Gość: pantos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.03, 17:01 michal wisniewski, ten zyd - komunista (czerwony), zaspiewa specjalnie dla irakijczykow "keine grenzen - zbudujmy stany zjednoczone swiata juz dzis". Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sasza Re: a co na to michal wisniewski? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.03.03, 17:07 Gość portalu: pantos napisał(a): > michal wisniewski, ten zyd - komunista (czerwony), zaspiewa specjalnie dla > irakijczykow "keine grenzen - zbudujmy stany zjednoczone swiata juz dzis". Keine kriege! A skąd wiesz , że rudy jest żydem? Zaglądałeś mu do rozporka? Komunista? Przecież facet ma 0 poglądów. Ave. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuni Re: a co na to michal wisniewski? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.03.03, 17:18 Gość portalu: pantos napisał(a): > michal wisniewski, ten zyd - komunista (czerwony), zaspiewa specjalnie dla > irakijczykow "keine grenzen - zbudujmy stany zjednoczone swiata juz dzis". Lewica tez go nie lubi! Na Wisniewskiego Michala i zespol Ich Troje jest rezolucja ONZ (nr.3), ktora ze wzgledu na terroryzm estetycznyczny(rodzaj, jakosc i czestotliwosc prezentowania utworow zespolu) poleca niezwlocznie zbombardowac kazdy radioodbiornik i punkt sprzedazy plyt, jesli rzeczony Wisniewski nie wstapi do zakonu kontemlacyjnego( z zakazem wydobywania z siebie glosu przez lat 20)! Zuni. PS.Wisniewski "zbliza" do siebie ludzi o roznych swiatopogladach; co z kim rozmawiam i rozmowa zeslizgnie sie na temat kariery w/w okazuje sie , ze nikt go nie lubi-"kiczysty";-) muzycznego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hania pantos, gupiś jak but! IP: *.dip.t-dialin.net 29.03.03, 19:25 gdyby krytycy agresji na obce państwo byli wyłącznie żydami i komunistami, to ty, jak sądzę ani żyd ani komunista, należałbyś do nielicznej ok. sześcioprocetowej mniejszości i trzebaby cię już zamknąć, dla twej ochrony, w rezerwacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pantos droga haniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.03, 20:01 widze, ze zupelnie nie zrozumialas o co mi chodzilo... prosze, przeczytaj pierwszy post raz jeszcze, a wtedy odkryjesz jedyny i prawdziwy sens mojej wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś