Dodaj do ulubionych

Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na autobahn

19.12.07, 20:48
autostradzie w Niemczech!

Jedziesz do Niemiec a na autostradzie policja zatrzymuje autokary,przywatne
auta,trzyma autokar 2 godziny,upokarza ,szuka naszego"towaru eksportowego"
narkotyków ,papierosów.Dlaczego o tym nie piszecie? czym sie cieszycie?Co to
za wolnośc?Kazdego wjezdzającego do Niemiec biorą za bandyte!Nie jest
przyjemne jak grzebia w moich rzeczach osobistych,świecą latarkami po oczach.
Nie jest stprzyjemne jak widzę ze facetowi jadacemu do pracy za 3 sztangi
papierosów wlepiają kilkuset euro kary.
piszcie o tym a nie jak w radio słysze:wrescie nie bede musiał stac na
granicy.Na granicy nie będziesz stał,bedziesz 2 godziny trzepany na parkingu
przyautostradowym
Ja mam tego dość!!!!
Obserwuj wątek
    • bywszy1 Re: Dobrze,ze masz tego dosc!+ 19.12.07, 23:10
      Ja tez mam tego dosc,ze unas krajanow moich bylych trzepia i
      przemycone wodki i papierosy na handel przeznaczone zabieraja.
      Tak znahaleli,ze ostatnio oblawe na krajanow naszych na bazarze
      zrobili-towar caly im z samochodow na oczach wszystkich pozabierali.
      A Araby,ktorzy towarem kradzionym tam handlowali,do rozpuku z
      glupoli sie smiali.
      Wstyd byl.Araba udawac musialem-i sam sie usmialem.
      • bywszy1 Re: Dobrze,ze masz tego dosc!P.S+ 19.12.07, 23:55
        Wiec takich jak ty nalezy pilnowac.
        I trzepac po drodze,by nam wstydu nie przynosili.
    • maglara Re: Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na aut 20.12.07, 10:32
      voyagerpl napisał:


      > Ja mam tego dość!!!!

      A ile razy cie juz tak przetrzepali ze masz tego juz dosc ?
      Zasady Schengen wprowadzane sa od jutra a gewalt sie robi jeszcze
      przed czasem, typisch ...
      • voyagerpl Re: Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na aut 20.12.07, 11:09
        Widać że nie wychylasz nosa spoza miejsca zamieszkania.Tego typu upokarzanie
        trwa cały czas ,od kiedy otworzono granicę.Od momentu kiedy wiadomo było ze
        wchodzimy do Schengen,kontrole, upokarzanie nasiliło się.Zieloni chłopcy sie
        uczą.Tylko brak wyobraźni nie pozwala na przewidzenie scenariusza po 21 .12.
        ps.nie jestem handlarzem narkotyków,papierosami ,nie przemycam dziwek na
        zachód.I dlatego ja mam tego dość.

        • maglara Re: Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na aut 20.12.07, 11:15
          voyagerpl napisał:

          > Widać że nie wychylasz nosa spoza miejsca zamieszkania.Tego typu
          upokarzanie
          > trwa cały czas ,od kiedy otworzono granicę.Od momentu kiedy
          wiadomo było ze
          > wchodzimy do Schengen,kontrole, upokarzanie nasiliło się.Zieloni
          chłopcy sie
          > uczą.Tylko brak wyobraźni nie pozwala na przewidzenie scenariusza
          po 21 .12.
          > ps.nie jestem handlarzem narkotyków,papierosami ,nie przemycam
          dziwek na
          > zachód.I dlatego ja mam tego dość.
          >
          To juz otworzyli ? a ja myslalam ze od jutra, widocznie cos
          przeoczylam faktycznie... a te granice przekraczam kilka razy w
          miesiacu.
          • voyagerpl Re: Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na aut 20.12.07, 13:37
            hm ,gdybyś była bystra i znała historię własnego kraju,wiedziałabyś ze granice
            były zamknietę do końca lat osiemdziesiątych.W jakim sensie zaknięte odpowiedz
            sobie sama.Albo poczytaj historie.
            • j-kk no coz, kontrole zostaly przeniesione 20.12.07, 14:18
              z granicy na autostrade.
              ty wolalbys odstac swoje na granicy, gdyz kontrola na granicy
              jest istotnie mniej upokarzajaca...

              ja poniewaz niczego nie przemycam (nawet sztangi papierosow)
              wole jednak zniesienie tej kontroli na granicach,
              gdyz przez 20 lat przekrazania granicy niemiecko-polskiej
              stracilem czekajac w kolejkach - tak na oko - ze 400 godzin.
              • maglara Re: no coz, kontrole zostaly przeniesione 20.12.07, 14:59
                j-kk napisał:

                > z granicy na autostrade.
                > ty wolalbys odstac swoje na granicy, gdyz kontrola na granicy
                > jest istotnie mniej upokarzajaca...
                >
                > ja poniewaz niczego nie przemycam (nawet sztangi papierosow)
                > wole jednak zniesienie tej kontroli na granicach,
                > gdyz przez 20 lat przekrazania granicy niemiecko-polskiej
                > stracilem czekajac w kolejkach - tak na oko - ze 400 godzin.

                Ja ze swojej strony stracilam Wigilie w domu rodzinnym, stojac 8
                godzin w Kolbaskowie, rok 89, kiedy wreszcie moglam legalnie po 5
                latach odwiedzic swoj kraj. No ale pewnie wedlug przedpiscy lepiej
                bylo odstac 8 godzin w kolejce, godzine stracic by auto
                przelusterkowali, placic (tak, tak) dzienna stawke za wymiane marek
                na zlotowki (oficjalna cene- czyli smieszna) niz teraz gdy
                sporadycznie MOZE zdarzyc sie okolicznosc ze Grenzschutz kaze sie
                zatrzymac by otworzyc bagaznik i z usmiechem przepuscic dalej.

                A tylko po to otwierac ten watek by dokopac Szwabom.
            • maglara Re: Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na aut 20.12.07, 14:48
              voyagerpl napisał:

              > hm ,gdybyś była bystra i znała historię własnego
              kraju,wiedziałabyś ze granice
              > były zamknietę do końca lat osiemdziesiątych.W jakim sensie
              zaknięte odpowiedz
              > sobie sama.Albo poczytaj historie.

              Czlowieku, co ty zjezdzasz z ustalen w Schengen do historii Polski i
              jej granic z konca lach osiemdziesiatych ? I ty masz czelnosc
              zarzucas komukolwiek brak bystrosci ? Moze pogadamy o wojnie i jej
              konsekwencjach granicznych ? Z toba cos nie tak ?
              • voyagerpl Re: Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na aut 20.12.07, 15:35
                Układ s Schengen też tworzy historie Polski.Historia Polski to nie tylko II
                wojna św.Brak logiki w twoich postach.THE END.
                • maglara Re: Schengen? ja dziekuję upokarzaniu mnie na aut 20.12.07, 15:57
                  voyagerpl napisał:

                  > Układ s Schengen też tworzy historie Polski.Historia Polski to nie
                  tylko II
                  > wojna św.Brak logiki w twoich postach.THE END.

                  Brak logiki w twoim wlasnym watku, nastepny post napisz wtedy, gdy
                  ci zli niemiaszkowie z zadza morderstwa w oczach przetrzepia ci
                  dobremu polakowi auto na autostradzie. EOT
        • xxxski Opinia o polaczkach jest taka zla ZE To Normalne!! 24.12.07, 18:10
          Do tego po 2letniej arogancji kaczynskich rozumie niemcow.
          Juz w latach 70tych w NRD w sklepach mowili przez glosniki UWAGA
          POLACY SA W SKLEPIE.
          Ta opinia o polaczkach to nie nowosc.
    • arek47 Boze.. te pijane Kubice teraz w Niemczech !! 20.12.07, 16:13
      • arek47 w Polsce weekend na drogach zginęło 39 osób. 24.12.07, 10:43
        Teraz ta holotka z 0 %0 alkoholu we krwi przyjedzie do Niemiec.
        Szlagier exportowy !!! Uhh, ha
    • gosc88 Schengen? 24.12.07, 18:31
      Przeciez tak bylo przed jak i po Schengen !!
      Wniosek: Schengen z tymi wyrywkowymi kontrolami na autostradach nie
      ma nic wspolnego.

      O czym wiec piszesz czlowieku ??
      • uyu Re: Schengen? 25.12.07, 01:25
        Jesli dla autora watku prosty fakt, ze celnicy wykonuja powierzone
        im obowiazki jest zrodlem frustracji, to powinien zostac w domu.

        Lata cale jadac do Polski przekraczalam za kazdym razem cztery
        granice w jedna strone i jakos nie czulam sie upokorzona faktem, ze
        proszono mnie o dokumenty i zadawano rutynowe pytania.
        Za co? Za to, ze ludzie robia to za co im placa?

        To pewnie zle umiejscowiona duma narodowa przemawia przez niego, ze
        jego, polaka jakis niemiec sprawdza. Tak samo sprawdzaja francuzow,
        anglikow i wlochow. Jednak ci sie nie obrazaja, bo znaja podstawowe
        zasady zycia spolecznego i instytucji dbajacych o to aby nie lamac
        prawa. A moze to syndrom blizniaczej kaczki - nikt nas nie kocha,
        nikt nas nie lubi.
    • kylax Ojej, biedaczki...juz przemycac coraz ciezej. 25.12.07, 01:32
      Za przemyt papierosow powinno byc kilka tysiecy euro kary i piecioletni zakaz
      wstepu na terytorium danego kraju. Moze wtedy polactwo (nie mylic z Polakami)
      czegos sie nauczy.
      • ionstorm2 Re: Ojej, biedaczki...juz przemycac coraz ciezej. 25.12.07, 02:12
        ta no właśnie a za tkie pierduchy /pszepraszam analfabeci od pierdzenia w
        stołek/ to metrowego w pupe by sie należało..całe szxzęście że to radio CB/czyt.
        internet/niemasz śfinio kradzionych żeczy w domu????? no bądż szczery SZCZERA Śfinio

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka