Dodaj do ulubionych

Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie...

01.11.06, 10:29
A swiat nie chce zatrzymac procesu...

www.teachkidspeace.com/flash.php
Obserwuj wątek
    • tut_ets Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:32
      www.teachkidspeace.com/flash.php
      www.shoebat.com/
      video.google.com/videoplay?docid=-6331994107023396223&hl=en
    • blazare Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:43
      tut_ets napisała:

      > A swiat nie chce zatrzymac procesu...

      Jednak do nas zawitałaś ;).. Fajnie..
      • dana33 Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:46
        nu, powiedzialam.... blazerski juz jest.... czekam teraz na dalsze wpisy... :)))
        • entr00pik Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:48
          dana33 napisała:

          > nu, powiedzialam.... blazerski juz jest.... czekam teraz na dalsze wpisy... :))

          Podczepiłem się, bo zauważyłem jej nick.. Już miałem okazję rozmawiać z tut_ets
          na Judaice i wiem, że jest nieprzejednaną obrończynią Izraela. Nie przepadam za
          ludźmi do bólu zdefiniowanymi, ale cieszę się, że jednak zdecydowała się
          przyłączyć do dyskusjio polityce. Będzie goręcej i ciekawiej..
          • dana33 Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:51
            ty sie nie ludz. ona madra dziewczyna, na fs to ona daje dzisiaj tylko goscinne
            wystepy.
            a ty co, z tymi dwoma zerami? masz zamiar robic konkurencje zerowcowi?
            • entr00pik Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:53
              dana33 napisała:

              > a ty co, z tymi dwoma zerami?

              To moje oczy wyrażające skrajne zdziwienie tym światem..
              • dana33 Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:57
                kurrrka, blazerski..... ty to masz facet fantazje.... :))))
          • tut_ets Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 11:15
            Ciekawiej, moze.. CZy gorecej - nie wiem... W pracy jestem teraz i nie mam za
            bardzo czasu na ostra walke... :) Ale ciekawe opinie chetnie bym poczytala.
            Zastrzegam CIEKAWE, nie zajadliwie antysemickie, bo sie wylacze z dyskusjii i
            znikne z forum... :)
            • entr00pik Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 11:16
              tut_ets napisała:

              > nie zajadliwie antysemickie, bo sie wylacze z dyskusjii i znikne z forum... :)

              Nie bądź taka delikatna ;).. Nasi forumowi antysemici poddadzą cię wielu próbom.
              Bądź twarda jak skała.. ee.. chciałem powiedzieć jak Dana ;)
              • tut_ets Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 11:17
                Bylam kilka miesiecy rtemu, ale znudzilo mi sie... Fakt, ze ubwa mialam po
                pachy. Jednak przestalo mnie to bawic... :)
                • entr00pik Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 11:18
                  tut_ets napisała:

                  > Bylam kilka miesiecy rtemu, ale znudzilo mi sie... Fakt, ze ubwa mialam po
                  > pachy. Jednak przestalo mnie to bawic... :)

                  Na hardcorowy antysemityzm odpowiadaj hardcorowo.. Wal z grubej rury. Na
                  niektórych działa dopiero porządny plaskacz w facjatę ;)..
                  • tut_ets Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 11:32
                    No, odpowiadam im zgodnie z zasadami tych, ktorym pochlebiaja... :)) CZyli z
                    zasadami odwiecznego islamu... :) Prosto i po lbie... :)

                    Ale to zmudna walka. Chyba jakies enerdzajzery biora... :) Nie trzeba chodzic na
                    techno party, aby zobaczyc ludz w transie. Tutaj takich antysemitow najaranych
                    czesto widac... :)
            • roger39 Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 03.11.06, 03:43
              Tylko w ostatnich siedmiu dniach zydzi zamordowali szesnascioro
              palestynczykow. Rannych , w tym wielu ciezko , zostalo kilkadziesiat osob , w
              tym wiekszosc , to palestynskie dzieci :

              Relatives said one of the civilians killed on Thursday, a 75-year-old man, was
              shot by troops on a rooftop when he went onto the balcony of his home to take
              his disabled son inside. The army said its forces were only targeting militants.

              Among the dead was a Hamas gunman who worked as a bodyguard for Ismail Haniyeh,
              the Palestinian prime minister, witnesses said.

              Hospital officials said 15 people had been wounded, including four children and
              a woman injured when a tank shell hit their house.

              Wiecej podaje :
              english.aljazeera.net/NR/exeres/2B86D106-3C03-42D8-A063-7A0A76C7ADA8.htm
              W Libanie od czasu zakonczenia inwazji prez Izrael latem tego roku , od bomb
              kasetonowych zycie stracilo 160 osob , w wiekszosci dzieci . Bomby kasetonowe ,
              ktore zydzi zrzucali na Liban , pozostawily dziesiatki tysiecy rozproszonych
              niewybuchow , na ktore kazdego dnia natrafiaja dzieci ( wszedzie , w krzakach ,
              w ruinach domow , na placach zabaw , na drzeawach ) .
              Tu jest film o tej kasetonowej smierci . Wlosi mowia w nim , ze przez te
              niewypaly od kilku miesiecy zycie traci srednio 3 do 4 libanskich dzieci .
              Bomby kasetonowe zabraniaja stosowac porozumienia miedzynarodowe , w tym
              Konwencje Genewskie , zydzi te bomby zaczeli zrzucac na trzy dni przed
              podpisaniem rozejmu i wycofaniem sie z Lbanu :

              tv.repubblica.it/player.php?mode=focus&ref=4770&art=3264
      • tut_ets Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 11:13
        Mialas racje, Dana! :)
    • polani Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:52
      mamy arabow w nosie niech ida do Henja albo nassrala albo do szatan allah
      • dana33 Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 10:58
        nu, fredzio..... cepek sie zaraz zdenerwuje.... nie wolno tak pisac o arabach,
        co to przez nas sa okradzione, umeczone i wyzyskane... :))))
        • tut_ets Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 11:19
          Taaa... biedne... Tylko maja nieziemsko bohate palace, 15 mercow i w ogole... Ci
          ich przywodcy... :)
    • remekk dzieło "miłujących pokój" okupantów ... 01.11.06, 11:28
      fromisraeltolebanon.info/

      Arabowie po tym wszystkim nie wpychaja się do Polski z pouczeniami a anwet ...
      "oskarżeniami" ... .
      • entr00pik Re: dzieło "miłujących pokój" okupantów ... 01.11.06, 11:33
        remekk napisał:

        > fromisraeltolebanon.info/

        Jak myślisz Remek, dlaczego Izraelczycy nie epatują całego świata zdjęciami
        swoich zamordowanych rodaków?
        • remekk Re: dzieło "miłujących pokój" okupantów ... 01.11.06, 11:46
          To jakiś zart ?
          W "dziele" epatowania i wykorzystywania do bardzo niskich celów np wielkiej
          tragedii II wojny pobili juz chyba wszystkie rekordy .
          Uczciwy Zyd - Norman Finkelstein opisał ten proceder w
          książce "Przedsiębiorstwo holokaust" .
          A co do okupowanej Palestyny to podane w wtym watku adresy również przecza
          Twojej tezie . Co właścieciwie dziwi - gdyz tego tematu nie powinni wogóle
          poruszac chocby taktycznych powodów
        • tut_ets bo... 01.11.06, 11:48
          Bo respektuja zmarlych.

          W przeciwienstwie do hezbollachowcow...
          • remekk Re: bo... 01.11.06, 11:50
            tut_ets napisała:

            > Bo respektuja zmarlych.
            >
            Szczególnie robiąc kasę na targedii II wojny .
            W swym "respekcie" posuneli się nawet do tego iz przymierzają sie do okradania
            kraju , który poniósł w wyniku wojny największe stary pod pretekstem ...
            wojny .
            • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 12:14
              Kto na kim kase robil w czasie IIWW - zapomniales?? Mam zaczac lekcje historii??
              Nie ma sprawy, ale zastrzegam, biore drogo... :)))
              • remekk Re: bo... 01.11.06, 12:27
                Zacznij .
                Zacznij najlepiej od początku .
                W 39 na Kresach wasi MASOWO uczestniczyli w eksterminacji Polaków na Kresach .
                Począwszy od sporządzania list nieszcęśników pzreznaczonych do wywózki
                pociągami smierci a skończywszy na zdziczałych zbrodniach . Zwykle podstawowe
                kryterium
                - kogo skazać było to co później można zagrabić z porzuconego przez
                nieszczęsnika mienia ... .
                • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 12:37
                  remekk napisał:

                  > MASOWO uczestniczyli w eksterminacji Polaków na Kresach .
                  > Począwszy od sporządzania list

                  .. tak, wiemy. Zaraz do tego dojdą oskarżenia o usilne próby zamontowania
                  "judeopolonii", opowieści o zwyrodniałych UBekach o żydowskich korzeniach,
                  Mincu, Bermanie, walce z dzielnymi i patriotycznymi AKowcami, koniecznie MASOWE
                  zbrodnie na narodzie polskim. Remek, stajesz się nudny w odgrzebywaniu tych
                  półprawd i naciąganych kłamstwek. Dlaczego nie wspomnisz o tysiącach Polaków,
                  którzy po 1939 przyęli postawę lojalności wobec okupanta niemieckiego i
                  sowieckiego? Dlaczego nie powiesz ni słowa o Polakach w sowieckiej armii i
                  służbach specjalnych? Czy staną ci ością w gardle niezbite fakty o MASOWYM
                  udziale przedwojennych, polskich prawników i AKowców w wykańczaniu swoich
                  niegdysiejszych towarzyszy broni przed ludową Temidą?

                  Wszystko o czym mówisz jest stekiem bzdur. Gdyby było, jak twierdzisz, gdyby
                  Żydzi rzeczywiście MASOWO układali listy proskrypcyjne i doprowadzali do
                  MASOWYCH wywózek Polaków na Sybir, to przecież takie wsie i miejscowości jak
                  Grądy, Rutki, Zabłudów, Narewka, Kleszczele, Tykocin, Korycin, Jedwabne,
                  Suchowola i setki innych powinny być wyludnione z polskiej ludności. A jak
                  wykazują statystki z okresu po 1941r sporządzane przez niemieckiego okupanta,
                  liczba ludności była właściwie tożsama z tą przed 1939r. Kluczem do rozwiązania
                  tego paradoksu nie jest rzekoma MASOWA kolaboracja Żydów z sowietami i
                  krzywdzenie bogu ducha winnych Polaków. Kluczem jest polityka nazistowskiego
                  agresora wobec Polaków i Żydów. Goebbels dokładał wszelkich starań, by
                  eksterminacja ludności żydowskiej przebiegała w jak najwiekszym stopniu we
                  współpracy z miejscową ludnością. Stosowane system motywacyjny oparty na
                  pobudkach materialnych - przekazywanie żydowskich nieruchomości w "prezencie" i
                  pozostawienie w spokoju - to była cena, która kusiła dziesiątki tysięcy Polaków.
                  • remekk Re: bo... 01.11.06, 12:46
                    1,5 mln wywiezionych to w/g ciebie nie jest masowe zjawisko ?
                    Gdyby okres okupacji sowieckeij był dłuzszy - skala tego zjawiska byłaby
                    jeszcze większa . Paradokslanie przezd terrorem z waszym udziałem "ratowali"
                    następni okupanci . Nawet w agrorwym radyjku jedna z prowadzących opowiedziała
                    na antenie historie , która dot jej rodziców . Powiedziała róweniz KTO
                    sporządził owoa liste , na której sie zanleźli - oczywiście w owym radyjku juz
                    nie pracuje ... .
                    Co do kolabornatów ze strony polskiej - to rozliczalismy ten margines narodu
                    polskiego począwszy juz od czasów wojny . Wy sowich kolaborantó i zbordnairazy
                    nie rozliczyliscie po dzis dzień . Każdy kto was zna nie dziwi się iż nie nie
                    pozwalacie na rozlizcenie Morela i innych tego typu zbrodnairzy . N
                    • remekk Re: bo... 01.11.06, 12:49
                      remekk napisał:

                      > 1,5 mln wywiezionych to w/g ciebie nie jest masowe zjawisko ?
                      > Gdyby okres okupacji sowieckeij był dłuzszy - skala tego zjawiska byłaby
                      > jeszcze większa . Paradokslanie przezd terrorem z waszym udziałem "ratowali"
                      > następni okupanci . Nawet w agrorwym radyjku jedna z prowadzących
                      opowiedziała
                      > na antenie historie , która dot jej rodziców . Powiedziała róweniz KTO
                      > sporządził owoa liste , na której sie zanleźli - oczywiście w owym radyjku
                      juz
                      > nie pracuje ... .
                      > Co do kolabornatów ze strony polskiej - to rozliczalismy ten margines narodu
                      > polskiego począwszy juz od czasów wojny . Wy sowich kolaborantó i
                      zbordnairazy
                      > nie rozliczyliscie po dzis dzień . Każdy kto was zna nie dziwi się iż nie nie
                      > pozwalacie na rozlizcenie Morela i innych tego typu zbrodnairzy . Natomiast
                      pewne zdziwienie budzi fakt nie rozliczenia tych , którzy nawet wąłsne rodziny
                      poganaili na śmierć z gorliwością , która zadziwiła nawet Niemców .
                      Posatwa Polaków - walczących z Hitlerem na wszystkich frontach -
                      - porównanie jej z waszą postawą budzi u was rekakcję oparta na próbie
                      odreagowania kompleksów z tym zwiazanych ... .
                      • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:10
                        Sam sobie tlumaczyc do tego musisz?? Hahaha!! NIkt juz ci nie odpowiada... :(
                        Jakie smutne...
                        • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:20
                          Nie zauważyłaś , że niejaki "Enroopik" odpowiada ?
                          Rozumiem iz w obliczu oczywistych faktów stać cię tylko na oszołomskie wrzaski
                          Ale twoja wyjatkowa" bystrość" budzi moje zdumienie ... .

                          • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:23
                            Widzisz, bo jak do rzeczy nie mowisz i na pytania nie odpowiadasz, ino sam ze
                            soba polemizujesz, to naprawde wiele o tobie swiadczy.

                            I, kochanie, nie krzycze. Jak nie wiesz, co jest w necie krzyczeniem, to twoja
                            strata. Ja ci wyjasniac nie bede. :P
                            • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:26
                              Przestan odbierac mi prawo do POLSKI, MOJEJ OJCZYZNY, i przestan oczerniac
                              IZRAEL i rzucac wen ciagle TWOIMI "plugawymi "oskarżeniami"" i TWOIM "ohydnym
                              geszeftem"!!

                              JAk ci sie nie podoba co, tutaj pisze, to FORA ZE DWORA!!

                              Jestem Polka i mam prawo pisac na tym czy kazdym innym forum, co mi sie zywnie
                              podoba. Jak CI sie to nie podoba, to WYPIER...AJ z tego watku!! I nie odpisuj.
                              Ciezko ci zrozumiec?? TWOJA STRATA!!

                              "bystrzacha" nie wie co czyni ... .
                              • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:28
                                ""bystrzacha" nie wie co czyni" - powiedzial glupi medrzec i poszedl dalej jarac
                                jointa...
                                • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:33
                                  tut_ets napisała:

                                  > ""bystrzacha" nie wie co czyni" - powiedzial glupi medrzec i poszedl dalej
                                  jara
                                  > c
                                  > jointa...
                                  Ile ty masz lat ?
                                  13 ?
                                  • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:52
                                    13 to szczesliwa liczba. :))
                                    Kobiet o wiek sie nie pyta... So I'll pass the question. Ale ciekawam ile ty masz...
                                  • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:53
                                    Polotu mi zazdroscisz?? Powinienes.. :)
                                    • remekk Re: bo... 01.11.06, 14:40
                                      tut_ets napisała:

                                      > Polotu mi zazdroscisz?? Powinienes.. :)
                                      To jest taki wasz "wyjatkowy" - "polot" jaki prezentujecie na polskojezycznych
                                      forach obok innych równie "Wyjatkowych" cech ... .
                                      • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:42
                                        O sobie mowisz??
                          • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:24
                            Wiem, wiem... Boli cie, ze sam tak bystry nie jestes... Hahaha!! Mozesz mi TYLKO
                            zazdroscic... :)
                    • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 12:56
                      remekk napisał:

                      > 1,5 mln wywiezionych to w/g ciebie nie jest masowe zjawisko ?

                      Wywozono tylko Polaków z Kresów Wschodnich, co było częścią zakrojoną na szeroką
                      skalę polityki ludnościowej Stalina. Najwięcej zaś pogromów miało miejsce w
                      nazachód od kresów, gdzie wywózki były sporadyczne i dotyczyły wyłącznie tych,
                      którzy stawiali opór sowietom. Z Kresów faktycznie wywieziono wiele Polaków,
                      jednak akcja ta nie miała charakteru ludobójczego. Ogromna wiekszośc z nich
                      żyła,tyle że gdzie indziej. Ich dzieci, wnuki i prawnuki przyjeżdżają dzisiaj do
                      Polski i kształcą się w naszym kraju za darmo. Poczytaj sobie wspomnienia
                      Sybiraków - www.sybiracy.centrix.pl/wspomnienia/index.html - i znajdź mi
                      tam jakieś pretensje do Żydów..
                      • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:00
                        entr00pik napisał:

                        > tam jakieś pretensje do Żydów..

                        Wszystkie najbardziej przykre doświadczenia wiązały się z rosyjskimi
                        żołnierzami, a nie z "żydowskimi enkawudzistami" jak zdają się twierdzić
                        postmoczarowscy propagandyści..
                        • tut_ets No, ale ... 01.11.06, 13:12
                          ...propaganda propaganda, i jej sily nie da sie pomniejszyc, nawet przy mocnych
                          faktach zaprzeczajacych jej...


                          NIESTETY... :((
                          • j-k da sie, da sie :))) 01.11.06, 14:16
                            tut_ets napisała:
                            propaganda propaganda, i jej sily nie da sie pomniejszyc, nawet przy mocnych
                            > faktach zaprzeczajacych jej...
                            > NIESTETY... :((


                            paru co bardziej wrazliwych propagandzistow przepedzilem juz z tego forum,
                            a reszta chodzi kanalami, lub pod sciana, rzucajac tylko obelgami, lub placzac
                            mi w rekaw, ze ze mna nie da sie dyskutowac...:)))

                            • tut_ets Re: da sie, da sie :))) 02.11.06, 09:13
                              Podaj mi wskazowki, jak sie ich pozbyc!! :)
                      • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:13
                        Wszystkie eralcje ocalałych z hekatomby na Kresach są zgdone co do masowości
                        procedreu współudziału twocih w tej zbrodni . Począwszy od sporządzania list
                        , poprzez konwojowanie aż do zdziczałych zbrodni typu Grodno , Koniuchy ,
                        Naliboki , Brzostowica etc . Przypominam iz wasze zbrodnie nie skończyły sie w
                        39 o czym z tryumfem donosi niejaki Chaim Lazar chwalac się swoja abrodnią w
                        Koniuchach ... .
                        Wywózka całych rodzin w bydlęcych wagonach podczas morderczych mrozów to moze
                        nie jest ludobójstwo w ścisłym słowa tego znaczeniu - ale szlak znaczony
                        trupami małych dzieci wyrzucanych na psotojach pzrze NKWD obciąża was
                        sczezgólnie w momencie kiedy tak bezczcelnie "oskarżacie" ... .
                        • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:20
                          remekk napisał:

                          > Wszystkie eralcje ocalałych z hekatomby na Kresach są zgdone co do masowości
                          > procedreu współudziału twocih w tej zbrodni .

                          Co znaczy "moich", o czym ty mówisz? I jakie relacje? Te publikowane łamach
                          "Naszego Dziennika"? Przecież pokazałem ci linkdo kilku dziesięciu relacji
                          Sybiraków. Znajdź mi tam jakieś pretensje do "żydowskich oprawców".
                          • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:22
                            Do tej pory był to temat tabu . Wspomniana wcześniej dziennikarka - kiedy
                            powiedziała prawde pozegnała sie z pracą . Ale powoli prawda wychodzi na
                            wierzch ... .
                            • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:25
                              remekk napisał:

                              > Do tej pory był to temat tabu . Wspomniana wcześniej dziennikarka - kiedy
                              > powiedziała prawde pozegnała sie z pracą . Ale powoli prawda wychodzi na
                              > wierzch ... .

                              Jaka dziennikarka i gdzie straciła pracę?
                              • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:37
                                Marysia Czarnecka z TOK fm .
                                Jakiś czas po zaprezentwaniu na antenie tej reklacji jeszcze pracowała ale
                                wywalono ja konic koncó pomimo tego iz w zgodnej opinii słuchaczy była
                                najlepszą dziennikarka tego radia ... .
                                • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 14:00
                                  remekk napisał:

                                  > Marysia Czarnecka z TOK fm .

                                  Nie znam tej sprawy. Może dopuściła się przekłamania? Niech wyśle CV do Radia
                                  Maryja, jeśli uważa, że za wywózki Polaków głównymi odpowiedzialnymi byli Żydzi..
                                  • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:24
                                    hehehe... przyjma ja z otwartymi ramionami... :)
                                  • remekk Re: bo... 01.11.06, 14:24
                                    entr00pik napisał:

                                    > remekk napisał:
                                    >
                                    > > Marysia Czarnecka z TOK fm .
                                    >
                                    > Nie znam tej sprawy. Może dopuściła się przekłamania? Niech wyśle CV do Radia
                                    > Maryja, jeśli uważa, że za wywózki Polaków głównymi odpowiedzialnymi byli
                                    Żydzi
                                    > ..
                                    >
                                    Nie zansz ale konkludujesz w "wyjątkowy" sposób -znane jest to i to nie tylko z
                                    tego forum ... .
                                    • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:48
                                      WOW!! Samokrytyka Polakow rowna sie "ZYDZENIU"...

                                      Zalosny jestes...

                                      PS. Nadal nie odpowiedziales mi ile TY masz lat...
                                  • explicit Re: bo... 01.11.06, 17:23
                                    Jeden !!! Konkretnie , Kaganowitz , pod nim kilkunastu pomniejszych Zydow ,
                                    a pod nimi kilkudziesieciu - Reszty pionkow , nie wazne jakiej masci , nie
                                    ma sensu brac pod uwage ,...
                                    ==============================================================================
                                    Może dopuściła się przekłamania? Niech wyśle CV do Radia Maryja, jeśli uważa,
                                    że za wywózki Polaków głównymi odpowiedzialnymi byli Żydzi..
                                    • tut_ets Re: bo... 02.11.06, 09:26
                                      A moze nim byl jeden z POLAKOW-volksdeutschow??

                                      Ze nazwisko zniemiecczone, od razu Zyd?? Wez sie zastanow... Chociaz chwile,
                                      zanim palniesz kolejna bzdure, amerykancu z Seattle...
                                • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:02
                                  Znasz ja, ze twierdzisz, ze wiesz za co ja zwolniono (albo sie sama zwolnila)??
                            • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:26
                              "Ale powoli prawda wychodzi na wierzch..."

                              Powiedzial remekk, jej dumny krzewiciel... :)))
                        • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:05
                          I jak rozumiem, w twoim mniemamiu NKWD to "ZYDY PARSZYWE", co??
                    • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:04
                      remekk napisał:

                      > Co do kolabornatów ze strony polskiej - to rozliczalismy ten margines narodu
                      > polskiego począwszy juz od czasów wojny .

                      To powiedz mi w takim razie, kto rozliczył miliony polskich kolaboranów
                      sowieckich, mądralo ;)
                      • absztyfikant Re: bo... 01.11.06, 13:07
                        Kostucha wszystkich pogodzi:)
                        • tut_ets Juzci... 01.11.06, 13:13
                          ma ona te moc... :)
                        • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:26
                          absztyfikant napisał:

                          > Kostucha wszystkich pogodzi:)

                          A gdzie tam! Będą się okładać w Sheolu ;)
                          • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:29
                            oj, zapomnialam... Ze diabelkom pogina widly... :) I bedzie jatka!! :))
                      • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:17
                        W rozliczeniu komuny wydatnie pzreszkodziły "negocjacje" Kuronia i reszty
                        waszych z SB . Ale powoli pradwa wychodzi na wierzch . Byc moze kolaboranci
                        sowieccy utraca swe emeryturki . Równiez waszego Morela moze to spotkać .
                        Pewnie w przypadku takich jak on oszołomy gromko
                        zakrzykna "antisemmiitttiiizzmm" ... .
                        • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:24
                          remekk napisał:

                          > W rozliczeniu komuny wydatnie pzreszkodziły "negocjacje" Kuronia i reszty
                          > waszych z SB . Ale powoli pradwa wychodzi na wierzch . Byc moze kolaboranci
                          > sowieccy utraca swe emeryturki

                          Nie chcę cię martwić Remku, ale kolaboracja z sowietami dotyczyła ogromnej
                          części polskiego społeczeństwa. Jeśli chcesz rozliczać, to powinieneś też wziąc
                          się za nauczycieli przemilaczających zbrodnię katyńską, urzędników działających
                          zgodnie z poleceniami KC, zwykłych Kowalskich posyłających swoje dzieci do
                          indoktrynującej szkoły, żołnierzy LWP, milicjantów, "życzliwych donosicieli",
                          którzy produkowali donosy w setkach milionach sztuk itd. itp.. Powiedz mi,
                          Remek, od kogo twoi rodzicie dostali mieszkanie, pracę i wykształcenie, jeśli
                          nie od "sowieckich kolaborantów" z PZPR, którzy tymi mieszkaniami, pracą i
                          szkolnictwem zarządzali?
                          • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:33
                            Jeśli chcesz porównywać życie w komunie do popędzania swoich rodzin do gazu
                            to sam się prosisz o dosyć wyraziste wnioski .
                            Przypomne tylko iż Polska sposród karjów wpechnietych pod sowieckie jarzmo
                            najbardziej buntowąła się i to włąsnie w Polsce rozpocząłs ie proces upadku
                            sowieckeigo systemu .
                            Przy okazji warto przypomniec KTO miał tak nadreprezentatywny udział w budowie
                            tego systemu w Polsce .
                            W związku z powyzszym walki zbrojne z tym systemem owocowały czesto
                            zabijamniem UBowcó wiadomego pochodzenia . Można z jednej strony "oskarżać" nas
                            o "kolaboracje" bo Kowalscy dzieci posyłali do szkoły (aut) a z drugiej strony
                            UBowców zabitych pzrez podziemie antykomunistyczne "doliczac" do ofair UBeckich
                            proowokacji jako ofiar "antysemityzmu" ... .
                            • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:53
                              remekk napisał:

                              > Przypomne tylko iż Polska sposród karjów wpechnietych pod sowieckie jarzmo
                              > najbardziej buntowąła się i to włąsnie w Polsce rozpocząłs ie proces upadku
                              > sowieckeigo systemu .

                              Zapomniałeś dodać, Remek, że Polsce była rejonem największej liberalizacji
                              sowietyzmu. Stalin był psychopatą, ale nie był głupi. Wiedział, że zbytnie
                              przykręcanie śruby Polakom może spowodować powtórkę z powstań
                              narodowowyzwoleńczych, dlatego usypiał ich symboliką. Łączył cały naród w
                              nienawiści do Niemców, imperialistów i karłów reakcji, nie przemianował Polski
                              na sowiecką republikę polską, co stanowiło jedyny taki wyjątek w bloku
                              komunistycznym... Polacy w latach stalinizmu skupiali się przede wszystkim na na
                              odbudowie swojego kraju ze zniszczeń wojennych. Mało komu była w głowie walka z
                              okupantem. Takowa była domeną powstańczych grup zbrojnych, które wcześniej
                              walczyły z Niemieckim okupantem. Część z nich poddała się amnestii, tym, którzy
                              wykazywali największą niezłomność w walce z komunistami odebrano życie - co
                              stanowi ciemną kartę w historii Polski, ale trudno było przewidywać, by nowa
                              władza pozostawiła przy życiu tych, którzy gotowi byli to życie oddać w imię jej
                              obalenia. Powiesz, że przemawia przeze mnie cynizm. Być może.. Ale takie są
                              prawidła historii. Oskarżasz UBeków żydowskiego pochodzenia o masowy udział w
                              zbrodniach na narodzie polskim. Mówisz o ich nadreprezentacji w porównaniu z
                              ogólną liczbą ludności żydowskiej w powojennej Polsce. Czemu się dziwisz Remek?
                              Temu, że naziści wymordowali większość żydowskiej populacji? Czy może temu, że
                              Żydzi, którzy ocaleli pamiętali, co ich spotkało z rąk Polaków, którzy zajęli
                              ich domostwa i dlatego w popłochu uciekli z Europy? W Polsce pozostała tylko
                              mniejszość, przybyła w znacznej części z terytoriów ZSRR. To byli prawdziwi,
                              dogmatyczni, nieprzekupni komuniści. Prawdziwy ideowy trzon. Ich zadanie
                              polegało na WYŁAPANIU i WYMUSZENIU ZEZNAŃ od AKowców, a nie na ich uśmiercaniu.
                              Oczywistym jest, że przesłuchania przybierały agresywną formę tortur, podczas
                              których zdarzały się sporadyczne zgony. Tak się jednak składa, Remek, że UBecja
                              nie miała mocy prawnej, by skazywać ludzi na śmierć. Od tego były komunistyczne
                              sądy. A w nich w OKRESIE STALINIZMU większość stanowili niestety Polacy..

                              Fragment ciekawego artykułu:

                              Mit rzekomej odpowiedzialnosci komunistów narodowosci zydowskiej za cala
                              bezpieke stworzono na potrzeby walki miedzyfrakcyjnej w latach 60tych. Grupa
                              moczarowska zaprzegla pólinteligentów z PAXu (dla którego pracowal J.R.Nowak),
                              zeby stworzyli historie od nowa. Na podstawie ich rewelacji nawet Gomulka
                              ukladal przemówienia. Pamietasz ta jego wypowiedz o sedziach, którzy "byli
                              obrzezani"? Zydów w najwyzszym kierownictwie bezpieki bylo nie wiecej niz 30%,
                              co potwierdzaja nawet raporty IPN. Najnizszy szczebel byl zdominowany przez
                              Polaków - chamów ze wsi, którzy w biciu i ponizaniu swoich rodaków upatrywali
                              latwy sposób na awans spoleczny. Mniejsza o bezpieke.. Ciekawiej przedstawia sie
                              prawda o sedziach stalinowskich, którzy wedlug antysemitów z Radia Maryja byli
                              podobno sami Zydzi, co jest horrendalna bzdura.. Przecza temu liczne dokumenty,
                              z których wiekszosc pochodzi ze zbiorów IPN. Prawda o stalinowskich sedziach
                              jest nie na reke tzw. opcjom patriotycznym, gdyz ogromna wiekszosc morderców
                              sadowych i prokuratorów wywodzila sie z rdzennie polskich srodowisk akademickich
                              II RP i - o zgrozo - z samych zolnierzy AK, którzy bardzo czesto skazywali
                              swoich niegdysiejszych kolegów na smierc..

                              Wbrew powszechnemu dzis przekonaniu, ogromna wiekszosc sedziów orzekajacych w
                              pierwszych latach powojennych nie rekrutowala sie wcale ze swiezego zaciagu
                              nowej wladzy. To samo dotyczy prokuratorów: nie byli to bynajmniej prostaccy i
                              niekompetentni poputczicy z ,,szybkiego awansu". Przeciwnie: czlonków
                              niepodleglosciowego podziemia oskarzali i skazywali najczesciej prawnicy
                              wyksztalceni na najlepszych uniwersytetach II RP (glównie Jana Kazimierza we
                              Lwowie, Jagiellonskiego oraz Warszawskiego) i legitymujacy sie przedwojenna
                              praktyka. Tymczasem to w okresie 1944-48 zapadlo blisko 70 proc. wyroków smierci
                              wydanych przez sady komunistycznej Polski - dowodza w BIULETYNIE INSTYTUTU
                              PAMIECI NARODOWEJ (22) Krzysztof Szwagrzyk i Jan Zaryn.

                              W wiekszosci jednak sedziowie i prokuratorzy dzialali tak, jak chciala wladza -
                              dotyczy to tez niemalej liczby tych, którzy podczas okupacji nalezeli do Armii
                              Krajowej. Wiecej: niektórzy z nich maja na koncie kilkanascie, a czasami
                              kilkadziesiat wyroków smierci. To samo dotyczy m.in. absolwentów Katolickiego
                              Uniwersytetu Lubelskiego.

                              Jak dotad nieznane sa natomiast zadne przypadki dezercji lub odmów wykonywania
                              zawodu. Zdaniem dr Szwagrzyka przyczyna byla prosta: ,,W realiach zniszczonego
                              kraju bycie prawnikiem oznaczalo przynaleznosc do elity. W slad za tym nie szly
                              co prawda ogromne pieniadze, wille, samochody, byl to jednak zawód pozwalajacy
                              na utrzymanie dosc wysokiego standardu zycia". Znaczenie moglo miec i to, ze
                              sedziom z ,,sanacyjna przeszloscia" wydawalo sie, iz ,,orzekajac surowe wyroki
                              zgodnie z zasadami ludowej praworzadnosci, oddalaja od siebie widmo podejrzen o
                              nielojalnosc, która mogla oznaczac utrate stanowiska i wiezienie. Dlatego mogli
                              starac sie przez caly czas wyjatkowo gorliwie pracowac, aby dobrze wypasc w
                              ocenach przelozonych".
                              • remekk Re: bo... 01.11.06, 14:34
                                Owszem w Polsce wileu ludzi zajęło sie nie walka ale odbudową zniszczonego
                                kraju - ale to chyba nie jest "kolaboracja" porównywalna z posyałenbiem sopwich
                                ordizn na śmierć ?
                                Polacy nie zarabiali na wojnie . Margines w posatci szmalcowników i innych
                                kolaborantów zoSTał rozliczony . Chyba ,ze którys z bandytów na czas załapał
                                się do UB . UBowcy zydowskiego pochodzenia zamiast skupic się na "towarzyszach"
                                dokonywali zdizczałych mordów na AKowcach (co najmniej kilka tys zamęczonych to
                                nie jest zajwisko "sporadyczne"). Potem byli zdziiweni kiedy ci "towarysze" w
                                walce o łup pozbyli sie konkurencji .
                                W sądach owszem byli i Polacy - ale tam rózniez mieliśmy do czynienia z
                                nadreprezentacją Szechterów i Brus-Wolińskich.
                                Wybacz ale tego "ciekawego" artykuliku komentował nie będę ... .
                                • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 16:04
                                  remekk napisał:

                                  > UBowcy zydowskiego pochodzenia zamiast skupic się na "towarzyszach"
                                  > dokonywali zdizczałych mordów na AKowcach

                                  Wybacz Remek, ale twoja argumentacja staje się mocno sztampowa. To teraz zadam
                                  ci przewrotne pytanie.. Słyszałeś kiedykolwiek o polskich patriotach z NSZ
                                  dokonujących skrytobójstw i zamachów na życie funkcjonariuszy UB?
                                  • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 16:14
                                    I słyszałeś kiedyś o POLSKICH UBEKACH? Musiałeś chyba słyszeć, bo stanowili 70%
                                    składu osobowego całej służby bezpieczeństwa..
                                    • remekk Re: bo... 01.11.06, 16:41
                                      No pewnie wziawszy pod uwage wszystkie etaty - począwszy iod sprzataczki jest
                                      to niewykluczone .
                                      A 30 % to nie jest przypadkiem nadreprezentacja ?
                                      A ich współudział w zakąłdnaiu sowiecekiego jarzma to nie tylko UB ... .
                                      • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 16:52
                                        remekk napisał:

                                        > A 30 % to nie jest przypadkiem nadreprezentacja ?

                                        Nadreprezentacja, że tak powiem naturalna - wszak 95% Żydów albo straciło życie,
                                        albo uciekło z Europy, a ci, którzy przed wojną deklarowali się jako komuniści,
                                        po wonie także nimi byli. Część z nich zamęczono w obozach, część brała udział w
                                        sprawowaniu władzy w ZSRR. Nie rozumiem, co chcesz udowodnić wykazując tę
                                        liczebną nadinterpretację.. Że Stalin ufał Żydom? To prawda, ufał im bardziej
                                        niż Polakom, bo wiedział, że są zagorzałymi komunistami. Zapytasz się dlaczego
                                        tacy ludzie jak Berman czy Minc rządzili Polską? Otóż dlatego, że byli Polakami,
                                        przeżyli wojnę i uznali Polskę socjalistyczną i sprawiedliwą za swój kraj,
                                        myśleli że komunizm raz na zawsze pozwoli pozbyć się narodowych uprzedzeń, biedy
                                        i zła tkwiącego w ludziach. Minc, Berman i inni żydowscy komuniści urodzili się
                                        w Polsce, tutaj dorastali, tu mieli swoje domy... Skoro czuli, że są polskimi
                                        komunistami, to dlaczego mieli uciekać do Izraela?
                                        • remekk Re: bo... 01.11.06, 17:05
                                          W 80 roku więskzosć Polaków nie wytykała Zydom ich współudziału w zakłądaniu
                                          komunizmu w POLSCE . Większośc nie miała pojęcia o skali i cłaej perfidii
                                          antypolonizmu . wiekszości ponad to wydawło sie iż jeśli zapomnimy im maoswy
                                          udział w zbrodniach na Poalkach to zapanuje pomiędzy anmi pelna zgoda .
                                          Niesety polska szlachetnosć z soatłą w ykorzystana do dalszego - niebywalego
                                          wręcz rozkręcenia spirali natypolskich nagonek .
                                          "Tłumaczenie" ich zbrodniczej działąnosci przypomina co nieco "tłumaczenie"
                                          tych , którzy dali się sprowokowac Einsatzkommando do wspóludziału w
                                          eksterminacji . A tak na marginesie - masowo wspóluczestniczyli w tym
                                          procederze Ukraińcy , Litwini a anwet Białorusini . Dlaczego główne
                                          ostrze "oskarzeń" kierowane jest pzrzeciw Polakom pomimo tego iz pradwopodobnie
                                          tylko jednostki brały udział w niemieckich zbrodniach ?
                                          A to iz ten czy inny Zyd nie zaangazowął by się w instalowanie komuny wcale nie
                                          oznacza iz od razu musiałby uciekać od Izraela . Przecież byli tacy co sie nie
                                          zaangażowali i nie uciekli do Izraela ... .
                                          • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 17:10
                                            remekk napisał:

                                            > W 80 roku więskzosć Polaków nie wytykała Zydom ich współudziału w zakłądaniu
                                            > komunizmu w POLSCE . Większośc nie miała pojęcia o skali i cłaej perfidii
                                            > antypolonizmu .

                                            Ty chyba żartujesz. A lata 60te, to co? Popytaj swojego dziadka o ideologię
                                            moczarowską i antysemickie paszkwile, które się wtedy pojawiały nawet na ławkach
                                            w parku. Jeśli ma dobrą pamięć, to powie ci zgodnie z prawdą, że stanowią one
                                            dokładną kopię tego, co dzisiaj po półwieczu "patrioci" z Radia Maryja starają
                                            się przemycać jako oryginalne rewelacje.. ;)
                                            • remekk Re: bo... 01.11.06, 17:22
                                              Odróżnisz chyba lata 60 od 80 , o ktorych pisałem . Działacze podziemia
                                              antykomunistycznego nie byli sekowani za ich pochodzenia . Czasem dochodziło do
                                              aktów takiej szlachetnosci graniczącej z naiwnoscia jak oddanie największego
                                              opozycyjnego pisma jednemu z waszych .
                                              A co RM (które niesteyy dało sie zastarszyć waszym bojówkarzom medialnym)
                                              to spóbuj posłuchac styl prowadzonych tam rozmó rózni sie np od tegoc co wy
                                              prezentujecie na polskojezycznych foarch .
                                              Owszem zdażały sie ( kiedy jeszcze nie byli tak totlanie zastraszeni) tematy
                                              dot was . Wtedy i owszem bywały anonimowe telefony (które teraz do znudzenia są
                                              cytowane) ale były one potepaine pzrze prowadzącego a zwykle w trakcie wyłączane
                                              W radyjku agorowym malo tego iż telefony były o w9ele bardziej antysemickie to
                                              jeszcze prowadzacy (celował w tym Sobala) jeszcze bardziej podsytcał emocje
                                              prowadzącego żeby potem móc stwierdzic - prosze jaki antysemityzm . Ale to jest
                                              praktyczny przykład podwójnej "etyki" - kiedy robia to agorowi to jest ok .
                                              Kiedy pzrydarzy sie to na antenie niewygodnego radia to pomimo potępienia pzrze
                                              p[rowadzącego czy wyłączenia - jest "argumencik" .
                                              A co do ogranego zagrania erystycznego - próby podważania argumentów poprzez
                                              przypisywanie (czasem słusznie) ich uzycia PAXowcom to daruj sobie .
                                              Zamiast tego spróbuj odnieśc się marytorycznie .
                                              Może ty ty przytoczysz np błedy warsztau historyka jesli chodzi o sstosunki
                                              polsko-zydowskie prof Nowaka . Jak arzie żaden z plujących na niego nie
                                              potrafił tego uczynić ... .
                                              • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 17:31
                                                remekk napisał:

                                                > Odróżnisz chyba lata 60 od 80 , o ktorych pisałem . Działacze podziemia
                                                > antykomunistycznego nie byli sekowani za ich pochodzenia .

                                                Wtedy każdy, kto "walczył z komuną" był uważany za swojego. Kwasniewski jaki był
                                                taki był, ale określając tamte zachowania społeczne "owczym pędem" nie odbiegał
                                                zanadto od prawdy. Wszystkim się wydawało, że po obaleniu "znienawidzonej
                                                komuny" nastanie drugi RFN, a gdy jednak okazało się, że tak nie będzie, to ci,
                                                którzy wtedy nosili znaczki Solidarności, dzisiaj tęsknią za powrotem "komuny" w
                                                katolicko-narodowym wydaniu.. Te gadki o solidaryzmie narodowym, zadbaniu o
                                                zwykłych obywateli itp. itd. to myślisz, że to kogo są skierowane? Do
                                                postproletariatu, który wtedy miał pracę, pieniądze i wygodne życie, a w swojej
                                                naiwności walczył z systemem, który go faworyzował. No i naciął się na
                                                kapitalizm wolnorynkowy, który w bezwzględny sposób oszacował jego wartość.. A
                                                skoro jest tak źle, a miało być tak dobrze, to przecież musi się znaleźć jakis
                                                winowajca.. I w takich sytuacjach nawet pochodzenie może się okzać właściwym
                                                argumentem by komuś dokopać..
                                                • remekk Re: bo... 01.11.06, 17:37
                                                  Taki zawód nie jest chyba polska domeną . Pamietasz ajk zachowywali sie
                                                  Izraelici podczas wędrówki pzrze pustynie ... .
                                                  • tut_ets ZANIM 02.11.06, 09:47
                                                    Zanim palniesz cokolwiek, poszukaj w necie historie Asyryjczykow, Babilonczykow,
                                                    Kaananitow, Chetytow, Chiwitow, Jebuzytow, Ammonitow i innych nacji, zyjacych w
                                                    czasach wedrowki Izraelitow przez pustynie... A potem zacznij dyskusje.
                                    • explicit Re: bo... 01.11.06, 18:01
                                      Pozostale 30 % (w tym wyzsza i nizsza kadra) bylo w rekach Zydow stanowiacych
                                      okolo 0.8 % spoleczenstwa ,...
                                      ==============================================================================
                                      I słyszałeś kiedyś o POLSKICH UBEKACH? Musiałeś chyba słyszeć, bo stanowili 70%
                                      składu osobowego całej służby bezpieczeństwa..
                                  • remekk Re: bo... 01.11.06, 16:43
                                    Ubowców zabijali nie tylko NSZtowcy . Jka zabili UBowca poslkeigo pochodzenia
                                    to nie było wokół tego wiekszego hałsau. Jka zabili tego o "wyjatkowym"
                                    pochodzeniu to byłto akt "antysemityzmu" ... .
                                    • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 16:47
                                      remekk napisał:

                                      > Jka zabili tego o "wyjatkowym" pochodzeniu to byłto akt "antysemityzmu" ..

                                      Z materiałów historycznych jasno wynika, że wszystkie procesy rozchodziły się o
                                      "kolaborację z niemieckim najeźdzcą" i "przestępstwa przeciwko władzy ludowej",
                                      a nie o antysemityzm. Co ty znowu zmyślasz?
                                      • remekk Re: bo... 01.11.06, 17:07
                                        Na Zachodzie podawali liczbe Zydó zabitrych podczas "pogromów" przez Polaków .
                                        Liczba wszystkich ofiar nkwdowskich proowokacji i wszystkich , którzy zgineli
                                        jako utrwalacze i tak była za mała aby dorównac tej wersji .
                                        Czy teraz zrozumiałeś ?
                                        • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 17:11
                                          remekk napisał:

                                          > Na Zachodzie podawali liczbe Zydó zabitrych podczas "pogromów" przez Polaków .
                                          > Liczba wszystkich ofiar nkwdowskich proowokacji i wszystkich , którzy zgineli
                                          > jako utrwalacze i tak była za mała aby dorównac tej wersji .

                                          To tylko twoje subiektywne odczucie, a nie fakty historyczne, Remek..
                                          • remekk Re: bo... 01.11.06, 17:12
                                            Przypisywanie zabitych UBowców żydowskiego pochodzenia do liczby ofair wojny to
                                            niesteyy fakt ... .
                                            • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 17:13
                                              remekk napisał:

                                              > Przypisywanie zabitych UBowców żydowskiego pochodzenia do liczby ofair wojny

                                              O co ci dokładnie chodzi?
                                              • remekk Re: bo... 01.11.06, 17:31
                                                Chodzi o to iz w niektórych opracowaniach na temn temat podawne są liczby
                                                kilku (czy kilkunastu - juz dokładnie nie pamietam)tys zabitych pzrez Polaków
                                                zaraz po wojnie ... .
                          • dana33 Re: bo... 01.11.06, 13:33
                            slodki remeczek zapomina wygodnie o szmalcownikach, o chlopach zabijajaych
                            ukrywajacych sie zydow, remeczek zapomina, ze przewazajaca wiekszosc komuny i
                            ub to byli polacy. owszem, zydzi tez tam byli, ale nie ma co porownywac....
                            remeczek zapomina, za po 68 to juz tylko polacy ladnie komunowali w polsce, bo
                            zydow zdazono wyrzucic... remeczek zapomina, ze w nalibokach mordowali nie
                            tylko zydzi ale i polacy i polakow w tej grupie bylo wiecej, niz zydow....
                            remeczek nie wspomina nic o jedwabnem, wasoszu, radzilowie i dziesiatkach,
                            dziesiatkach innych miasteczek polskich, remeczek wygodnie zapomina o pogromach
                            na zydach przed wojna i po wojnie, o donosicielach, o wyrzucaniu zydow z
                            pociagow, remeczkowi zapomnialo sie o numerus clausus i innych ponizeniach
                            zydow przez polakow przez dziesiatki lat......
                            tutets.... masz tu do czynienia z nalogowymi klamcami, ktorzy przekrecaja
                            historie, ktorzy manipuluja, tylko i wylacznie dlatego, ze oskarzanie zydow to
                            ich raison d'etre, bez tego ich dzien jest czarny a zycie do d....
                            buzka, tutets... :))))
                            • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:45
                              Nie dociera do ciebie - az niechce sie powtarzac - my swoich kolaborantów
                              rozliczyliśmy . Szmalcowników było o wiele mniej niż waszych kolaborantów .
                              A to , ze wasi wysyłali swoich na smierć to wy tak naprwde nie tylko
                              zapomiancieale nie rozl.iczyliscie tego po dzis dzień ... .
                              Co przedwojennych "pogromów" to zwykle były prowokowane jak ten w Przytyku
                              gdzie po licznych pzregieciach doipiero zabicie Polaka stało sie przyczyna do
                              walk pomiedzy stronami . Nie była to okpuowana Polaetsyna dlatego liczba
                              poszkodowanych była mniej wiecej taka sama . Zydokomuna była przez II RP
                              przęlsadowana (choc nie tak jka Palestyńczycy) natomiast parwicowcy wręcz
                              pzrezciwnie - Irgun Zwei Leumi utworzony został własnie w Polsce (do dzis
                              pozostaja nie opłacone kwity) .
                              O Jedwabnem nie zapomniałem - podobnie jak obecny prezes IPN uważam
                              iz "śledztwo" Kieresa ignorujace na ządanie oszczercó najważniejszą jego część
                              jest nic nie warte ... .
                              W 68 w wyniku kłotni w grupie przestepczej odusnięci zostaliscie od koryta -
                              - niestey przy okazji wielu zbrodniarzy równeiż wyjechało unikając
                              odpowiedzialnosci ... .
                              • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:03
                                Jasne... Ciekawam jak i kiedy... :))
                              • dana33 Re: bo... 01.11.06, 14:04
                                pewno, remekkkkk, tyllko w malopolsce bylo 60 tysiecy szmalcownikow....
                                rozliczyliscie, pewnie, 5 procesow bylo czy 6???
                                spadaj facio, bo wiadomo kto i co ty.
                                • remekk Re: bo... 01.11.06, 14:42
                                  dana33 napisała:

                                  > pewno, remekkkkk, tyllko w malopolsce bylo 60 tysiecy szmalcownikow....
                                  > rozliczyliscie, pewnie, 5 procesow bylo czy 6???
                                  > spadaj facio, bo wiadomo kto i co ty.
                                  5 czy 6 dziennie podczas samej tylko okupacji .
                                  I to "liczy" nam jedna z tych , którzy po dziś dzień nie rozliczyli a
                                  namierzonych jak Morel bronią ... .
                                  A tak na marginesie akąd ta liczba 60 tys ?
                            • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:46
                              Wiem, ze wiekszosc piszacych ma kilka nalogow... :)

                              Nu, ale coz... :) As long as we have fun on their expense - jest super... :)

                              Trzymaj sie Danus!!
                            • aaki Re: bo... 01.11.06, 13:54
                              jedwabne i pochodne sa juz powszechnie znane w polsce.
                              te zas sprawy o których pisze remmek nie są
                              • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:04
                                WOW!! jaka porazka...

                                zal ci d... sciska, ze ktos "tych zydow" do konca nie powybijal??
                                • aaki Re: bo... 01.11.06, 14:08
                                  nie widzę związku między błedami w nazewnictwie jakie popełniasz,a holocaustem.
                                  ty go jak widac zauważasz.wszystko sie kończy na temacie zagłady żydów
                                  • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:11
                                    no, bo nie ma zwiazku. I ja sie o nic takiego nie pytalam... ;?

                                    ale skad ci to do glowy przyszlo - nie mam zielonego pojecia... :))))

                                    Usmialam sie po pachy!!
                                • aaki Re: bo... 01.11.06, 14:23
                                  i jedwabne i koniuchy dla mnie emocjonalnie obojetne.
                                  uważam jednak,że były złem.
                                  i tyle
                                  • tut_ets Przynajmniej TYLE. :) 01.11.06, 14:26

                                    • aaki Re: Przynajmniej TYLE. :) 01.11.06, 14:38
                                      nie jestem az takim szowinistą i tepakiem aby uważac że naród polski czynił swym sąsiadom wyłacznie dobro.
                                      zło jest złem i tak trzeba je nazwać.
                                      na szcżęście nikt za to nie uwaza mnie za "samonienawidzącego się"

                                      • tut_ets Re: Przynajmniej TYLE. :) 01.11.06, 14:41
                                        no, to masz jednak troche oleju w glowie... A juz sie obawialam, ze nie... :)

                                        Jako Polka tez uwazam, ze powinnismy sie z historia i ze zbrodniarzami rozliczyc.
                                      • remekk Re: Przynajmniej TYLE. :) 01.11.06, 14:44
                                        aaki napisała:

                                        > nie jestem az takim szowinistą i tepakiem aby uważac że naród polski czynił
                                        swy
                                        > m sąsiadom wyłacznie dobro.
                                        > zło jest złem i tak trzeba je nazwać.
                                        > na szcżęście nikt za to nie uwaza mnie za "samonienawidzącego się"
                                        Tak rzezcywi.scie nazywaja tych sposró swoich , którzy mówią parwde o nich ... .
                                        • tut_ets Re: Przynajmniej TYLE. :) 01.11.06, 14:49
                                          Wszyscy, ktorzy cos o polakach pisna ZYDAMI wobec ciebie sa...

                                          ZALOSNY JESTES!!!!!
                                          • remekk Może nie wszyscy ale tacy udawacze jak ty - tak 01.11.06, 16:46
                                            Opisuje to uczciwy Zyd - Kataw Zar :

                                            Wejdźcie, Moi Drodzy, na portral internetowy, "Gazety Wyborczej" www.gazeta.pl
                                            i będziecie wiedzieli co jest tam grane na melodię ukradzioną Smetanie! Prym w
                                            rdzennie polskich dyskusjach poświęconych wydarzeniom wojennym na Bliskim
                                            Wschodzie wiodą na "forumach" wysłannicy pani minister Liwni, którzy
                                            przyszpilają i obśmiewają każdą wypowiedź stawiającą chociażby znak zapytania
                                            nad sensownością bombardowań cywilnej ludności Libanu. Komu się nie podoba
                                            eksterminacja ponad miliona cywilnych Libańczyków i wygnanie z domów drugiego
                                            tyle, kto nie aprobuje burzenia dzielnic mieszkaniowych i elektrowni, zalania
                                            Morza Śródziemnego ropą naftową i blokowania Libanu przed pomocą humanitarną
                                            zza granicy, ten jedynie tfu-tfu anty-Żyd, dyszący nienawiścią do
                                            mojżeszowych.

                                            źródło: www.nczas.com/?a=show_article&id=3277

                                            Skądś ta "wyszukana" intrygę znamy i nie tylko z interenetu bynajmniej .
                                            Niejaki poseł Śpiewak - Platfusy Obywatelskie - kiedy juz nie mógł udawac
                                            Polaka bo nikt by sie nie dał na to nabrać - uwaga - dojrzał do Zydostwa
                                            (aut) ... .
                                            • entr00pik Re: Może nie wszyscy ale tacy udawacze jak ty - t 01.11.06, 16:53
                                              remekk napisał:

                                              > uczciwy Zyd - Kataw Zar :

                                              A skąd pewność, że on w ogóle istnieje?
                                              • oscar62 Re: Może nie wszyscy ale tacy udawacze jak ty - t 01.11.06, 17:21
                                                entr00pik napisał:

                                                > remekk napisał:
                                                >
                                                > > uczciwy Zyd - Kataw Zar :
                                                >
                                                > A skąd pewność, że on w ogóle istnieje?
                                                >
                                                KATAV ZAR JEST ULUBIENCEM KRYSTKA, REMEKKA I IM PODOBNYCH. KTOS KIEDYS RZUCIL,
                                                ZE TEN KATAV ZAR TO NIE INNY NIZ EDWARD ETTLER, BYLY IZRAELCZYK, KTORY OPUSCIL
                                                IZRAEL Z ROZCZAROWANIA ZE NIE BRANO GO POWAZNIE W KINEMATOGRAFII , A ON TAK
                                                CHCIAL BYC ROMANEM POLANSKIM... TAK SIE DZIEJE PRZY KRANCOWYCH FRUSTRACJACH...
                                                • tut_ets Re: Może nie wszyscy ale tacy udawacze jak ty - t 02.11.06, 09:04
                                                  Nie dziwi mnie, Oskarze. Pamietasz sfrustrowanego kakauko?? Tak samo sie
                                                  zachowywal. Nie zdziwilabym sie, gdyby On samym Obcym Pisarzem byl... :)
                                              • tut_ets Re: Może nie wszyscy ale tacy udawacze jak ty - t 02.11.06, 09:03
                                                > remekk napisał:
                                                >
                                                > > uczciwy Zyd - Kataw Zar :
                                                >
                                                > A skąd pewność, że on w ogóle istnieje?

                                                Jeden, ktory kuma... I wie o co chodzi... :)
                                            • tut_ets Re: Może nie wszyscy ale tacy udawacze jak ty - t 02.11.06, 09:03
                                              O sobie mowisz?? Bo wygladasz mi na takiego obcego pisarza. Jak nie kumasz o
                                              czym mowie - twoja strata jest nieznajomosc hebrajskiego. A ze pan Obcy Pisarz -
                                              tak sie po polsku nazywa, manipuluje takich "polakow" jak ty swoim udawaniem
                                              "polaka" - to juz nie moja sprawa... :)
                  • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 12:47
                    Nehemiaszu, ty za darmo mu lekcje dajesz?? Nie sadzisz, ze nie warto?? :)
                    • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 12:48
                      tut_ets napisała:

                      > Nehemiaszu

                      Nie nazywaj mnie tak, proszę.. To już historyczny pseudonim ;)
                      • vitalia Re: bo... 01.11.06, 12:55
                        entr00pik napisał:

                        > tut_ets napisała:
                        >
                        > > Nehemiaszu
                        >
                        > Nie nazywaj mnie tak, proszę.. To już historyczny pseudonim ;)
                        > Alelepszy był od tego enterokoka :)
                      • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:20
                        ok. nie bede... Ale badz tak mily, i daj mi odpowiedz na powyzsze pytanie... :)
                        • entr00pik Re: bo... 01.11.06, 13:27
                          tut_ets napisała:

                          > ok. nie bede... Ale badz tak mily, i daj mi odpowiedz na powyzsze pytanie... :)

                          To nie lekcje, lecz jedna z setek polemik, które odbyłem z ludźmi takimi jak
                          Remek. Robię to dla przyjemności.
                          • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:32
                            jak sie dobrze bawisz - milej zabawy... JA za takie wyjasnienia myto juz
                            pobieram.... :) A co tam!!
                    • remekk Re: bo... 01.11.06, 12:56
                      tut_ets napisała:

                      > Nehemiaszu, ty za darmo mu lekcje dajesz?? Nie sadzisz, ze nie warto?? :)
                      Gdybyscie owych wasyzch lekcji nam nie serwowali - równeioż w tak ohydnej formie
                      jak Lewinkopf-Kośiński(pzrze reszte plugawych oszczerców traktwany jak
                      kronikarz) to być może niektórzy z POlaków dali by sie nabrac na bajeczke o
                      dobrych wybrańcach walczących z Ali Babą i czterdzistoma terrorystami ... .
                      • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 13:34
                        zapomnialam, ze lepszym bajeczkom wierzysz... O nieklamiacych pinokiach z
                        Hezbollachu, HAmasu i PA... :)
                        • remekk Re: bo... 01.11.06, 13:47
                          tut_ets napisała:

                          > zapomnialam, ze lepszym bajeczkom wierzysz... O nieklamiacych pinokiach z
                          > Hezbollachu, HAmasu i PA... :)
                          Terorysci islamscy - wasi semiccy bracia są dla mnie prawie tak bardzo
                          niewiarygodni jak wy ... .
                          • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 14:07
                            pier.d.z.ie.lisz!!


                            Niestety nie wierze ani jednemu twojemu slowu. Prowokatorze... :))
                • tut_ets Re: bo... 01.11.06, 12:46
                  Ok. Wplac najpierw mi na moje konto 4000$. Dane na Priva. Wtedy zaczne.

                  Inaczej - zegnaj!
          • aaki wiemy,że respectuja 01.11.06, 13:42
            www.jafariyanews.com/23febpales.jpg
            • dana33 Re: wiemy,że respectuja 01.11.06, 14:03
              www.masada2000.org/ramallah.html
              • aaki take it easy danuś 01.11.06, 14:58
                twoja koleżanka stwierdziła ze izraelczycy respektuja zmarłych w przeciwieństwie do arabów
                a ja sie z nia zgodziłem :-))))
      • tut_ets Okupuja... okupuja... 01.11.06, 11:34
        Twoja glowe i twoje mysli... Ciezko sie ich pozbyc...

        ZYDY jedne!!

        :)))
        • remekk Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 11:42
          To prawda jak się już do jakiegoś kraju przyssiecie to pozbyc was się trudno .
          Ale dzięki waszym permanatnym przegięciom cyklicznie bywa tak iz ktos się was
          pozbywa . Wtedy zwykle skamlając zwalacie się do tej strasznej "antysemickiej"
          Polski . Tym razem was poznalismy juz jak zły dzeląg - po raz kolejny ten numer
          nie przejdzie ... .
          • tut_ets Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 11:50
            >To prawda jak się już do jakiegoś kraju przyssiecie to pozbyc was się trudno.

            Zapomniales o jaki kraj idzie... :P
            • remekk Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 11:53
              Gdybyscie byli tak uprzejmi i zostawili nas w spokoju . Przesatli wpychac sie
              do nas pod byle pozorem i plugaiwe opluwac . Póbowac nas okradać , wyżebrywać i
              wymuszać kasę na promocje swej kultury . Gdybyście tak łaskawie sprostowali
              ophydne kąłmstwa swych rodaków dotykające wasze ofiary i waszych wybawców -
              -Polacy nie zajmowali by się waszymi zbrodniami w okupowanej Palestynie )
              szczególnie , ze obydwie semickie strony są siebie warte) ... .
              • tut_ets Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 11:56
                PRZESTAN PISAC I CZYTAC na NASZYCH postach. Jak ci sie cos nie podoba... :P
                • remekk Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 11:58
                  PRZESTAŃCIE WPYCHAC SIE DO POLSKI z waszymi plugawymi "oskarżeniami" i z
                  waszym ohydnym geszeftem !!
                  • tut_ets Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 12:09

                    > PRZESTAŃCIE WPYCHAC SIE DO POLSKI z waszymi plugawymi "oskarżeniami" i z
                    > waszym ohydnym geszeftem !!


                    Przestan odbierac mi prawo do POLSKI, MOJEJ OJCZYZNY, i przestan oczerniac
                    IZRAEL i rzucac wen ciagle TWOIMI "plugawymi "oskarżeniami"" i TWOIM "ohydnym
                    geszeftem"!!

                    JAk ci sie nie podoba co, tutaj pisze, to FORA ZE DWORA!!

                    Jestem Polka i mam prawo pisac na tym czy kazdym innym forum, co mi sie zywnie
                    podoba. Jak CI sie to nie podoba, to WYPIER...AJ z tego watku!! I nie odpisuj.
                    Ciezko ci zrozumiec?? TWOJA STRATA!!
                    • remekk Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 12:19
                      Izrael sma sie "oczernia" swoimi czynami -metodologia isćie hitlerowską .
                      Nikt - nawet najgorszy antysemita czasó hitlerowskich nie "oskarżał" was tak
                      plugawie i tak ohydnie jak dzis "oskarżane" sa wasze ofiary i wasi wybawcy -
                      -pokolenie Kolumbów . A co do ohydnego biznesu ,który tak plastycznie opisął
                      Finkelstein to nie jest on bynajmniej mój . Cieszę sie z tego iż moi rodacy
                      nigdy czyms tak ohydnym się nie splamili . Dzieki temu nie będziemy musieli się
                      z tego kiedys gęsto tłumaczyć tak jak wy .
                      W twoja "polskość" po prtsu zwyczajnie nie wierze . W waszych watkach pisuje i
                      bedę pisywał gdyz wydruki z tego forum z waszymi "dopowiedziami" służą mi do
                      pzrekonania tych co jeszcze nie mieli okazji was poznać .
                      Twój oszołomiasty post róeniż przyda się - choc przyznaje były bardziej
                      dobitnie o was świadczące ... .


                      • tut_ets Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 13:48
                        > Izrael sma sie "oczernia" swoimi czynami -metodologia isćie hitlerowską .

                        Przegiales pale!!!
                        • remekk Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 16:49
                          A co - wy za poreawnie 2 żołnierzy zabiliscie ok 1000 Libańczyków (w tym ok 300
                          dzieci) Hitlerowcy za zbicie 2 swoich żołnierzy w Wawrzez zabili mniej Polaków
                          i chyba żadnego małego dziecka . Spróbuj "uzasadnić" czym rózni sie hitlerowska
                          odpowiedzialnośc zbiorowa od waszej ... .
                          • entr00pik Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 17:22
                            remekk napisał:

                            > A co - wy za poreawnie 2 żołnierzy zabiliscie ok 1000 Libańczyków (w tym ok

                            Remek, jestem pierwszym, który poddaje krytyce syjonistyczne zbrodnie na
                            ludności cywilnej. Moja konsekwencja światopoglądowa i walka z każdym rodzajem
                            nacjonalizmu i obłudy doprowadziła do tego, że byłem na tym forum uważany za
                            Polaka, Żyda, Araba, Ukraińca, a na innych forach nawet za Niemca, którego
                            zadaniem jest skłócenie Polaków z Żydami ;)).. Nikt mi tu nie ufa, ani Polacy,
                            ani Żydzi, bo doskonale wiedzą, że jednego dnia mogę bronić ich państwa, a
                            drugiego poddać miażdżącej krytyce. Osobiście nie ułatwiam im życia. Co rusz
                            wysyłam sprzeczne i wzajemnie wykluczające się "sygnały" a propos mojej
                            narodowości, by nikt nie mógł mnie zaszufladkować.. Grozi to co najwyżej
                            posądzeniem o "trollowanie", ale tym też się nie przemuję, bo trolowanie także
                            mi się zdarza ;) Tutejsi forumowicze mają rację, że mi nie ufają, bo każda próba
                            wzięcia mnie na "sympatię narodową" będzie się kończyć niepowodzeniem. Nie czuję
                            się związany z żadnym narodem na ziemi w sposób _eksluzywny_. Doszedłem już do
                            takiego poziomu samoświadomości, że nie widzę Polaków, Żydów, Niemców,
                            Afrykańczyków tylko LUDZI. I będę krytykował to, co uważam za sprzeczne z
                            lewicowym systemem aksjologicznym, niezależnie od tego, jakiej będzie
                            narodowości.. Jestem jednak świadom, że potępienia Żydów izraelskich we
                            wszystkim co robią, przy jednoczesnym przymykaniu oczu na "biednych Arabów" jest
                            daleko idącym i krzywdzącym uproszczeniem.
                            • remekk Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 17:29
                              Ja nie przymykam oczu - wielokrotnie podkrślałem iż jedna stron a w zasadzie
                              warta jest drugiej .
                              A co do pogladu zaprezentwanego - to wyzbycie sie narodowego instynktu jest
                              równie utopijne jak i komunizm . Gdyby tak wszystkie narody rzeczywiscie
                              wyrzekły sie owego - taki ryzykowny eksperyment miałby jeszce odrobine sensu .
                              Kiedy niekóre narody (szczególnie jeden) wykorzystuje tego typu utopijne idee
                              do realizacji swych szowinistycznych , czesto bardzo przyziemnych interesów
                              - jawi się owa idea jako jeden wielki absurd pzrewyzszajacy swą
                              niedorzecznoscią eksperyment komunistyczny ... .
                              • tut_ets Re: Okupuja... okupuja... 02.11.06, 09:11
                                Wiesz co, w sumie to ty, wraz ze spolka, warty jestes wszystkich arabow
                                zamieszkujacych nasze sasiednie kraje... Tak ich kochasz i chwalisz... Moze tak
                                wpadlbys w odwiedziny?? :)

                                Ciekawam, czy wyszelbys calo... :)
                          • tut_ets Bzdurom wierzysz... 02.11.06, 09:20
                            ... - Twoja sprawa. Ale swojej glupoty na tym forum wylewac nie musisz. Ze nie
                            znasz faktow - wiemy. Ze NIE byles naocznym swiadkiem wydarzen - tez wiemy...
                            Niestety znaczy to, ze jedyne twoje pojecie o wybuchu konfliktu znasz z
                            proarabskich mediow... A to juz jednostronnosc i stronniczosc...

                            Zapomniales, ze oprocz porwania TRZECH zolnierzy izraeslkich, z ktorych ZADEN
                            nie powrocil jeszcze do domu, Hezbollach zaatakowal z Libanu rakietami Izrael.
                            Czyli nastapil atak jednego suwerennego panstwa (Libanu) na drugie (Izrael). Co
                            jest jednoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Izrel zaczal sie BRONIC, odpowiadajac
                            an ataki Libanu.

                            Jezeli jeszcze teraz twierdzisz, ze reakcja Izraela jest presadzona, zycze ci
                            bycia pobitym przez bandziorow za zadzieranie z nimi...
                          • tut_ets No i jezeli jeszcze 02.11.06, 09:21
                            masz zamiar porownywac akcje OBRONNE Izraela z hitlerowska NAPASCIA, jestes
                            zwyklym D.Ur.Nie.M, z ktorym szkoda gadac...
                          • tut_ets Z pamietnika wojennego: 02.11.06, 09:23
                            12/07/2006

                            "Nie ma wyboru. Skoro atakują, należy się bronić. Trzeba zbombardować gniazda
                            tych gadów. Bo ludźmi nie są ci, którzy nawołują do niecnych czynów. Nie są
                            ludźmi ci, którzy planują porwania żołnierzy, ani nie są nimi ci, którzy atakują
                            ludność cywilną - strzelając katiusze i kassamy na północne i południowe miasta
                            izraelskie, strzelając do pojazdów i autosbusów oraz przeprowadzając ataki
                            terrorystczne - w imię głupiej ideologi martyrologii sprzedawanej w zamian za
                            ułudne obietnice raju i 'dziewic'... Chyba korynckich!!

                            Mieszkańcy północnych izraelskich miejscowosci, graniczący z Libanem zostali
                            zmuszeni do zejścia do schronów. Wojsko izraelskie wkroczyło do Libanu, po raz
                            pierwszy od wycofania się z jego terytorium sześć lat temu...
                            www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3274457,00.html
                            Izrael ma zamiar zmobilizować dodtakowe siły. Zamierza wezwać rezerwistów, aby
                            móc stawić czoła wrogom na obu frontach.
                            www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3274418,00.html
                            Właściwie to premier Ehud Olmert wypowiada wojnę Libanowi. Ponieważ poranny atak
                            nie był żadnym terrorystycznym wybrykiem, lecz agresją jednego suwerennego
                            państwa na inne.
                            www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3274385,00.html"

                            Adresu bloga nie podam, ze wzgledu na ochrone prywatnosci osob go piszacych...
                • remekk Re: Okupuja... okupuja... 01.11.06, 12:02
                  tut_ets napisała:

                  > PRZESTAN PISAC I CZYTAC na NASZYCH postach. Jak ci sie cos nie podoba... :P

                  A wogóle to nie podneicaj sie tak tylko wykorzystaj swój udział w
                  polskojezycznym forum do tego aby sie co nieco dowiedzieć o waszej cywilizacji
                  Na tym forum usuniete pzrez cenzora wątki o was mozan znaleźć ... .
                  forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24536
                  • tut_ets Tak sie zblaznic... 01.11.06, 12:12
                    ...mogles tylko ty...

                    No, wlasnie widze, kto tam pisze... TY I SPOLKA!!! :))))))))

                    O WLASNEJ cywilizacji ty sie powinienes czegos dowiedziec. JA nei potrzebuje.
                    Przewyzszam cie, niestety, inteligencja...
                    • remekk Re: Tak sie zblaznic... 01.11.06, 12:23
                      Tak szybko pzreczytałas wszystkie posty - redkord . A mozę typowy dla was
                      aprioryzm ?
                      > Przewyzszam cie, niestety, inteligencja...
                      Dobrego zdania o sobie nie można ci odmówić
                      > O WLASNEJ cywilizacji ty sie powinienes czegos dowiedziec. JA nei potrzebuje.
                      O własnej cywilizacji wiem co nieco - ty jako "Polka" oczywiscie wiesz jaka
                      cywilizacja w Polsce dominuje ?
                      Stram się jednak uzupełniać ta wiedzę . Ty jako "przewyższająca" -
                      "inteligencją" nie potrzebujesz - to swiadczy o twoje "inteligencji" .
                      Jkaokolwiek nie jest to nic nowego w przypadku takich jak ty ... .
                      • dana33 nu, tutets..... 01.11.06, 12:36
                        pierwsza klasa, brawo!!!!
                        tak wygladaja przedstawiciele polskiego antysemityzmu, wulgarnosci, chamstwa,
                        zaklamania i ojca rydzyka... :)))
                        • dana33 Re: nu, tutets..... 01.11.06, 12:37
                          p.s.
                          widzisz, jak poszlo szybko??? :))))
                          ale ubaw, ja ci mowie... i to za darmoche... :))))
                          • tut_ets Re: nu, tutets..... 01.11.06, 12:49
                            hehehe... hihihihihi... :)))

                            no, ja tez mam ubaw. Dopoki ktos paly nie przegnie...
                        • remekk Re: nu, tutets..... 01.11.06, 12:40
                          chi chi chi - robią sobie nawzajem klakę .
                          Cóż innego im pozostało - swiat nie dał sie nabrac na ich "wyjatkowsć".
                          Pozostało im tylko chwalenie sie nawzajem . No chyba , ze zechcą spróbowac na
                          Madagaskarz . Jak tak dalej będa przeginac to byc moze nie będą mieli większego
                          wyboru . Ale może Malgasze kupia ich kity ... .
                          • tut_ets Re: nu, tutets..... 01.11.06, 12:50
                            przynajmniej my sie w grupie pobawic mozemy, a ty masz dwa wiatraki do
                            obalenia... :)

                            Cos nie wyniosles wiele z zycia. W GRUPIE RAZNIEJ!!
                      • tut_ets Re: Tak sie zblaznic... 01.11.06, 12:43
                        Z polglowkami tez skonczylam polemizowac. Zegnam...

                        SZkoda slow na tlumaczenie, jak ktos na glowe upadl i obstaje przy swoich
                        imaginacjach...

                        SZkoda, ze w Polsce tyle polglowkow, twojego pokroju, mieszka i sie WYPOWIADA na
                        roznych forach... Nie za malo posluchu masz we wlasnej chacie?? Chyba jednak za
                        malo...

                        No, mowilam ci, twoje choroby mnie nie interesuja... nie mam zamiaru tracic
                        czasu na bzdetne pisanie z takim DU.r.n.iem
                        • remekk Re: Tak sie zblaznic... 01.11.06, 12:52
                          W sumie reakcja typowa . Tacy jak Finklestein , Sack czy Shachak - to nieliczna
                          miejszość . wiekszośc woli nie zauważać swoich patologii - dzieki czemu
                          cyklicznie budzicie się z ręka w nocniku . Wszytsko na ot wskazuje iz tym razem
                          będzie tak samo ... .
                          • tut_ets Re: Tak sie zblaznic... 01.11.06, 14:10
                            ty sie chyba codzienni z lapskiem w nocniku budzisz... Bo inaczej nie kumam, jak
                            ktos moze pisac takie plugastwa o swoich sasiadach!!
                          • j-k przypominam Ci , hloopcze, ze 01.11.06, 14:20
                            Polakow mordowali glownie Niemcy i Rosjanie, a nie glownie Zydzi, chocby nawet
                            ci z UB. To sa detale w porownianiu z wina Rosjan i Niemcow.

                            Ty - zamiast sie zajmowac glownymi winnymi eksterminacji Polakow,
                            snujesz sie po poboczach problemu.
                            • tut_ets do sedna mu chyba jednak ciezko trafic... :) 01.11.06, 14:27
                              stad w wodzie po kostki brodzenie... :)
                            • remekk Re: przypominam Ci , hloopcze, ze 01.11.06, 14:38
                              j-k napisał:

                              > Polakow mordowali glownie Niemcy i Rosjanie, a nie glownie Zydzi, chocby
                              nawet
                              > ci z UB. To sa detale w porownianiu z wina Rosjan i Niemcow.
                              >
                              > Ty - zamiast sie zajmowac glownymi winnymi eksterminacji Polakow,
                              > snujesz sie po poboczach problemu.
                              "Łapaj złodzieja" - nie możecie powstrzyać sie od kultywowania waszej
                              pzrebogatej tradycji . Towy na cłaym śiwcie perfidnie "oskarżacie" Polaków z
                              pominieicem Niemiaszków . My przez całe lata nie poruszaliśmy kwestii waszych
                              zbrodni .Dopiero ostatnie nasilenie waszych plugawych "oskarżeń" zmusiło nas od
                              tego . Ale nawet w takiej sytuacji nikt z Polaków nie twierdzi iż wasze
                              zbrodnie wieksze są od niemiecich . U was proceder zrzucania winy na Poalków
                              wystepuje dosyc często ... .
                              • tut_ets A co, policjantem jestes, 01.11.06, 14:41
                                ze sie w lapanie zlodziei bawisz?? :))
                              • j-k Jestem "etnicznym Polakiem" baranie islamski 01.11.06, 22:50
                                I w blizszej i dalszej rodzinie nic,
                                poza odrobina krwi niemieckiej u mnie nie plynie :)))

                                Powtarzam, to Niemcy i Rosjanie zabili setki tysiecy (czy miliony Polakow)...

                                Stawianie na rowni z tym Zydow, ktorzy dziajacac w UB w latach 1945-56
                                sa niewatliwie odpowiedzialni za zabicie w tym okresie 2- 3 tys Polakow
                                (glownie zolnierzy AK)

                                Jest falszem historycznym. To porownywanie slonia z mrowka.

                                Zajmij sie nieuku historyczny niemieckimi i sovieckimi masowymi morderastwami -
                                gdy los Rodakow jest dla ciebie wazny.

                                Tfuj, jak zawsze, Dr. J.K.

                                • tut_ets Widocznie... 02.11.06, 09:10
                                  Nie zawsze bycie ETNICZNIE CZYSTYM POLAKIEM jest wystarczajaco przekonujacym
                                  faktem dla Wszechpolakow... :)
    • polani Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 13:57
      Ja lubie jak araby jeden drugiego morduja tez dzieci w Iraku i sudanie bez
      zydow !
      Jusz przestalem liczyc

      • tut_ets Ja tez... 01.11.06, 14:13
        Milo popatrzec, nie?? :)
      • polani Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 01.11.06, 16:21
        Dalej tak arsbtwo dzsiaj wieczorem prosze o 100 zabytych arabow w Iraku 200 w
        Sudaniew i zasne cudownie :))))
        • tut_ets hehehe... :) 02.11.06, 09:06
          Nudzi sie chlopakom... Wojna z Izraelem sie skonczyla... Wiec bawia sie na
          wlasnym boisku... Samoboje strzelaja. Zabawa bombowa!!
    • tut_ets Re: Morduja! dzieci... palestynskie, libanskie... 02.11.06, 10:04
      *Clip # 1304 - Children in Gaza Imitate Hizbullah Secretary-General Hassan
      Nasrallah and Hamas Founder Ahmad Yassin (Archival Material)

      Reporter: Since 1993, a new generation of Palestinians has emerged. They have
      developed expertise in stone-throwing, and have become soldiers in the current
      Al-Aqsa Intifada. The Palestinian children, who have become the spearhead of the
      confrontations in the Palestinian lands, know where the strength of this nation
      lies.

      They have assumed the roles of the leaders in this performance, which took place
      in Gaza. They imitated Hizbullah Secretary-General Hassan Nasrallah, in his
      words and his gestures, and, in order to intensify the visual experience, they
      included his blonde bodyguard, who always stands next to him, complete with his
      glasses.

      It began with a depiction of the Palestinian agony, through Nasrallah's promise
      to liberate the prisoners from the enemy's prison.

      Boy playing Nasrallah: Oh prisoners and detainees, rest assured that liberty,
      like victory, is on its way to you, through the barrels of the rifles of the
      mujahideen, your sons and loved ones, the knights of the triumphant Islamic
      resistance.

      Reporter: These words drew great applause from the audience of children, who
      seemed to relate to what they had heard and memorized before. While the
      Hizbullah flag was displayed on stage, the boy continued to recite the
      resounding words of Nasrallah, which were translated into action at the Shaba'
      Farms, days before they were uttered: "We are with you, and no more needs to be
      said" - without forgetting the hand gesture, of course.

      Boy playing Nasrallah: We, Hizbullah, stand by your side in this war. Any loyal
      man of honor is with you in this war. We will not sell you out, we will not
      forsake you, and in times of adversity you can count on us - and no more needs
      to be said.

      TO VIEW THIS CLIP: www.memritv.org/search.asp?ACT=S9&P1=1304
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka