halucynogennych
        • Gość: def Ale kretyn IP: 216.127.68.* 17.12.04, 19:06
          To nie najwiekszy debilizm, jakim może sie wykazać taki muł propagaddowy jak crappus.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=18311405&a=18621453

          Al etrzeba być doprawdy debilem, żeby wierzyć, że w helikopterze nagle dwa silniki wysiadły w tym samym momencie. I że awaryjnie sie nie udało wylądować.
          Posłuchaj ekspertów. Nawet po wyłączeniu sie silników (wydarzenie minimalnie prawodpodobne) mo żna wylądować dzieki sile nosnej kręcącego sie silnika.
          A ten helikopter sie rozbił.
          I coś często te amerykanskie helikoptery sie "rozbijają".

          Ale tłumacz debilowi szczegly to nie zrozumie. Bo to debil po prostu.
          • marcus_crassus polskie helikoptery sa bezawaryjne 17.12.04, 19:14
            ps-millera tez zestrzelili insurgents ;)))) a pozniej biegali za nim z dzidami :DDDDD

            nie czytales tych wiadomosci na "www.buhahahahah.ale.brednie.com"???


            pisz dalej,mam swietny ubaw :)))) (ps- te iskre nad warszawa tez zestrzelili insurgents) ;)))
            • Gość: def Jak łatwo debilizm crappusa obnażyć IP: 216.127.68.* 17.12.04, 19:35
              W przypadku Millera własnie pilot wylądował i nikt nie zginął.
              Poczytaj jeszcze raz, co ci skotowo wyjaśniłem, niedorozwoju..
              • marcus_crassus a nie pamietasz oszolomie ile sie mowilo ze 17.12.04, 19:54
                nikt nie zgina bo mieli cholerne szczescie i uratowal ich manewr pilota???

                pomysl pastuchu...jak zestrzelili helikopter i biegali za rannymi z dzidami to dlaczego reszta jest ranna i tylko jeden byl ciezej ranny???

                gdzie reszta trupow????w glowkach milosnikow insurgents nasaczonych LSD???
                • Gość: def coraz wiekszy debilizm crappusa sie objawia IP: 216.127.68.* 17.12.04, 20:19
                  marcus_crassus napisał:

                  > nikt nie zgina bo mieli cholerne szczescie i uratowal ich manewr pilota???

                  No to ja o tym, palancie piszę. Takiego manewru pilota uczą. Ma wykorzystać siłę nośną kręcącego sie rotora.

                  Debilu. Poducz sie trochę, bo już nie mam czasu na niedorozwoja. Ja to, młotku, piszę ci parę razy, a ty debilu jesteś tak tępym uczniem, że nic wchodzi do twojego tępego łba.

                  • marcus_crassus wielu manewrow pilotow ucza 17.12.04, 20:56
                    znaczy sie nie dochodzi do kraks lotniczych???tudziez wszystkie kraksy to dzielo insurgents???

                    ps-dlaczego zgineli piloci iskry???a wiesz cos o innych wypadkach w Polsce??co ty w ogole chrzanisz???
                    • Gość: def czytaj jeszcze raz IP: 216.127.82.* 17.12.04, 21:25
                      Tylko tyle ci mogę powiedzieć, jak tępemu uczniowi.
    • Gość: sp;lit Re: Polski helikopter został zestrzelony w Iraku IP: *.ipt.aol.com 17.12.04, 19:56
      Duze prawdopodobienstwo , ze zio-nazisci i te dwa koszerne pingwiny przyczynily
      sie do tego ,...

      uklony

      ==============================================================================

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=18646527&a=18646527
      • marcus_crassus brak rozmowcow doskwiera???? 17.12.04, 20:59
        tutaj juz cie z braku zainteresowania twoimi debilizmami sciagnelo pajacyku???nikogo chetnego do rozmowy o izraelu???
    • wojo1111 arabskie klamstwa plyna w swiat....belkot wielbla 17.12.04, 20:21
      wielbladzi , te debile chca nam wmowic kazde arabskie pirdniecie ?
    • kyle_broflovski Re: Polski helikopter został zestrzelony w Iraku 17.12.04, 21:08
      przyszlych polskich pilotow powinno szkolic sie w tych szkolach pilotazu w
      ktorych szkolili sie porywaczea z 9/11. po nauce na symulatorze byli w stanie
      pilotowac z precyzja.

      walka o dusze uposledzonego narodu toczy sie dalej
    • watto Kłamstwa wojskowe to norma w USA 18.12.04, 02:25
      Tutaj art. z "New York Times" o tym, że w "Pentagonie" sie kłócą jak bardzo można kłamać, żeby nie przesadzić.

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=18582955
    • Gość: def a to? IP: 216.127.68.* 21.12.04, 19:42
      story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/afp/20041218/wl_mideast_afp/iraqfallujahusmilitary_041218125117&e=2
      West and Wilson insisted however that fighting that broke out Friday in Fallujah, which left six marines dead, was not an example failure.

      "We are not talking of a setback, but just about insurgents hiding in houses for a chance to kill a soldier," Wilson said.


      -------------

      Dwóch żołnierzy mówi o 6 zabitych w Faludży w piątek, a oficjalnego raportu nie słyszałem w innych mediach.
      I gdyby to było oficjalnie podane przez US armie, to media musiałyby to podać.
    • Gość: def Ukraincy też kłamia o stratach w Iraku IP: 216.127.68.* 09.01.05, 18:16
      info.onet.pl/1034937,12,item.html
      Siedmiu żołnierzy ukraińskich i jeden kazachski zginęło w niedzielę w Iraku w rejonie miejscowości Suwajra, w wyniku detonacji przewożonej do likwidacji bomby lotniczej.

      -------

      Ukraincy służą pod polskim dowództwem. Parę dzni temu były informacje z Islam Memo o ataku na polski konwój i takiej mniej wiecej ilości zabitych.
      Najwyraźniej zginęli nie Polacy, a Ukraincy. A pieski jankeskie nauczyły sie kłamliwej propagandy od USA i stwierdziły wypadek, parę dni później.
      Tak działa ta propaganda USA i ich piesków.
      • Gość: Saper Ukrainscy saperzy bawia sie bombami IP: *.telia.com 09.01.05, 19:05
        I taki tego rezultat. Od kad to saperzy przeworza bomy po pustyni w ta i nazat.
        Jak ja wiem to teren sie wyludnia w okregu reakci bomby. aptuje ladunek i
        rozwala na miejscu. A co to za saperzy co na bosaka targaja bomby po pustyni.
        Tak to USS mani dali im fajna robote. na bosaka przez pola minowe. Ukrainski
        saper pod dowodctwem Polaka
        • Gość: def to tylko oficjalna wersja IP: 216.127.68.* 09.01.05, 20:31
          Podobną kiedyś podali w przypadku śmierci paru Polaków.
          Nie wypadało powiedzieć, że do nich Irakijczycy strzelają, kiedy polski rząd u nogi Amerykańców "niesie wolność" Irakowi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka