Dodaj do ulubionych

Zamach na pociąg Grozny-Moskwa dziełem rosyjski...

14.06.05, 11:39
Ktos sie dziwi czemu lewaki taka sympatia palaja do islamistow?Terroryzm laczy.
Obserwuj wątek
    • zigzaur Inne wytłumaczenie 14.06.05, 11:42
      Pociąg wysadził jakiś staruszek, bojec "czerwonych" z okresu wojny domowej. Po
      prostu, nie odwołano rozkazu wysadzania pociągów "białych".
      • meerkat1 Cui prodest... 14.06.05, 12:07
        Przypomne, ze wedlug dwoch bylych pulkownikow FSB zamachy bombowe na blokowiska
        w Moskwie i Wolgodonsku dokonane przez jej agentow przebranych za Czeczenow
        zorganizowano na bezposrednie polecenie Kremla, by ozywic slabnace w
        spoleczenstwie rosyjskim poparcie dla wojny w Czeczenii.

        Dlatego nie sadze, by za obecnym zamachem stalo FSB. Dla wzmocnienia poparcia
        zorganizuje sie akcje, w ktorej zgina, i to masowo, rodowici Rosjanie. :-(((
        • bohemian1 Re: Cui prodest... 14.06.05, 12:54
          ...Ano, ano, "przypomne", ze atak 9/11 zorganizovali prevleceni agenti CIA....,
          stejne idiotske jako tvuj text.
          P.S. ...americani nebyli na Mesici, svet je stary podle bible pres 6000 let,
          panna Maria byla pannou...atd., stejne texty jako ten tvuj.
          • meerkat1 Re: Cui prodest... 14.06.05, 13:06
            Zglos sie ponownie, jak opanujesz jezyk.
            A teraz won z powrotem do Rudego Prava!
            • zigzaur Re: Cui prodest... 14.06.05, 13:19
              Nu szto wy?
              Bohemiansa nie widieli, a?
              Nastojaszczij Bohemians iz Łubianki!
            • samsone Re: Cui prodest... 14.06.05, 14:19
              a czy juz nie mozna po cesky pisac, bo pewien meerkat1 tak sobie to nie zyczy.
              • sebastian64 Re: Cui prodest... 14.06.05, 15:04
                można pisać nawet po chińsku byle z sensem, a tego bohemianowi - czeskiemu
                fanatykowi wszystkiego co rosyjskie najwyraźniej brakuje
            • kamyk39 Re: Cui prodest... 14.06.05, 16:37
              meerkat1 napisał:

              > Zglos sie ponownie, jak opanujesz jezyk.
              > A teraz won z powrotem do Rudego Prava!

              Wiesz, ze sie polski wywodzi z czeskiego.
              Co zlego z Rudym Prawem? Ma dobra ceche: nie zyje.
          • skipper_ Re: Cui prodest... 14.06.05, 15:44
            bohemian1 napisał:

            > ...Ano, ano, "przypomne", ze atak 9/11 zorganizovali prevleceni agenti CIA....,
            >
            > stejne idiotske jako tvuj text.
            > P.S. ...americani nebyli na Mesici, svet je stary podle bible pres 6000 let,
            > panna Maria byla pannou...atd., stejne texty jako ten tvuj.
            za duzo kleju moze? albo dentaturatu???
            • sebastian64 Re: Cui prodest... 14.06.05, 15:53
              Pan bohemian robi na tym forum ja to się potocznie mówi...."czeski cyrk"
        • kamyk39 Re: Cui prodest... 14.06.05, 16:36
          meerkat1 napisał:

          > Przypomne, ze wedlug dwoch bylych pulkownikow FSB zamachy bombowe na
          blokowiska
          >
          > w Moskwie i Wolgodonsku dokonane przez jej agentow przebranych za Czeczenow
          > zorganizowano na bezposrednie polecenie Kremla, by ozywic slabnace w
          > spoleczenstwie rosyjskim poparcie dla wojny w Czeczenii.
          >
          > Dlatego nie sadze, by za obecnym zamachem stalo FSB. Dla wzmocnienia poparcia
          > zorganizuje sie akcje, w ktorej zgina, i to masowo, rodowici Rosjanie. :-(((

          Po co przypominasz? "Pamietamy i pomscimy"
          Czy mozna sie przebrac za Czeczenca?
    • nikola_piterski2 There you go again... 14.06.05, 13:42
      ...stale przedstawicieli JTA na forumu "GW"!
      • meerkat1 Re: There you go again... 14.06.05, 13:44
        Co piterski, w Moskowskim Komsomolcu nie chca cie publikowac, wiec tu probujesz?
    • nikola_piterski2 Re: Zamach na pociąg Grozny-Moskwa dziełem rosyjs 14.06.05, 14:24
      "Moskiewski komsomolec" jak i "Gazeta Wyborcza" to sa "Rude prawo" tylko na
      prawo.
      Roznica "MK" od "GW" w tym. ze dzienninkarze "MK" sami szukaja plotki, a "GW"
      ich przepisuje z "MK", a niektorze "ochotnicy" potem z nich opowiadaja bajdy...
      • jankowski1960 Re: Zamach na pociąg Grozny-Moskwa dziełem rosyjs 14.06.05, 15:17
        a bezsens, a tam ludzie cierpia...
        • zigzaur Re: Zamach na pociąg Grozny-Moskwa dziełem rosyjs 14.06.05, 15:22
          Cierpią?
          No to dlaczego głosowali na Putina?
          Trzeba było pomyśleć!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka