Gość: Adam IP: *.chello.pl 29.01.05, 20:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: usa do śmieci [...] IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 29.01.05, 20:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Jaki znowu "marynarz"? IP: *.ne.client2.attbi.com 29.01.05, 20:20 Zdarzenie jest tragiczne, ale glupota tlumacza nie mniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Parasol A gdzie parasol przeciwrakietowy? IP: *.telia.com 29.01.05, 20:25 Nie funkcjonowal czy na sobote i niedziele wylanczaja. Parasol wlaczony jest od poniedzialku godz 8.00 do 17.00 z przerwa obiadowa miedzy 12.00-13.00 W dni swatecznie nie czynny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Bies Re: Jaki znowu "marynarz"? IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 20:37 Tragiczna to jest śmierć ponad 100 000 Irakijczyków, którzy zginęli od czasu amerykańskiego napadu. A śmierć kilku okupatntów w czasie wojny to raczej coś normalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ do Jana Biesa IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:40 Skądżeś wytrzasnął te 100 tysięcy??? Skoro masz te tak dokładne dane, to podaj jeszcze listę imienną! To nie napad tylko interwencja. Zresztą, jak dzisiejsze wybory dowodzą, akceptowana przez ludność Iraku. Mam nadzieję, że zamknąłem dyskusję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Taki zwykły "marynarz"? IP: 216.127.82.* 29.01.05, 20:51 A civilian and a Navy sailor story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&e=1&u=/ap/20050129/ap_on_re_mi_ea/iraq Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kura chamka faktycznie od kiedy marines to marynarz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . A od kiedy to Maryna? IP: 216.127.68.* 29.01.05, 21:12 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=20020889&a=20022437 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK Re: nie denerwuj sie IP: *.speed.planet.nl 29.01.05, 20:24 W Gazecie napisali ze to byli powstancy a nie terrorysci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baby Widać, że "stabilizacja" w Iraku coraz większa. IP: 194.146.248.* 29.01.05, 20:27 Niedługo przyjdzie zwiewać z ambasady helikopterami tak jak w Wietnamie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zainteresowany "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 29.01.05, 20:34 Czy tylko przejęzyczenie ? Skąd wiecie, że to irakijczycy ? A gdzyby już nawet to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Rolę hitlerowców to teraz grają Yanki. IP: 216.127.82.* 29.01.05, 20:45 > to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ?? Rolę hitlerowców to teraz grają Yanki. Rolę partyzantki graja Irakijczycy. Masz jakies problemy z postrzeganiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zartownis Re: "to nie zart IP: *.speed.planet.nl 29.01.05, 21:09 Jak mozna zartowac kiedy ktos nie potrafi odroznic okupanta od okupowanego. i myli hitlerowcow z powstancami. A moze nie wiesz rowniez kto to jet kolaborant? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wacus Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 21:27 A powstancy warszawscy to powstancy, czy nie? I jedni i drudzy walcza i walczyli z obcym najazdem.Prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiek Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: 80.240.162.* 29.01.05, 22:53 O ile pamietam to glowny terrorysta (wg. Ciebie "powstaniec") - Zarkawi jest Jordanczykiem. I walczy o wolnosc Iraku tak jak Polak - Feliks Dzierzynski walczyl o wolnosc Rosji - terrorem. W ostatnim roku na pewno zginelo przez niego duzo wiecej Irakijczykow niz od kul Amerykanow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PES Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.bb.online.no 30.01.05, 00:06 A Polskie wojska w Czechoslowacji byli "wyzwolicielami noszacymi demokracje" czy zwyklymy "okupantami"?????????!!!!!!!!! Chyba tylko zupelny idiota lub oszolom moze uwazac ze obce wojska w Iraku sa wyzwolicielami!! A moze tak tylko uwazac dlatego ze to så SWOJE wojska, albo dlatego ze Bush i Kwas mu mozg wyprali! "Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daliam Fawuke Wolnosc Iraku a co z Irakijczykami? IP: *.client.comcast.net 30.01.05, 03:49 Czy wojska amerykanskie w Niemczech lub w Japonii byly wedlug Ciebie okupantami czy wyzwolicielami? A jak nazwac Amerykanow w Korei Pld? Z drugiej strony co jest dla Irakijczykow lepsze, okupacja amerykanska czy wolnosc z Saddamem Hussejnem i jego poje..ymi synami? Czy uwazasz ze w takiej Rwandzie nikt nie powinien byl interweniowac? Wedlug twojej logiki obce wojska w Rwandzie bylyby okupantami, wiec lepiej niech sie tam morduja byle mieli "wolnosc". Na koniec warto przemyslec znaczenie tego slowa wolnosc - to do ciebie i innych czytelnikow forum o podobnych pogladach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Osama Bin Laden Utne tobie glowe. Polskie forum tylko dla polakow! IP: 194.22.121.* 30.01.05, 03:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator2 Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.05, 00:25 Gość portalu: Zainteresowany napisał(a): > to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ??? Jeśli ustawiasz powstańców w roli hitlrtowców, to Busha chyba w roli Bora Komorowskiego? A może to raczej amerykańscy najeźdźcy weszli w rolę hitlerowców a Irakijczycy w rolę AK? Myślę, że Gazeta zaczyna się wycofywac ze swej haniebnej roli podżegaczki wojennej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: "POWSTAŃCY IRACCY"??? To żart ??? IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 30.01.05, 06:20 "A gdzyby już nawet to jacy to "powstańcy" ? Czy hitlerowcy to także byli "powstańcy" ???" a zapomniales o amerykanach ??? Do jakiej grupy??? hmmm........... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: notababe Re: Widać, że "stabilizacja" w Iraku coraz większ IP: *.dyn.optonline.net 29.01.05, 21:23 Dream on! ... dream on! - to sie stanie wtedy jak tylko powroca do swojej swietnosci PRL, PZPR, Castro i inne podobne pryszczki na skorze historii. Imbecile! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viking WASZYM islamo-faszytowskim problemem jest.. IP: 194.22.121.* 29.01.05, 20:34 fakt, ze oczekujecie zlego traktowania ze strony sasiadow tak zby wszczac sobie jihad z wszystkimi ktorych po drodze spotkacie. Kiedy kto zaczyna was traktowac z powazaniem wyrastaja WAM momentalnie rogi i wnet zaczynacie go kopac w tylek za jego tolerancyjnosc/grzecznosc interpretujac jego zachowanie jako slabosc. Dlatego ignoruje twoich ziomkow gdzie mieszkam albo gdzie sie wybieram. Co lepsze jest, dobrze mi to wychodzi, sadzac po zachowaniu waszego rodzaju. Konczac zycze palenstyns-tfu rozjechania przez Izrael. Bo wystarczy jeden Izrael aby nosy na czerwono WAM utrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysiu Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:40 Jakie to szczeście ze zabito ludzi? Zidiocenie niektórych przechodzi ludzkie pojecie. Ambasada to jest ambasada. To łamanie wszelkich zasad atak na taka placówkę. Rozumiem ze wrogowie ameryki atakuja żołnierzy. Wszystko inne to barbarzyństwo godne potępienia i ukarania! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rozsądny Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:49 Przytocz mi proszę jakie to zasady zabraniają ataków na urzędy państwowe jednej ze stron konfliktu. I rozumiem, że jak Amerykanie z premedytacją zbombardowali stację telewizji serbskiej w Belgradzie to wszystko było w porządku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ do Rozsądnego (?) IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:46 Tutaj nie ma żadnych stron konfliktu. USA posiadają ambasadę w Iraku, czyli kraju, z którym utrzymują stosunki dyplomatyczne. Państwo irackie legalnie istnieje, wywieszane są flagi, grany jest hymn, funkcjonariusze państwowi noszą godła państwa na mundurach - normalne państwo. Obecny, prawowity rząd Iraku jest uznawany przez USA i resztę świata. Ataki bandytów i terrorystów są skierowane przede wszystkim przeciwko cywilnej ludności Iraku, dopiero potem przeciwko organom i symbolom państwa irackiego, a dopiero na końcu przeciwko sojusznikom legalnego rządu Iraku. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grace To nie ambasada a centrum władzy okupacyjnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 21:00 "Ambasada" USA w Bagdadzie liczy 3000 osób personelu i jest największą "ambasadą" na świecie. Jest oczywiste że to nie jest zwykła ambasada a centrum judeo-amerykańskiej okupacji Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 20:52 Większość zginęła na skutek amerykańskich bombardowań to po pierwsze. A po drugie zgodnie z prawem międzynarodwym za bezpieczeństwo w Iraku odpowiedzialny jest okupant czyli USA. A terroryści pojawili sie w Iraku już po amerykańskim napadzie. Więc za wszystkie ofirary wony w Iraku odpowiedzialne są Stany Zjednoczone. A używając języka typu "klosz mozgowy,ludopodobnych typow, islamoarabomuzulmanskich" sam sobie wystawiasz świadectwo. Taki język nadaje się na dresiarską imprezę a nie na forum. Ale czego można wymagać od zwolenników Busha. www.mindfully.org/Reform/2004/US-Election-IQ2004.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dan Pies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.telia.com 29.01.05, 21:02 - Wiekszosc Irakijczykow zginela z rak swoich braci w wierze, to po pierwsze. - Wiekszosc terrorystow w Iraku byla od czasu Hussajna - zmienili tylko kolor szmat na glowie. Za wiekszosc innych odpowiedzialny jest Iran i Syria, to po drugie. - Czyim ty jestes zwolennikiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viking Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: 194.22.121.* 29.01.05, 21:07 Gadasz jak nakrecony komunista. Twoje slownictwo znalazloby poparcie na sympozjum dla politykow regionalnych malych miejscowosci ciemnogrodzkich za pasem Gor Uralskich. "A terroryści pojawili sie w Iraku już po amerykańskim napadzie. Więc za wszystkie ofirary wony w Iraku odpowiedzialne są Stany Zjednoczone." - Chcesz tutaj powiedziec ze islamoszolomy wbrew wlasnej fizycznej woli zaczely podkladac bomby i ucinac glowy. Pierwsze slysze. Czy moze Ameryka wyprala im mozgi przez rozpylenie niewidzialnego pylu narzucajacego dalne sterowanie reakcji psychicznych i fali mozgowych. Wystawiasz sobie wiecej niz swiadctwo poziomu inteligencji jak i podrzucasz watki dajace do przeanalizowania funkcjonalnosci i stabilnosci domu z ktorego sie wywodzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 21:17 Poproś mamusię nich ci dokładnie przeczyta to co napisałem. Zgodnie z prawem międzynarodowyjm za bezpieczeństwo Irakijczyków odpowiadją Amerykanie. Przed amerykańskim napadem zamchów terrorystycznych nie było,nie było też w Iraku terrorystów podobnie jak nie było tam broni masowego rażenia. Polecam raport amerykańskiej komisji powołanej przez kongres USA a składjącej się w połowie z republikanów i demokratów. A wypisywanie bzdur typu " mozgi przez rozpylenie niewidzialnego pylu narzucajacego dalne sterowanie reakcji psychicznych i fali mozgowych." to chyba skutek ogładania pokemonów i tym podobnych bzdur. A obrażając ludzi i domy z których pochodzą sam sobie wystwiasz świedzectwo ja do twojego poziomu nie będę się zniżał. Ale czego można oczekiwać odzwolenników Busha. www.mindfully.org/Reform/2004/U S-Election-IQ2004.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dan Pies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.telia.com 29.01.05, 21:41 Przed wojna iracko-amerykanska byly nastepujace "zamachy terrorystyczne": - Wymordowanie 1 500 000 Irakijczykow przez Hussajna, - Wywolanie wojny z Iranem i zabicie kilkuset tysiecy Iranczykow, - Wywolanie wojnu z Kuwejtem i zabicie kilkudziesieciu tysiecy Kuwejtczykow, - Zabicie i zagazowanie dziesatkow tysiecy Kurdow. To fakty, ale czego mozna spodziewac sie od zwolannika lewackich tepakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 22:03 W czasie wojny Iracko-Irańskiej sojuszniekim Saddama były Stany Zjednoczone, które wtedy o zagazowanie Kurdów oskarżały Iran. Zagazowanie Kurdów miało miejsce w 1988 roku, masakra szyitów w Bashrze w 1991 przy wydatniej pomocy Busha seniora. Podczas wyzwalania Kuwejtu USA miały za sobą prawo międzynarodowe, rezolucję ONZ i międzynarodową koalicję łącznie z większością krajów arabskich. Amerykańki napad na Irak miał miejsce w 2003 roku dwanaśćie lat po masakrze szyitów i piętnaśćie po zagazowaniu Kurdów. A ty chcesz mi wmówić, że Ameryka napadła na Irak w 2003 roku! aby zapobiec zbrodnią, które zosatały dokonane kilkanaści lat wcześniej?! Ale czego można oczekiwać od zwolennika Busha. www.mindfully.org/Reform/2004/U S-Election-IQ2004.htm A obrażając swoich oponentów sam sobie wystawiasz świadectwo, ja do twojego poziomu zniżał się nie będę. Dlaczego uważasz mnie za lewaka? Czy dlatego, że nie kocham faszysty Busha? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dan Pies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.telia.com 30.01.05, 00:18 - Chrzanisz, - Chrzanisz, - Chrzanisz, - Chrzanisz. Czegoz innego mozna spodziewac sie po prostym lewaku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek z Kanady Brawo Dan IP: *.vn.shawcable.net 30.01.05, 05:54 Z Biesem sie nie dyskutuje. Okresla Busha miarem faszysty. Prawicowego prezydenta wyzywa smarkacz od ludowych/narodowych socjalistow. Widocznie wychowac sie musial na "Czterech Pancernych i Psie". Daj sobie spokoj, Dan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Bies Re: Czy jestes najemnikiem zwerbowanym w IP: *.77.classcom.pl 30.01.05, 06:56 A może jakieś fakty? Co nie wiesz co odpowiedzieć? To kłam jak twój idol faszysta Bush. Kłam o broni masowego rażenia, zwiazkach Iraku z Al-Kaidą. W Polsce wojna w Iraku ma najwięcej zwolenników wśród postkomunistów z SLD. Pozdrawiam was towarzyszu szmaciaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kura chamka Lobotomia - przydatny zabieg dla kretynów z forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:53 obojętnie jak upośledzony jest komentator, nie usprawiedliwia to go do radości ze śmierci ludzi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grace Terrorystów przedtem nie było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 20:56 Przed inwazja USA na IRak nie było żadnych terrorystów w Iraku. To jankesi rozpętali to piekło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.telia.com 29.01.05, 21:05 Terrorysci byli. Nie zmienil sie w zasadzie nawet wybor ofiar (cywilna ludnosc iraku). Pieklo rozpetal Saddam Hussajn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Bies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 21:22 To znaczy, że to Irak wbrew prawu międzynarodowemu napadł na Stany Zjednoczone, zamordował ponad 100 000 Amerykanów a teraz organizuje w USA fikcyjne wybory? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dan Pies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.telia.com 29.01.05, 21:43 Argument godny Rocha Kowalskiego z Trylogii Sienkiewicza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Bies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.77.classcom.pl 29.01.05, 22:07 Mów mi wuju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dan Pies Re: Terrorystów przedtem nie było IP: *.telia.com 30.01.05, 00:20 Prosze bardzo! Kazdy to widzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam44 60% cywili zabilo USA, 40% inni bandyci (BBC- IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.01.05, 21:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: 60% cywili zabilo USA, 40% inni bandyci (BBC- IP: *.telia.com 29.01.05, 21:19 1 500 000 Irakijczykow i Kurdow zabil Hussajn. Zabil tez ok 400 000 Iranczykow. 90% Irakijczykow po jego upadku zabili ich bracia z chustami na glowach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam44 w 2004 60% cywili zabilo USA, wg. rzadu Iraku IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.01.05, 21:23 Dla tych ktorzy umieja czytac, nie dla andrzeja. Szczegoly sa w BBC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Abdrzej Re: w 2004 60% cywili zabilo USA, wg. rzadu Iraku IP: *.telia.com 29.01.05, 21:48 "Szczegoly", ktore ja wymienilem, byly podawane przez w s z y s t k i e agencje na swiecie, byc moze procz koreanskich. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Czy Negroponte skończy jak Hitler w bunkrze? IP: 216.127.68.* 29.01.05, 21:14 Jak tak dalej pójdzie, to mozna sie spodziewać takiego rozwoju wypadków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Czy Negroponte skończy jak Hitler w bunkrze? IP: *.telia.com 29.01.05, 21:16 Co za niesamowita glebia myslenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZenekBochenek Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.cso.uiuc.edu 29.01.05, 21:15 Czy to był MARYNARZ (żołnierz oddziałów marynakrki wojennej czyli z angielska NAVY), czy też MARINE? Bo jest różnica. Kilka razy gazeta użyła już zapożyczonego słowa MARINE, więc powinna się tego trzymać (w ambasadach amerykańskich znaleźć można głównie MARINEs, a nie marynarzy). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potwierdzacz Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.iatl1.hawkcommunications.com 29.01.05, 21:38 Gazeta podała wiadomość poprawnie. Zabity wojskowy był marynarzem marynarki wojennej a nie żołnierzem piechoty morskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antek Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.sudbury.dyn.personainc.net 29.01.05, 21:23 Jaka ambasade? Jak okupant moze miec ambasade w okupowanym przez siebie kraju? To albo klub pajacow albo jakis obiekt wojskowy.Nawet Hitler nie byl tak beszczelny i nie otworzyl w Warszawie ambasady III Rzeszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.telia.com 29.01.05, 21:29 Hitler nie otworzyl ambasady Rzeszy w okupowanej Warszawie, z podobnego powodu, z jakiego ty nigdy nie bedziesz zaliczony do wielkich Polakow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanislaw Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.dip.t-dialin.net 29.01.05, 21:30 To nie ambasada to kibutz. Jedni zarabiaja na produkcji broni a tym najbiedniejszym ze slumsow proponuja kariere, studia i pieniadze. I bussines sie kreci. Jeszcze lepiej by sie krecil jakby i ropy mozna bylo utoczyc. Ale po malutku;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.telia.com 29.01.05, 21:50 A tak by sie chcialo zalozyc tam kolchoz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Korek Re: Amerykanie mają rozkaz strzelania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 22:50 Amerykanie mają rozkaz strzelania do Irakijczyków ? Amerykanie mają wolną wole i sobie strzelają do kogo chcą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che guevara Cześć i chwała irackiemu resistance!!! IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 29.01.05, 23:29 Normalnie ambasady powinny być nietykalne, jednak US-ambasada w Iraku to nie ambasada tylko miejsce pobytu władz okupacyjnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahak Uwaga! che Tomson-to posowiecki gnojek!!!!!!! IP: *.245.239.154.Dial1.Stamford1.Level3.net 30.01.05, 13:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolivian soldier Re: Cześć i chwała nędzy w jakiej żyje Boliwia, z IP: *.telia.com 30.01.05, 00:38 Chwala boliwijskiej armii rzadowej za to, ze uchronila lud Boliwii od losu gorszego od nedzy a nawet smierci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che guevara Od naprzykład takiej nędzy jak na Kubie??? ;-) IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 30.01.05, 01:26 Human Development Index: Norwegia - 944 Kuba - 806 Boliwia - 672 www.geohive.com/global/geo.php?xml=hdi2000&xsl=hdi2000 Jak widać Boliwijczycy żyją o tyle gorzej od Kubańczyków, co Kubańczycy od Norwegów. A w 1950 Kuba i Boliwia byli conajmniej na jednym poziomie. Oto jaki los spotyka sqrwieli którzy z własnej woli wybierają faszyzm i ultraliberalizm gospodarczy. :-D Szkoda tylko że taka nędza czeka i Polaków, jeśli nie zmądrzeją. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek czy jest mozliwa demokracja w Iraku ? IP: *.nsw.bigpond.net.au 30.01.05, 01:29 Mysle, ze wielu w to watpi. Jednakowoz alternatywa jest system typu iranskiego. Oznacza to producje wielu terrorystow. I z czego sie tu cieszyc ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek to nie sa terrorysci, to sa powstancy, chwala im - IP: *.fnj1.hawkcommunications.com 30.01.05, 02:32 To nie sa terrorysci, to sa powstancy - chwala im bohaterom, Powstancom Warszawskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mosiek Arizona USA Re: to nie sa terrorysci, to sa powstancy, chwala IP: *.proxy.aol.com 30.01.05, 03:23 mirek, ty sie marnujesz w polsce, gleboki intelekt, obserwacje warte nagrody nobla, przyjedz do arizony, czyscic kible, dawac dupy muzulmanom w Phoenix (tak zreszta jak 97 procent polaczkow w Arizonie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gringo Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 5.5R4D* / *.saix.net 30.01.05, 04:13 przede wszystkim nalezaloby zlozyc kondolencje rodzinom tych dwoch ludzi ,ktorzy zgineli-tam zgineli ludzie wyslani rozkazem wojskowych przelozonych;nie wykonasz stajesz przed sadem polowym;nastepnie faktem jest,ze przywodcy amerykanscy i brytyjscy rozpetali te wojne,nastepnie uzywajac naciskow politycznych i ekonomicznych wciagneli w nia prawie caly swiat wlaczajac nas Polakow[ach gdzie te kontrakty???],a teraz mysla jak uciec stamtad z podwinietym ogonem reszte brudnej zostawiajac innym;poza tym na poczatku powstan powstancy sa roznie nazywani i najezdzcy takze,wszystko zalezy od tego na koniec kto wygra-czasami terorysta zostaje bojownikiem o wolnosc i demokracje ;pisze to bez zadnej ironii.Pamietajmy tez dlaczego Amerykanie dokonali agresji na Irak,dlaczego oni i nne panstwa nie powstrzymali rzezi w Rawandzie czy w Sudanie i tak dalej.Oczywiscie przydaloby sie wszystkim uzywac argumentow ,a nie ublizac innym wulgarnymi slowami;w koncu kazdy ma prawo do swoich pogladow-podobno dlatego ludzie gina w Iraku -dokonuja demokratyzacji tego panstwa.Zycze wszystkim milej niedzieli i wiecej kultury w dyskusji a Irakijczykom wolnosci i spokojnej ojczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: huk Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.7cities.net 30.01.05, 05:43 Jest postep, byli terrorysci iraccy sa teraz powstancami. Czy nie lepiej byloby od razu mowic o patriotach walczacych bohatersko z okupantem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda [...] IP: 193.188.161.* 30.01.05, 11:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuk Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 207.7.192.* 30.01.05, 14:29 negroponte ponoc zmienil nazwe na pontebianco, taki byl blady, a siedzenie jego tronu polewno przez godzine szlauchem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Info dla Kuk:a! Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 194.22.121.* 30.01.05, 20:07 kuk = kutas (przeklad z jezyka szwedzkiego) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ do kuka IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:41 Oczywiście, byłeś przy tym i wiesz najlepiej. No, może od kumpla, z którym pijesz piwo z jednej puszki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.top.net.pl 30.01.05, 20:51 Moderatorze! Prosiłeś o nieodpisywanie na posty łamiące regulamin czy nawet zwykłą kindersztubę. Prosiłeś o klikanie czerwonego kosza. No to kliknąłem na tego Tysprowdę. I co? Nadal śmierdzi! Moderatorze! Uprzątnij szybko to gó..! Za co ci płacą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 193.188.161.* 31.01.05, 06:04 Moderatorze!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego pozwalasz na posty zwariowanych ludobojcow, mordercow, desperatow, degeneratow, bandytow i podzegaczy wojennych, buszolomow szurnietych, zydowskich dresiarzy i pierwotniakow mozgowych, takich jak ta menda lonowa ZZ zwana, a? Podzeganie do wojny i morderstw jest karalne w kazdym kraju cywilizowanym, czyzby GW juz nie byla polska gazeta, a gazeta z kraju barbarzyncow? Tolerujecie takich zboczencow lamiacych prawo?????????????????????????? ? Moderatorze! Uprzątnij szybko tego zboczenca i morderce! Za co ci płacą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.top.net.pl 31.01.05, 09:36 Moderator to leń, który nie spełnia swoich obowiązków. Atak na Syrię i Iran jest poważnie rozważany przez kierownictwo polityczne i wojskowe USA. Kto wie, może decyzja JUŻ zapadła. Zarówno ze względów moralnych jak i prawnych, decyzja taka jest godna, sprawiedliwa, słuszna i zbawienna. Amen! Zbrojny napad na ambasadę, to agresja na terytorium innego państwa. Nie każdy pamięta o tym, że np. Iran jest formalnie w stanie wojny z USA, ponieważ jesienią roku 1979 irańscy bojówkarze zaatakowali Ambasadę USA w Teheranie. W tej sytuacji akcja zbrojna ze strony USA jest jak najbardziej uzasadniona. Przypominają się relacje Wielkiej Brytanii i Niemiec z II wojny światowej: 3 września 1939 o godzinie 11:00 Wielka Brytania wypowiada Niemcom wojnę. Tego samego dnia niemiecki U-Boot zatopił brytyjski statek pasażerski Athenia. Właściwe konsekwencje Niemcy poniosły dopiero w kilka lat później. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 193.188.161.* 31.01.05, 13:58 Moderator to leń, który nie spełnia swoich obowiązków, bo powinien cie faszystowski buszolomie ZZ dawno wyrzucic na zbity pysk z tego forum za podzeganie do wojny i za zboczenie buszyzmem i wampiryzmem zydowskim. Holocaust ci sie marzy, psubracie chyzniety buszyzmem, faszyzmem, buszewizmem, bolszewizmem, saddamizmem i syjonizmem...... Poza tym, to jak zwykle, stwierdzam zes glupis strzasznies, zydowski prowokatorze, bo to ze USSA chce czy nie chce kogos atakowac, nie ma nic wspolnego z prawem, ale z faszystowko-zydowskim Macht macht Frei. Tylko popierdzielone wampiry takie jak ty dostaja z tego powodu oragazmu, co jest nastepnycm dowodem na twoje zboczenie. Glupis tez starsznies, popierdzielencu buszolomski ZZ, piszac o formalnym stanie wojny Iranu z USSA poniewaz ambasada USSA zostala okupowana, bo to nie Iran zaczal w 1979 roku. Iran sie wtedy bronil tylko za to co USSA i Albion zrobili w Iranie w roku 1954 gdy obalili demokratyczny rzad Mossadeka i wstawili na tron swoja kukle szaha, ktory tak tancowal, jak mu grali, przepuszczajac majatek narodowy na zabawki wojenne, trzymajac narod w biedzie i przy okazji nieswiadomie siejac ziarna przyszlej rewolucji. USSA tez, buszolomie faszystowsko-bolszewicki ZZ, nie wypowiada wojny jak kazdy cywilizowany kraj ma w zwyczju, USSA po prostu: "goes to war", zawsze i bez wyjatku z przegranymi, slabymi, glodnymi i rozbrojonymi, aby ich zwyciestwo bylo podziwiane przez rzesze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: *.top.net.pl 31.01.05, 17:58 Żadne namiętne plucie jadem trupim nie jest w stanie zagłuszyć prawdy. Po prostu będzie tak, jak przewidziałem, bo tak zadecydowali mądrzy i odważni ludzie. A lewaki mogą co najwyżej ze złości wybić szybę w McDonald's w Paryżu. Ale nie radzę. Francuska policja, w odróżnieniu od wojska, jest bardzo sprawna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Rakieta trafiła w amerykańską ambasadę w Irak IP: 193.188.161.* 01.02.05, 08:17 Holocaust ci sie marzy, fszystowsko-bolszewicki buszolomie? Zew krwi, pozogi, trupow, spalenizny rozsiewany przez mordercow z Busha Nostra pod dyktando saddamowcow i syjonistow z USSRaela cie podnieca, wampirze, a? Takie same krwiozercze instynkty jak u ciebie rozniecali wszyscy wielcy zbrodniarze: Hitler, Stalin, Saddam, Bush, nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy, parszywy morderco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Dlaczego Wyborcza cenzuruje pół wątku IP: 216.127.82.* 30.01.05, 21:47 Tego jeszcze nie było... Łuczywo sie rozpaliła? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viking GW zostala nabyta przez bogatego araba. IP: 194.22.121.* 31.01.05, 00:20 Odpowiedz Link Zgłoś