IP: 130.94.123.* 30.12.02, 19:23
Moi drodzy.
Wielu jest udawaczy vista, wielu wysmiewaczy i
popieraczy. Ja sie na waszych sporach nie wyznaje.
Mial racje lub nie. Ale mial jakas klase.
Niekoniecznie potrafie wam to sprecyzowac, choc ci co
wiedza to i tak wiedza.

I'm nobody
who are you ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka