18.12.02, 00:28
Adwent to jest oczekiwanie-
Na switanie
Gdy do szkoly brniemy w zaspach
A wieczorem-
Na dalekich okien zapalanie
I na mame co zmeczona wroci z miasta.

Na lyk zupy-
Gdysmy glodni i zmarznieci.
I na pierwszy blysk plonacych w piecu drew.
A gdy snieg na polach-
Na skowronczy spiew
I na klucze wracajacych gesi.

Na wiatr cieply
Ze kwiaty rozsieje.
Na autobus
Gdy sie zima drzec zaczyna
A najbardziej- na Gwiazde:
nadzieje
ktora jutro przyniesie Diecina

J Kulmowa
Obserwuj wątek
    • Gość: Alex Re: Adwent IP: *.hispeed.ch 18.12.02, 00:34
      Ladnie napisane, przyjemnie czytac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka