Dodaj do ulubionych

Felusiak , a to cie przekona ??? ,...

21.12.06, 20:41
Sluchajac zio-neo-con-artists zmarnowal nie tylko wlasne 2 terms , jak
rowniez polityczna przyszlosc bratu (guilt by association) - Szegolnie
w kontekscie tego artykulu ,...

www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3340750,00.html
============================================================================

Jeb Bush Quips 'I Have No Future'
==============================
Reuters

MIAMI (Dec. 19) - The shadow of President Bush seemed to loom large over his
younger brother on Wednesday, as the outgoing Florida governor ruled out any
plans to return to elected office ,...

Florida Gov. Jeb Bush often has been mentioned as a presidential candidate.
But when asked Wednesday about his political future, he replied, "I have no
future."

news.aol.com/elections/president/story/_a/jeb-bush-quips-i-have-no-
future/20061220183509990002?ncid=NWS00010000000001
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Och ty Karol 21.12.06, 21:05
      Bratu przyszłość zmarnował... Dobrze, ze matka z ojcem daleko mieszkaja bo
      pewnie zamordowałby ich. A jak tam żona?

      Daj od siebie odpocząć, please.
      • imagiro Re: Och ty Karol 21.12.06, 21:50
        nie wymiguj sie pajacu tylko odpowiadaj jak Pan pyta ....
      • explicit Re: Och ty Karol 22.12.06, 23:47
        Jerk !!! Pare pasow na gola dupe zamiast metod rozwiazania spraw spadkowych w
        stylu rodziny Borgiow - Wiesz chociaz o czym mowie ???
        =============================================================================
        Dobrze, ze matka z ojcem daleko mieszkaja bo pewnie zamordowałby ich ,...
    • jennifer5 Re:a to ??? ,... 22.12.06, 01:10
      explicit napisał:

      > Sluchajac zio-neo-con-artists zmarnowal nie tylko wlasne 2 terms , jak
      > rowniez polityczna przyszlosc bratu

      ---

      Moze zamiast pytac komu zmarnowal przyszlosc, latwiem mu bedzie odpowiedziec
      kiedy zapytasz go komu 'fuc' zbudowal przyszlosc. f... to przeciez wie tylko
      trzyma gleboko w tajemnicy. Swego czasu puscil troche pary i wygadal sie ze
      efekty poczynan 'foca' dadza o sobie znac za okolo 50 lat. Jak narazie uczmy
      sie nie zastanawiajac nad sensem...

      "Make no mistake about it, I understand how tough it is, sir. I talk to
      families who die." --George W. Bush, Washington, D.C., Dec. 7, 2006
      • felusiak1 Zmień baterie 22.12.06, 04:29
        i nie kłam. Pisałem, że jego prezydentura będzie bezstronnie i be emocji
        oceniona za 50 lat a nie efekty.
        Wypastuj mózg żeby błyszczał na swięta.
        • jennifer5 Re: Zmien baterie 22.12.06, 17:39
          felusiak1 napisała:

          > i nie kłam. Pisałem, że jego prezydentura będzie bezstronnie i be emocji
          > oceniona za 50 lat a nie efekty.

          f... mozesz przyblizyc czym jest sama 'prezydentura', jesli nie bedziemy brac
          pod uwage jej ... EFEKTOW???? Masz tak od urodenia, czy chcesz dorownac temu
          kretynowi w bezsensownych wypowiedziach? Twierdzisz ze twoj 'guru' prezydentuje
          a efektow tego 'prezydentowania' nikt i tak nie bierze i nie bedzie bral pod
          uwage...

          ---

          > Wypastuj mózg żeby błyszczał na swięta.

          Jesli sprawia ci ulge ublizanie mi to prosze bardzo daj sobie... czytanie tego
          co wybazgrzesz to zupelnie tak jak sluchanie papugi ktora cos gada, ale nie
          bardzo zdaje sobie sprawe dlaczego... Jak widac zreszta, po twoich tutaj
          wypowiedziach, ublizasz coraz czesciej wszystkim. Brak zasadniczych argumentow
          na obrone kretynizmu??? Czujesz sie osaczony i przez zeby oprocz piany nic nie
          jest wstanie ci wyplynac... co, f...?
          • felusiak1 Re: Zmien baterie i już nie czytaj 22.12.06, 18:39
            Przecież nie ma obowiązku czytania.
            Możesz nawet dokonać operacji zablokowania moich wpisów.
            Ulzyj sobie, nie katuj się.
            • imagiro Re: Zmien baterie i już nie czytaj 22.12.06, 18:41
              ty jednak jestes prymitywniejszy niz mi sie wydawalo ... zwykly kmiot, oszust,
              platna szuja ...
              • felusiak1 Re: Zmien baterie i już nie czytaj 22.12.06, 19:00
                Zaiste znakomite argumenty.
                • imagiro Re: Zmien baterie i już nie czytaj 22.12.06, 20:03
                  no widzisz cwaniaku ? mozesz mnie nie czytac ...; oto twoja metoda
            • jennifer5 Re: Zmien baterie i już nie czytaj 22.12.06, 18:47
              felusiak1 napisała:

              > Przecież nie ma obowiązku czytania.
              > Możesz nawet dokonać operacji zablokowania moich wpisów.
              > Ulzyj sobie, nie katuj się.

              obowiazku nie ma ale kabaretu mozna czasami posluchac, jestes zabawny nawet nie
              zdajac sobie z tego sprawy. Bezsilnosc i brak racji sprawia ze popadasz w
              skrajnosci podobnie jak twoj 'guru'
              • j-k i popatrz anty-amerykanska biedaczko... 23.12.06, 00:03
                Demokraci dorwawszy sie do wladzy w Kongresie proponuja zwiekszenie kontyngentu
                US Army w Iraku...

                mowilem, dziewcze amatorskie, ze tak bedzie, juz rok temu, prawda?

                czytaj wiecej fachowej prasy:)
                www.foreignaffairs.org
        • imagiro do felka 22.12.06, 18:27
          ty z siebie juz wiekszego durnie nie rob ... jesli sie ocenia czyjas
          prezydenture, to chyba za efekty tej prezydentury ... nie myslisz
          • jennifer5 Re: do felka 22.12.06, 18:37
            imagiro napisał:

            > ty z siebie juz wiekszego durnie nie rob ... jesli sie ocenia czyjas
            > prezydenture, to chyba za efekty tej prezydentury ... nie myslisz

            ---

            wlasnie w tym problem... sadzisz ze f... mysli? Sadzisz ze mozna myslec
            wypisujac to co on tutaj tworzy?
            • j-k sadze, jennifer, nieuczko... 23.12.06, 00:05
              jennifer5 napisała:
              sadzisz ze f... mysli?

              sadze, nieuczko islamska, ze nie masz pojecia o podstawowych kanonach polityki.
              czytaj wiecej fachowej prasy :)

              www.foreignaffairs.org
          • felusiak1 dajcie sobie z jennifer buźki 22.12.06, 18:56
            Typowy emocjonalizm i dużo nienawiści. Zatem w celu przywrócenia miłości dajcie
            sobie buźki i uściśnijcie się, mocno, bardzo mocno.
            Ocena prezydentury, obiektywna ocena możliwa jest dopiero po wielu latach, kiedy
            historycy uzyskuja dostep do odtajnionych dokumentów i kiedy żaden z nich nie
            podchodzi do zagadnienia emocjonalnie. Na dzień dzisiejszy ostatnia obiektywna
            ocena dotyczy Trumana. I tu Truman, który odszedł w niesławie, uważany wtedy za
            najgorszego prezydenta XX wieku, wypada wcale dobrze. Eisenhower i ci po nim
            jeszce musza poczekać. Jeszcze emocje nie opadły.
            PS. Dziwi mnie, ze nie rozumiecie tej prostej zależności.
            Ale nie martwi mnie to. Takich jak wy jest większość.
            I w dodatku robicie wiecej wrzawy i zamętu co w dobie dostepu do
            internetu zdobywa wam podobnych do was emocjonalnych ekspresjonistów.
            Głupota zawsze w pierwszym szeregu....
            • jennifer5 Nadal nie wyjsniasz 22.12.06, 19:04
              felusiak1 napisała:

              > Ocena prezydentury, obiektywna ocena możliwa jest dopiero po wielu latach,

              Nadal nie wyjsniasz tajemnicy co takiego beda oceniac po odtajnieniu wszystkich
              juz przestepstw obecnego najjasniejszego? To ze jest prezesem tego stada to
              wiemy, moze wyjasnisz jak beda go oceniac i co bedzie podstawa oceny
              tej 'prezydentury'? Stwierdzajac ze nie efekty sa wazne, powiedz co jest wazne?
              • felusiak1 Merry Christmas jennifer 22.12.06, 19:37
                Nie mogę juz dłuzej z toba rozmawiać.
                Prędzej nauczę mojego psa tabliczki mnożenia niz ciebie myślenia.
                And a Happy New Year.
                • jennifer5 Re: Happy H... 22.12.06, 20:10
                  felusiak1 napisała:

                  > Nie mogę juz dłuzej z toba rozmawiać.
                  > Prędzej nauczę mojego psa tabliczki mnożenia niz ciebie myślenia.
                  > And a Happy New Year.

                  Napewno z psem masz szanse sie dogadac, reprezentujecie podobny poziom
                  intelektualny.

                  : Wesolych Swiat f... a to dla poprawienia samopoczucia...
                  news.yahoo.com/s/nm/20061222/wl_nm/iraq_dc_26
              • j-k Alez wyjasniam, jennifer, nieuczko 23.12.06, 00:08
                jennifer5 napisała:
                Stwierdzajac ze nie efekty sa wazne, powiedz co jest wazne?

                oczywiscie, ze efekty:

                1. Kurdystan Iracki jest wolny (to dobry zaczatek pod przyszly niepodlegly
                Kurdystan)

                2. Ropa pod kontrola USA - plynie :)))

                3. Lotniska irackie sa gotowe dla US Air Forces do bómbardowania Iranu.

                4. To ze szyici, tluka sie z szyitami w Iraku nie ma dla interesow
                amerykanskich zadnego znaczenia.

                Any questions more, baby ?

                Tfuj, jak zawsze, Dr. J.K.



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka