_hermenegilda
18.12.02, 00:28
Adwent to jest oczekiwanie-
Na switanie
Gdy do szkoly brniemy w zaspach
A wieczorem-
Na dalekich okien zapalanie
I na mame co zmeczona wroci z miasta.
Na lyk zupy-
Gdysmy glodni i zmarznieci.
I na pierwszy blysk plonacych w piecu drew.
A gdy snieg na polach-
Na skowronczy spiew
I na klucze wracajacych gesi.
Na wiatr cieply
Ze kwiaty rozsieje.
Na autobus
Gdy sie zima drzec zaczyna
A najbardziej- na Gwiazde:
nadzieje
ktora jutro przyniesie Diecina
J Kulmowa