Dodaj do ulubionych

Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Iraku

IP: *.chello.pl 29.01.05, 20:01
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: usa do śmieci [...] IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 29.01.05, 20:15
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Jurek Jaki znowu "marynarz"? IP: *.ne.client2.attbi.com 29.01.05, 20:20
      Zdarzenie jest tragiczne, ale glupota tlumacza nie mniejsza.
      • Gość: Parasol A gdzie parasol przeciwrakietowy? IP: *.telia.com 29.01.05, 20:25
        Nie funkcjonowal czy na sobote i niedziele wylanczaja. Parasol wlaczony jest od
        poniedzialku godz 8.00 do 17.00 z przerwa obiadowa miedzy 12.00-13.00
        W dni swatecznie nie czynny.
      • Gość: Jan Bies Re: Jaki znowu "marynarz"? IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 20:37
        Tragiczna to jest śmierć ponad 100 000 Irakijczyków, którzy zginęli od czasu
        amerykańskiego napadu. A śmierć kilku okupatntów w czasie wojny to raczej coś
        normalnego.
        • Gość: ZZ do Jana Biesa IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:40
          Skądżeś wytrzasnął te 100 tysięcy??? Skoro masz te tak dokładne dane, to podaj
          jeszcze listę imienną!

          To nie napad tylko interwencja. Zresztą, jak dzisiejsze wybory dowodzą,
          akceptowana przez ludność Iraku.

          Mam nadzieję, że zamknąłem dyskusję.
      • Gość: . Taki zwykły "marynarz"? IP: 216.127.82.* 29.01.05, 20:51
        A civilian and a Navy sailor

        story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&e=1&u=/ap/20050129/ap_on_re_mi_ea/iraq
      • Gość: kura chamka faktycznie od kiedy marines to marynarz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:54
        • Gość: . A od kiedy to Maryna? IP: 216.127.68.* 29.01.05, 21:12
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=20020889&a=20022437
    • Gość: AK Re: nie denerwuj sie IP: *.speed.planet.nl 29.01.05, 20:24
      W Gazecie napisali ze to byli powstancy a nie terrorysci
      • Gość: baby Widać, że "stabilizacja" w Iraku coraz większa. IP: 194.146.248.* 29.01.05, 20:27
        Niedługo przyjdzie zwiewać z ambasady helikopterami tak jak w Wietnamie.
        • Gość: Zainteresowany "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 29.01.05, 20:34
          Czy tylko przejęzyczenie ? Skąd wiecie, że to irakijczycy ? A gdzyby już nawet
          to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ???
          • Gość: . Rolę hitlerowców to teraz grają Yanki. IP: 216.127.82.* 29.01.05, 20:45
            > to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ??

            Rolę hitlerowców to teraz grają Yanki.
            Rolę partyzantki graja Irakijczycy.

            Masz jakies problemy z postrzeganiem?
          • Gość: zartownis Re: "to nie zart IP: *.speed.planet.nl 29.01.05, 21:09
            Jak mozna zartowac kiedy ktos nie potrafi odroznic okupanta od okupowanego. i
            myli hitlerowcow z powstancami. A moze nie wiesz rowniez kto to jet kolaborant?
          • Gość: wacus Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 21:27
            A powstancy warszawscy to powstancy, czy nie? I jedni i drudzy walcza i
            walczyli z obcym najazdem.Prawda?
            • Gość: Misiek Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: 80.240.162.* 29.01.05, 22:53

              O ile pamietam to glowny terrorysta (wg. Ciebie "powstaniec") - Zarkawi
              jest Jordanczykiem.

              I walczy o wolnosc Iraku tak jak Polak - Feliks Dzierzynski walczyl o wolnosc
              Rosji - terrorem. W ostatnim roku na pewno zginelo przez niego duzo wiecej
              Irakijczykow niz od kul Amerykanow.



          • Gość: PES Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.bb.online.no 30.01.05, 00:06
            A Polskie wojska w Czechoslowacji byli "wyzwolicielami noszacymi demokracje"
            czy zwyklymy "okupantami"?????????!!!!!!!!!
            Chyba tylko zupelny idiota lub oszolom moze uwazac ze obce wojska w Iraku sa
            wyzwolicielami!! A moze tak tylko uwazac dlatego ze to så SWOJE wojska, albo
            dlatego ze Bush i Kwas mu mozg wyprali!
            "Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia"
            • Gość: Daliam Fawuke Wolnosc Iraku a co z Irakijczykami? IP: *.client.comcast.net 30.01.05, 03:49
              Czy wojska amerykanskie w Niemczech lub w Japonii byly wedlug Ciebie okupantami
              czy wyzwolicielami? A jak nazwac Amerykanow w Korei Pld?
              Z drugiej strony co jest dla Irakijczykow lepsze, okupacja amerykanska czy
              wolnosc z Saddamem Hussejnem i jego poje..ymi synami?
              Czy uwazasz ze w takiej Rwandzie nikt nie powinien byl interweniowac? Wedlug
              twojej logiki obce wojska w Rwandzie bylyby okupantami, wiec lepiej niech sie
              tam morduja byle mieli "wolnosc".
              Na koniec warto przemyslec znaczenie tego slowa wolnosc - to do ciebie i innych
              czytelnikow forum o podobnych pogladach.













              • Gość: Osama Bin Laden Utne tobie glowe. Polskie forum tylko dla polakow! IP: 194.22.121.* 30.01.05, 03:58
          • Gość: obserwator2 Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.05, 00:25
            Gość portalu: Zainteresowany napisał(a):

            > to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ???

            Jeśli ustawiasz powstańców w roli hitlrtowców, to Busha chyba w roli Bora
            Komorowskiego?
            A może to raczej amerykańscy najeźdźcy weszli w rolę hitlerowców a Irakijczycy
            w rolę AK?
            Myślę, że Gazeta zaczyna się wycofywac ze swej haniebnej roli podżegaczki
            wojennej.

          • Gość: Andrzej Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 30.01.05, 06:20
            "A gdzyby już nawet
            to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ???" a
            zapomniales o amerykanach ??? Do jakiej grupy??? hmmm...........
        • Gość: notababe Re: Widać, że "stabilizacja" w Iraku coraz większ IP: *.dyn.optonline.net 29.01.05, 21:23
          Dream on! ... dream on! - to sie stanie wtedy jak tylko powroca do swojej
          swietnosci PRL, PZPR, Castro i inne podobne pryszczki na skorze historii.
          Imbecile!
    • Gość: viking WASZYM islamo-faszytowskim problemem jest.. IP: 194.22.121.* 29.01.05, 20:34
      fakt, ze oczekujecie zlego traktowania ze strony sasiadow tak zby wszczac sobie
      jihad z wszystkimi ktorych po drodze spotkacie. Kiedy kto zaczyna was traktowac
      z powazaniem wyrastaja WAM momentalnie rogi i wnet zaczynacie go kopac w tylek
      za jego tolerancyjnosc/grzecznosc interpretujac jego zachowanie jako slabosc.
      Dlatego ignoruje twoich ziomkow gdzie mieszkam albo gdzie sie wybieram. Co
      lepsze jest, dobrze mi to wychodzi, sadzac po zachowaniu waszego rodzaju.
      Konczac zycze palenstyns-tfu rozjechania przez Izrael. Bo wystarczy jeden
      Izrael aby nosy na czerwono WAM utrzec.
    • Gość: Rysiu Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:40
      Jakie to szczeście ze zabito ludzi? Zidiocenie niektórych przechodzi ludzkie
      pojecie. Ambasada to jest ambasada. To łamanie wszelkich zasad atak na taka
      placówkę. Rozumiem ze wrogowie ameryki atakuja żołnierzy. Wszystko inne to
      barbarzyństwo godne potępienia i ukarania!
      • Gość: Rozsądny Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:49
        Przytocz mi proszę jakie to zasady zabraniają ataków na urzędy państwowe jednej
        ze stron konfliktu. I rozumiem, że jak Amerykanie z premedytacją zbombardowali
        stację telewizji serbskiej w Belgradzie to wszystko było w porządku ?
        • Gość: ZZ do Rozsądnego (?) IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:46
          Tutaj nie ma żadnych stron konfliktu.

          USA posiadają ambasadę w Iraku, czyli kraju, z którym utrzymują stosunki
          dyplomatyczne. Państwo irackie legalnie istnieje, wywieszane są flagi, grany
          jest hymn, funkcjonariusze państwowi noszą godła państwa na mundurach - normalne
          państwo.
          Obecny, prawowity rząd Iraku jest uznawany przez USA i resztę świata.
          Ataki bandytów i terrorystów są skierowane przede wszystkim przeciwko cywilnej
          ludności Iraku, dopiero potem przeciwko organom i symbolom państwa irackiego, a
          dopiero na końcu przeciwko sojusznikom legalnego rządu Iraku.


          Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale.
      • Gość: Grace To nie ambasada a centrum władzy okupacyjnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 21:00
        "Ambasada" USA w Bagdadzie liczy 3000 osób personelu i jest
        największą "ambasadą" na świecie. Jest oczywiste że to nie jest zwykła ambasada
        a centrum judeo-amerykańskiej okupacji Iraku.
    • Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 20:52
      Większość zginęła na skutek amerykańskich bombardowań to po pierwsze.

      A po drugie zgodnie z prawem międzynarodwym za bezpieczeństwo w Iraku
      odpowiedzialny jest okupant czyli USA.

      A terroryści pojawili sie w Iraku już po amerykańskim napadzie. Więc za
      wszystkie ofirary wony w Iraku odpowiedzialne są Stany Zjednoczone.

      A używając języka typu "klosz mozgowy,ludopodobnych typow,
      islamoarabomuzulmanskich" sam sobie wystawiasz świadectwo. Taki język nadaje się
      na dresiarską imprezę a nie na forum. Ale czego można wymagać od zwolenników
      Busha. www.mindfully.org/Reform/2004/US-Election-IQ2004.htm
      • Gość: Dan Pies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.telia.com 29.01.05, 21:02
        - Wiekszosc Irakijczykow zginela z rak swoich braci w wierze, to po pierwsze.
        - Wiekszosc terrorystow w Iraku byla od czasu Hussajna - zmienili tylko kolor
        szmat na glowie. Za wiekszosc innych odpowiedzialny jest Iran i Syria, to po
        drugie.
        - Czyim ty jestes zwolennikiem?
      • Gość: viking Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: 194.22.121.* 29.01.05, 21:07
        Gadasz jak nakrecony komunista. Twoje slownictwo znalazloby poparcie na
        sympozjum dla politykow regionalnych malych miejscowosci ciemnogrodzkich za
        pasem Gor Uralskich.

        "A terroryści pojawili sie w Iraku już po amerykańskim napadzie. Więc za
        wszystkie ofirary wony w Iraku odpowiedzialne są Stany Zjednoczone."
        -
        Chcesz tutaj powiedziec ze islamoszolomy wbrew wlasnej fizycznej woli zaczely
        podkladac bomby i ucinac glowy. Pierwsze slysze. Czy moze Ameryka wyprala im
        mozgi przez rozpylenie niewidzialnego pylu narzucajacego dalne sterowanie
        reakcji psychicznych i fali mozgowych. Wystawiasz sobie wiecej niz swiadctwo
        poziomu inteligencji jak i podrzucasz watki dajace do przeanalizowania
        funkcjonalnosci i stabilnosci domu z ktorego sie wywodzisz.

        • Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 21:17
          Poproś mamusię nich ci dokładnie przeczyta to co napisałem.
          Zgodnie z prawem międzynarodowyjm za bezpieczeństwo Irakijczyków odpowiadją
          Amerykanie. Przed amerykańskim napadem zamchów terrorystycznych nie było,nie
          było też w Iraku terrorystów podobnie jak nie było tam broni masowego rażenia.

          Polecam raport amerykańskiej komisji powołanej przez kongres USA a składjącej
          się w połowie z republikanów i demokratów. A wypisywanie bzdur typu
          " mozgi przez rozpylenie niewidzialnego pylu narzucajacego dalne sterowanie
          reakcji psychicznych i fali mozgowych." to chyba skutek ogładania pokemonów i
          tym podobnych bzdur.

          A obrażając ludzi i domy z których pochodzą sam sobie wystwiasz świedzectwo ja
          do twojego poziomu nie będę się zniżał.

          Ale czego można oczekiwać odzwolenników Busha.
          www.mindfully.org/Reform/2004/U S-Election-IQ2004.htm
          • Gość: Dan Pies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.telia.com 29.01.05, 21:41
            Przed wojna iracko-amerykanska byly nastepujace "zamachy terrorystyczne":
            - Wymordowanie 1 500 000 Irakijczykow przez Hussajna,
            - Wywolanie wojny z Iranem i zabicie kilkuset tysiecy Iranczykow,
            - Wywolanie wojnu z Kuwejtem i zabicie kilkudziesieciu tysiecy Kuwejtczykow,
            - Zabicie i zagazowanie dziesatkow tysiecy Kurdow.
            To fakty, ale czego mozna spodziewac sie od zwolannika lewackich tepakow.
            • Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 22:03
              W czasie wojny Iracko-Irańskiej sojuszniekim Saddama były Stany Zjednoczone,
              które wtedy o zagazowanie Kurdów oskarżały Iran.

              Zagazowanie Kurdów miało miejsce w 1988 roku, masakra szyitów w Bashrze w 1991
              przy wydatniej pomocy Busha seniora.

              Podczas wyzwalania Kuwejtu USA miały za sobą prawo międzynarodowe, rezolucję ONZ
              i międzynarodową koalicję łącznie z większością krajów arabskich.

              Amerykańki napad na Irak miał miejsce w 2003 roku dwanaśćie lat po masakrze
              szyitów i piętnaśćie po zagazowaniu Kurdów. A ty chcesz mi wmówić, że Ameryka
              napadła na Irak w 2003 roku! aby zapobiec zbrodnią, które zosatały dokonane
              kilkanaści lat wcześniej?!
              Ale czego można oczekiwać od zwolennika Busha.
              www.mindfully.org/Reform/2004/U S-Election-IQ2004.htm

              A obrażając swoich oponentów sam sobie wystawiasz świadectwo, ja do twojego
              poziomu zniżał się nie będę.

              Dlaczego uważasz mnie za lewaka?
              Czy dlatego, że nie kocham faszysty Busha?




              • Gość: Dan Pies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.telia.com 30.01.05, 00:18
                - Chrzanisz,
                - Chrzanisz,
                - Chrzanisz,
                - Chrzanisz.
                Czegoz innego mozna spodziewac sie po prostym lewaku?
                • Gość: Mirek z Kanady Brawo Dan IP: *.vn.shawcable.net 30.01.05, 05:54
                  Z Biesem sie nie dyskutuje. Okresla Busha miarem faszysty. Prawicowego
                  prezydenta wyzywa smarkacz od ludowych/narodowych socjalistow. Widocznie
                  wychowac sie musial na "Czterech Pancernych i Psie". Daj sobie spokoj, Dan.
                • Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 30.01.05, 06:56
                  A może jakieś fakty? Co nie wiesz co odpowiedzieć? To kłam jak twój idol
                  faszysta Bush. Kłam o broni masowego rażenia, zwiazkach Iraku z Al-Kaidą.

                  W Polsce wojna w Iraku ma najwięcej zwolenników wśród postkomunistów z SLD.
                  Pozdrawiam was towarzyszu szmaciaku.
    • Gość: kura chamka Lobotomia - przydatny zabieg dla kretynów z forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:53
      obojętnie jak upośledzony jest komentator, nie usprawiedliwia to go do radości
      ze śmierci ludzi....
    • Gość: Grace Terrorystów przedtem nie było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:56
      Przed inwazja USA na IRak nie było żadnych terrorystów w Iraku. To jankesi
      rozpętali to piekło.
      • Gość: Andrzej Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.telia.com 29.01.05, 21:05
        Terrorysci byli. Nie zmienil sie w zasadzie nawet wybor ofiar (cywilna ludnosc
        iraku). Pieklo rozpetal Saddam Hussajn.
        • Gość: Jan Bies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 21:22
          To znaczy, że to Irak wbrew prawu międzynarodowemu napadł na Stany Zjednoczone,
          zamordował ponad 100 000 Amerykanów a teraz organizuje w USA fikcyjne wybory?
          • Gość: Dan Pies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.telia.com 29.01.05, 21:43
            Argument godny Rocha Kowalskiego z Trylogii Sienkiewicza!
            • Gość: Jan Bies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 22:07
              Mów mi wuju.
              • Gość: Dan Pies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.telia.com 30.01.05, 00:20
                Prosze bardzo! Kazdy to widzi!
    • Gość: adam44 60% cywili zabilo USA, 40% inni bandyci (BBC- IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.01.05, 21:08
      • Gość: Andrzej Re: 60% cywili zabilo USA, 40% inni bandyci (BBC- IP: *.telia.com 29.01.05, 21:19
        1 500 000 Irakijczykow i Kurdow zabil Hussajn. Zabil tez ok 400 000 Iranczykow.
        90% Irakijczykow po jego upadku zabili ich bracia z chustami na glowach.
        • Gość: adam44 w 2004 60% cywili zabilo USA, wg. rzadu Iraku IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.01.05, 21:23
          Dla tych ktorzy umieja czytac, nie dla andrzeja. Szczegoly sa w BBC
          • Gość: Abdrzej Re: w 2004 60% cywili zabilo USA, wg. rzadu Iraku IP: *.telia.com 29.01.05, 21:48
            "Szczegoly", ktore ja wymienilem, byly podawane przez w s z y s t k i e agencje
            na swiecie, byc moze procz koreanskich. Polecam.
    • Gość: . Czy Negroponte skończy jak Hitler w bunkrze? IP: 216.127.68.* 29.01.05, 21:14
      Jak tak dalej pójdzie, to mozna sie spodziewać takiego rozwoju wypadków.
      • Gość: Andrzej Re: Czy Negroponte skończy jak Hitler w bunkrze? IP: *.telia.com 29.01.05, 21:16
        Co za niesamowita glebia myslenia!
    • Gość: ZenekBochenek Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.cso.uiuc.edu 29.01.05, 21:15
      Czy to był MARYNARZ (żołnierz oddziałów marynakrki wojennej czyli z angielska
      NAVY), czy też MARINE? Bo jest różnica. Kilka razy gazeta użyła już
      zapożyczonego słowa MARINE, więc powinna się tego trzymać (w ambasadach
      amerykańskich znaleźć można głównie MARINEs, a nie marynarzy).
      • Gość: potwierdzacz Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.iatl1.hawkcommunications.com 29.01.05, 21:38
        Gazeta podała wiadomość poprawnie. Zabity wojskowy był marynarzem marynarki
        wojennej a nie żołnierzem piechoty morskiej.
    • Gość: Antek Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.sudbury.dyn.personainc.net 29.01.05, 21:23
      Jaka ambasade? Jak okupant moze miec ambasade w okupowanym przez siebie kraju?
      To albo klub pajacow albo jakis obiekt wojskowy.Nawet Hitler nie byl tak
      beszczelny i nie otworzyl w Warszawie ambasady III Rzeszy.
      • Gość: Andrzej Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.telia.com 29.01.05, 21:29
        Hitler nie otworzyl ambasady Rzeszy w okupowanej Warszawie, z podobnego powodu,
        z jakiego ty nigdy nie bedziesz zaliczony do wielkich Polakow!
    • Gość: Stanislaw Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.dip.t-dialin.net 29.01.05, 21:30
      To nie ambasada to kibutz.
      Jedni zarabiaja na produkcji broni a tym najbiedniejszym ze slumsow proponuja
      kariere, studia i pieniadze. I bussines sie kreci. Jeszcze lepiej by sie krecil
      jakby i ropy mozna bylo utoczyc. Ale po malutku;)
      • Gość: Andrzej Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.telia.com 29.01.05, 21:50
        A tak by sie chcialo zalozyc tam kolchoz...
    • Gość: Korek Re: Amerykanie mają rozkaz strzelania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 22:50
      Amerykanie mają rozkaz strzelania do Irakijczyków ?
      Amerykanie mają wolną wole i sobie
      strzelają do kogo chcą

    • Gość: che guevara Cześć i chwała irackiemu resistance!!! IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 29.01.05, 23:29
      Normalnie ambasady powinny być nietykalne, jednak US-ambasada w Iraku to nie
      ambasada tylko miejsce pobytu władz okupacyjnych.
      • Gość: hahak Uwaga! che Tomson-to posowiecki gnojek!!!!!!! IP: *.245.239.154.Dial1.Stamford1.Level3.net 30.01.05, 13:41
    • Gość: Bolivian soldier Re: Cześć i chwała nędzy w jakiej żyje Boliwia, z IP: *.telia.com 30.01.05, 00:38
      Chwala boliwijskiej armii rzadowej za to, ze uchronila lud Boliwii od losu
      gorszego od nedzy a nawet smierci!
      • Gość: che guevara Od naprzykład takiej nędzy jak na Kubie??? ;-) IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 30.01.05, 01:26
        Human Development Index:
        Norwegia - 944
        Kuba - 806
        Boliwia - 672
        www.geohive.com/global/geo.php?xml=hdi2000&xsl=hdi2000
        Jak widać Boliwijczycy żyją o tyle gorzej od Kubańczyków, co Kubańczycy od
        Norwegów. A w 1950 Kuba i Boliwia byli conajmniej na jednym poziomie. Oto jaki
        los spotyka sqrwieli którzy z własnej woli wybierają faszyzm i ultraliberalizm
        gospodarczy. :-D
        Szkoda tylko że taka nędza czeka i Polaków, jeśli nie zmądrzeją. :-(
    • Gość: janek czy jest mozliwa demokracja w Iraku ? IP: *.nsw.bigpond.net.au 30.01.05, 01:29
      Mysle, ze wielu w to watpi. Jednakowoz alternatywa jest system typu iranskiego.
      Oznacza to producje wielu terrorystow. I z czego sie tu cieszyc ?
    • Gość: Mirek to nie sa terrorysci, to sa powstancy, chwala im - IP: *.fnj1.hawkcommunications.com 30.01.05, 02:32
      To nie sa terrorysci, to sa powstancy - chwala im bohaterom, Powstancom Warszawskim.
      • Gość: Mosiek Arizona USA Re: to nie sa terrorysci, to sa powstancy, chwala IP: *.proxy.aol.com 30.01.05, 03:23
        mirek, ty sie marnujesz w polsce, gleboki intelekt, obserwacje warte nagrody
        nobla, przyjedz do arizony, czyscic kible, dawac dupy muzulmanom w Phoenix (tak
        zreszta jak 97 procent polaczkow w Arizonie)
    • Gość: gringo Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 5.5R4D* / *.saix.net 30.01.05, 04:13
      przede wszystkim nalezaloby zlozyc kondolencje rodzinom tych dwoch
      ludzi ,ktorzy zgineli-tam zgineli ludzie wyslani rozkazem wojskowych
      przelozonych;nie wykonasz stajesz przed sadem polowym;nastepnie faktem jest,ze
      przywodcy amerykanscy i brytyjscy rozpetali te wojne,nastepnie uzywajac
      naciskow politycznych i ekonomicznych wciagneli w nia prawie caly swiat
      wlaczajac nas Polakow[ach gdzie te kontrakty???],a teraz mysla jak uciec
      stamtad z podwinietym ogonem reszte brudnej zostawiajac innym;poza tym na
      poczatku powstan powstancy sa roznie nazywani i najezdzcy takze,wszystko zalezy
      od tego na koniec kto wygra-czasami terorysta zostaje bojownikiem o wolnosc i
      demokracje ;pisze to bez zadnej ironii.Pamietajmy tez dlaczego Amerykanie
      dokonali agresji na Irak,dlaczego oni i nne panstwa nie powstrzymali rzezi w
      Rawandzie czy w Sudanie i tak dalej.Oczywiscie przydaloby sie wszystkim uzywac
      argumentow ,a nie ublizac innym wulgarnymi slowami;w koncu kazdy ma prawo do
      swoich pogladow-podobno dlatego ludzie gina w Iraku -dokonuja demokratyzacji
      tego panstwa.Zycze wszystkim milej niedzieli i wiecej kultury w dyskusji a

      Irakijczykom wolnosci i spokojnej ojczyzny.
    • Gość: huk Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.7cities.net 30.01.05, 05:43
      Jest postep, byli terrorysci iraccy sa teraz powstancami.

      Czy nie lepiej byloby od razu mowic o patriotach walczacych bohatersko z
      okupantem
    • Gość: Tysprowda [...] IP: 193.188.161.* 30.01.05, 11:50
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: kuk Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 207.7.192.* 30.01.05, 14:29
        negroponte ponoc zmienil nazwe na pontebianco, taki byl blady, a siedzenie jego
        tronu polewno przez godzine szlauchem.
        • Gość: Info dla Kuk:a! Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 194.22.121.* 30.01.05, 20:07
          kuk = kutas (przeklad z jezyka szwedzkiego)
        • Gość: ZZ do kuka IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:41
          Oczywiście, byłeś przy tym i wiesz najlepiej.
          No, może od kumpla, z którym pijesz piwo z jednej puszki.
      • Gość: ZZ Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:51
        Moderatorze! Prosiłeś o nieodpisywanie na posty łamiące regulamin czy nawet
        zwykłą kindersztubę. Prosiłeś o klikanie czerwonego kosza.

        No to kliknąłem na tego Tysprowdę.
        I co?
        Nadal śmierdzi!

        Moderatorze! Uprzątnij szybko to gó..! Za co ci płacą?
        • Gość: Tysprowda Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 193.188.161.* 31.01.05, 06:04
          Moderatorze!!!!!!!!!!!!!!!

          Dlaczego pozwalasz na posty zwariowanych ludobojcow, mordercow, desperatow,
          degeneratow, bandytow i podzegaczy wojennych, buszolomow szurnietych,
          zydowskich dresiarzy i pierwotniakow mozgowych, takich jak ta menda lonowa ZZ
          zwana, a?

          Podzeganie do wojny i morderstw jest karalne w kazdym kraju cywilizowanym,
          czyzby GW juz nie byla polska gazeta, a gazeta z kraju barbarzyncow?

          Tolerujecie takich zboczencow lamiacych prawo?????????????????????????? ?

          Moderatorze! Uprzątnij szybko tego zboczenca i morderce! Za co ci płacą?
          • Gość: ZZ Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.top.net.pl 31.01.05, 09:36
            Moderator to leń, który nie spełnia swoich obowiązków.

            Atak na Syrię i Iran jest poważnie rozważany przez kierownictwo polityczne i
            wojskowe USA. Kto wie, może decyzja JUŻ zapadła.

            Zarówno ze względów moralnych jak i prawnych, decyzja taka jest godna,
            sprawiedliwa, słuszna i zbawienna. Amen!

            Zbrojny napad na ambasadę, to agresja na terytorium innego państwa. Nie każdy
            pamięta o tym, że np. Iran jest formalnie w stanie wojny z USA, ponieważ
            jesienią roku 1979 irańscy bojówkarze zaatakowali Ambasadę USA w Teheranie. W
            tej sytuacji akcja zbrojna ze strony USA jest jak najbardziej uzasadniona.

            Przypominają się relacje Wielkiej Brytanii i Niemiec z II wojny światowej:
            3 września 1939 o godzinie 11:00 Wielka Brytania wypowiada Niemcom wojnę.
            Tego samego dnia niemiecki U-Boot zatopił brytyjski statek pasażerski Athenia.
            Właściwe konsekwencje Niemcy poniosły dopiero w kilka lat później.
            • Gość: Tysprowda Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 193.188.161.* 31.01.05, 13:58
              Moderator to leń, który nie spełnia swoich obowiązków, bo powinien cie
              faszystowski buszolomie ZZ dawno wyrzucic na zbity pysk z tego forum za
              podzeganie do wojny i za zboczenie buszyzmem i wampiryzmem zydowskim.

              Holocaust ci sie marzy, psubracie chyzniety buszyzmem, faszyzmem, buszewizmem,
              bolszewizmem, saddamizmem i syjonizmem......

              Poza tym, to jak zwykle, stwierdzam zes glupis strzasznies, zydowski
              prowokatorze, bo to ze USSA chce czy nie chce kogos atakowac, nie ma nic
              wspolnego z prawem, ale z faszystowko-zydowskim Macht macht Frei.

              Tylko popierdzielone wampiry takie jak ty dostaja z tego powodu oragazmu, co
              jest nastepnycm dowodem na twoje zboczenie.

              Glupis tez starsznies, popierdzielencu buszolomski ZZ, piszac o formalnym
              stanie wojny Iranu z USSA poniewaz ambasada USSA zostala okupowana, bo to nie
              Iran zaczal w 1979 roku. Iran sie wtedy bronil tylko za to co USSA i Albion
              zrobili w Iranie w roku 1954 gdy obalili demokratyczny rzad Mossadeka i
              wstawili na tron swoja kukle szaha, ktory tak tancowal, jak mu grali,
              przepuszczajac majatek narodowy na zabawki wojenne, trzymajac narod w biedzie i
              przy okazji nieswiadomie siejac ziarna przyszlej rewolucji.

              USSA tez, buszolomie faszystowsko-bolszewicki ZZ, nie wypowiada wojny jak kazdy
              cywilizowany kraj ma w zwyczju, USSA po prostu: "goes to war", zawsze i bez
              wyjatku z przegranymi, slabymi, glodnymi i rozbrojonymi, aby ich zwyciestwo
              bylo podziwiane przez rzesze.
              • Gość: ZZ Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.top.net.pl 31.01.05, 17:58
                Żadne namiętne plucie jadem trupim nie jest w stanie zagłuszyć prawdy.
                Po prostu będzie tak, jak przewidziałem, bo tak zadecydowali mądrzy i odważni
                ludzie.
                A lewaki mogą co najwyżej ze złości wybić szybę w McDonald's w Paryżu.

                Ale nie radzę. Francuska policja, w odróżnieniu od wojska, jest bardzo sprawna.
                • Gość: Tysprowda Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 193.188.161.* 01.02.05, 08:17
                  Holocaust ci sie marzy, fszystowsko-bolszewicki buszolomie?

                  Zew krwi, pozogi, trupow, spalenizny rozsiewany przez mordercow z Busha Nostra
                  pod dyktando saddamowcow i syjonistow z USSRaela cie podnieca, wampirze, a?

                  Takie same krwiozercze instynkty jak u ciebie rozniecali wszyscy wielcy
                  zbrodniarze: Hitler, Stalin, Saddam, Bush, nawet sobie z tego nie zdajesz
                  sprawy, parszywy morderco.
    • Gość: . Dlaczego Wyborcza cenzuruje pół wątku IP: 216.127.82.* 30.01.05, 21:47
      Tego jeszcze nie było...
      Łuczywo sie rozpaliła?
      • Gość: viking GW zostala nabyta przez bogatego araba. IP: 194.22.121.* 31.01.05, 00:20

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka