Gość: CIEKAWY IP: *.24.135.135.Dial1.Tampa1.Level3.net 01.02.03, 13:46 CZY KIOS MA WIADOMOSCI O WCZORAJSZEJ SADOWEJ ROZPRAWIE PRZECIW POLSKIEMU KSIEDZOWI OSKARZONEMU O GWALT???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sas Re: CZY KIOS MA WIADOMOSCI O KSIEDZU OSKARZONEMU IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 02.02.03, 19:16 www.polskabratniapomoc.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sas z ostatniej chwoli IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 03.02.03, 00:05 Z ostatniej chwili Rozprawa ks. Romana Kramka przesunięta na koniec lutego W sali rozpraw sądu New Britain Superior Court w New Britain miał się w czwartek 30 stycznia rozpocząć proces w sprawie ks. Romana Kramka, oskarżonego o niewłaściwe zachowanie o charakterze seksualnym w stosunku do 17-letniej dziewczyny. Jeszcze przed godziną 7:00 rano przed głównym wejściem do budynku sądowego (który jest otwierany o 9:00) pojawiły się ekipy telewizyjne i reporterzy głównych stacji telewizyjnych z Connecticut, czyhając na odpowiednią okazję, by zrobić zdjęcie oskarżonemu lub wydobyć choć słowo na powyższy temat od osób udających się na salę rozpraw (kamery i aparaty fotograficzne są w pomieszczeniach sądowych zabronione). Także na sali rozpraw pojawili się dziennikarze lokalnych mediów, a poza tym obecna była około 15-osobowa grupka przedstawicieli Polonii, wyrażających w ten sposób swą solidarność z ks. Romanem Kramkiem. Gdy nadeszła odpowiednia chwila, ze względu na to, że ks. Roman Kramek nie przyznaje się do winy, sędzina Susan Handy zaproponowała adwokatowi podsądnego przesunięcie terminu rozprawy na dzień 28 lutego. Jednocześnie przypomniała o zakazie kontakowania się przez ks. Kramka z dziewczyną, która wysunęła przeciw niemu w/w oskarżenia oraz z jej rodziną. Na życzenie oskarżyciela publicznego (co jest w podobnych wypadkach standardową procedurą), adwokat polskiego księdza został także zobowiązany do przekazania do wiadomości sądu obecnego adresu pobytu oskarżonego. Przypominamy, że od dnia 17 stycznia ks. Roman Kramek, po wykupieniu za kaucją, odpowiada z wolnej stopy (policja już wcześniej zarekwirowała jego paszport). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo gowno prawda IP: *.proxy.aol.com 03.02.03, 00:23 Gość portalu: sas napisał(a): > > Z ostatniej chwili > > Rozprawa ks. Romana Kramka przesunięta na koniec lutego > W sali rozpraw sądu New Britain Superior Court w New Britain miał się w > czwartek 30 stycznia rozpocząć proces w sprawie ks. Romana Kramka, oskarżonego > o niewłaściwe zachowanie o charakterze seksualnym w stosunku do 17-letniej > dziewczyny. Jeszcze przed godziną 7:00 rano przed głównym wejściem do budynku > sądowego (który jest otwierany o 9:00) pojawiły się ekipy telewizyjne i > reporterzy głównych stacji telewizyjnych z Connecticut, czyhając na odpowiednią > > okazję, by zrobić zdjęcie oskarżonemu lub wydobyć choć słowo na powyższy temat > od osób udających się na salę rozpraw (kamery i aparaty fotograficzne są w > pomieszczeniach sądowych zabronione). Także na sali rozpraw pojawili się > dziennikarze lokalnych mediów, a poza tym obecna była około 15-osobowa grupka > przedstawicieli Polonii, wyrażających w ten sposób swą solidarność z ks. > Romanem Kramkiem. Gdy nadeszła odpowiednia chwila, ze względu na to, że ks. > Roman Kramek nie przyznaje się do winy, sędzina Susan Handy zaproponowała > adwokatowi podsądnego przesunięcie terminu rozprawy na dzień 28 lutego. > Jednocześnie przypomniała o zakazie kontakowania się przez ks. Kramka z > dziewczyną, która wysunęła przeciw niemu w/w oskarżenia oraz z jej rodziną. Na > życzenie oskarżyciela publicznego (co jest w podobnych wypadkach standardową > procedurą), adwokat polskiego księdza został także zobowiązany do przekazania > do wiadomości sądu obecnego adresu pobytu oskarżonego. Przypominamy, że od dnia > > 17 stycznia ks. Roman Kramek, po wykupieniu za kaucją, odpowiada z wolnej stopy > > (policja już wcześniej zarekwirowała jego paszport). Tego xionca wkrotce po rozprawie panna Ewelina G. z babcia na kolacje zaprosila,babcia po 2 sliwowicach w dining room na krzesle zasnela do rana,A Ewelinka Xionca na poddasze zaiagnela,jak polka prawdziwa !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sas Re: CZY KIOS MA WIADOMOSCI O KSIEDZU OSKARZONEMU IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 02.02.03, 19:21 www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=50&w=4461781&a=4461781 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: |v|rowa Re: CZY KIOS MA WIADOMOSCI O KSIEDZU OSKARZONEMU IP: *.block3.tc1.rnktel.net 02.02.03, 20:21 Ja tylko wiem, ze niggas w pierdlu powinni mu zrobic z tylka jesien sredniowiecza... hmmm, ale moze on odebralby to jako nagrode.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sas Re: CZY KIOS MA WIADOMOSCI O KSIEDZU OSKARZONEMU IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 03.02.03, 00:02 Gość portalu: |v|rowa napisał(a): > Ja tylko wiem, ze niggas w pierdlu powinni mu zrobic z tylka jesien > sredniowiecza... hmmm, ale moze on odebralby to jako nagrode.... Ty sie o to prosisz(?), czy masz juz doswiadczenie, w tego rodzaju metodach rechabilitacji spolecznej(?). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: CZY KIOS MA WIADOMOSCI O KSIEDZU OSKARZONEMU IP: *.proxy.aol.com 03.02.03, 00:09 Gość portalu: sas napisał(a): > Gość portalu: |v|rowa napisał(a): > > > Ja tylko wiem, ze niggas w pierdlu powinni mu zrobic z tylka jesien > > sredniowiecza... hmmm, ale moze on odebralby to jako nagrode.... > > Ty sie o to prosisz(?), czy masz juz doswiadczenie, w tego rodzaju metodach > rechabilitacji spolecznej(?). Po pierwsze -rehabilitacji- po drugie ten xionc 25 lat w celi wspolnej z murzynem pederasta(134 kg wagi i 12 inch) siedziec bedzie ! Odpowiedz Link Zgłoś