Dodaj do ulubionych

Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze polskich

07.04.07, 18:56
polglowkow..i antysymitow....zaczynajac polglowkow polskiej intelegencji na
FS....wstydze sie bylem wychowany miedzy polakami...choc moj ojciec byl
polakiem...moj ojciec byl byl swiety polak jednostka z tego narodu.. wstydze
sie swojej polskosci....
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Bo sie 07.04.07, 19:02
      dajesz manipulowac pozorom.

      Miales porzadnego ojca Polaka to uszanuj jego pamiec.

      Pewnie mama z tata sie klocili caly czas, i ty wzieles strone mamy, he?

      PF
      • arap1 Re: Bo sie...polaczkowy francoz 07.04.07, 19:09
        nie sadz innych moj ojciec zginal pod kolobrzegiem kochal moja matke zydowke
        i kochal Polske...ty masz bezczelnosc wysmiewac sie...analfabeto zyciowy...co
        widziales w zyciu...oproc tylka swojej zony?
        • polski_francuz Re: Bo sie...polaczkowy francoz 07.04.07, 19:22
          Pijesz i piszesz bzdury. Wytrzezwiej wpierw...

          PF
        • annamarta8 Re: Bo sie...polaczkowy francoz 07.04.07, 19:36
          arap1 napisał:

          > nie sadz innych moj ojciec zginal pod kolobrzegiem kochal moja matke zydowke
          > i kochal Polske...ty masz bezczelnosc wysmiewac sie...analfabeto zyciowy...co
          > widziales w zyciu...oproc tylka swojej zony?

          PF popatrz na czlowieka, a nie na to jak sie do Ciebie zwraca. W Arapie
          wyraznie widac wielki konflikt i frustracje. Pomyslmy jak Arapowi pomoc. Jaka
          krzywda go spotkala, ze nienawidzac Polakow caly czas jest z nami.
          Arap we love you. Don't hate us. Take us the way we are, because we are just
          real people, and you belong to us - your father was Polish and your mother was
          Polish too (a Polish Jew - I suppose). Today is the great holiday so we want to
          celebrate it by remining you your Polish roots. Remember, that there are many
          Polish people and every one is different.
          Somehow in English it was much easier to say.:))
          • polski_francuz Re: Bo sie...polaczkowy francoz 07.04.07, 19:39
            Dokladnie to robie annomarto, dokladnie tak. Nie czuje sie obrazony wcale.

            PF
          • aaki Arap we love you. 07.04.07, 19:47
            wzruszające.
            my: annamarta ósma
          • dragica annamarta 07.04.07, 23:28
            czy twój post to żart?pytam poważnie.
            • maglara Re: annamarta 08.04.07, 00:05
              co za idiotka sie tu przypaletala ?
        • polski_francuz Aha 07.04.07, 20:19
          jeszcze jedna rzecz. Widzisz arap ja juz dawno twoja szczerosc zauwazylem.
          Bardzo rozna od manipulanctwa Dany.

          Otoz ta szczerosc mate masz po ojcu.

          Moze ci wiele w zyciu ta szczerosc nie pomogla, ale przynajmniej zyskales kolege
          na forum.

          A to juz zawsze jest cos.

          PF

          • dana33 Re: Aha 07.04.07, 20:27
            hahahahas...... ale ty pf dajesz dupy raz po razie.....
            mozesz mi udowodnic manipulanctwo? jak mozesz to dawaj.... udawadniaj.... a jak
            nie mozesz, to wlasnie ty manipulant...
            ale dupy to dales pf tym zdankiem:
            "Otoz ta szczerosc mate masz po ojcu.".... bo matce zydowce oczywiscie arap nie
            mogl oddziedziczyc szczerosci, tylko po ojcu polaku....
            potem sie nasz profesor, co sie oczywiscie skromnie sam zalicza do inteligencji,
            dziwi, ze mu pisze, ze jest antysemita.... ale antysemityzm z tego zdanka bije
            ze ho ho....
            ale ubaw..... nu, tak juz maja te typy.... :))))
            • polski_francuz Re: Aha 07.04.07, 20:30
              "ale ty pf dajesz dupy raz po razie"

              Protestuje! Polski inteligent jest heteroseksualny!

              PF
              • annamarta8 Re: Aha 07.04.07, 20:34
                Dana dzisiaj ma tak jakby ja ktos pokropil woda swiecona:))
                Dana! - uszy do gory. znacznie lepiej sie Ciebie czyta kiedy tryskasz humorem i
                pewnoscia siebie. Chyba sie przepracowalas.
            • grzegorz1948 Re: Zabciu 08.04.07, 00:32
              hahahahas...... ale ty pf dajesz dupy raz po razie.....
              Twoj typ Danus!Ty tez dzielilas jak sie dalo Austriakom, Francuzowi ktory w nia
              kopnal z racji twojego charakterku i w koncu sprzedalas ja panu Rostscildowi
              jaki towar nienaruszony.No to nazywa sie umiejetnosc handlu.
          • arap1 Re: Aha 07.04.07, 20:33
            polski_francuz napisał:

            > jeszcze jedna rzecz. Widzisz arap ja juz dawno twoja szczerosc zauwazylem.
            > Bardzo rozna od manipulanctwa Dany.
            >
            > Otoz ta szczerosc mate masz po ojcu.
            >
            > Moze ci wiele w zyciu ta szczerosc nie pomogla, ale przynajmniej zyskales
            koleg
            > e
            > na forum.
            >
            > A to juz zawsze jest cos.
            >
            > PF
            >
            Nie piepsz PF....ja nie Wasz Zyd....znasz napewno znaczenie tego slowa to dla
            mnie obraza......JA ISRAELI....ZYD z Polski...i nie Wasz ..jestem dumny
            ISRAELI obywatel panstwa ISRAEL narescie zrozum ze nie naleze do do
            Was....nawet piszac po polsku
            • blazare1 Re: Aha 07.04.07, 20:34
              arap1 napisał:

              > jestem dumny ISRAELI obywatel panstwa

              Bycie Izraelczykiem nie oznacza, że przestajesz być idiotą.. Ja na ten przykład
              jestem dumnym sodomitą... I co z tego wynika? Że lubię seks analny, prawda?
              • arap1 Re: Aha 07.04.07, 20:37
                blazare1 napisał:

                > arap1 napisał:
                >
                > > jestem dumny ISRAELI obywatel panstwa
                >
                > Bycie Izraelczykiem nie oznacza, że przestajesz być idiotą.. Ja na ten
                przykład
                > jestem dumnym sodomitą... I co z tego wynika? Że lubię seks analny, prawda?
                blazare....ty nie dawno wylazles z szafy dumny pedale???
                • blazare1 Re: Aha 07.04.07, 20:39
                  arap1 napisał:

                  > blazare....ty nie dawno wylazles z szafy dumny pedale???

                  Bycie sodomitą nie implikuje homoseksualizmu. W centrum zainteresowania sodomity
                  może znajdować się wyłącznie kobieca odbytnica...
                  • tut_ets1 Re: Aha 12.04.07, 12:40
                    bydle...
            • aaki hahahahaha 07.04.07, 20:37
              chyba się rozpłacze ze zmartwienia dumny żydzie,że ty nie nasz-taka strata :-)
            • annamarta8 Re: Aha 07.04.07, 20:38
              arap1 napisał: Nie piepsz PF....ja nie Wasz Zyd....znasz napewno znaczenie
              tego slowa to dla
              > mnie obraza......JA ISRAELI....ZYD z Polski...i nie Wasz ..jestem dumny
              > ISRAELI obywatel panstwa ISRAEL narescie zrozum ze nie naleze do do
              > Was....nawet piszac po polsku
              >

              Dobrze! W takim razie zostawiamy Cie w spokoju. Twoj problem czas rozwiaze.
            • polski_francuz Re: Aha 07.04.07, 20:39
              Juz mi sie niechce dalej psychoanalizy robic bo ryzykuje strata dziewictwa.

              Pogadamy kiedy indziej.

              PF

              • annamarta8 Re: Aha 07.04.07, 20:50
                polski_francuz napisał:

                > Juz mi sie niechce dalej psychoanalizy robic bo ryzykuje strata dziewictwa.
                >
                > Pogadamy kiedy indziej.
                >
                > PF
                >Swieta dzisiaj. Reke wyciagnelismy. Odpowiedz (odmowna) dostalismy. Nic wiecej
                nie pozostalo do zrobienia.
            • polski_francuz Szczerosc 09.04.07, 11:27
              "ze nie naleze do do Was....nawet piszac po polsku"

              polska i trunkowosc rosyjska.

              Jestes nasz chociaz sam sie do tego nie przyznajesz:)

              Pozdro w tym pieknym dniu.

              PF
              • arap1 Re: Szczerosc 09.04.07, 11:46
                polski_francuz napisał:

                > "ze nie naleze do do Was....nawet piszac po polsku"
                >
                > polska i trunkowosc rosyjska.
                >
                > Jestes nasz chociaz sam sie do tego nie przyznajesz:)
                >
                > Pozdro w tym pieknym dniu.
                >
                > PF
                napewno PF...od wezla krwi z polskim narodem nie ma mozliwosci
                zaprzeczyc..mozna tylko wstdzic sie majac ja czytac na Polskim forum...bydlacki
                wypowiedzi polakow w strone Zydow...uragajace nie tylko Waszemu narodu no i
                waszej intelegencji...pozwalacej czytac te antysymickie poszkwile
                • cepekkolodziej Re: Szczerosc 09.04.07, 11:49
                  Węzły masz ze srolu?
                  • arap1 Re: Szczerosc 09.04.07, 11:53
                    cepekkolodziej napisał:

                    > Węzły masz ze srolu?
                    >
                    >
                    nu i co jeszcze cepowata kreatura...ma do powiedzenia?...:-))
                    • cepekkolodziej Re: Szczerosc 09.04.07, 11:56
                      A ten srol -
          • maxe1 Re: Aha 07.04.07, 21:12
            Otoz ta szczerosc mate masz po ojcu.
            -----------------------------------------------------
            a ta nieszczerosc to apriori napewno po.........ach tak co za pytanie

            powiedz pf zes wstawiony albo mam cie za ar....loch
        • splitme Re: Bo sie...polaczkowy francoz 08.04.07, 00:30
          Zastanawiam sie co ty i wasza zgraja robicie na polskim forum w czasie Swiat ,
          (waszych rowniez) , heheh , w wisielczym jak twoj humorze ,... For GodS sake ,
          Nie macie tam innego zajecia ???

          Skoro juz zaczepiles zone francuza , pajacu , to ja ciebie spytam - Co twoj
          tatke robil pod Kolobrzegiem w Krasnej Armii ? ,... Ci co chcieli zaczepili
          sie z Andersem , a ci ktorzy mieli awersje do koloru , jak moj ojciec , znalezli
          sposob zeby dostac sie do Aliantow ,... moj wujek , dla przykladu ,... Dowodca
          kompanii czy plutonu , ktory mial moze mniej inicjatywy niz moj ojciec , zostal
          w Polsce , zamordowany w lasku grabowieckim przez zydo-komunistyczna bojowke
          do spolu z kilkoma zolnierzami polskich sil zbrojnych z miejscowym przyglupem ,
          ktory byl swiadkiem mordu ,...

          Twoj tatke nie zarobil przypadkiem w plecy ??? ,... Dla niedoinformowanych w
          temacie ,... Politrucy z polskim akcentem w Krasnej Armii ktorzy strzelali w
          plecy ociagajacym sie molojcom w ataku na Niemcow , czesto padali ofiarami
          ruskich politrukow , tych na szarym koncu , z kaganami , ktorzy czasami po
          pijoku , a czasami z wyboru pozbywali sie nadgorliwych komuchow zza Buga ,..
          ===============================================================================
          nie sadz innych moj ojciec zginal pod kolobrzegiem kochal moja matke zydowke
          i kochal Polske...ty masz bezczelnosc wysmiewac sie...analfabeto zyciowy...co
          widziales w zyciu...oproc tylka swojej zony?
    • w_ojciech spływaj /bt 07.04.07, 19:02
      • dana33 taaaaaaak..... 07.04.07, 19:25
        jak zyd pisze, ze nienawidzi polskich antysemitow i przyglupkow, ograniczajac
        swoja nienawisc do tych dwoch grup, a nie piszac o wszystkich polakach, to
        przylatujecie od razu i protestujecie.... ale jakos nie widzialam waszych
        "dajesz sie manipulowac" i "splywaj" do swini, ktora napisala: "Jedynym dowodem
        na istnienie rasy zydowskiej Jest ich , przzypominajaca papier do dupy - dlugi
        i nudny - tora. Reszta to falsz i kpina"......

        tak juz macie falszywie.... ale jak widze taki brak protestow na takie
        swinstwa, to nie dziwie sie arapowi, nie dziwie sie zupelnie....

        moze nastepnym razem napisze cos o nowym testamencie przypominajacym papier do
        dupy??????
        hipokryci nedzni.....
        • w_ojciech Re: taaaaaaak..... 07.04.07, 19:47
          Ma teraz swój dom, swoje szczęście. Niech się tym cieszy!!!

          Rozumiesz?
          • dana33 Re: taaaaaaak..... 07.04.07, 19:54
            splywaj wojteczku...
            rozumiesz?
    • aaki "swojej polskości" ? 07.04.07, 19:22
      hehehe
      • dana33 [...] 07.04.07, 19:27
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • aaki Re: "swojej polskości" ? 07.04.07, 19:28
          sapiesz?
        • arturo56 zakochana dana?????????? 07.04.07, 19:45
          tak, tak to sa te objawy. kocha az do nienawisci bo milosc nie spelniona
          hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihih
        • arturo56 zakochana dana?????????? 07.04.07, 19:45
          tak, tak to sa te objawy. kocha az do nienawisci bo milosc nie spelniona
          hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihih
    • polski_francuz Re: Bo sie...polaczkowy francoz 07.04.07, 19:43
      I slusznie, ze mnie nie chcesz juz obrazac.

      Co polskiej inteligencji, jestem ja jak najbardziej, jestem polskim doktorem.

      Co do twojej godnej szacunku rodziny, jak mi to dobrze podpowiada Annamarta,
      Polacy i Zydzi sa "nierozpuszczalni" i dzieci mieszanych par, jak na twoim
      przykladzie widac, nie maja lekko.

      Ale uwierz mi jedno na slowo, Polacy to porzadni ludzie.

      PF
    • pissmaker Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 19:44
      Arap z ciebie zyd jak ze mnie .... zyd.. hehe
      --------------------------------------
      Widziałem w Bnei Braku na ulicy szczury - wielkie szczury.
    • cepekkolodziej Jak tam dzisiaj - brak "stenda" dokucza --- 07.04.07, 19:49
      Widzę, że nie miewasz już od jakiegoś czasy "stenda".

      Przykre rozczarowanie, co?
      • cepekkolodziej Re: Jak tam dzisiaj - brak "stenda" dokucza --- 07.04.07, 19:54
        Z braku "stenda" możesz się zawsze połozyć na srole ---
    • stranger.pl Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 19:58
      Skoro ci wstyd za Polaków "arap1" to w ramch protestu, powinieneś przestać
      mielić ozorem po polsku!
      Podoba ci się to?
      Bądź konsekwentny - wstydzisz się i nienawiddzisz Polaków to daj sobie owsa i
      nie mów po polsku:P
      • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 20:14
        arap wyraznie zaznaczyl ze nienawidzi glupkow i antysemitow, o polakach w ogole
        nie napisal ani slowa. do glupkow i antysemitow zalicza sie takze niejaki
        stranger....
        • stranger.pl Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 20:24
          Ty jak zwykle nie masz odwagi powiedzieć, że dla ciebie kto ma twoje poglądy
          ten mądry a kto nie ma twoich poglądów ten głupi.

          PS
          Oczywiście dla ciebie antysemią jest ten kogo ty i twoi ziomkowie nie lubicie!
      • arap1 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 20:20
        Oprucz wypowiedzi cepowatych polaczkow chwalacych sie doktoratami nie dostalem
        zadnej odpowiedzi dlaczego ja Israeli...Zyd polski nienawidze polskiego
        zasciankowej intelegencji..prymitywizmu.......na FS...podkreslam na FORUM SWIAT
        POLSKIM
        • stranger.pl Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 20:27
          A jak ty to określasz kto mądry a kto głupi? - jakie kryteria stosujesz?
          Mądry to dla ciebie to ten kto ma takie poglądy jak ty a głupi, zaściankowy,
          prymitywny to ten kto nie ma twoich poglądów?

          Czekam na twoja wykładnie jak ty to rozróżnisz:P
        • blazare1 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 20:36
          arap1 napisał:

          > podkreslam na FORUM SWIAT POLSKIM

          Dobrze wiesz, że to nie jest polskie forum, więc nie błaznuj, arap...
        • cepekkolodziej Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 20:49
          Jak cię na to stać, zafunduj se sztucznego "stenda", może ci się polepszy -
          • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 21:10
            mysle, cepowaty, ze arapa stac, natomiast ciebie nie. tak ze mozesz tylko
            wulgarnie pisac o tym i pomarzyc.... albo jak to w tym znanym dowcipie,
            przylozyc sobie jakas mloda i jedrna, po paru godzinach moze i cos z tego
            wyjdzie....

            tak to cepowaty spadles na samo dno..... ale nie ma sprawy..... ty umiesz
            wulgarnie, ja tez.... wiesz, oko za oko, zab za zab....
            • cepekkolodziej Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 21:13
              A ty co się przyczepiasz? Na ratunek kretynowi?

              Reaguję poprawnie - kretyna trzeba skretynić po kretyńsku. Inaczej do kacapskiej kiepełe nie dojdzie.
              • maxe1 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 21:21
                cepekkolodziej napisał:

                > A ty co się przyczepiasz? Na ratunek kretynowi?
                >
                > Reaguję poprawnie - kretyna trzeba skretynić po kretyńsku. Inaczej do kacapskie
                > j kiepełe nie dojdzie.
                >

                ----------------------------------------------------------
                proponuje aby zaczac od siebie
                • cepekkolodziej Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 21:28
                  Zastosuj najpierw sam/a, potem proponuj ---
              • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 21:25
                dokladnie, cepowatego kretyna trzeba skretynic po kretynsku.
                • cepekkolodziej Re: Dlaczego ja Israeli z Polski... mialem racje 07.04.07, 21:29
                  To skretyń, jesli potrafisz. Tylko żebyś sama potem nie wyszła na kretynkę ---
    • maglara Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 20:16
      arap1 napisał:

      > polglowkow..i antysymitow....zaczynajac polglowkow polskiej intelegencji na
      > FS....wstydze sie bylem wychowany miedzy polakami...choc moj ojciec byl
      > polakiem...moj ojciec byl byl swiety polak jednostka z tego narodu.. wstydze
      > sie swojej polskosci....

      Zapomniales o akcencie przyglupku

      mowi sie paljakom i paljak durniu rusko zzydzony.
    • absztyfikant Arapie kochany 07.04.07, 20:18
      Powinienes zdusic te nienawisc w sobie. Oni nie sa warci takich emocji.
      Wystarczy sie z nich nabijac:))))))))))))))
      • maglara Re: Arapie kochany 07.04.07, 20:21
        absztyfikant napisał:

        > Powinienes zdusic te nienawisc w sobie. Oni nie sa warci takich emocji.
        > Wystarczy sie z nich nabijac:))))))))))))))
        >
        ... tak jak my z ciebie paljaku ...
      • maxe1 Re: Arapie kochany+++ 07.04.07, 21:19
        Oni nie sa warci takich emocji.
        Wystarczy sie z nich nabijac:))))))))))))))
        --------------------------------------------------------------------------

        smutne -prawdziwe
        • maglara Re: Arapie kochany+++ 07.04.07, 21:29
          maxe1 napisał:

          > Oni nie sa warci takich emocji.
          > Wystarczy sie z nich nabijac:))))))))))))))
          > --------------------------------------------------------------------------
          >
          > smutne -prawdziwe

          nastepny paljak ?
    • bravor Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 20:48
      arap1 napisał:

      > wstydze
      > sie swojej polskosci....

      Wypie..j z Polski, szmaciarzu.
      • blazare1 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 20:48
        bravor napisał:

        > Wypie..j z Polski, szmaciarzu.

        On podobno żyje w Izraelu...
        • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 21:11
          wlasnie.... i bogu dziekuje, ze go nie ma w tej waszej polsce...
          • maglara Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 21:15
            dana33 napisała:

            > wlasnie.... i bogu dziekuje, ze go nie ma w tej waszej polsce...


            Danus teraz powaznie...
            Po jaki luj ty przyjezdzasz do tej znienawidzonej Polski ?, Ja w zyciu bym nie
            przyjechala do tego waszego Issraela
            • danus01 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 21:39
              maglara napisała:

              > dana33 napisała:
              >
              > > wlasnie.... i bogu dziekuje, ze go nie ma w tej waszej polsce...
              >
              >
              > Danus teraz powaznie...
              > Po jaki luj ty przyjezdzasz do tej znienawidzonej Polski ?, Ja w zyciu bym
              nie
              > przyjechala do tego waszego Issraela

              jest roznica
              i to spora
              ty mozesz nie chciec nigdy przyjechac do izraela
              tam nikt by na ciebie nawet uwagi nie zwrocil
              a kazdy zyd w polsce ,chce czy nie chce,gryzie sumienie takich jak ty.
              jest to wystarczajacy powod,zeby choc jeden zyd byl na ziemi polskiej chociaz
              przejazdem.i milosc do polski nie jest konieczna,zeby pamiec o pomordowanych na
              tej ziemi byla ciagle zywa-zywa jak dlugo sie da-do ostatniego tchnienia
              ostatniego zyda.


              • maglara Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 21:54
                nastepne pytanie dana, na ktore zwyczajem swoim nie odpowiesz, zydowskim
                zwyczajem, notabene

                Ilu z rodziny zaszlachtowali ci Niemcy w czasie wojny ?
                • danus01 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 22:04
                  maglara napisała:

                  > nastepne pytanie dana, na ktore zwyczajem swoim nie odpowiesz, zydowskim
                  > zwyczajem, notabene
                  >
                  > Ilu z rodziny zaszlachtowali ci Niemcy w czasie wojny ?


                  oczywiscie zydowskim zwyczajem ci nie odpowiem z tej prostej przyczyny ze nie
                  mam mozliwosci ich policzyc.a czy zaszlachtowali niemcy czy tez czesc z nich
                  dobili polacy czy ukraincy tez nie wiem.ale jest pewne,ze malo ich nie bylo,bo
                  kazdy zyd byl spokrewniony z jakims innym zydem.to troche inaczej bylo niz
                  wsrod innych narodow,ktore sie wzajemnie szlachtowali przez wieki i zmuszali do
                  nawrocenia na jedyna sluszna wiare.
                  • maglara Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 22:20
                    a kto ciebie slonko o zdanie pytal ?

                    zapomnialas sie przelogowac Dana, czy to klony holocaustowe sie odezwaly ???
                    • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 22:29
                      mamy akurat to samo imie, to danus mogla sie pomylic.
                      a gdzie to ci zydowskim zwyczajem nie odpowiedzialam na pytanie, maglaro?
                      i wiesz, przynajmniej nie rob z siebie kompletnej kretynki, bo zydowskim
                      zwyczajem jest zawsze odpowiadac na pytanie pytaniem....
                      natomiast polskim zwyczajem polskich maglarek jest pisanie glupot, bzdur i
                      klamstw. nie mowie juz o wulgarnosci typowej dla polskich maglarek...
                      • danus01 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 22:33
                        dana33 napisała:

                        > mamy akurat to samo imie, to danus mogla sie pomylic.

                        nie pomylilam sie
                        skorzystalam z okazji by napisac co chcialam napisac
                      • maglara Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 23:59
                        Wiesz co Dana ? stara krowa jestes, a osmieszasz sie jak mlode ciele ...
                        Paniala , a ?
                • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 22:26
                  ponad 100 osob, maglaro..... wystarczajaco dla ciebie?
                  • maglara Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 08.04.07, 00:01
                    dana33 napisała:

                    > ponad 100 osob, maglaro..... wystarczajaco dla ciebie?

                    no to z holocaustu zyc a nie zyc
    • w_ojciech Arap czy Ty jesteś szczęśliwy żyjąc w Izraelu? /bt 07.04.07, 22:04
      • cepekkolodziej Re: Arap czy Ty jesteś szczęśliwy żyjąc w Izraelu 07.04.07, 22:09
        Głupia sprawa. Żyć w Izraelu i ciągle wspominać Polskę i heroicznie-paradoksalne rozdziewiczenie żony porucznika Czerwonych Beretów.

        Chyba z tego można naprawdę dostać kacapizmu.

        Ale to i tak bardziej interesujące, niz utrata kordły i sklepu z rybami we Wrocławiu.
      • mosiek.us jakby byl szczęśliwy glupot by nie pisal n/t 07.04.07, 22:10

    • ossey Re: Polskojezyczny zydzie...ty niemusisz sie 07.04.07, 22:44
      wstydzic polskosci...ty Polakiem nie jestes. Jestes Zydem ktory zna troszke polski.
      Polglowkiem jestes ty chocby dlatego ze wolisz byc zydem niz Polakiem.
    • stranger.pl Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 22:49
      Nu "arap1" zadałem ci pytanie a ty milczysz?

      Jak ty określasz kto mądry a kto głupi? - jakie kryteria stosujesz?

      Czy mądry to... dla ciebie ten kto ma takie poglądy jak ty a ten kto nie ma
      twoich pogladów jak ty to... głupi, zaściankowy, prymitywny?

      Czekam na twoja wykładnię jak ty to rozróżniasz!
      • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 23:02
        czekaj, czekaj stranger.... arap sie wyraznie olewa i ma racje...
        • dana33 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 23:03
          mialo oczywiscie byc "cie olewa" a nie "sie olewa"......

          zauwazyles, ze ciebie nikt nie traktuje powaznie, blaznie?
          • stranger.pl Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 23:16
            dana33 napisała:
            > zauwazyles, ze ciebie nikt nie traktuje powaznie, blaznie?

            Masz podobny języka do tzw. "marcusa" - czyli bardzo prostacki!

            Przypadkowa zbieżność czy też pracujecie w jednym pokoju?

            PS
            Ja takich słów nie używam - i ty dobrze o tym wiesz - więc dlaczego to czynisz?
            Nie potrafisz normalnie bez chamstwa dyskutować czy też nerwy ci puszczają?

            Słuchaj Dana - nie każdy ma za przodków chamów którym słoma z butów wystawała -
            jak już jesteś między ludźmi zachowuj się z kulturą a nie jak ulicznica!
        • aaki arap się wyrażnie olewa ???? 07.04.07, 23:05
          ano tak z wiekiem bywa....
          ciekawa wiadomość
          • cepekkolodziej Re: arap się wyrażnie olewa ???? 07.04.07, 23:09
            To już standard - przy braku stenda juz tylko kładzenie się na srole.
          • stranger.pl Re: arap się wyrażnie olewa ???? 07.04.07, 23:11
            Ciekawe czy "arap1" ma pampersa?:)
            • dana33 Re: arap się wyrażnie olewa ???? 07.04.07, 23:44
              wlasnie..... to tak a propos chamskich przodkow, stranger....

              a wy chlopaki sie uspokojta.... napisalam natychmiast sprostowanie, ale jak
              widac wam to nie wystarcza... prymitywna metoda prostaczkow bedziecie teraz
              pisac o tej mojej pomylce pare miesiecy.
              nu, to zeby bylo wam jasne: nie tylko arap, ale ja i caly israel was olewa...
              • aaki a kto by tam wierzył w twe sprostowania ? 07.04.07, 23:48
                notorycznie kręcisz i przeinaczasz fakty.
                pozdrów ode mnie arapa,zycz mu zdrowia.
                pa,dobranoc...
              • stranger.pl Re: arap się wyrażnie olewa ???? 07.04.07, 23:57
                dana33 napisała:
                > wlasnie..... to tak a propos chamskich przodkow, stranger....

                O co tym razem chodzi? - czy ja gdzieś obraziłam "arapa1" Oczywiście że... Nie.

                Więc nie truj!
                Żeś cham to widać i każdy wie ale miarkuj się - nie wszyscy mają twój poziom!

                dana33 napisała:
                "zauwazyles, ze ciebie nikt nie traktuje powaznie, blaznie?"

                Możesz mi wyjaśnić dlaczego nazywasz mnie błaznem? Rozumiem że według ciebie
                kto ma twój widzenia ten mądry a kto ma inny punkt widzenia ten błazen!
                Jesteś bardzo uboga w myślenie!
        • stranger.pl Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 23:09
          Raczej nie wie co powiedzieć - czyli to samo co ty - ty też na to pytanie nie
          umiesz opowiedzieć

          Chyba że się mylę? - umiesz i potrafisz odpowiedzieć na to pytanie w swoim
          imieniu?

          No więc? Czy ktoś kto ma inne poglądy od twoich jest głupi a ktoś kto ma twoje
          poglądy ten mądry?

          Kto to jest dla ciebie antysemita? Dlaczego nazywasz antysemitami osoby które
          nie maja wrogich uczuć wobec Semitów?
          Czy twoim kryterium nazywania kogoś antysemitą to: kogo nie lubisz ten...
          antysemita?

          Nie? To dlaczego nazywasz mnie antysemitą? Czy kiedykolwiek napisałem że
          nienawidzę Semitów lub że są gorsi? Czy kiedykolwiek pisałem z pogarda o
          Semitach?
    • leon7073 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 07.04.07, 23:30
      To nie sa slowa Izraelczyka, to sa slowa Polskiego Antysemity
    • grzegorz1948 Re: arap1 08.04.07, 00:43
      Ja na twoim miejscu bym sie tez wstydzil .Wez swoj wyblagany paszport
      konsularny wez Danusie pod reke i idz do Ambasady Polski.Tam naplujcie na wasze
      paszporty konsularne i przyklejcie je na policzkach Ambasadora. Ty arap wprawe
      masz bo juz to robilrs a DAnus niech sie tego uczy.
      • absztyfikant Re: arap1 08.04.07, 00:46
        No i nasz Volksdeutscher dorzucil swoje 3 pfennigi...
        • grzegorz1948 Re: absztyfikant 08.04.07, 01:15
          No i nasz Volksdeutscher dorzucil swoje 3 pfennigi...
          >

          Jestes do tylu z wiadomosciami jezeli Volksdeutscher to z 3 cent.AQ dlaczego
          mowisz ze jestem Volksdeutscher?

          • polani Re: absztyfikant 09.04.07, 13:29
            Volksdeutscher dostales obywatelstwo z dobre uslugi w auschwitz nie ?
      • polani Re: arap1 09.04.07, 13:28
        bo nam sie nalezy tak samo jak moja zydowska kamienica w Wroclawiu i wa-wie
        • grzegorz1948 Re: Fredzio 09.04.07, 15:58
          Najpierw plakales o kolderke dlatego ci ja poslalem zeby ci bylo milo z Danusia
          pod kolderka.Teraz znow stekasz o jakies tam zydowskiej kamienicy.moze powiesz
          gdzie ta twoja kamienica byla bo pierwszy raz w Wroclawiu bylem na koloniach w
          1955roku dlatego troche Wroclaw znam tez z tego okresu.Kolonia byla w starym
          gimnazjum na przeciwko ZOO.Wtedy gimnazjum juz bylo z krytym basenem.Centrum to
          wtedy tez sobie zobaczylem(jeden stojacy dom gdzie byla restauracja"Orbis" i
          tam nikt nie znal kelnera Fredzia-poprostu za krotkie nogi na wysokie progi.
          A wiec biedaku gdzie byla twoja stodola?
          • polski_francuz Jakie gimnazjum? 09.04.07, 21:51
            "Kolonia byla w starym gimnazjum na przeciwko ZOO.Wtedy gimnazjum juz bylo z
            krytym basenem."

            Naprzciwko ZOO jest Hala Ludowa. Moze bylisci w II liceum na Parkowej. Ale czy
            tam byla plywalnia kryta?

            Musze sie popytac kumpli co je skonczyli.

            Cos mie sie nie chce wierzyc.

            PF

            PF
            • grzegorz1948 Re: Jakie gimnazjum? 09.04.07, 23:29
              ZOO odgradzala Odra od gimnazjum.Potezny budynek bodajze 4pietrowy i od strony
              drogi polkolisty basen wszystko z czerwonej cegly.Budynek ten od Odry
              oddzielalo potezne boisko szkolne.
              • tut_ets1 Re: Jakie gimnazjum? 12.04.07, 12:49
                cos ci sie mota, robaczku...
                • grzegorz1948 Re: tut_es 12.04.07, 16:14
                  Ja pisze o gimnazjum poniemieckim nie o przedszkolu.Moze jestes za mlody aby to
                  pamietac.Czesto wlasnie chodzilismy tam na lotnisko Pilchowice(?!)no teraz to
                  by sie kazdy smial z tego lotniska no ale wtedy.....
                  • polski_francuz Grzegorz 12.04.07, 18:08
                    to chyba bylo II LO na Parkowej. Ten basen to fontanna na podworu (o ile mnie
                    pamiec nie myli). Z tylu Odra a do ZOO niezbyt daleko.

                    Inna mozliwoscia jest AWF, ktory jest rzeczywiscie prawie naprzeciwko ZOO (jesli
                    Hale Ludowa pominac). Reszta zgrubsza pasuje.

                    Zaladuj sobie za darmo Google Earth i powieksz widly Odry we Wroclawiu.
                    Zobaczysz ZOO, Park Szczytnicki i Parkowa, Politechnike...

                    PF
                    • grzegorz1948 Re: Grzegorz 13.04.07, 20:57
                      Nie ! To byl ogromny gmach .z glownej ulicy idac od strony miasta po lewej
                      stronie wielkie polacie zielone.Przed wisla schodzilo sie skarpa(?!) do ZOO a
                      za wisla bylo wejscie na teren szkoly.Zaraz za brama byl parterowy basen kryty
                      (wtedy tam byly na wodzie kajaki,kapac sie nie mozna bylo ale byly kapiele w
                      czystej Odrze).Miedzy gmachem szkolnym a Odra potezne boisko.Poniewaz
                      kolonistow bylo dosyc sporo(nie chce teraz strzelac ale ok 200) to czesto po
                      wycieczkach siadalismy w kolo na krawezniku tego boiska a kucharki robily runde
                      z owocami lub kompotem.Chodzilismy czesto do centrum ktore wtedy bylo w
                      ruinach.Wlasciwie na rynku to byla tylko w calosci restauracja"Orbis" a tak
                      ploty z drzewa gdzie panstwowe sluzby szukaly skarbow(autentycznie) w piwnicach
                      zburzonych domow.Czesto widzielismy wiadra w ktorych byly zbierane kosci
                      ludzkie. No dobra wspomnienia wspomnieniami i fajnie bylo.Sa to rzeczy tak samo
                      jak z tego okresu zniszczony cmentarz zydowski w Cieszynie (teraz ktorys z
                      forumowiczow poslal zdjecia z pieknie odnowionego cmentarza)czy tez zniszczone
                      przez Armie Czerwona miasteczko Chojna w Szczecinskim(1965) teraz pieknie
                      odnowione.
                      • grzegorz1948 Re: Grzegorz 13.04.07, 21:23
                        .Przed wisla schodzilo sie skarpa(?!) do ZOO a
                        Na turalnie chodzi o Odre
    • polani Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 09.04.07, 13:28
      Bo polacy bez naz to nuli,nawet ze weszli do UNI wszycy wyciekli zagranica
      a w domu brod i smorod.
    • tia666 Re: Dlaczego ja Israeli z Polski...nienawidze pol 09.04.07, 14:19
      hehe mala strata dla ogolu, wiec czas znalezc inne forum gdzie bedziesz mogl
      wylewac zale na polakow, a tak nawiasem troche ci wspolczuje - wstydzic sie
      samego siebie, hmmm w Moskwie jest taki instytut gdzie moga ci pomoc, tak piora
      mozgi ze napewno bys sie wyzbyl wszelkiej polskosci
      • chaziaj Arap, was wszyscy nienawidza!!! 09.04.07, 16:51
        Ktoz moze polubic taki podly,zklamany i bezwzgledny narod.
        Na szczescie nie jest wwas tak duzo, mozna bedzie zrobic
        szybko porzadek z wami jak czasy sie zmienia.
        A czasy naziole zawsze sie zmieniaja!!!
        • polani [...] 13.04.07, 13:31
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zwyczajny Kazdy porzadny czlowiek nienawidzi rasistow 12.04.07, 17:54
      kazdego pokroju.
      Pzdr
      • chaziaj Re: Kazdy porzadny czlowiek nienawidzi rasistow 13.04.07, 14:26
        Kogo pozdrawiasz???
        Toz oni ciebie z checia by ukatrupili.
        Mylisz sie, zawsze nalezy sie bronic przed wrogiem,
        rasizm nie ma tu nic wspolnego.
        Albo zycie stracisz, tak jak ci w lasku katynskim i innych kazniach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka