Dodaj do ulubionych

ZNOWU POBILI POLAKA w MOSKWIE

11.08.05, 19:36
"Wiadomosci" wlasnie podaly, ze niedawno pobito dziennikarza "Rz".

To jest na pewno rosyjska prowokacja. To nie moze byc przypadek.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka