yann17
22.10.06, 16:52
Staraliśmy się w Iraku ze wszystkich sił, aby wszystko poszło dobrze, ale
myślę, że jest spore pole do krytyki, bo bez wątpienia Stany Zjednoczone
przejawiły w Iraku arogancję i głupotę - powiedział Alberto Fernandez,
dyrektor dyplomacji publicznej w Biurze Bliskowschodnim Departamentu Stanu
USA.
--------
no felusiak masz pole do popisu.
fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/arogancja-i-glupota-usa,808711?source=rss