goldbaum 12.06.03, 16:03 Wsrod zabitych jest niemowle.... No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie? Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: niewidzialny Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.speed.planet.nl 12.06.03, 16:31 O co Ci chodzi? Gdzie leca bomby tam gina ludzie, kobiety dzieci niemowleta. Myslisz ze ten co odpalal rakiete celowal w niemowle?Zastanow sie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Platinumbaum Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.mco.bellsouth.net 12.06.03, 16:38 goldbaum napisał: > Wsrod zabitych jest niemowle.... > > No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki > maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie? > > Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki! >> Nu, to bylo tak celowane zeby wody mniej uzywac. Bo te male Palestynczyki strasznie sraja i wody brakuje do podlewania naszych trawnikow... Odpowiedz Link Zgłoś
silverbaum Palestynczyk przejechal niemowle. 12.06.03, 16:49 Na drodze numer 47 z Gaza do Raffah, Palestynczyk, prowadzac zbyt szybko samochod, przejechal bawiace sie przy drodze niemowle. Zolnierze izraelscy z punktu granicznego w Raffah ustalili, ze powodem tragedii byla nadmierna szybkosc kierowcy, jak rowniez zwyczaj bawienia sie dzieci na ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.D. Re: Palestynczyk przejechal niemowle. IP: *.mco.bellsouth.net 12.06.03, 16:51 silverbaum napisał: > Na drodze numer 47 z Gaza do Raffah, Palestynczyk, prowadzac zbyt szybko > samochod, przejechal bawiace sie przy drodze niemowle. > > Zolnierze izraelscy z punktu granicznego w Raffah ustalili, > ze powodem tragedii byla nadmierna szybkosc kierowcy, > jak rowniez zwyczaj bawienia sie dzieci na ulicy. >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie? > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Palestynczyk przejechal niemowle. 12.06.03, 16:55 Gość portalu: A.D. napisał(a): > >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie? Jesli kierowca zyje to dziecko bylo palestynskie. Jesli kierowca nie zyje to dziecko bylo raczej zydowskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.D. To chyba bylo jednak... IP: *.mco.bellsouth.net 12.06.03, 17:12 goldbaum napisał: > Gość portalu: A.D. napisał(a): > > > > >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie? > > Jesli kierowca zyje to dziecko bylo palestynskie. > Jesli kierowca nie zyje to dziecko bylo raczej zydowskie. >>>..niemowle zydowskie. Zadne inne niemowle nie byloby w stanie uciekac rodzicom na szose. Tylko te niemowle z nowych ...'ubermenschow' zdolne byloby do teg wyczynu. Moze nawet mialo napisane na sliniczku:'Born to kill" i spieszylo wypelnic swoje zyciowa misje? > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thorsten Re: To chyba bylo jednak... IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.03, 20:28 Gość portalu: A.D. napisał(a): > goldbaum napisał: > > > Gość portalu: A.D. napisał(a): > > > > > > > >>> Niemowle zydowskie, czy palestynskie? > > > > Jesli kierowca zyje to dziecko bylo palestynskie. > > Jesli kierowca nie zyje to dziecko bylo raczej zydowskie. > > >>>..niemowle zydowskie. Zadne inne niemowle nie byloby w stanie uciek > ac > rodzicom na szose. Tylko te niemowle z nowych ...'ubermenschow' zdolne byloby > do teg wyczynu. Moze nawet mialo napisane na sliniczku:'Born to kill" i > spieszylo wypelnic swoje zyciowa misje? > > juz w latach siedemdziesiatych mialem nieszczescie poznac arabow, ludzie jak ludzie , przypominaja mi tych .........z dunskiej woli .dajcie im wolna PALESTYNE, juz oni rozwiaza problem zydowski, a moze nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sara Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.terra.net.lb 12.06.03, 19:41 to nic nowego 60 lat zydzie zabijaja palestynskich dziecie .przeciez to co najlepjej potrawie ,masakra na Kanie jest naj leprzem przekladem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 12.06.03, 20:14 www.guardian.co.uk/israel/Story/0,2763,975914,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 12.06.03, 20:17 www.haaretzdaily.com/hasen/spages/302577.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.muf138.nycm.n54ny05r18.dsl.att.net 12.06.03, 20:22 Gość portalu: !!! napisał(a): > www.guardian.co.uk/israel/Story/0,2763,975914,00.html No to jesli atakuja czlinkow Hamasu z ich rodzinami, to Hamasowcy moga powiedziec, ze atakuja rodziny zolnierzy w Izraelu. Ta spirala nie ma konca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 12.06.03, 22:58 words of wisdom matey, words of wisdom Odpowiedz Link Zgłoś
net4 nimowle biedne i ten 13.06.03, 06:38 goldbaum napisał: > Wsrod zabitych jest niemowle.... > > No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki > maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie? > > Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Mozgi wyparuja hamasowi IP: *.rdu.bellsouth.net 13.06.03, 06:40 bohaterstwo to nie to samo co skutecznosc. Ja glosuje za skutecznoscia. Jak w Serbii - zwyciestwo bez zolnierza na ziemi. Rakietami mozna dzis zniszczyc opor. goldbaum napisał: > Wsrod zabitych jest niemowle.... > > No goje musicie chyba przyznac, ze trafic z helikoptera w taki > maly cel to nie lada sztuka i wyjatkowe bohaterstwo, nie? > > Na cos takiego by was stac nie bylo mieczaki! Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum niemowle z hamasu trafione w mozg! 13.06.03, 08:40 Bohaterstwo i skutecznosc! To tez jest moje motto. Trafic niemowle z hamasu rakieta tak, zeby wyparowal mu mozg! To dopiero sztuka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc nie martwi cie smierc zydowskich dzieci? IP: *.rdu.bellsouth.net 13.06.03, 16:03 Hamas ma wybor: chronic swe dzieci nie atakujac Izrael, albo nie chronic. Ich wybor, ich dzieci. Zabijemy mozg, rece beda bez wladne. goldbaum napisał: > Bohaterstwo i skutecznosc! To tez jest moje motto. > > Trafic niemowle z hamasu rakieta tak, zeby wyparowal mu mozg! To dopiero sztuka > ! > > Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: martwi i to bardzo 13.06.03, 16:14 Gość portalu: abc napisał(a): > Hamas ma wybor: chronic swe dzieci nie atakujac Izrael, albo nie chronic. Ich > wybor, ich dzieci. Glupis bo glupis. Dzieci rodza matki a nie hamas. Hamas zaprzestal zamachow podczas ostatnich negocjacji. W tym czasie bohaterskie IFD zburzylo trzy domy w Gazie i zabilo co najmniej 4 Palestynczykow, za to, ze uciekali. W tym, 10-letniego, chlopca. > Zabijemy mozg, rece beda bez wladne. Twoj mozg juz teraz jest "bez wladny". Ktos, kto tak mysli jak ty nie powinien sie a bardzo dziwic, jesli ktos zabije mu dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
mustafa.h AhmeD Goldbaum, nie p... dobrze? 13.06.03, 16:19 nie podkladaj bomb pod niewinnych ludzi, to bedziasz mial spokoj i nie bedziesz musial w ogole myslec, co i tak przychodzi ci z trudnoscia. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: uzupelnienie 13.06.03, 16:28 Mustafa to moj kundel. Niezbyt blyskotliwy, troche zawszony ale niegrozny. Pojawia sie czasami na moj widok. Nie musisz na niego zwracac uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
mustafa.h i nie zwracaj, AhmeD Goldbaum, to najlepsze co 13.06.03, 16:35 mozesz zrobic. Inaczej nie starczy Ci czasu na dopilnowanie, aby israelskie rakiety trafily w dzieci (najlepiej niemowleta) - co jest przeciez Twoim, AhmeD, pragnieniem. zamiast w PRZESTEPCOW Z HAMASU, ukrywajacych sie tchorzowsko miedzy zwyklymi ludzmi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barbara hmmm, panie golbaum! IP: *.spart.sc.charter.com 13.06.03, 16:36 Przeczytalam panski post i jestem oburzona! Prosze sobie w ten sposob nie zartowac ze smierci, choc widze, ze dla czesci zydow zycie palestynskie sie nie liczy. Czy nie zdaje pan sobie sprawy, ze piszac takie bardzo zle posty, szkodzi pan sprawie swojego kraju? Coraz mniej ludzi popiera izrael, a pan zamiast tlumaczyc, starac sie przekonac, ze nie wszyscy zydzi popieraja polityke szarona, jeszcze jatrzy... OSIAGNIE PAN TYLKO TO, ZE WIECEJ LUDZI SIE OD WAS ODWROCI! pozdrawiam, barbara. Odpowiedz Link Zgłoś
mustafa.h barbara, przyczytaj uwaznie 13.06.03, 16:40 jego post. to nie jest zyd, tylko arab i wlasnie o to mu chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wierz mu! MUSTAFA (widac po nicku) ARAB! DYSKREDYTUJE ZYDOW IP: *.kalisz.mm.pl 13.06.03, 16:46 Odpowiedz Link Zgłoś
mustafa.h JA. MUSTAFA, JA KOCHAC ZYDOW.!!! 13.06.03, 16:52 ja kochac Mosze Goldbaum! ja chciec jemu zbudowac dom. i wziac za to worek szekli. bo jako kochac szekli! A dopiero potem ja mu podlozyc pod ten dom moj materac z Semtex. bo ja, Mustafa, ja kochac kosmos. i ja kochac latejace Zydy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: hmmm, panie golbaum! IP: *.inter.net.il 13.06.03, 16:59 Droga Pani Basiu pragne doniesc szanownej pani ze ten pan na g. to nie jest zaden Zyd. Jest Pani pewnie nowa w tym ekskluzywnym gronie i nalezy sie Pani rzetelna informacja. Uklony, Zyd z daleka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.D. He,he... IP: *.mco.bellsouth.net 13.06.03, 22:23 Gość portalu: z daleka napisał(a): > Droga Pani Basiu pragne doniesc szanownej pani ze ten pan na g. to nie jest > zaden Zyd. Jest Pani pewnie nowa w tym ekskluzywnym gronie i nalezy sie Pani > rzetelna informacja. Uklony, Zyd z daleka. >> Moze ktos mi objasnic jak sie zydzi rozpoznaja ...z daleka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: He,he... IP: *.inter.net.il 13.06.03, 22:45 To dosyc proste. Ja nie rozpoznaje Zyda. Ja rozpoznaje nie Zyda. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: droga pani Barbaro 13.06.03, 17:08 Droga pani Barbaro. To forum pelne jest kretaczy i smieci roznego kalibru. Dwa egzemplarze sposrod nich wlasnie pani zapoznala. Mustafa to moj osobisty burek, troche zawszony, niezbyt blyskotliwy ale wierny i ktos z daleka, kto beszczelnie podaje sie za Zyda. Te kanalie nie dosc, ze podaja sie za Zydow, osmielaja sie kwestionowac moje zydowskie pochodzenie i zydowskie widzenie swiata! Dlaczego to robia? To proste. Tylko dlatego, ze (niestety) z typowo aryjska szczeroscia opisuje to, co my Zydzi rzeczywiscie myslimy. Te kanalie, niszczace swoim brakiem obycia i intelektu opinie o nas Zydach nie moga tego zniesc. To co pisze, jest zbyt szczere, otwarte. Mysle, ze moglem nieco pani przyblizyc istote sprawy. Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
mustafa.h AhmeD, Goldbaum, ti nie rob se mnie Zyda 13.06.03, 17:21 to se Ti sie zrobil Zyd, do tego ksywy, to Twoja problema. A le jus sapomniales, jak mi sie razem bawili, ja i Ti, AhmeD Golami (Twoje pierwse nazwisko) na tim smietniku za mecetem w Gaza? Twoj wierny psyjaciel z dziecinstwa Mustafa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.D. Konia z rzedem , IP: *.mco.bellsouth.net 13.06.03, 22:35 mustafa.h napisał: > to se Ti sie zrobil Zyd, do tego ksywy, to Twoja problema. > > A le jus sapomniales, jak mi sie razem bawili, ja i Ti, AhmeD Golami > (Twoje pierwse nazwisko) na tim smietniku za mecetem w Gaza? > > Twoj wierny psyjaciel z dziecinstwa > Mustafa. >> >>..albo uzywany rower temu, kto wyjasnie jak z takiego normalnego chuja, jakim sie produkuje 'Mu - sta - fa', zrobic ...Araba!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.D. Re: droga pani Barbaro IP: *.mco.bellsouth.net 13.06.03, 22:32 goldbaum napisał: > Droga pani Barbaro. To forum pelne jest kretaczy i smieci roznego kalibru. Dwa > egzemplarze sposrod nich wlasnie pani zapoznala. Mustafa to moj osobisty burek, > > troche zawszony, niezbyt blyskotliwy ale wierny i ktos z daleka, kto > beszczelnie podaje sie za Zyda. > > Te kanalie nie dosc, ze podaja sie za Zydow, osmielaja sie kwestionowac moje > zydowskie pochodzenie i zydowskie widzenie swiata! Dlaczego to robia? To proste > . > Tylko dlatego, ze (niestety) z typowo aryjska szczeroscia opisuje to, co my > Zydzi rzeczywiscie myslimy. Te kanalie, niszczace swoim brakiem obycia i > intelektu opinie o nas Zydach nie moga tego zniesc. To co pisze, jest zbyt > szczere, otwarte. > > Mysle, ze moglem nieco pani przyblizyc istote sprawy. > > Serdeczne pozdrowienia. >> Ja moge zaswiadczyc ze pan Golbaum jest Zydem. Kiedy to po zjedzeniu karpia po zydowsku(..oczywiscie!) i po splukaniu go koszernym piwem, znalazlem sie obok pana Goldbauma w sytuacji, ktora ktora raczej nie nadaje sie do opisywania, to spojrzawszy z nad pisuaru, rozpoznalem przypadkowo u pana Goldbauma sznyt, z ktorym jestem zaznajomiony, jako ze i mnie w ten religijny potraktowala reka tego samego rebego. Tak wiec moge z reka na portfelu zaprzysiac ze pan Goldman jest Zydem. I to lepszym Zydem, jak ta reszta tych zydow na tym forum. Z bliska i z daleka.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: |v|rowa Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 134.174.196.* 13.06.03, 16:52 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=6448767&a=6448836 i reszta dyskusji pod ta wypowiedzia - polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: *.fastres.net 13.06.03, 21:38 Naszczescie on wybral dobry nick ...baum , to nam bardzo ulatwia powiedzenie , ze jest glupi jak swoj nick. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: Izraelskie śmigłowce ostrzelały cele w Gazie IP: 195.152.54.* 14.06.03, 04:08 The Israeli government claimed Mr Rantisi's assassination had been ordered because an opportunity presented itself. But yesterday's poll for Yedioth Ahronoth newspaper found that 40 per cent of Israelis believe Mr Sharon ordered the assassination in a deliberate attempt to sabotage the road-map and wreck the peace process Odpowiedz Link Zgłoś