Dodaj do ulubionych

To ja Tomek44

07.04.05, 14:53
Chcialbym jedynie przylaczyc sie do wszystkich tych, ktorzy dzis oplakuja
smierc Papieza.
Z Izraela bedzie niemala delegacja. Dzisiaj dowiedzialem sie, ze sedzia
naszego Najwyzszego Sadu odwolal wazna rozprawe, aby uczestniczyc w ostatnim
pozegnaniu Tego, ktory tak wiele uczynil dla dialogu miedzy zwasnionymi
religiami.
Przeczytalem wiele postow, w ktorych krytykuje sie nas za to, ze nie bedziemy
w trakcie uroczystosci. Beda oficjalne czynniki, ale wielu z nas bedzie
uczestniczylo wirtualnie w trakcie transmisji.
Wazne jest nie to,czy sie jest osobiscie, ale to co sie czuje w glebi serca.
Nie mam zamiaru powracac na forum. Chcialem jedynie wyrazic swoj naprawde
szczery bol po stracie tego Wielkiego Czlowieka, z ktorym lacza mnie rowniez
moje wlasne osobiste wspomnienia.
Prosze jednak, abyscie tym razem nie pluli i nie bluzgali pod moim adresem,
bo nie czas na to, a ja tez nie mam zamiaru ripostowac.
Obserwuj wątek
    • pypcinski Re: To ja Tomek44 07.04.05, 15:01
      Tomek ---

      szkoda, że nie chcesz wrócić. I dzięki za to, co dotychczas - i teraz.
      • tomek448 Re: To ja Tomek44 07.04.05, 15:14
        Witam rowniez. Nie moge wrocic z prozaicznego powodu. Niedlugo wyjezdzam do
        Polski. Co roku spedzam Pesah w Polsce. Taka tradycja. W gronie przyjaciol
        Chrzescijan. To znaczy nie tylko katolikow. Robie dokladnie to czego zyczyl
        sobie Ojciec Swiety. Siedzimy przy wspolnym stole i lamiemy sie maca. Czytamy
        Ksiege Wyjscia i jest bardzo interesujaco.
        Pozdrawiam.
        T44

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka