Dodaj do ulubionych

Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie (k...

12.06.03, 16:03
Wsrod zabitych jest niemowle....

No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki
maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie?

Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki!
Obserwuj wątek
    • Gość: niewidzialny Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.speed.planet.nl 12.06.03, 16:31
      O co Ci chodzi? Gdzie leca bomby tam gina ludzie, kobiety
      dzieci niemowleta. Myslisz ze ten co odpalal rakiete celowal w
      niemowle?Zastanow sie!
    • Gość: Platinumbaum Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.mco.bellsouth.net 12.06.03, 16:38
      goldbaum napisał:

      > Wsrod zabitych jest niemowle....
      >
      > No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki
      > maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie?
      >
      > Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki!

      >> Nu, to bylo tak celowane zeby wody mniej uzywac. Bo te male Palestynczyki
      strasznie sraja i wody brakuje do podlewania naszych trawnikow...
    • silverbaum Palestynczyk przejechal niemowle. 12.06.03, 16:49
      Na drodze numer 47 z Gaza do Raffah, Palestynczyk, prowadzac zbyt szybko
      samochod, przejechal bawiace sie przy drodze niemowle.

      Zolnierze izraelscy z punktu granicznego w Raffah ustalili,
      ze powodem tragedii byla nadmierna szybkosc kierowcy,
      jak rowniez zwyczaj bawienia sie dzieci na ulicy.




      • Gość: A.D. Re: Palestynczyk przejechal niemowle. IP: *.mco.bellsouth.net 12.06.03, 16:51
        silverbaum napisał:

        > Na drodze numer 47 z Gaza do Raffah, Palestynczyk, prowadzac zbyt szybko
        > samochod, przejechal bawiace sie przy drodze niemowle.
        >
        > Zolnierze izraelscy z punktu granicznego w Raffah ustalili,
        > ze powodem tragedii byla nadmierna szybkosc kierowcy,
        > jak rowniez zwyczaj bawienia sie dzieci na ulicy.

        >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie?
        >
        >
        >
        >
        • goldbaum Re: Palestynczyk przejechal niemowle. 12.06.03, 16:55
          Gość portalu: A.D. napisał(a):


          > >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie?

          Jesli kierowca zyje to dziecko bylo palestynskie.
          Jesli kierowca nie zyje to dziecko bylo raczej zydowskie.

          • Gość: A.D. To chyba bylo jednak... IP: *.mco.bellsouth.net 12.06.03, 17:12
            goldbaum napisał:

            > Gość portalu: A.D. napisał(a):
            >
            >
            > > >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie?
            >
            > Jesli kierowca zyje to dziecko bylo palestynskie.
            > Jesli kierowca nie zyje to dziecko bylo raczej zydowskie.

            >>>..niemowle zydowskie. Zadne inne niemowle nie byloby w stanie uciekac
            rodzicom na szose. Tylko te niemowle z nowych ...'ubermenschow' zdolne byloby
            do teg wyczynu. Moze nawet mialo napisane na sliniczku:'Born to kill" i
            spieszylo wypelnic swoje zyciowa misje?
            >
            • Gość: thorsten Re: To chyba bylo jednak... IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.03, 20:28
              Gość portalu: A.D. napisał(a):

              > goldbaum napisał:
              >
              > > Gość portalu: A.D. napisał(a):
              > >
              > >
              > > > >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie?
              > >
              > > Jesli kierowca zyje to dziecko bylo palestynskie.
              > > Jesli kierowca nie zyje to dziecko bylo raczej zydowskie.
              >
              > >>>..niemowle zydowskie. Zadne inne niemowle nie byloby w stanie uciek
              > ac
              > rodzicom na szose. Tylko te niemowle z nowych ...'ubermenschow' zdolne
              byloby
              > do teg wyczynu. Moze nawet mialo napisane na sliniczku:'Born to kill" i
              > spieszylo wypelnic swoje zyciowa misje?
              > >
              juz w latach siedemdziesiatych mialem nieszczescie poznac arabow, ludzie jak
              ludzie , przypominaja mi tych .........z dunskiej woli .dajcie im wolna
              PALESTYNE, juz oni rozwiaza problem zydowski, a moze nie?
    • Gość: sara Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.terra.net.lb 12.06.03, 19:41
      to nic nowego 60 lat zydzie zabijaja palestynskich dziecie .przeciez to co
      najlepjej potrawie ,masakra na Kanie jest naj leprzem przekladem.
      • Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 12.06.03, 20:14
        www.guardian.co.uk/israel/Story/0,2763,975914,00.html
        • Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 12.06.03, 20:17
          www.haaretzdaily.com/hasen/spages/302577.html
        • Gość: MM Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.muf138.nycm.n54ny05r18.dsl.att.net 12.06.03, 20:22
          Gość portalu: !!! napisał(a):

          > www.guardian.co.uk/israel/Story/0,2763,975914,00.html

          No to jesli atakuja czlinkow Hamasu z ich rodzinami, to Hamasowcy moga
          powiedziec, ze atakuja rodziny zolnierzy w Izraelu. Ta spirala nie ma konca.
          • Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 12.06.03, 22:58
            words of wisdom matey, words of wisdom
    • net4 nimowle biedne i ten 13.06.03, 06:38
      goldbaum napisał:

      > Wsrod zabitych jest niemowle....
      >
      > No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki
      > maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie?
      >
      > Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki!
    • Gość: abc Mozgi wyparuja hamasowi IP: *.rdu.bellsouth.net 13.06.03, 06:40
      bohaterstwo to nie to samo co skutecznosc. Ja glosuje za skutecznoscia. Jak w
      Serbii - zwyciestwo bez zolnierza na ziemi. Rakietami mozna dzis zniszczyc
      opor.
      goldbaum napisał:

      > Wsrod zabitych jest niemowle....
      >
      > No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki
      > maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie?
      >
      > Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki!
      • goldbaum niemowle z hamasu trafione w mozg! 13.06.03, 08:40
        Bohaterstwo i skutecznosc! To tez jest moje motto.

        Trafic niemowle z hamasu rakieta tak, zeby wyparowal mu mozg! To dopiero sztuka!


        • Gość: abc nie martwi cie smierc zydowskich dzieci? IP: *.rdu.bellsouth.net 13.06.03, 16:03
          Hamas ma wybor: chronic swe dzieci nie atakujac Izrael, albo nie chronic. Ich
          wybor, ich dzieci. Zabijemy mozg, rece beda bez wladne.
          goldbaum napisał:

          > Bohaterstwo i skutecznosc! To tez jest moje motto.
          >
          > Trafic niemowle z hamasu rakieta tak, zeby wyparowal mu mozg! To dopiero
          sztuka
          > !
          >
          >
          • goldbaum Re: martwi i to bardzo 13.06.03, 16:14
            Gość portalu: abc napisał(a):

            > Hamas ma wybor: chronic swe dzieci nie atakujac Izrael, albo nie chronic. Ich
            > wybor, ich dzieci.

            Glupis bo glupis. Dzieci rodza matki a nie hamas. Hamas zaprzestal zamachow
            podczas ostatnich negocjacji. W tym czasie bohaterskie IFD zburzylo trzy domy w
            Gazie i zabilo co najmniej 4 Palestynczykow, za to, ze uciekali.
            W tym, 10-letniego, chlopca.

            > Zabijemy mozg, rece beda bez wladne.

            Twoj mozg juz teraz jest "bez wladny". Ktos, kto tak mysli jak ty nie powinien
            sie a bardzo dziwic, jesli ktos zabije mu dziecko.

            • mustafa.h AhmeD Goldbaum, nie p... dobrze? 13.06.03, 16:19
              nie podkladaj bomb pod niewinnych ludzi, to bedziasz mial spokoj
              i nie bedziesz musial w ogole myslec,
              co i tak przychodzi ci z trudnoscia.
            • goldbaum Re: uzupelnienie 13.06.03, 16:28
              Mustafa to moj kundel. Niezbyt blyskotliwy, troche zawszony ale niegrozny.
              Pojawia sie czasami na moj widok. Nie musisz na niego zwracac uwagi.
              • mustafa.h i nie zwracaj, AhmeD Goldbaum, to najlepsze co 13.06.03, 16:35
                mozesz zrobic.
                Inaczej nie starczy Ci czasu na dopilnowanie, aby israelskie rakiety trafily
                w dzieci (najlepiej niemowleta)
                - co jest przeciez Twoim, AhmeD, pragnieniem.

                zamiast w PRZESTEPCOW Z HAMASU, ukrywajacych sie tchorzowsko
                miedzy zwyklymi ludzmi.
    • Gość: Barbara hmmm, panie golbaum! IP: *.spart.sc.charter.com 13.06.03, 16:36
      Przeczytalam panski post i jestem oburzona! Prosze sobie w ten sposob nie
      zartowac ze smierci, choc widze, ze dla czesci zydow zycie palestynskie sie nie
      liczy.

      Czy nie zdaje pan sobie sprawy, ze piszac takie bardzo zle posty, szkodzi pan
      sprawie swojego kraju? Coraz mniej ludzi popiera izrael, a pan zamiast
      tlumaczyc, starac sie przekonac, ze nie wszyscy zydzi popieraja polityke
      szarona, jeszcze jatrzy... OSIAGNIE PAN TYLKO TO, ZE WIECEJ LUDZI SIE OD WAS
      ODWROCI!

      pozdrawiam,
      barbara.
      • mustafa.h barbara, przyczytaj uwaznie 13.06.03, 16:40
        jego post.
        to nie jest zyd, tylko arab
        i wlasnie o to mu chodzi.
        • Gość: nie wierz mu! MUSTAFA (widac po nicku) ARAB! DYSKREDYTUJE ZYDOW IP: *.kalisz.mm.pl 13.06.03, 16:46
          • mustafa.h JA. MUSTAFA, JA KOCHAC ZYDOW.!!! 13.06.03, 16:52
            ja kochac Mosze Goldbaum!

            ja chciec jemu zbudowac dom.
            i wziac za to worek szekli.
            bo jako kochac szekli!

            A dopiero potem ja mu podlozyc pod ten dom moj materac z Semtex.
            bo ja, Mustafa, ja kochac kosmos.
            i ja kochac latejace Zydy.


      • Gość: z daleka Re: hmmm, panie golbaum! IP: *.inter.net.il 13.06.03, 16:59
        Droga Pani Basiu pragne doniesc szanownej pani ze ten pan na g. to nie jest
        zaden Zyd. Jest Pani pewnie nowa w tym ekskluzywnym gronie i nalezy sie Pani
        rzetelna informacja. Uklony, Zyd z daleka.
        • Gość: A.D. He,he... IP: *.mco.bellsouth.net 13.06.03, 22:23
          Gość portalu: z daleka napisał(a):

          > Droga Pani Basiu pragne doniesc szanownej pani ze ten pan na g. to nie jest
          > zaden Zyd. Jest Pani pewnie nowa w tym ekskluzywnym gronie i nalezy sie Pani
          > rzetelna informacja. Uklony, Zyd z daleka.

          >> Moze ktos mi objasnic jak sie zydzi rozpoznaja ...z daleka?
          • Gość: z daleka Re: He,he... IP: *.inter.net.il 13.06.03, 22:45
            To dosyc proste. Ja nie rozpoznaje Zyda. Ja rozpoznaje nie Zyda.
      • goldbaum Re: droga pani Barbaro 13.06.03, 17:08
        Droga pani Barbaro. To forum pelne jest kretaczy i smieci roznego kalibru. Dwa
        egzemplarze sposrod nich wlasnie pani zapoznala. Mustafa to moj osobisty burek,
        troche zawszony, niezbyt blyskotliwy ale wierny i ktos z daleka, kto
        beszczelnie podaje sie za Zyda.

        Te kanalie nie dosc, ze podaja sie za Zydow, osmielaja sie kwestionowac moje
        zydowskie pochodzenie i zydowskie widzenie swiata! Dlaczego to robia? To proste.
        Tylko dlatego, ze (niestety) z typowo aryjska szczeroscia opisuje to, co my
        Zydzi rzeczywiscie myslimy. Te kanalie, niszczace swoim brakiem obycia i
        intelektu opinie o nas Zydach nie moga tego zniesc. To co pisze, jest zbyt
        szczere, otwarte.

        Mysle, ze moglem nieco pani przyblizyc istote sprawy.

        Serdeczne pozdrowienia.
        • mustafa.h AhmeD, Goldbaum, ti nie rob se mnie Zyda 13.06.03, 17:21
          to se Ti sie zrobil Zyd, do tego ksywy, to Twoja problema.

          A le jus sapomniales, jak mi sie razem bawili, ja i Ti, AhmeD Golami
          (Twoje pierwse nazwisko) na tim smietniku za mecetem w Gaza?

          Twoj wierny psyjaciel z dziecinstwa
          Mustafa.
          • Gość: A.D. Konia z rzedem , IP: *.mco.bellsouth.net 13.06.03, 22:35
            mustafa.h napisał:

            > to se Ti sie zrobil Zyd, do tego ksywy, to Twoja problema.
            >
            > A le jus sapomniales, jak mi sie razem bawili, ja i Ti, AhmeD Golami
            > (Twoje pierwse nazwisko) na tim smietniku za mecetem w Gaza?
            >
            > Twoj wierny psyjaciel z dziecinstwa
            > Mustafa.


            >> >>..albo uzywany rower temu, kto wyjasnie jak z takiego normalnego chuja,
            jakim sie produkuje 'Mu - sta - fa', zrobic ...Araba!!!
        • Gość: A.D. Re: droga pani Barbaro IP: *.mco.bellsouth.net 13.06.03, 22:32
          goldbaum napisał:

          > Droga pani Barbaro. To forum pelne jest kretaczy i smieci roznego kalibru.
          Dwa
          > egzemplarze sposrod nich wlasnie pani zapoznala. Mustafa to moj osobisty
          burek,
          >
          > troche zawszony, niezbyt blyskotliwy ale wierny i ktos z daleka, kto
          > beszczelnie podaje sie za Zyda.
          >
          > Te kanalie nie dosc, ze podaja sie za Zydow, osmielaja sie kwestionowac moje
          > zydowskie pochodzenie i zydowskie widzenie swiata! Dlaczego to robia? To
          proste
          > .
          > Tylko dlatego, ze (niestety) z typowo aryjska szczeroscia opisuje to, co my
          > Zydzi rzeczywiscie myslimy. Te kanalie, niszczace swoim brakiem obycia i
          > intelektu opinie o nas Zydach nie moga tego zniesc. To co pisze, jest zbyt
          > szczere, otwarte.
          >
          > Mysle, ze moglem nieco pani przyblizyc istote sprawy.
          >
          > Serdeczne pozdrowienia.

          >> Ja moge zaswiadczyc ze pan Golbaum jest Zydem. Kiedy to po zjedzeniu karpia
          po zydowsku(..oczywiscie!) i po splukaniu go koszernym piwem, znalazlem sie
          obok pana Goldbauma w sytuacji, ktora ktora raczej nie nadaje sie do
          opisywania, to spojrzawszy z nad pisuaru, rozpoznalem przypadkowo u pana
          Goldbauma sznyt, z ktorym jestem zaznajomiony, jako ze i mnie w ten religijny
          potraktowala reka tego samego rebego. Tak wiec moge z reka na portfelu
          zaprzysiac ze pan Goldman jest Zydem. I to lepszym Zydem, jak ta reszta tych
          zydow na tym forum. Z bliska i z daleka....
    • Gość: |v|rowa Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 134.174.196.* 13.06.03, 16:52
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=6448767&a=6448836


      i reszta dyskusji pod ta wypowiedzia - polecam.
    • Gość: jarek Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.fastres.net 13.06.03, 21:38
      Naszczescie on wybral dobry nick ...baum , to nam bardzo ulatwia powiedzenie , ze jest glupi jak swoj nick.
      • Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 14.06.03, 04:08
        The Israeli government claimed Mr Rantisi's assassination had been ordered
        because an opportunity presented itself. But yesterday's poll for Yedioth
        Ahronoth newspaper found that 40 per cent of Israelis believe Mr Sharon ordered
        the assassination in a deliberate attempt to sabotage the road-map and wreck
        the peace process
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka