voyagerpl
19.12.07, 20:48
autostradzie w Niemczech!
Jedziesz do Niemiec a na autostradzie policja zatrzymuje autokary,przywatne
auta,trzyma autokar 2 godziny,upokarza ,szuka naszego"towaru eksportowego"
narkotyków ,papierosów.Dlaczego o tym nie piszecie? czym sie cieszycie?Co to
za wolnośc?Kazdego wjezdzającego do Niemiec biorą za bandyte!Nie jest
przyjemne jak grzebia w moich rzeczach osobistych,świecą latarkami po oczach.
Nie jest stprzyjemne jak widzę ze facetowi jadacemu do pracy za 3 sztangi
papierosów wlepiają kilkuset euro kary.
piszcie o tym a nie jak w radio słysze:wrescie nie bede musiał stac na
granicy.Na granicy nie będziesz stał,bedziesz 2 godziny trzepany na parkingu
przyautostradowym
Ja mam tego dość!!!!