arap1
07.04.07, 18:56
polglowkow..i antysymitow....zaczynajac polglowkow polskiej intelegencji na
FS....wstydze sie bylem wychowany miedzy polakami...choc moj ojciec byl
polakiem...moj ojciec byl byl swiety polak jednostka z tego narodu.. wstydze
sie swojej polskosci....