Dodaj do ulubionych

a co na to michal wisniewski?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.03, 17:01
michal wisniewski, ten zyd - komunista (czerwony), zaspiewa specjalnie dla
irakijczykow "keine grenzen - zbudujmy stany zjednoczone swiata juz dzis".
Obserwuj wątek
    • Gość: Sasza Re: a co na to michal wisniewski? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.03.03, 17:07
      Gość portalu: pantos napisał(a):

      > michal wisniewski, ten zyd - komunista (czerwony), zaspiewa specjalnie dla
      > irakijczykow "keine grenzen - zbudujmy stany zjednoczone swiata juz dzis".

      Keine kriege!
      A skąd wiesz , że rudy jest żydem? Zaglądałeś mu do rozporka?
      Komunista? Przecież facet ma 0 poglądów. Ave.
      • Gość: CHRIS MICHAL WISNIEWSKI PADL !!! IP: *.teleton.pl 29.03.03, 17:10
    • Gość: Zuni Re: a co na to michal wisniewski? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.03.03, 17:18
      Gość portalu: pantos napisał(a):

      > michal wisniewski, ten zyd - komunista (czerwony), zaspiewa specjalnie dla
      > irakijczykow "keine grenzen - zbudujmy stany zjednoczone swiata juz dzis".

      Lewica tez go nie lubi!
      Na Wisniewskiego Michala i zespol Ich Troje jest rezolucja ONZ (nr.3), ktora ze
      wzgledu na terroryzm estetycznyczny(rodzaj, jakosc i czestotliwosc
      prezentowania utworow zespolu) poleca niezwlocznie zbombardowac kazdy
      radioodbiornik i punkt sprzedazy plyt, jesli rzeczony Wisniewski nie wstapi do
      zakonu kontemlacyjnego( z zakazem wydobywania z siebie glosu przez lat 20)!
      Zuni.
      PS.Wisniewski "zbliza" do siebie ludzi o roznych swiatopogladach; co z kim
      rozmawiam i rozmowa zeslizgnie sie na temat kariery w/w okazuje sie , ze nikt
      go nie lubi-"kiczysty";-) muzycznego!
    • Gość: hania pantos, gupiś jak but! IP: *.dip.t-dialin.net 29.03.03, 19:25
      gdyby krytycy agresji na obce państwo byli wyłącznie żydami i komunistami, to
      ty, jak sądzę ani żyd ani komunista, należałbyś do nielicznej ok.
      sześcioprocetowej mniejszości i trzebaby cię już zamknąć, dla twej ochrony, w
      rezerwacie.
      • Gość: pantos droga haniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.03, 20:01
        widze, ze zupelnie nie zrozumialas o co mi chodzilo... prosze, przeczytaj
        pierwszy post raz jeszcze, a wtedy odkryjesz jedyny i prawdziwy sens mojej
        wypowiedzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka