wielki_komuch 31.05.05, 21:06 lukaszenka to nie jest temat dla polityki. to juz jest temat dla medycyny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
efka_2 To się nazywa ręczne sterowanie.. - 31.05.05, 21:22 - tyle że to nigdy żadnemu narodowi nazdrowie nie wyszło... A jak już w ten sposób zaczynał rządzić człowiek chory psychicznie... Szkoda mi Białorusi... Odpowiedz Link Zgłoś
rmk28 Re: Białoruś: słowa "białoruski" i "narodowy" zak 31.05.05, 21:34 > lukaszenka to nie jest temat dla polityki. to juz jest temat dla medycyny Tak jak kaczor ktory lamie polskie prawo. Lukaszenko tez zostal demokratycznie wybrany.....i tak kroczek po kroczku lamal wszystkie prawa....az w pewnym momencie bylo za pozno. A bylo za pozno bo sami obywatele mu na to pozwolili. To moze stac sie tez w Polsce. Zacznie sie od gejow, bo od czegos sie musi przeciez zaczac, a skonczy na zamykaniu politycznej opozycji Odpowiedz Link Zgłoś
lortea Porównywać Lecha Kaczyńskiego i batkę. 31.05.05, 21:40 Lecz nogi bo na głowę za późno, coraz idiotyczniejsze sa te ataki na Kaczorów, przechodzicie wszelkie granice śmieszności. Odpowiedz Link Zgłoś
rmk28 Kaczor to poczatkujacy dyktator 31.05.05, 21:45 PIS = Bezprawie i Niesprawiedliwosc A kaczor to poczatkujacy dyktator bo lamie prawo Odpowiedz Link Zgłoś
lortea Wybacz, ale dość mam "rządów prawa" które 31.05.05, 21:50 służą wzselkim rywinom, pęczakom i tysiącom innych złodziei z sld. Wolę już "bezprawie i niesprawiedliwosć" polegajacą na tym ze miejsce kryminalistów jest w wiezieniu, państwo ma wiecej troski dla przestepstw ofiar a nie sprawców. Kaczor początkującym dyktatorem- jeśli egzekwowanie prawa nazywasz początkującą dyktaturą to cóż. Jedź sobie na Białoruś albo KRLD, tam faszystowskiej prawicy nie zaznasz. Odpowiedz Link Zgłoś
rmk28 Dyktator 31.05.05, 22:06 Kaczor w roli rozwscieklonego dyktatora: miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,2738170.html Odpowiedz Link Zgłoś
lortea Sad uzna jak było. Gdy moja babcia była w szpitalu 31.05.05, 22:17 a jest to osoba częściowo sparaliżowana to też miałem ochotę nawrzeszczeć na pielęgniarki żlopiące na okrągło kawkę i herbatkę. Gdy starsza pani która nie miała tyle szzcescia co moja babcia bo nikt anie przyjeżdżał do niej każdego dnia, chciała abym wezwał pielęgniarkę, to poszedłem do pokoju pielęgniarskiego i powiedziałem że pacjentka wzywa, popatrzyły na mnie jak na kosmitę i przylazły po dłuższym czasie. Pacjentkę i tak przewróciłem z boku na bok ja i moja mama. Jeśli kaczor trafił na pielęgniarki choć w 1/10 takie jak ja, to cieszę sie że zrobił z nimi porządek. Aczkolwiek powtarzam ze sąd rozsądzi. Odpowiedz Link Zgłoś
rmk28 Re: Sad uzna jak było. Gdy moja babcia była w szp 31.05.05, 22:32 > a jest to osoba częściowo sparaliżowana to też miałem ochotę nawrzeszczeć na > pielęgniarki żlopiące na okrągło kawkę i herbatkę Chamstwa czy lenistwa nie zwalcza sie chamstwem i lamaniem prawa w kraju demokratycznym! Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszek_i_jego_pies Re: Białoruś: słowa "białoruski" i "narodowy" zak 01.06.05, 00:23 Łukaszenko uczciwie wygrał edynie wybory prezydenckie w 1994 roku. podczas kolejnych głosowań i referendów dochodziło juz do fałszerstw, ostatnio na masową skalę. podobnie jak podczas wyborów parlamentarnych... Odpowiedz Link Zgłoś
zasov Re: Białoruś: słowa "białoruski" i "narodowy" zak 01.06.05, 07:57 > Lukaszenko tez zostal demokratycznie wybrany..... Kiedy były te "demokratyczne wybory" na Białorusi i jak wyglądały w praktyce? Prosze o szczegóły! Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany BIALORUSKA, NARODOWA i WOLNA BIALORUS! 31.05.05, 22:11 www.zubr-belarus.com/index.php?lang=2 www.charter97.org/eng/news/ (wspomniana Karta 97) www.3dway.org www.mult.3dway.org/index_pl.php (flashe o Lukaszence i sytuacji w Bialorusi. takze po polsku.) Odpowiedz Link Zgłoś
pomanorder łukaszenko ma rację 31.05.05, 23:15 białorusini nie są żadnym odrębnym narodem i przynajmniej o tym wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Ty pomanburdel nie masz prawa mowic 01.06.05, 00:28 kim Bialorusini sa, a kim nie sa i szkoda, ze nawet o tym nie wiesz:( pomanorder napisała: > białorusini nie są żadnym odrębnym narodem i przynajmniej o tym wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
kpt.klops Białoruś czeka raczej los Korei Płn. niż Rumunii 01.06.05, 00:13 Dyktatorzy mający kłopoty z głową to żadna nowość. To co obecnie robi Łukaszenko przypomina schyłkowe lata Ceausescu: coraz dziwaczniejsze pomysły, coraz większe represje i coraz większa izolacje reżimu. Ale Rumuni nie mieli takiego wsparcia finansowego z zewnątrz jak ma Białoruś ze strony Rosji. Oni "pluli krwią": nie było prądu ani ogrzewania w blokach, niemowlęta umierały, bo nie było dla nich mleka w proszku, albo lekarstw, bo dyktator budował sobie monstrualny pałac albo spłacał dlugi żeby nie być tak zależnym od Zachodu jak POlska. A tymczasem Białoruś ma dobrego wujka. Putin zapłaci każdą cenę żeby podtrzymać ten skansen, bo to jest ostatnie państwo na jaki Rosja ma jeszcze wpływ; poza tym lepiej mieć pod kontrolą państwo graniczące z Unią i NATO. Reżim Łukaszenki będzie sztucznie podtrzymywany przez Rosję tak jak reżim Kim Ir Sena czy jego syna przez Chiny. Nie będzie tak żadnej rewolucji w stylu rumuńskim, bo ludzie mają tylko minimalne potrzeby, które bogata, a ostatnio wręcz śpiąca na pieniądzach, Rosja jest w stanie zaspokoić. Nie będzie też po 18 latach od tej rewolucji wejścia Białorusi do Unii Europejskiej co czeka Rumunię. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: Białoruś: słowa "białoruski" i "narodowy" zak 01.06.05, 08:03 To niebezpieczny dyktator. I jeszcze do tego psychiczny.Ciekawe kiedy zakaze uzywac nazwy wlasnego kraju ...... Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr Re: Białoruś: słowa "białoruski" i "narodowy" zak 01.06.05, 11:19 Nie medycyna, tylko weterynarz może tu pomóc. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder O to to, weterynarza wezwac, niech uspi sobake:)) 01.06.05, 11:29 tppiotr napisał: > Nie medycyna, tylko weterynarz może tu pomóc. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita sluze podrecznymi wetami 01.06.05, 18:12 a i Morbitol naszykowany. Kto przyniesie Łukaszenke do mojej "kliniki"? Odpowiedz Link Zgłoś
kryvicki Białoruś zbawi psychiatra 01.06.05, 11:28 Proponuje, aby jako odpowiedz zabronic uzywania slowa "łukaszenko" i zamienić je na słowo kołchożnik. A tak wogóle to Białoruś zbawi psychiatra Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Wbrew pozorom, nie jest to głupie 01.06.05, 11:50 W Polsce ukazuje się szmatławiec pod nazwą "Gazeta Polska", która naprawdę dąży do przerobienia Polski na kołchoz w stylu Łukaszenki. O finansowaniu też można parę słów powiedzieć. Sądowne odebranie nazwy "Polska" temu szmatławcowi przydałoby się. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Wbrew pozorom, nie jest to głupie 01.06.05, 12:42 a może tak odebrać PKP prawa do nazwy "Polskie". Jak się wsiądzie do pociągu podmiejskiego to syf nie z tej ziemi. w pośpiechach nie powiem poprawiło się Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Wbrew pozorom, nie jest to głupie 01.06.05, 18:48 Zgadzam się w pełni. Tak samo nie powinno być przymiotnika "Polski" w: "Polskim" Koncernie Naftowym ORLEN (obecnie FSB/GRU), banku "Polska Kasa Opieki" i tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś