30.05.05, 23:10
zeby zezloscic tu paru to pytam jak ci poszly:)))
Obserwuj wątek
    • kropka Re: ej kropa 30.05.05, 23:22
      świetnie. Będę żyć :)
      • i-love-2-bike Re: ej kropa 30.05.05, 23:27
        kropka napisała:

        > świetnie. Będę żyć :)

        masz podejscie mojej mlodziezy. ach gdziez te dawne czasy i ambitni mlodzi:)))
        gratulacje i aby do wiosny:))
      • mars_99 ej kropa czys ty buszewik? 30.05.05, 23:28
        dlaczego zniknal bez sladu moj post o zestrzelonym samolocie okupantow
        w Iraq, he?
    • genom3 rachelka zazdrośnica skreci cie kobieto jelito 31.05.05, 00:42

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka