i-love-2-bike 30.05.05, 23:10 zeby zezloscic tu paru to pytam jak ci poszly:))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i-love-2-bike Re: ej kropa 30.05.05, 23:27 kropka napisała: > świetnie. Będę żyć :) masz podejscie mojej mlodziezy. ach gdziez te dawne czasy i ambitni mlodzi:))) gratulacje i aby do wiosny:)) Odpowiedz Link Zgłoś
mars_99 ej kropa czys ty buszewik? 30.05.05, 23:28 dlaczego zniknal bez sladu moj post o zestrzelonym samolocie okupantow w Iraq, he? Odpowiedz Link Zgłoś