Gość: Dariusz
IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl
11.10.01, 20:02
Nie będę ukrywał, że nie cierpię pacyfistów.
Od pewnego czasu prowokuję ich swoimi postami !
Mogę zrozumieć Habiba, muslima i innych muzułmanów. Jest im głupio, że wszyscy
atakują Arabów, a w końcu tylko część z nich to terroryści ! Może mówią serio,
może kłamią, faktem jest, że bronią swoich i można to zrozumieć .
Można z nimi dyskutować.
Ale co innego Polacy - pacyfiści. Oczywiście część z nich to szczerzy
nawiedzeni idealiści, którzy naprawdę wierzą w te głupoty o możliwośći
pokojowego rozwiązywania konfliktów z terrorystami.
Niestety zdecydowana większość pacyfistów NIE ma żadnych poglądów. TO TYLKO
ZWYCZAJNE TCHÓRZOSTWO ZASŁONIĘTE SZCZYTNYMI HASŁAMI. Jestem przeciwko USA, bo
boję się wszystkiego. Najlepiej schować głowę w piasek i krytykować Amerykę.
ŻAŁOSNE JEST TO GLĘDZENIE, ŻE WOJNA DO NAS NIE DOJDZIE !
Ona już doszła, czy tego chcemy, czy nie !
Jeżeli nie możecie być po stronie USA, przynajmniej bądźcie cicho ! Nie bójcie
się ! Nikt takich tchórzy na wojnę nie wyśle !